advertise

جراحی زیبایی بدن در اصفهان

جراحی زیبایی بدن در اصفهان - دکتر سجاد آرمانفر

جراحی زیبایی بدن در اصفهان چیست

تمایل به زیبایی از دیرباز وجود داشته است. افراد ظاهر بدن خود را می توانند با اعمال جراحی و فرم دهی به بدن بهبود ببخشند. پوست بدن حالت کشسانی داشته و با افزایش و کاهش ناگهانی و افزایش سن آن حالت کشسانی و الاستیسیته خود را از دست خواهد داد و آن شادابی و جوانی خود را ندارد از این رو می توان با کمک جراحی زیبایی بدن در اصفهان به اصلاح این موارد پرداخت. جراحی زیبایی بدن در اصفهان شامل چه جراحی هایی می شود؟ تمایل به زیبایی از دیرباز در انسان وجود داشته است. افراد می توانند ظاهر بدن خود را با اعمال جراحی و فرم دادن به بدن بهبود دهند. پوست بدن بصورت معمول حالت کشسانی دارد. با بالا رفتن و یا کاهش یافتن ناگهانی و یا بالا رفتن سن الاستیسیته و حالت کشسانی‌اش را از دست می‌دهد. در نتیجه می توان به کمک جراحی زیبایی بدن در اصفهان به اصلاح اینگونه موارد پرداخت. جراحی زیبایی یک نوع جراحی پلاستیک است که هدف آن بهبود ظاهر فرد می باشد. انواع جراحی زیبایی بدن در اصفهان تقریبا برای همه قسمت ها بدن در دسترس هستند، اما انتخاب جراحی زیبایی باید با دقت و بررسی انجام شود. نتایج جراحی تقریبا دائمی هستند بنابراین مهم است که فرد در مورد تصمیم گیری مطمئن شود، از یک متخصص مناسب کمک بگیرد و انگیزه درستی داشته باشد. جراحی زیبایی بدن در اصفهان شامل تکنیک های مختلفی است که توسط جراحان زیبایی استفاده می شود تا تقریبا هر قسمت از بدن را تغییر شکل دهند. از طریق جراحی زیبایی بدن در اصفهان، بیماران می توانند به طور موثرتری چربی ها و پوست اضافی بدن خود را که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهد را از بین ببرند. در تمام افراد تمایل به زیبایی چه در صورت و چه در اندام و بدن وجود دارد، و به همین دلیل همیشه به دنبال راهی برای افزایش زیبایی بدن خود می باشند. بسیاری از افراد از افزایش وزن و چاقی خود یا از فرم بدن خود ناراضی می باشند که برای افزایش زیبایی و بهبود فرم بدن خود به سراغ انواع جراحی زیبایی بدن در اصفهان می روند، در واقع به مرور زمان به دلایل مختلفی از قبیل افزایش سن و غیره پوست بدن حالت کشسانی خود را از دست داده و همین موضوع منجر به از بین رفتن شادابی و جوانی پوست خواهد شد بنابراین می توان با کمک جراحی زیبایی بدن در اصفهان به اصلاح و بهبود این مورد پرداخت. خلاصه آنکه جراحی زیبایی بدن در اصفهان نوعی جراحی ظریف و حساس است که به منظور بهبود زیبایی ها و یا بازسازی و رفع نواقص ظاهری قسمت های مختلف بدن و صورت مثل جراحی بینی به کار برده می شود. امروزه استقبال از این جراحی بسیار زیاد است، اما با این وجود هنوز هم قشر زیادی از افراد اطلاعات کاملی در مورد روش های مختلف این جراحی ندارند. به همین علت کلینیک دکتر آرمانفر تصمیم دارد تا در این صفحه نکات مهمی که یک فرد باید در مورد جراحی زیبایی بدن در اصفهان بداند را عنوان کند.


اهمیت مشاوره قبل از انجام جراحی زیبایی؛ بدن توصیه می شود قبل از هرگونه اقدامی افراد در ابتدا برای مشاوره در خصوص جراحی زیبایی بدن در اصفهان به پزشکی متخصص و بهترین جراح پلاستیک مراجعه کنند. چرا که باید با تمام خطرات و محدودیت های جراحی آشنا شده و تمام نیازها و نگرانی های خود از جراحی را با پزشک متخصص در میان بگذارید. تا با بررسی این موارد بهترین روش برای جراحی زیبایی بدن در اصفهان شما انتخاب شود. از جمله اهمیت مشاوره قبل از جراحی زیبایی بدن در اصفهان انجام ازمایشات موردنظر قبل از جراحی برای بررسی کاهش وزن شدید، کم خونی و … می باشد تا تدابیر موردنظر برای جراحی توسط پزشک اندیشیده شود. سوابق پزشکی و لیست داروهای مصرفی خود را نیز برای بررسی آلرژی های دارویی و تعیین بهترین روش جهت جراحی قبل از انجام جراحی باید در اختیار پزشک قرار دهید. عمل های زیبایی چه خطرات و عوارضی دارند؛ تمام جراحی ها، از جمله جراحی های زیبایی، با خطراتی همراه هستند. توصیه می شود افرادی که سابقه‌ی بیماری‌های قلبی عروقی، بیماری‌های ریوی یا دیابت دارند با احتیاط بیش‌تری به سمت عمل های پیکر تراشی بروند.

زیرا این افراد بیش‌تر در معرض خطر عوارضی مانند ذات الریه، سکته‌ی مغزی، حمله‌ی قلبی یا لخته شدن خون در پاها یا ریه‌ها قرار دارند. داشتن رژیم غذایی مناسب که حاوی مقدار کافی پروتئین باشد در روند بهبودی بسیار موثر است. سیگار کشیدن خطرات این عمل ها را افزایش داده و در روند بهبودی نیز اختلال ایجاد می کند. شایع‌ترین شکایت بعد از عمل پیکرتراشی در اصفهان درد است. به احتمال زیاد در طی چهار هفته‌ی اول بعد از عمل درد خواهید داشت. از عوارض پس از عمل می توان به عفونت در محل برش جراحی اشاره کرد که ممکن است جای زخم را بدتر کند که گاهی برای ترمیم آن لازم است دوباره جراحی شوید. یکی دیگر از عوارض، خونریزی است که در بسیاری موارد، خونریزی خفیف و قابل کنترل است اما اگر خونریزی شدید باشد ممکن است فرد به انتقال خون نیاز پیدا کند. در برخی بیماران دیده شده است که پوست در حال ترمیم از پوست سالم جدا می شود و زخم واضحی را ایجاد می کند. در چنین شرایطی، درمان شامل جراحی برای حذف بافت‌ها است. آسیب عصبی می تواند باعث ایجاد بی حسی و سوزن شدن در محل برش جراحی شود، که این حالت ممکن است دائمی باشد.


ایجاد کبودی بعد از عمل پیکرتراشی در اصفهان امری طبیعی است. بنابراین لازم نیست نگران باشید زیرا حداقل سه هفته طول می‌کشد تا کبودی‌ها برطرف شوند اما برطرف شدن تورم ممکن است حتی بیش‌تر طول بکشد. قضاوت زودرس نتایج جراحی یا انتظار بازگشت سریع به فعالیت‌های عادی ممکن است منجر به احساس ناامیدی و افسردگی شود. به یاد داشته باشید که بدن شما به استراحت و بهبودی نیاز دارد. کمی صبور باشید تا دوره‌ی نقاهت بعد از عمل، کاملا سپری شود. زمان بهبودی بر حسب روش جراحی و ویژگی‌های جسمانی افراد متفاوت است، اما یک دوره‌ی نقاهت شش تا دوازده هفته ‌ای در بسیاری از جراحی های زیبایی طبیعی است. حتی با استفاده از به روزترین روش‌ها و دستگاه‌های جراحی،‌ باقی ماندن جای زخم اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل در برخی موارد برای دستیابی به ظاهر شکیل‌تر و رفع عوارض بعد از عمل، جراحی های بعدی نیز ممکن است انجام شوند. این زخم‌ها شاید کم رنگ‌ تر شوند اما با گذشت زمان کاملا از بین نمی‌ روند. سایر عوارض عمل های پیکرتراشی در اصفهان شامل باز شدن محل برش جراحی، شل شدن پوست، نکروز پوستی یا مرگ بافتی، تشکیل جای زخم غیر طبیعی، تشکیل توده‌ی ناشی

 از تجمع مایعات در بافت، تشکیل جای زخم غیر طبیعی، تشکیل توده‌ی ناشی از تجمع مایعات در بافت، عدم تقارن و رضایت بخش نبودن نتیجه هستند. جراحی زیبایی بدن در اصفهان در کدام قسمت ها انجام می شود؛ در واقع گستره اجرای جراحی زیبایی بدن در اصفهان بسیار زیاد و یا به عبارتی دیگر از انگشت پا تا فرق سر است که بنا به درخواست بیمار و صلاح دید پزشک می توان به بهترین شیوه ممکن این اعمال را برای بیمار انجام داد. اما باید در نظر داشت که شرایط بدنی بیمار مانند سن، نوع استخوان بندی، شرایط وراثتی، میزان و نوع چروک های پوست و غیره از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در موفقیت این جراحی است که پزشک با در نظر گرفتن همه این موارد بهترین راه ممکن و نتیجه قابل دسترس را به اطلاع بیمار می رساند. نکته مهم که باید در اینجا لحاظ شود این است که شما نباید انتظار معجزه و یا توقع بی جایی از این جراحی داشته باشید زیرا زیبایی دلخواه شما باید با ساختار و فرم استخوان بندی و بدن شما هماهنگ باشد. در غیر این صورت جراحی زیبایی بدن نه تنها باعث زیبایی شما نخواهد شد بلکه ممکن است شرایطی را برای نامتناسب شدن یا عدم تقارن در چهره و پیکر شما فراهم کند.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

انواع جراحی زیبایی بدن در اصفهان

افرادی که اضافه وزن دارند درگیر انتخاب روش هایی هستند که چربی های اضافی را از بین برده و اندام های شل و نازیبا خود را متناسب کنند. از طرفی کسانی که بیش از اندازه لاغر هستند هم درگیر انتخاب روش هایی مانند پروتز، تزریق چربی و غیره در قسمت های مختلف بدن برای پر کردن جاهای خالی و تناسب اندام هستند. معمولا هر انسانی در طول زندگی خود یک یا چند بار به انجام دادن جراحی های زیبایی با هدف زیبایی اندام فکر می کند در صورتی که ممکن است هرگز این جراحی ها را هم انجام ندهد. با توجه به این کثرت پیدا کردن یک دکتر جراح زیبایی بدن مجرب و با تجربه در این دوره نیز بسیار حائز اهمیت است.


عمل پیکرتراشی در اصفهان؛ بین عمل های زیبایی بدن واژه‌ی پیکرتراشی در اصفهان یا بادی کانتورینگ در اصفهان برای بسیاری افراد آشناست. شاید هم کم و بیش اطلاعاتی در مورد آن داشته باشیم یا در اطرافیان و دوستانمان کسانی باشند که عمل های پیکر تراشی را انجام داده باشند. این واژه گاهی می تواند کمی وسوسه کننده نیز به نظر برسد. امروزه روش‌های بادی کانتورینگ در اصفهان در حال افزایش محبوبیت در جوامع مختلف هستند. بسیاری از افراد دارای چاقی موضعی بوده که با انجام وزرزش های سنگین و همینطور رعایت رژیم های غذایی سخت قادر به کاهش وزن و حذف چربی های اضافی نخواهند بود بنابراین باید از روش دیگری برای از بین بردن چربی استفاده کنند که یکی از این روش ها پیکرتراشی در اصفهان می باشد. با استفاده از این روش می توان چربی های موضعی هر بخشی از بدن را از بین برده و به اندام ها فرم داد. این جراحی باید با مشورت با پزشک و صلاحدید پزشک متخصص انجام شود. پیکرتراشی در اصفهان در قسمت های مختلف بدن جراحی پیکرتراشی در اصفهان معمولا تحت بیهوشی کامل انجام می شود. گاهی ممکن است از بیهوشی اپیدورال (بی‌حسی موضعی که بدن را از کمر به پایین بی‌حس می کنند) استفاده شود. با وجود تلاش جراح، گاهی برخی از محل‌های برش در این جراحی، به صورت جای زخم قابل مشاهده هستند. جراحی پیکرتراشی در اصفهان انواع مختلفی دارد و بسته به شرایط فردی شما، جراح ممکن است انجام یک یا چند عمل جراحی را برای دستیابی به نتایج مطلوب توصیه کند. پیکرتراشی در اصفهان از عمل های زیبایی بدن که این روزها بازار داغی دارد. کاهش وزن ناگهانی یا حذف پوست‌های اضافی بدن که در اثر لاغر شدن ایجاد می شوند و ظاهر جالبی ندارند، تنها دو دلیل از چندین دلایلی هستند که عمل های پیکر تراشی را به یکی از روش‌های پرطرفدار برای ایجاد بدنی زیبا تبدیل کرده‌اند. هدف از جراحی های زیبایی، بهبود ظاهر فرد و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس اوست. تغییرات بدن بعد از کاهش قابل توجه وزن یا تغییرات بعد از بارداری و انجام سزارین اغلب باعث می شوند پوست شل شود. این پوست اضافی باعث ایجاد مشکلاتی مانند اختلال در بهداشت شخصی، بثورات یا زخم پوستی و مشکل در پیدا کردن لباس مناسب می شود. پیکر تراشی یا بادی کانتورینگ در اصفهان به اقدامات جراحی اشاره دارد که باعث بهبود ظاهر پوست و بافت بعد از یک کاهش وزن شدید، می شود. لازم است بدانید که شرکت‌های بیمه، عمل جراحی کانتورینگ بدن را جراحی زیبایی می‌دانند و هزینه‌ی خود عمل و عوارضی که بعد از عمل ایجاد می شوند را پوشش نمی‌دهند. هزینه‌ی عمل های جراحی با توجه به شهر و بیمارستان محل انجام جراحی متغیر است. چه کسانی شرایط انجام پیکرتراشی در اصفهان (کانتورینگ بدن) را دارند؟ 

کاهش وزن یک موفقیت عالی و گامی به سوی یک زندگی سالم‌تر و فعال‌تر است. معمولا توصیه می شود که برای کاهش وزن از ورزش و رژیم غذایی مناسب کمک بگیرید. اما برخی افراد با وجود تلاش فراوان، نتایج خوبی به دست نمی‌آورند. افرادی نیز با کمک ورزش موفق شده‌اند لاغر شوند اما پوست اضافی که پس از کاهش وزن در اطراف شکم، بازوها، رآن ها، سینه‌ها، باسن و صورت آویزان می‌ماند برایشان خوشایند نیست. زیرا پس از کاهش وزن زیاد، پوست اغلب به اندازه و شکل قبلی خود باز نمی‌گردد. در این زمان است که فکر عمل های زیبایی به ذهن افراد خطور می کند. این عمل ها به طور گسترده در بین زنان و مردان قابل انجام است. هر کاری مقدمه‌ای دارد و عمل های زیبایی نیز از این قضیه جدا نیستند. از آنجا که جراحی زیبایی می تواند تغییرات پایدار و چشمگیری در ظاهر شما ایجاد کند، قبل از انجام جراحی انگیزه‌هایتان را بررسی کنید. بیماری‌های مزمن پزشکی باید تحت کنترل باشند. به مدت چهار تا شش هفته، قبل و بعد از انجام جراحی باید از مصرف سیگار و محصولات نیکوتینی مانند تنباکو و به طور کلی هرگونه ماده‌ی مخدر خودداری کنید. وزن شما باید به مدت شش ماه تا یک سال پایدار و ثابت باقی بماند، این زمان به پوست اجازه می‌دهد تا حد ممکن کوچک شود. کسانی که پوست اضافی در مناطق معینی از بدن با حداقل میزان چربی اضافی را دارند، بیش‌ترین سود را از پیکرتراشی در اصفهان می‌برند. اگر قصد بارداری دارید شاید بهتر باشد انجام عمل پیکرتراشی در اصفهان را به تعویق بیندازید. افرادی که به دلیل افزایش سن دچار افتادگی پوست می شوند نیز از دیگر کاندیداهای مناسب انجام عمل های زیبایی هستند. انواع روش‌های جراحی بادی کانتورینگ در اصفهان یا پیکرتراشی در اصفهان جراحی های زیبایی در واقع برای بهبود شکل ظاهری صورت، دندان، گردن،‌ تنه (پستان، شکم و باسن) و اندام ها (بازو، ران) استفاده می شوند. جراحی های کانتورینگ بدن یا همان پیکرتراشی در اصفهان شامل پانیکولکتومی (از بین بردن پوست اضافی در ناحیه‌ی تحتانی شکم)، ابدومینوپلاستی در اصفهان (برداشتن پوست و چربی های اطراف شکم)، لیپوساکشن در اصفهان، بالا بردن یا لیفت برشی بدن مانند لیفت پایین شکم، لیفت بازو در اصفهان (براکیوپلاستی)، لیفت قسمت داخلی ران، بازسازی پستان (از جمله لیفت پستان، کاهش یا افزایش حجم پستان) و افزایش حجم باسن می باشند. فواید و مزایای پیکرتراشی در اصفهان؛ به طور کلی از فوائد پیکرتراشی در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد: در طی یک جلسه جراحی می توان پوست و چربی های شل شده در قسمت‌های مختلف بدن را حذف کرد. اصولا برای افرادی که مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست داده‌اند؛ بهترین گزینه است. 


جراحان پلاستیک انجام پیکرتراشی در اصفهان را به عنوان آخرین مرحله در روند کاهش وزن توصیه می کنند؛ چرا که در سفت‌تر شدن پوست و بهبود ظاهر بدن بسیار موثر است. بهبود ظاهر بدن فرد باعث افزایش اعتماد به نفس او می شود. تمامی این مزایا باعث خواهد شد که فرد پس از پیکرتراشی در اصفهان نیز به حفظ روند کاهش وزن خود پایبند بماند. عوارض عمل جراحی پیکرتراشی در اصفهان؛ بعد از انجام عمل جراحی پیکرتراشی در اصفهان باید انتظار وجود یک لوله تخلیه در محل‌های برش برای جلوگیری از تجمع مایعات، کبودی و تورم، بی‌ حسی احتمالی، درد و ناراحتی و اجبار به پوشیدن لباس‌های فشرده‌سازی برای کاهش تورم را داشته باشید. اصولا تمام جراحی ها درجاتی از خطر را به همراه دارند. برخی از خطرات و عوارض احتمالی و گاهی بلندمدت عمل جراحی پیکرتراشی در اصفهان عبارتند از خطرات بیهوشی، از جمله واکنش آلرژیک که ممکن است گاهی کشنده باشد، خطرات جراحی مانند خونریزی یا عفونت، تجمع لخته ‌های خونی که ممکن است عوارض قلبی عروقی مهلکی مانند حمله قلبی، ترومبوز وریدی یا سکته مغزی ایجاد کند، تجمع مایعات در زیر زخم، مرگ بافتی در امتداد زخم (بهبود جای زخم ممکن است حدود یک سال طول بکشد)، آسیب عصب حسی که ممکن است باعث بی‌حسی طولانی‌مدت یا دائمی شود، تورم طولانی ‌مدت، آسیب به بافت‌های زیرین مانند عضلات. بنابراین حتما پیش از اقدام برای جراحی، با جراح خود یا متخصصین کلینیک دکتر آرمانفر در مورد این عوارض صحبت کنید. مراقبت ‌های بعد از عمل پیکرتراشی در اصفهان؛ مطمانا جراح توصیه‌های لازم را به شما خواهد کرد؛ اما رعایت موارد زیر نیز خالی از لطف نیست: تا جایی که ممکن است استراحت کنید. برای هفت تا ده روز اول پیاده‌روی آرام توصیه می شود. حداقل به مدت چهار هفته از انجام فعالیت‌های سنگین یا ورزش پرهیز کنید. از پوشیدن لباس تنگ یا هر چیزی که باعث می شود بخیه‌های شما تحت فشار باشد؛ پرهیز کنید. در صورت نیاز و به دستور پزشک، چندین هفته لباس‌های فشرده‌سازی بپوشید. هرگونه خونریزی، درد شدید یا علائم غیرمعمول را به جراح خود گزارش دهید. هزینه روش ‌های مختلف پیکرتراشی در اصفهان؛ اصولا هزینه پیکرتراشی در اصفهان برای تمامی افراد یکسان نیست و به ناحیه عمل و روش عمل نیز بستگی دارد. به همین دلیل برای تعیین هزینه پیکرتراشی در اصفهان باید معاینه دقیق توسط پزشک انجام شود. اصولا روش‌های کاهش چربی موضعی غیرجراحی در مقایسه با روش‌های جراحی لیپوساکشن در اصفهان و لیپوماتیک هزینه کمتری دارند و در میان روش‌های 

جراحی، روش لیپوماتیک هزینه معقول‌تری نسبت به بقیه دارد. در این میان، هزینه جراحی پیکرتراشی در اصفهان از تمام روش‌های پیکرتراشی در اصفهان بیشتر است؛ زیرا باید بیهوشی عمومی انجام شود و جراح با برش‌های مختلف تجمعات چربی را حذف و پوست آن ناحیه را یکدست کند. زمان مراجعه به پزشک برای پیکرتراشی در اصفهان؛ یادتان باشد که همه روش‌های ذکر شده، فقط جنبه زیبایی دارند و به عنوان روش درمانی مناسب نیستند. پس هرگز به این فکر نباشید که با وجود عوارض جانبی احتمالی که دارند از آن ها برای کاهش وزن استفاده کنید. از نظر اکثر پزشکان و متخصصان تغذیه، داشتن یک رژیم غذایی سالم و کم چرب به همراه ورزش منظم بهترین روش برای کاهش وزن است. بهتر است در مواردی مانند تجمع چربی و افتادگی پوست در اثر زایمان طبیعی و یا کاهش وزن زیاد و ناگهانی مثلا در حد پانزده تا سی کیلوگرم یا بیشتر، به سراغ جراحی پیکرتراشی در اصفهان بروید. به همین دلیل است که توصیه می کنیم پیش از هرگونه اقدامی با پزشکان متخصص و جراحان پلاستیک مشورت کنید. پیکرتراشی در اصفهان و زایمان طبیعی؛ خانم‌ هایی که روش‌های پیکرتراشی در اصفهان مانند الترازد یا لیپوماتیک را انجام داده‌اند، بهتر است به این نکته توجه کنند که بعد از انجام عمل نباید تا یک سال برای بارداری اقدام کنند. زیرا درمان کامل نواحی جراحی شده معمولا بین دوازده تا هجده ماه طول می‌کشد. همچنین خانم‌هایی که زایمان چه به صورت سزارین و چه به صورت طبیعی کرده‌اند؛ اگر قصد انجام پیکرتراشی در اصفهان دارند بهتر است بعد از گذشت شش ماه برای آن اقدام کنند. زیرا افزایش وزن و تغییرات هورمون استروژن در دوران بارداری طبیعی است و به همین علت بهتر است تا زمانی که شرایط به قبل از دوران بارداری بازنگشته، برای انجام روش‌های کمک لاغری اقدام نکنند. مطمانا پیکرتراشی در اصفهان می تواند به رفع افتادگی و ترک‌ های پوستی و تجمع چربی باقی‌‎ مانده از بارداری بسیار کمک کند. لیفت بدن در اصفهان؛ بیمارانی که مقدار زیادی از پوست اضافه و یا آویزان در مناطق مختلف بدنشان را دارند می توانند از لیفت بدن در اصفهان استفاده کنند. لیفت بدن در اصفهان را می توان برای تمام بدن و یا مناطقی خاص انجام داد. لیفت کل بدن برای بیمارانی که قابلیت ارتجاعی پوست در سراسر بدن خود را از دست داده اند، مفید است. اگر چه لیفت کامل یک عمل جراحی پیچیده است و نیاز به دوره طولانی بهبودی دارد، پزشکان می توانند بهترین نتایج زیبایی شناختی را با این درمان به دست آورند. لیفت و جراحی برداشتن کپل در اصفهان، یک روش معمول جراحی پلاستیک است. 


اضافی مفید است.جراحی لیفت کپل در اصفهان بی خطر و موثر می باشد و در عین حال نتایج طولانی مدتی را برای بیماران فراهم می آورد. بسیاری از بیماران پس از انجام این عمل احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنند. لیپوساکشن در اصفهان؛ لیپوساکشن در اصفهان محبوب ترین روش جراحی زیبایی بدن در اصفهان است؛ زیرا اجازه می دهد جراح مناطق خاصی از بدن را تغییر شکل دهد. با استفاده از تنها چند برش کوچک، جراح شما می تواند رسوب های چربی پایدار را هدف قرار دهد و به طور دائم سلول های چربی را از منطقه حذف کند. روش های مختلف لیپوساکشن در اصفهان وجود دارند، و شما و جراح تان می توانید در مورد تکنیک مناسب برای شما صحبت کنید. لیپوساکشن در اصفهان یکی از روش هایی که می توان برای از بین بردن چربی های بدن و افزایش زیبایی بدن انجام داد، لیپوساکشن در اصفهان می باشد که با استفاده از آن می توان چربی های اضافی در ناحیه های مختلف بدن مانند ران، شکم، پهلو، بازوها، باسن و غیره را حذف کرده و به آن ها فرم مورد نظر را داد. این روش در مواقعی که نمی توان با ورزش و رژیم غذایی از وزن خود کم کرد، مورد استفاده قرار می گیرد. لیفت ران ر اصفهان؛ Thighplasty، یا عمل جراحی کشیدن ران در اصفهان، یک گزینه جراحی زیبایی محبوب برای بیمارانی است که به دنبال ران هایی محکم تر و جذاب تر می باشند. مانند لیفت مناطق خاصی از بدن، لیفت ران در اصفهان به سفت کردن پوست اضافه و آویزان در ناحیه ران کمک می کند. لیفت بازو در اصفهان؛ لیفت بازو در اصفهان روشی برای حذف پوست اضافه در بازو است. معمولا در بازوها، پوست به دلیل پیری یا کاهش وزن سریع، کشش خود را از دست می دهد. بیماران با چربی بیش از حد در بازوی خود ممکن است تصمیم بگیرند که لیپوساکشن در اصفهان را همراه با سایر روش های زیبایی انجام دهند تا نتایج حیرت انگیزتری داشته باشند. جراحی زیبایی سینه در اصفهان یا پروتز سینه در اصفهان؛ جراحی زیبایی سینه در اصفهان با هدف کاهش یا افزایش سایز و یا اصلاح فرم سینه انجام می شود. برخی از افراد نیز تمایل به اصلاح نا متقارن بودن اندازه سینه دارند. جراحی پروتز سینه در اصفهان همان طور که از نامش پیداست، با قرارگیری پروتز در بافت سینه به بزرگ تر شدن سینه ها کمک می کند. در این روش جراحی از پروتزهای سالینی و یا سیلیکونی استفاده می شود. جراحی پروتز سینه در اصفهان می تواند علاوه بر بزرگ شدن سینه های کوچک تا حدی به رفع افتادگی سینه ها نیز کمک کند. در برخی موارد، یکی از سینه ها نسبت به دیگری کوچک تر است و این روش جراحی می تواند به رفع نامتقارن بودن سینه ها نیز کمک کند.

روند جراحی پروتز سینه در اصفهان؛ در این روش جراحی، پروتز می تواند پشت سینه و یا پشت عضله سینه قرار داده شود. در خانم هایی که بسیار لاغر هستند، پروتز زیر عضله گذاشته خواهد شد. پزشک با معاینه بیمار و بررسی دقیق بافت سینه، بهترین روش را برای بیمار در نظر خواهد گرفت. پروتزهای سالینی مملوء از آب نمک استریل و پروتزهای سیلیکونی مملوء از ژل سیلیکون هستند و بیمار با این پروتزها احساس راحتی بیشتری خواهد داشت. اما پروتزهای سالینی، ظاهر طبیعی تری دارند. در خصوص اندازه پروتز سینه در اصفهان باید بگوییم، که اندازه پروتز با توجه به پهنای شانه بیمار در نظر گرفته می شود. معمولا پروتزهایی که بسیار بزرگ هستند، ظاهر طبیعی چندانی نخواهند داشت. پروتز می تواند فرم دایره ای و یا قطره اشکی داشته باشد. پروتزهای دایره ای شکل پرتر هستند و در قسمت بالای سینه قرار می گیرند. روند جراحی به این صورت است که پروتز از طریق برشی در چین های طبیعی زیر سینه، زیر بغل و یا اطراف هاله قهوه ای رنگ دور نوک سینه قرار داده می شود. در پایان و بعد از قرارگیری پروتز در جای مناسب، برش ها بخیه زده خواهند شد. نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که پروتز سینه در اصفهان باعث نمی شود معاینه فردی سینه سخت شود، اما ممکن است تداخلی را برای تست ماموگرافی ایجاد کند. معمولا جراحی پروتز سینه در اصفهان مشکلی را برای شیردهی ایجاد نمی کند، اما با این حال بهتر است در این خصوص با پرشک مشورت کنید. جراحی لیفت سینه؛ بسیاری از خانم ها بعد از زایمان، شیردهی و یا با بالا رفتن سن با افتادگی در سینه های خود روبرو می شوند. جراحی لیفت سینه که با عنوان ماستوپکسی شناخته می شود، کمک می کند تا پوست شل و افتاده سینه برداشته و سینه به سمت بالا کشیده شود. در نتیجه، به جوانسازی سینه ها و بهبود زیبایی ظاهری کمک خواهد شد. در مواردی که سینه کوچک و افتاده باشد، نتایج درخشان تری حاصل خواهد شد. روند جراحی لیفت سینه؛ تکنیک های مختلفی برای جراحی لیفت سینه وجود دارد که با توجه به اندازه و نتایج دلخواه بیمار در نظر گرفته می شود و هر یک از این روش، اسکارهای مختلفی را برجای خواهند گذاشت. یکی از شایع ترین روش های جراحی به این صورت است که برش اطراف هاله قهوه ای رنگ و به صورت عمودی تا زیر سینه زده می شود. در برخی موارد، برش در چین های طبیعی زیر سینه زده می شود. در هر دو حالت، پوست اضافی برداشته می شود و سینه و نوک سینه به سمت بالا کشیده خواهد شد. اندازه نوک سینه نیز کمتر خواهد شد. در مواردی که سینه کوچک است، امکان انجام همزمان جراحی پروتز سینه در اصفهان نیز وجود دارد.


 مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه؛ مراقبت های بعد از اعمال جراحی از مهمترین مواردی است که رعایت آن در نتیجه جراحی تاثیر بسزایی دارد. بیمار باید بعد از جراحی تا حد امکان در منزل استراحت کند. از انجام فعالیت های شدید بدنی و ورزش، به مدت حداقل شش هفته باید خودداری شود و بیمار می تواند دو هفته بعد، تمرینات سبک را از سر بگیرد. بلند کردن اجسام سنگین نیز به مدت چند هفته ممنوع می باشد. از برقراری رابطه جنسی به مدت حداقل سه هفته باید خودداری شود. گن مخصوصی که در اختیار بیمار قرار می گیرد، باید به طور مرتب پوشیده شود. توصیه می شود بعد از جراحی، از قرارگیری در معرض نور مستقیم خورشید تا حد امکان خودداری شود. بیمار باید بعد از جراحی، رزیم غذایی سالمی داشته باشد و به ورزش اهمیت دهد. سینه ها بعد از جراحی ملتهب هستند و معمولا چند ماه طول می کشد تا از میزان التهاب کاسته شود و نتایج نهایی جراحی مشخص گردد. ممکن است تغییراتی در حساسیت نوک سینه ها مشاهده شود که به مرور میزان حساسیت به حالت طبیعی و اولیه باز خواهد گشت. ابدومینوپلاستی در اصفهان؛ جراحی ابدمینوپلاستی که با عنوان تامی تاک شناخته می شود، روش جراحی است که با هدف برداشته شدن پوست و چربی اضافی، اسکارها و استرچ مارک ها (ترک های پوستی) از روی شکم و هم چنین کشیده شدن عضلات شکمی انجام می شود. افرادی که بعد از بارداری و یا افزایش و کاهش وزن، از وجود پوست و چربی اضافی در ناحیه شکم خود ناراضی هستند می توانند با مشورت پزشک از مزایای جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان بهره مند شوند. این روش جراحی هم چنین به کشیدگی و تنگ شدن عضلات شکمی که از هم جدا شده اند، کمک می کند. در حالت ایده آل، بهتر است بیمار قبل از جراحی به وزن ثابت و نرمالی رسیده باشد. این روش جراحی برای آن دسته از افرادی که اضافه وزن شدید دارند، توصیه نمی شود. اما آن چه که مشخص است این است که جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان برای افراد با شرایط جراحی، تغییرات بسیار و بهبود کیفیت زندگی را به همراه خواهد داشت. روند جراحی ابدمینوپلاستی؛ جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان به دو روش استاندارد و مینی انجام می شود که به به بررسی هر یک می پردازیم. ابدومینوپلاستی در اصفهان استاندارد؛ شایع ترین روش جراحی زیبایی شکم. در این روش، برشی از یک سر ران تا سر دیگر ران و اطراف ناف زده می شود. پوست وچربی اضافی در قسمت بالای خط رویش موهای ناحیه تناسلی برداشته می شود. عضلات بالا و پایین ناف نیز تنگ و کشیده خواهند شد. مینی ابدومینوپلاستی در اصفهان؛ در این روش، مقدار کمی پوست و چربی اضافی از قسمت زیر شکم 

برداشته می شود و تنها اسکاری افقی برجای می ماند. در برخی موارد، عضلات شکمی کشیده و تنگ خواهند شد. در روش مینی، هیچ گونه اسکاری اطراف ناف ایجاد نخواهد شد. معمولا بیماران قبل و یا بعد از ابدومینوپلاستی در اصفهان، خواهان انجام لیپوساکشن در اصفهان هستند تا دیواره شکمی باریک شود.  نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که تغییرات لیپوساکشن در اصفهان به مراتب کمتر از جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان می باشد. مراقبت هایی بعد از جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان؛ جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و در حدود یک تا دو ساعت به طول خواهد انجامید. بعد از جراحی به بیمار آنتی بیوتیک داده می شود تا از بروز عفونت زخم و بخیه ها پیشگیری شود. لوله ای زیر شکم قرار می گیرد تا خون و مایعات اضافی تخلیه شوند. در صورت بروز درد نیز باید از داروهای تجویز شده مصرف کرد. دوره نقاهت جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان؛ در خصوص دوره نقاهت این روش جراحی باید بگوییم، بیمار دو هفته بعد از جراحی قادر به انجام فعالیت های سبک خواهد بود و به مدت شش هفته باید از انجام فعالیت های شدید بدنی و ورزش خودداری کند. بلند کردن اجسام سنگین به مدت چند هفته ممنوع می باشد. از برقراری رابطه جنسی به مدت حداقل سه هفته باید خودداری شود. بسیاری از بیماران می توانند یک هفته بعد از جراحی به محل کار خود برگردند. به مرور از میزان التهاب و ورم در ناحیه شکم کاسته می شود و معمولا بعد از گذشت شش هفته نتایج نهایی این روش جراحی مشخص خواهد گردید. جراحی ماموپلاستی در اصفهان؛ برخی از افراد به دلیل بزرگ بودن بیش از حد سینه های خود از درد گردن و مشکلات پوستی رنج می برند و به دنبال راهی جهت کوچک کردن سینه ها و برطرف کردن این مشکلات می باشند که باید گفت بهترین روشی که می توان بدین منظور انجام داد ماموپلاستی در اصفهان است. با استفاده از این روش می توان از حجم سینه ها کم کرده و به سینه ها نیز فرم داد و با انجام این جراحی مشکلات افراد از قبیل گردن درد و مشکلات پوستی نیز از بین خواهد رفت. جراحی پروتز باسن در اصفهان؛ بسیاری از خانم ها از فرم و سایز باسن خود راضی نبوده و به دنبال راهی برای بهبود فرم آن می باشند که بدین منظور می توان از جراحی پروتز باسن در اصفهان استفاده کرد که دارای ماندگاری و طول عمر بالایی می باشد. در گذشته از تزریق چربی به باسن استفاده می شد ولی امروزه پروتز باسن در اصفهان به دلیل طبیعی بودن نتیجه آن و ماندگاری بیشتر آن طرفداران بیشتری پیدا کرده است. با انجام این جراحی می توان به باسن فرم و حجم داده و به افزایش زیبایی و بهبود فرم آن کمک کرد.


دکتر سجاد آرمانفر

تفاوت جراحی زیبایی بدن در اصفهان و جراحی پلاستیکی

جراحی زیبایی بدن در اصفهان یکی از اصلی ترین زیر شاخه های جراحی پلاستیک می باشد که به منظورتناسب اندام و ایجاد زیبایی بیشتر در قسمت های مختلف بدن انجام می شود. افراد از این جراحی برای بازسازی و جوان سازی پوست صورت، تقویت باسن، تقویت سینه، حذف چربی های زائد، ایجاد تعادل در صورت و بدن و غیره استفاده می کنند. در حالی که جراحی پلاستیک بیشترین کاربرد را در بهبود وضعیت افرادی دارد که دارای برخی از مشکلات مادرزادی از قبیل پولیپ بینی، شکاف لب، افتادگی پلک و غیره هستند و یا بر اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی در بدن و صورت دچار مشکلاتی شده اند. در پاره ای از موارد برخی بیماران از نتیجه جراحی پلاستیک احساس خوشایند و رضایت کامل ندارند در این گونه مواقع این افراد می توانند به یک دکتر جراحی زیبایی بدن در اصفهان مراجعه کرده و از تجربه و راهنمایی آنان استفاده لازم را ببرند. ما در کلینیک دکتر سجاد آرمانفر به کمک شما می شتابیم.


دکتر سجاد آرمانفر

سخن پایانی جراحی زیبایی بدن در اصفهان

انجام جراحی زیبایی از آنجایی که یک روش زیبایی کاملا تهاجمی محسوب می شود، ریسک بسیار بالایی دارد و حتما باید زیر نظر پزشک فوق تخصص و در محیطی کاملا پیشرفته و سالم انجام شود. اگر جراحی زیبایی به درستی انجام شود، نتایج فوق‌العاده شگفت‌انگیزی به‌همراه دارد و می تواند چهره و بدن افراد را تا حد بسیار زیادی اصلاح کرده و بهبود ببخشد و در مقابل چنانچه توجه افراد غیرمتخصص و در مراکز نامعتبر انجام شود، می تواند اثرات جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد. جراحی زیبایی بدن در اصفهان شامل ابدومینوپلاستی در اصفهان، مینی ابدومینوپلاستی در اصفهان، پروتز سینه در اصفهان و غیره می شود. این عمل ‌ها به بهبود زیبایی ظاهری فرد و جوانسازی بسیار کمک می کند. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید جراحی زیبایی بدن در اصفهان انجام دهید با مشاوران ما در کلینیک دکتر آرمانفر تماس بگیرید تا در اسرع وقت بتوانید برای این عمل اقدام کنید. در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما تمام روش های جراحی زیبایی بدن در اصفهان را بررسی کردیم و ذکر کردیم افراد همواره به دنبال افزایش زیبایی بدن و اندام خود می باشند و به دنبال راهی جهت بهبود فرم بدن خود و برطرف کردن مشکلات آن می باشند با مطالعه این مقاله قادر خواهید بود تا روشی مناسب را جهت بهبود فرم بدن و زیبایی بیشتر آن انتخاب کنید. البته توصیه می شود که در این خصوص با جراح پلاستیک باتجربه ای مشورت نمایید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.