advertise

ساکشن بازو در اصفهان

دکتر سجاد آرمانفر

ساکشن بازو در اصفهان

جمع شدن چربی در زیر پوست بازو و شل شدن پوست در آن ناحیه در اثر عوامل مختلفی نظیر چاقی و لاغری مداوم و موارد دیگری که در ادامه بیان می کنیم موجب بزرگ و زشت به نظر رسیدن بازوها می شود. در برخی اوقات شل شدن پوست بازو موجب از بین رفتن اعتماد به نفس فرد می شود و اگر شخصی دارای بازو با پوست شل و دارای چربی باشد و قصد از بین بردن آن را دارد ما به او، لیپوساکن بازو در اصفهان را پیشنهاد می کنیم. در ادامه درباره ی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان در اصفهان صحبت می کنیم و هر چیزی را که لازم است درباره ی لیپوساکشن از جمله مزایای این عمل زیبایی، مراقبت های پس از عمل بدانید بیان می کنیم. اگر بازوهایی دارید که زیبایی خود را از دستت داده‌اند و این موضوع سبب کاهش اعتماد به‌ نفس و به دغدغه‌ای برای شما شده است، اصلا نگران نباشید، در ادامه به بررسی راهکاری برای رفع آن خواهیم پرداخت. لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان روشی کمتر تهاجمی برای لیفت بازو و از بین بردن شل شدگی و آویزان بودن پوست بازو است که در اثر کاهش یا افزایش وزن یا افزایش سن ایجاد می شود. ممکن است قبل از انجام این جراحی سوالاتی مانند عوارض این تکنیک زیبایی چیست یا این جراحی چگونه انجام می شود؟ ذهن شما را مشغول کند. در ادامه سعی داریم به بررسی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان و نکات مهم آن بپردازیم پس ادامه مطلب را از دست ندهید.


آویزان شدن بیش از حد پوست بازوها برای برخی از زنان ناخوشایند و شرم آور است و ممکن است انتخاب لباس را محدود و سخت کند. براکیوپلاستی (لیفت بازو) شامل برداشتن پوست و بافت اضافی است که ممکن است از بازوها آویزان شده باشد. در این جراحی بنا به نظر جراح پلاستیک در صورت نیاز از ساکشن نیز استفاده می گردد. بسیاری از عوامل از جمله پیری و نوسانات وزن باعث از بین رفتن قابلیت ارتجاعی پوست می شوند که می تواند باعث افتادگی و شل شدن بازوهای شما شود. این وضعیت که به آن بال خفاش نیز گفته می شود، اغلب از طریق ورزش قابل اصلاح نیست و بسیاری از افراد تصمیم می گیرند برای رفع این مشکل تحت عمل جراحی لیفت بازو قرار بگیرند. ساکشن و لیفت بازو یک عمل جراحی زیبایی برای بهبود ظاهر قسمت تحتانی بازوها است. بازو یکی از بخش های بدن بوده که مستعد تجمع چربی است و می تواند ظاهری ناخوشایند در تناسب اندام ایجاد کند. این مشکل با افزایش سن یا چاقی و اضافه وزن تشدید می شود که یکی از راحت‌ ترین راه های درمان آن ساکشن چربی بازو در اصفهان است. عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان و لیفت آن به افرادی که به دنبال زیبایی اندام خود هستند، کمک می کند که در کوتاه ترین زمان ممکن از میزان تجمع چربی ها در بازوها بکاهند. در این صفحه از وب سایت دکتر سجاد آرمانفر قصد داریم جزییاتی را درباره این نوع جراحی زیبایی بیان کنیم. آیا می دانید یکی از بهترین روش های حذف چربی از بازو ها، لیپوساکشن است؟ بسیاری از منابع معتبر خارجی ساکشن چربی های اضافه از بازو ها را یک عمل زیبایی امن، بی خطر و با مزایای زیاد توصیف کرده اند. اگرچه در برخی مواقع نیاز است تا با لیفت بازو (براکیوپلاستی) مقداری پوست شل و اضافه نیز حذف شود اما غالبا تنها با مکش چربی های اضافه می توان به نتیجه دلخواه رسید. لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان به چه صورت انجام می گیرد؟ لیپوساشکن به نوعی یک هنر محسوب می شود. هر پزشکی می تواند آموزش های لازم را برای انجام انواع لیپوساکشن ببیند ولی تنها برخی پزشکان توانایی متناسب سازی و ساختن شکل مناسب برای بدن را دارند. گرفتن چربی از بدن کار ساده ایست ولی متناسب سازی بدن یک هنر است.

عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان چیست؛ یکی از نواحی بدن برای انجام عمل لیپوساکشن ناحیه بازو است. هدف از انجام این عمل، حذف چربی های اضافه و تخلیه آن ها از زیر پوست ناحیه بازوها است تا افراد از بازویی خوش فرم و متناسب برخوردار شوند. چربی هایی سفت و سختی که در ناحیه بازوها تشکیل می شوند اغلب با رژیم غذایی و ورزش کردن از بین نمی روند و تنها راه خلاصی از آن ها عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان است. بنابراین در صورتی که چربی زیادی در ناحیه بازوهای شما تجمع یافته است، لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان یک گزینه مناسب، سریع و کم هزینه برای شما خواهد بود. به بیان ساده، لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان یک عمل جراحی زیبایی سرپایی برای حذف چربی های اضافه داخل بازو ها بوسیله دستگاه مکش چربی است. در واقع از آنجا که بازو ها محل های مستعدی برای تجمع چربی ها هستند و در اکثر افراد این چربی های اضافه با رژیم های غذایی و حتی انجام حرکات ورزشی از بین نمی روند، یک روش درمانی و زیبایی برای حذف این چربی ها به نام ساکشن چربی یا لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان بوجود آمده است که مورد توجه بسیاری از زیباجویان نیز قرار دارد. لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان یک عمل کاملا ایمن و بی دردسر محسوب می شود که مزایای زیادی دارد. از اینرو در چند سال گذشته مورد توجه زیباجویان داخل ایران نیز قرار گرفته است. از جمله مهمترین مزایای آن می توان به سرپایی و کوتاه بودن زمان عمل، ایمن و بی خطر بودن آن، هزینه های منطقی و بصرفه آن و حصول نتایج طولانی مدت و حتی مادام العمر اشاره کرد. ساکشن چربی بازو در اصفهان چگونه انجام می شود؛ یکی از نواحی متداول برای لیپوساکشن ناحیه بازوان است. چربی های سفت و سختی در ناحیه بازوها تشکیل می شود که با رژیم غذایی و ورزش کردن نمی توان از شر آن ها خلاص شد. بنابراین در صورتی که چربی زیادی در ناحیه بازوها تجمع یافته باشد، لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان یک گزینه مناسب است. در این روش در ابتدا چربی ها ذوب می شوند و سپس ساکشن شده و از بدن بیرون کشیده می شوند. 


برای به دست آمدن ظاهری مطلوب به میزان مناسبی چربی از جلوی بازو، بالای بازو و پشت بازو برداشته می شود. برای ایجاد ظاهری متناسب در بازوها با استفاده از عمل ساکشن چربی بازو در اصفهان بخشی از چربی موجود در بخش جلوی بازو، بالای بازو و پشت بازو برداشته می شود. در واقع در عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان که حدود یک تا یک و نیم ساعت طول میکشد، پزشک متخصص به ناحیه بازو، شانه و کمر بیمار داروی بی‌حس تزریق می کند. سپس با ایجاد یک برش سه میلیمتری در بالا و پشت آرنج، اقدام به ذوب کردن چربی ها با لیزر می کند و سپس بعد از ساکشن کردن به منظور حذف چربی های اضافه، آن ها را از بدن بیرون می کشد. بلافاصله بعد از انجام عمل لیپوساکشن با استفاده از تکنولوژی رادیوفریکونسی اقدام به سفت کردن، پوست شل شده بازوها می کند تا ظاهر آن ها بهبود یابد و شکل بازوها مناسب تر جلوه کند. جالب است بدانید که این عمل لاغری بازو بدون بیهوشی و تنها با بی حسی موضعی انجام می شود و بیمار در حین انجام جراحی هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد. جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان برای چه کسانی مناسب است؛ از جمله افرادی که می توانند اقدام به انجام جراحی برایکوپلاستی کنند، بدین شرح زیر می باشد. افرادی که سایز بازوهای آن ها بسیار بزرگتر از سایر اندامهای آنان است. افرادی که بازوهای آنان به دلیل کاهش وزن شدید یا جراحی های چاقی، شل و آویزان شده است. افرادی که با افزایش سن و سالمندی، دچار افتادگی در ناحیه بازوها شدند. افرادی که از سلامت جسمانی کامل برخوردار هستند. افرادی که از سن بلوغ عبور کردند و بیش از هجده سال دارند، می توانند این جراحی زیبایی را انجام دهند. افرادی که برای مدت طولانی وزن آن ها ثابت مانده است. افرادی که از جراحی انتظارات معقول و منطقی دارند. دوره نقاهت بعد از عمل ساکشن بازو چقدر است؛ افراد بلافاصله بعد از جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان می توانند شاهد کاهش سایز بازوهای خود باشند و باید به مدت دو هفته مراقبت های لازم را داشته است.

 به منظور کسب نتیجه مطلوب باید استفاده از گن های مخصوص بعد از جراحی در اولویت قرار گیرد.پس از انجام این جراحی، بیماران باید حدود یک هفته استراحت کنند و از انجام فعالیت پرهیز نمایند. ممکن است تورم، کبودی و حساسیت موقت داشته باشند، اما هرگونه ناراحتی با داروهای تجویز شده توسط جراح قابل کنترل است. به مدت سه تا چهار هفته نباید از بلند کردن دست ها روی سطح شانه خودداری کنید. همچنین باید از انجام بازوهای خود در هر نوع فعالیتی که باعث فشاربه محل برش ها می شود، خودداری شود. جراحی لیفت بازوی مزایای مختلفی دارد و محبوبیت آن به عنوان یک روش جراحی زیبایی افزایش یافته است. مزایای این جراحی عبارتند از ایجاد کانتور زیباتر و باریک تر در بازوها، ظاهر جوانتر، بهبود تعادل و تناسب در کانتور بازو، افزایش اعتماد به نفس و بهبود عزت نفس. خطرات جراحی لیفت بازو را هم بررسی می کنیم. واکنش نسبت به بیهوشی، خون ریزی و کبودی بیش از حد، احتمال ایجاد عفونت در صورت عدم رعایت توصیه های جراح، عدم تقارن احتمالی در صورت عدم مهارت جراح و بی حسی احتمالی و طولانی مدت. در طی لیفت بازو که به آن Brachioplasty نیز گفته می شود، پوست و چربی اضافی از زیر بغل تا آرنج برداشته می شود. پوست باقیمانده کانتور می شود تا ظاهری متناسب تری ایجاد کند. در روز جراحی پس از بیهوشی، جراح با ایجاد برش هایی در زیر بازوها شروع می کند. طول و الگوی برش ها به میزان افتادگی پوست و عضلات و میزان نیاز به برداشت پوست بستگی دارد. بعد از آن جراح پلاستیک بافت های زیرین را محکم کرده و آن ها را با بخیه محکم می کند. وی همچنین ممکن است از تکنیک ساکشن نیز برای از بین بردن چربی ها استفاده نماید. سپس پوست اضافی از بین می رود. برای بستن برش ها از بخیه استفاده خواهد شد. بعد از انجام جراحی لیفت بازو، محل برش ها به وسیله باند پوشانده می شود. بازوهای شما به آرامی در بانداژهای الاستیک پیچیده می شود تا تورم به حداقل برسد. برای تخلیه خون یا مایعات اضافی ممکن است لوله های کوچکی در محل جراحی قرار گیرد.


آیا با استفاده از عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان می توان کاهش وزن داشت؟ لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان و یک عمل زیبایی است که برای کاهش حجم و کشیدن چربی بازوها به کار می رود. چربی ها حجم زیادی دارند در حالی که وزن کمی را به خود اختصاص می دهند. بنابراین می توان با خارج کردن این چربی ها حجم ناحیه را کاهش داد اما نمی توان کاهش وزن چشمگیری داشت. بهتر است افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند روش‌ های دیگری را انتخاب کنند. همچنین لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان بر سلولیت تاثیر نمی گذارد. سلولیت به فرورفتگی های پوست گفته می ‌شود که ظاهر نامناسبی داشته و از مقاومت بالایی برخوردار است. ویژگی بهترین جراح لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان؛ برای انجام عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان و کسب نتیجه مطلوب همواره باید به یک جراح با تجربه و دارای مهارت کافی مراجعه کنید که تخصص لازم در زمینه جراحی های زیبایی را داشته باشد. در چنین حالتی عوارض ساکشن بازوها برای بیمار به حداقل می رسد. به طور خلاصه باید بیان کرد یکی از جراحی های زیبایی در حوزه پلاستیک لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان محسوب می شود که جراح برای انجام آن از کانولا که میله ای کوچک است با سوراخ های فراوان است استفاده می کند. برای انجام جراحی ابتدا لازم است تا برش های جزئی و کوچکی برروی بازوها ایجاد شود. تا از این طریق با دستگاه مکش بتوان چربی های انباشته و سفت شده در زیر پوست را خارج کرد. یکی از مزایای بازر این روش افزایش رگ های خونی و عصب رسانی به بازو ها است. زمانی که جراح پلاستیک کار خودر ا تمام کرد لازم است تا محل های برش خورده بخیه و پانسمان شوند. که به طور معمول این بخیه ها از نوع جذبی هستند. چنانچه جراح از روش لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان برای کاهش چربی های جزئی و محدود استفاده کند، با بی‌حسی موضعی این عمل را انجام می دهد. اما باید گفت که در روند کاهش چربی های بزرگ از بیهوشی عمومی استفاده می شود، تا نتیجه عمل موفقیت‌ آمیز و بی‌درد باشد. جراح بعد از عمل، به منظور کاهش درد، آنتی بیوتیک تجویز می‌نماید. فرد با گذشت دو هفته توانایی انجام کارهای روزانه خود را خواهد داشت. روش لیپوساکشن، از یک تا چهار ساعت بسته به حجم و تراکم چربی ها، زمانبر می باشد. بهتر است همزمان با جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان، هیچ گونه جراحی یا عمل دیگری صورت نگیرد، تا این پروسه همراه با عوارض جانبی نباشد و از درصد موفقیت بالایی برخوردار باشد.

هزینه و قیمت عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان

لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان در اصفهان یکی از محبوب ترین جراحی های پلاستیک است و به نوعی یک روش صد در صد موثر و حتی بدون بازگشت چربی یا به عبارتی دائم است. ساکشن، چربی های موجود در بازو را برای شما حذف خواهد کرد. جالب است بدانید متخصصان مرکز لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان در اصفهان علاوه بر بازو، قادر به جراحی زیبایی قسمت های دیگر بدن نظیر ساق پا، شکم و پهلو، باسن، گردن و غبغب، ران و غیره هستند. اگر نام کیوپلاستی، چربی کشی، لیفت و لیبوپلاستیکی را شنیده اید بهتر است بدانید موارد بیان شده از نام های دیگر لیپوساکشن هستند. بازو از جمله اعضایی از بدن است که چاق بودن، شل بودن و افتادگی آن تاثیر زیادی در چاق نشان دادن بدن فرد خواهد گذاشت. در صورتی که در ناحیه بازو چربی زیادی وجود داشته باشد پزشکان با تکنولوژی روز قادر هستند این چربی را از بافت بازو خارج کنند و باعث کوچک تر شدن بازو شوند. بازو یکی از نواحی است که رژیم غذایی و ورزش های مکرر نیز تاثیر زیادی بر کاهش اندازه آن نخواهد داشت به همین دلیل است که امروزه افراد به لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان در اصفهان روی آورده اند. اصفهان یکی از مناطقی است که دارای بهترین پزشکان در ایران و دنیا در زمینه لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان می باشد از این رو در این صفحه با بررسی لیپوساکشن در اصفهان همراه با شما عزیزان خواهیم بود جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان روشی کم هزینه برای کشیدن چربی و لیفت بازو عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان چیست؟ عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان یکی از راه های پیکرتراشی و فرم دهی بازو و دست است. یکی از اعضای بدن که به دنبال چاقی دچار افزایش حجم و تجمع چربی می شود، بازو است. افزایش ذخیره چربی در بازو باعث افتادگی و فرم نامناسب آن شده و معمولا باعث ایجاد محدودیت های حرکتی و دشواری در انجام تمرینات ورزشی می شود. بعلاوه این معضل باعث ایجاد مشکل در انتخاب و پوشیدن لباس مناسب نیز می شود. این افراد می ‌توانند با انجام حرکات ورزشی و پیروی از برنامه غذایی مناسب تغییرات محدودی در این ناحیه ایجاد کنند. البته این روش مقداری دشوار بوده و نیاز به زمان دارد و ممکن است نتایج مد نظر بیمار را نیز به درستی ایجاد نکند. افراد با هدف لاغری بازو به عمل لیپوساکشن و پیکرتراشی بازو روی می آورند.


هزینه عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان در مقابل تاثیری که در اعتماد به نفس افراد می گذارد زیاد نیست. اما اگر به دنبال قیمت های بروز هستید می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. هزینه عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان به عوامل زیادی بستگی دارد. هرچه چربی‌ های تجمع یافته در این ناحیه بیشتر باشد، مدت زمان عمل افزایش یافته و در پی آن قیمت عمل لاغری بازو هم بیشتر می شود. مهارت جراح، روش انجام عمل و تغییرات مد نظر، قیمت لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان را تحت تاثیر قرار می دهند. دستمزد و میزان تخصص پزشک؛ هرچقدر میزان تخصص و سابقه پزشک بیشتر باشد، میزان دستمزد دریافتی وی نیز بیشتر خواهد بود. توجه داشته باشید که دستمزد بالای پزشک متخصص ارزش خود را دارد و می توانید با خیالی آسوده جراحی را انجام دهید. بهتر است قبل از انجام جراحی تحقیقات لازم را درباره میزان تخصص پزشک و تعداد جراحی‌های موفق وی انجام دهید، سپس برای عمل اقدام کنید. موقعیت جغرافیایی و نوع مرکز درمانی؛ یکی دیگر از عواملی که در هزینه جراحی تاثیر به‌سزایی دارد موقعیت قرارگیری مراکز درمانی است که هرچقدر موقعیت آن بهتر باشد، میزان هزینه افزایش می‌یابد. همچنین نوع مرکز درمانی در میزان هزینه تاثیر دارد. آزمایشات و عکس‌برداری قبل از جراحی؛ قبل از انجام جراحی با توجه به تشخیص پزشک، آزمایشات و عکس‌برداری را برای بررسی وضعیت و تصمیم‌گیری در مورد نحوه انجام جراحی تجویز می کند. 

پیچیدگی و مدت‌زمان انجام جراحی؛ معمولا مدت‌زمان انجام این جراحی بین یک تا دو ساعت است که اگر در حین انجام جراحی مشکلاتی ایجاد شود، مدت‌زمان آن نیز افزایش خواهد یافت. به‌طورکلی با توجه به میزان پیچیدگی و مدت‌زمان انجام جراحی، هزینه مشخص می شود. در نظر داشته باشید لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان در اصفهان یکی از موثرین ترین روش ها برای کاهش سایز بازو به شمار می رود. درست بعد از انجام عمل شما می توانید نتیجه کار را به خوبی مشاهده کنید. در افرادی که چاق بوده اند و دچار کاهش وزن شدید شده اند مشاهده می شود که بازو چربی زیادی ندارد اما پوست اضافه زیادی دارد. در این افراد باید پوست اضافه بازو با استفاده از جراحی خارج شود و بدون انجام جراحی این عمل ممکن نخواهد بود. به این جراحی و خارج کردن پوست اضافه بازو عمل کشیدن پوست یا لیفت بازو گفته می شود که گاهی این عمل همراه با عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان در اصفهان به صورت ترکیبی انجام خواهد شد. چربی ها حجم زیاد و وزن کمی دارند بنابراین با انجام عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان نمی توانید انتظار کاهش چشمگیر وزن داشته باشید. این عمل یک نوع عمل زیبایی است که بیش تر منجر به کاهش سایز بازو ها شده چرا که مقدار چربی خارج شده از بافت بازو وزن زیادی نداشته و تاثیر زیادی در کاهش وزن کلی فرد نخواهد گذاشت.


دکتر سجاد آرمانفر

انواع لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان

عمل لاغری بازو با استفاده از لیپوساکشن یا لیپوماتیک، روشی برای خارج کردن چربی های موضعی تجمع یافته در ناحیه بازو و دست است. با استفاده از عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان می توان به میزان قابل توجهی حجم بازوها را کاهش داد. البته فرد نباید انتظارات غیر منطقی از این جراحی داشته باشد. با استفاده از جراحی لیپوساکشن تنها می توان چربی های موضعی را از بدن خارج کرد. انجام عمل لیپوماتیک بازو می تواند تا حدی پوست بازو را نیز جمع کند. در این روش برش هایی در قسمت داخل و زیرین بازو ایجاد شده و لوله کانولا از طریق این سوراخ ها به داخل توده های چربی نفوذ می کند و شروع به تخریب و خارج کردن آن ها می کند. برای انجام این عمل نیاز به ایجاد برش های بزرگ نیست. اگر فرد دچار چاقی مفرط بوده و چربی زیادی از این ناحیه خارج شود، لازم است پس از خارج کردن چربی ها، عمل لیفت بازو هم انجام شود. لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان روشی برای باریک کردن بازو، رفع چربی و شل‌شدگی پوست است. این روش بیشتر برای کسانی مناسب است که با ورزش و رعایت رژیم غذایی، نمی توانند مشکلات بازوی خود را رفع کنند. به‌طورکلی چند نوع لیپوساکشن وجود دارد که در ادامه به بررسی هریک از آن ها خواهیم پرداخت. لیپوساکشن سنتی؛ هنگام عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان، جراح با ابزاری شبیه به نی نازک که کانول نازک نام دارد، برش کوچکی را در ناحیه موردنظر خود ایجاد می کند. سپس با روش لیپوساکشن سنتی و حرکت دادن دستی کانول به سمت جلو یا عقب سبب آسیب رسیدن به رگ‌های خونی و ایجاد تورم می شود. لازم به ذکر است که لیپوساکشن سنتی برای برداشتن قسمت‌ زیادی از چربی انجام می شود. لیپوساکشن تامسنت؛ یکی از بهترین روش ها برای لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان، روش تامی سنت است. در این روش پیش از عمل محلولی متشکل از داروهای اپی نفرین و لیدوکایین به بازو تزریق می شود. با کمک این تزریق، چربی ها تضعیف شده و برای استخراج آماده می شود. سپس توده های چربی با استفاده از دستگاه مکش خارج می شود. در این روش خونریزی کمتری رخ داده و درد بیمار کمتر است. همچنین خارج کردن چربی در عمل لیپوساکشن تامی سنت راحت تر بوده و در حین انجام آن به دیگر اعضای بدن آسیبی وارد نمی شود. در لیپوساکشن تامسنت، مایع بی‌حسی را به بافت تزریق می کنند که سبب انقباض عروق خونی می شود و درنهایت کبودی و تورم کمتری ایجاد می کند. لیپوساکشن به کمک اولتراسوند و لیپوساکشن با کمک لیزر؛ در لیپوساکشن با کمک لیزر و سونوگرافی، جراح چربی را به مایع تبدیل می کند. در این روش‌ها جراح از کانولای نازک‌تری استفاده می کند. در این تکنیک، با توجه به ایجاد گرما در ناحیه‌‌ جراحی، پوست جمع می شود؛ اما در روش‌های دیگر برای جمع شدن پوست به گذشت زمان نیاز است. لازم به ذکر است که در هر چهار روش، جراح برای برداشتن چربی از کانول استفاده می کند. پس از برداشتن کانول، جراح محل برش زده‌شده را با بخیه‌های ریز می‌بندد. همچنین برای انجام این جراحی، بی‌حسی موضعی کافی است و مدت‌زمان انجام این عمل یک تا دو ساعت است که در همان روز مرخص خواهید شد. در این روش چربی بازو با استفاده از لیزر تخریب شده و خارج می شود. استفاده از لیزر باعث می شود پس از انجام عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان، پوست مقداری جمع شود. البته جمع شدن پوست به مقدار محدود رخ می دهد و برای همه افراد کارایی ندارد.
قبل و بعد از انجام جراحی باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟ قبل از انجام جراحی باید به مدت شش تا هشت ساعت از مصرف مواد غذایی خودداری کنید. همچنین اگر سیگار یا مشروبات الکلی مصرف می کنید، بهتر است با پزشک خود صادق باشید و با توجه به توصیه پزشک معمولا دو هفته قبل از انجام جراحی از مصرف این موارد خودداری کنید. مراقبت‌های بعد از انجام جراحی شامل چه مواردی می شود؟ بلافاصله بعد از انجام جراحی، متوجه تغییرات و باریک شدن بازو خواهید شد. توجه داشته باشید که رعایت مراقبت‌های بعد از عمل به میزان پنجاه درصد درنتیجه عمل تاثیر خواهد گذاشت؛ به همین علت باید با دقت به توصیه‌های پزشک عمل کنید. به‌طورکلی بعد از انجام جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان مانند سایر جراحی‌ها باید به توصیه پزشک با دقت گوش دهید و مراقبت‌های بعد از عمل را انجام دهید که شامل موارد زیر می شود. مسلما پس از اتمام جراحی درد و کبودی خواهید داشت که با تشخیص پزشک برای تسکین درد داروهایی تجویز خواهد شد. یکی از بهترین روش‌ها برای رسیدن به نتیجه دلخواه و کاهش درد، استفاده از آستین فشاری به مدت چهار هفته است که به بهبود سریع‌تر شما کمک می کند. بهتر است به مدت چهار تا پنج روز از انجام فعالیت و کارهای سنگین خودداری کنید و به بازوهای خود استراحت دهید. پزشک بعد از انجام جراحی رژیم غذایی و ورزش مناسبی را به شما پیشنهاد می دهد که باید به‌دقت آن ها را انجام دهید. باید بعد از گذشت دو هفته از جراحی برای بررسی وضعیت به مطب پزشک معالج مراجعه کنید. معمولا پزشک برای بررسی بهتر وضعیت، انجام سونوگرافی را برای شما تجویز می کند. بعد از انجام این جراحی مانند سایر جراحی‌ها شاهد عوارضی خواهید بود که با توجه به عواملی مانند میزان مهارت پزشک در انجام جراحی و رعایت مراقبت‌های بعد از جراحی میزان این عوارض تغییر می کند. به‌طورکلی ممکن است عوارضی نظیر خروج خون، مایعات و چربی از محل انجام جراحی، بعد از عمل، ایجاد رنگدانه‌های تیره یا روشن در محل جراحی وارد شدن آسیب به پوست و اعصاب و ایجاد فرورفتگی در بازو داشته باشید. در صورت افزایش شدت این عوارض باید سریعا به مطب پزشک مراجعه کنید. همچنین در صورت داشتن اختلال لخته شدن خون، بارداری یا مشکلات قلبی شدید، از انجام این جراحی خودداری کنید. کاندیدای عمل کشیدن چربی و لاغری بازو با لیپوساکشن؛ لیپوساکشن یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی است که به منظور کاهش حجم اعضای مختلف بدن و ایجاد تناسب اندام به کار می رود. عمل لیپوساکشن برای افرادی که به دنبال راه حل سریع و ساده برای حذف چربی های بازوی خود هستند، بهترین گزینه محسوب می شود چرا که دوره نقاهت آن کوتاه بوده و به نسبت حجم جراحی تغییرات زیادی ایجاد می کند. کاهش چربی های موضعی به کمک ورزش و رژیم غذایی در ناحیه ای مانند بازو کمی دشوار است. گاهی اوقات فرد دارای تناسب اندام بوده و فقط در ناحیه بازو مقداری چربی اضافی دارد. در چنین مواردی اگر از روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش استفاده شود ممکن است دیگر نقاط بدن هم دچار تغییر شود که نامطلوب است. در چنین مواردی بهتر است لیپوساکشن یا لیپوماتیک بازو انجام شود. باید به این نکته توجه داشت که عمل لیپوساکشن در هیچ کدام از اعضای بدن باعث کاهش وزن نشده و این عمل تنها به منظور کاهش حجم بدن به کار می رود. سن مناسب برای انجام عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان؛ فردی که قصد انجام لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان را دارد حداقل باید بیست سال سن داشته باشد. البته این سن برای بانوان هجده سال است. در هر سنی که این عمل انجام می شود بیمار باید از سلامتی جسمانی کافی برخوردار باشد و بدن او قدرت تحمل عمل لیپوساکشن را داشته باشد. توصیه می‌ شود افراد بالای شصت سال این عمل را انجام ندهند. برای انجام عمل لاغری بازو لازم است به جراح لیپوساکشن متبحر و با تجربه مراجعه شود. در این میان پزشکانی وجود دارند که تخصص لازم را نداشته اما این عمل را انجام می دهند. در چنین حالتی ممکن است مشکلات متعدد ظاهری و سلامتی برای بیمار ایجاد شود. به همین دلیل همواره توصیه می شود که برای انجام عمل های زیبایی به جراح ماهر و با تجربه مراجعه شود. عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان از حساسیت های خاص خود برخوردار بوده و انجام آن نیاز به مهارت بالایی دارد. بنابراین توصیه می شود برای رسیدن به نتیجه ایده آل حتما به بهترین جراح لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان مراجعه شود.


مزایا و معایب ساکشن چربی بازو در اصفهان

لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان یک عمل زیبایی کم تهاجمی است که هدف آن حذف رسوبات چربی سرسخت از بالای بازوها است. این تکنیک به ویژه برای افرادی مفید است که با وجود حفظ یک سبک زندگی سالم و ورزش منظم، با چربی موضعی در بازوهای خود دست و پنجه نرم می کنند. لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان می تواند به ایجاد ظاهری کانتور و بهتر کمک کند و زیبایی کلی بازوها را بهبود بخشد. این روش شامل استفاده از یک لوله کوچک و نازک به نام کانولا است که از طریق برش های کوچک ایجاد شده در ناحیه مورد نظر وارد می شود. سپس جراح به آرامی کانول را به جلو و عقب حرکت می دهد تا سلول های چربی شکسته و از جای خود خارج شوند. هنگامی که سلول های چربی شکسته شدند، با استفاده از یک دستگاه خلا متصل به کانولا از بدن خارج می شوند. نتایج لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان می تواند برای افرادی که به دنبال دستیابی به ظاهری زیبا تر و بهتر در قسمت بالای بازو هستند، بسیار رضایت بخش باشد. پس از بهبودی، افراد اغلب متوجه کاهش قابل توجهی در چربی های سرسخت می شوند. حفظ یک سبک زندگی سالم با رژیم غذایی مناسب و ورزش برای حفظ نتایج طولانی مدت بسیار مهم است. نتایج معمولا با کاهش تورم در ماه‌ های بعد از عمل آشکار تر می‌ شوند و بازویی زیبا ‌تر را خواهید داشت. با افزایش سن، خاصیت ارتجاعی پوست از بین می رود. علاوه بر این، افراد، عمدتا زنان، چربی را در ناحیه بالای بازو انباشته می کنند. بله، متأسفانه چربی های زیر بغل و بازو، علیرغم رژیم غذایی و ورزش، آویزان شده و تکان می خورد. بسیاری از زنان از نظر ژنتیکی در سنین جوانی مستعد شل شدن بازوها هستند و در حالی که نمی‌ توانید ژنتیک را تغییر دهید یا روند پیری را متوقف کنید، لیپوساکشن Tumescent بازو می تواند شکل بازوهای شما را تغییر داده و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. محبوبیت لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان رو به افزایش است، زیرا تکنیک Tumescent بی خطر است، روند بهبودی سریع است و نتایج شگفت انگیز است. در طول عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان، یک کانول نازک (ابزاری شبیه به نی نازک) در یک برش کوچک در ناحیه مورد نظر قرار داده می شود. با لیپوساکشن سنتی، کانول به صورت دستی به جلو و عقب حرکت می کند که می تواند به رگ های خونی آسیب برساند و باعث تورم قابل توجهی شود. لیپوساکشن سنتی اغلب زمانی استفاده می شود که قسمت های زیادی از چربی برداشته می شود. با لیپوساکشن تامسنت، یک مایع بی حس کننده به بافت تزریق می شود که باعث انقباض یا انقباض عروق خونی می شود و در نتیجه تورم و کبودی کمتری ایجاد می شود. لیپوساکشن به کمک لیزر چربی را مایع می کند. آن ها از کانولای کوچک تر استفاده می کنند. لیپوساکشن به کمک لیزر تنها نوعی است که پوست را در ناحیه درمان سفت می کند. با انواع دیگر، پوست به مرور زمان سفت تر می شود. در هر نوع روش، چربی از طریق کانولا ساکشن می شود. پس از برداشتن کانول، برش ها با بخیه های ریز بسته می شوند. این روش که تنها به بی حسی موضعی نیاز دارد، معمولا یک تا دو ساعت طول می کشد تا انجام شود. افراد می توانند در همان روز به خانه بازگردند. اگر می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید، به هر آن چه جراحتان می گوید گوش دهید و آن ها را انجام دهید. پس از لیپوساکشن، بیماران دچار درد و کبودی می شوند. به طور معمول، آستین فشاری در اطراف بازو تا چهار هفته پوشیده می شود. استراحت دادن به بازوها به مدت چهار تا پنج روز توصیه می شود. اکثر بیماران پس از چهار هفته به طور کامل بهبود می یابند. جای زخم ناشی از لیپوساکشن به دلیل اندازه برش کوچک بسیار کم است. از جمله مزایای ساکشن چربی بازو در اصفهان می توان به این موارد اشاره کرد. اعتماد به نفس در افراد با ایجاد تناسب در بازوها افزایش می یابد. مدت زمان عمل ساکشن بازو کوتاه است. دوران نقاهت کوتاه تا حدود دو هفته دارد. مشکل آویزان و شل بودن بازوها بعد از ساکشن از بین میرود. عدم نیاز به بیهوشی کامل و عمل با استفاده از بیهوشی موضعی انجام می گیرد. هیچ گونه زخم یا اسکار روی ناحیه بازوها باقی نمی ماند. بیمار از ظاهر متناسب بازوها بعد از جراحی اطمینان کامل دارد. هزینه ساکشن بازو نسبت به سایر عمل‌های جراحی زیبایی بسیار مناسب است. فواید لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان از این قرار می باشند. لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان مزایای متعددی را ارائه می دهد که فراتر از تحول فیزیکی صرف است. این مزایا در مجموع به بهبود کیفیت زندگی و افزایش عزت نفس کمک می کند. کانتور بازو؛ لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان برای کاهش چربی سرسختانه مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش موثر است، در نتیجه یک کانتور ظاهری مشخص تر و خوش فرم تر ایجاد می کند. علاوه بر این، این روش می تواند به ایجاد یک فرم عالی برای بدن متناسب تر و متعادل تر با حداقل زمان استراحت کمک کند. افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهر بدن؛ بازوهای باریک تر و حجاری شده تر می توانند حس اعتماد به نفس جدیدی را القا کنند و بر جنبه های مختلف زندگی، از تعاملات بین فردی گرفته تا حرفه ای تأثیر بگذارند. علاوه بر این، این اعتماد به ظاهر فیزیکی فرد می تواند تصور ذهنی و تصویر بدنی مثبت تری را بهبود بخشد. بهبود توانایی برای پوشیدن لباس های بدون آستین؛ لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان می تواند به طور قابل توجهی راحتی و گزینه های مربوط به انتخاب کمد لباس را افزایش دهد. پس از این روش، بسیاری از افراد با پوشیدن تاپ یا لباس ‌های آستین کوتاه و مایو راحت‌ تر می‌ شوند، که ممکن است قبلاً به دلیل عدم اعتماد به نفس در مورد ظاهر بازوهای خود از پوشیدن آن ها اجتناب می‌کردند. این افزایش راحتی و تطبیق پذیری در گزینه های لباس می تواند یک تجربه رهایی بخش باشد و بر رضایت کلی حاصل از این روش بیفزاید. در عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان نیز مانند دیگر عمل های جراحی احتمال بروز عوارض وجود دارد اما در همه بیماران یکسان نیست. این عوارض می تواند شامل عفونت، خونریزی، ورم، کبودی یا درد همراه باشد که با انتخاب یک جراح متخصص و با تجربه و رعایت اصول جراحی می توان امکان ایجاد آن ها را به طور کامل از بین برد. از دیگر عوارض نادر ساکشن چربی بازو در اصفهان می توان به این موارد اشاره کرد. احتمال ایجاد واکنش آلرژیک، بی‌حسی، رعشه و حتی تشنج و افزایش ضربان قلبی در برخی از بیماران، احتمال آمبولی چربی و نفوذ چربی در رگ های خونی و بروز جوش و مشکلات شدید تنفسی در بیمار، کاهش دمای بدن، احتمال ایجاد ناهنجاری ‌های زیبایی مانند فرورفتگی، برآمدگی و شل شدن پوست بازو در بیمار.
عوارض و خطرات لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان کدام اند. یکی از مهمترین ویژگی های لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان ها ایمن بودن و کم عارضه بودن آن است. یک سری عوارض بطور طبیعی وجود خواهند داشت که البته نگران کننده نیستند چرا که بصورت موقتی و قابل کنترل خواهند بود. در ادامه برخی از آن ها را بررسی خواهیم کرد. ممکن است تا چند ماه احساس بی حسی روی بازوهای خود داشته باشید. وجود تورم و کبودی تا چند روز الی چند هفته محتمل است. اگر احساس کردید میزان آن غیر عادی است حتما پزشک را در جریان قرار دهید. برای کنترل درد بعد از عمل مسکن هایی برای تان تجویز خواهد شد. تا چند روز احتمال ترشح مایعات و خون از محل سوراخ ها محتمل است. در صورتی که عمل را به یک جراح کم تجربه بسپارید ممکن است خطراتی همچون بروز آمبولی چربی، نا متقارن شدن دو بازو و همچنین آسیب به بافت عضلانی بازو ها برایتان بوجود بیایند. پس برای انتخاب یک جراح خوب تمام دقت خود را بکار بندید. برش و جای زخم عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان؛ برای انجام لیپوماتیک و لیپوساکشن لازم است برش هایی در ناحیه ایجاد شود تا امکان ورود لوله کانولا به داخل توده های چربی وجود داشته باشد. اندازه این برش ها کوچک بوده و مدتی بعد از عمل اثری از آن ها به جا نمی ماند. برش های عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان بین دو الی سه میلی متر طول داشته و معمولا نیازی به بخیه آن ها نیست. چه کسی می تواند از لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان بهره مند شود؟ هر کسی که به دلیل ظاهر بازوهای شل خود تمایلی به معاشرت با دیگران نداشته باشد، یا از پوشیدن لباس های خاص به دلیل احساس عدم اعتماد به نفس نسبت به بازوهای خود اجتناب می کند، از این روش سود می برد. برای بسیاری از افراد، چربی بازو سرسخت است و حتی با یک رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی منظم نیز ادامه می یابد. متأسفانه، ما نمی توانیم پیری را متوقف کنیم یا کنترل کنیم که بدن ما چربی را در کجا ذخیره کند. این ناامید کننده است و لیپوساکشن اغلب تنها گزینه است. برداشتن چربی از بازوها فقط جنبه زیبایی ندارد. می تواند منجر به بهبود تصویر خود و افزایش اعتماد به نفس در بدن فرد شود. دکترها عموما بر این باور هستند که همه افراد شایسته تجربه بدن دلخواه خود با فرم مد نظر هستند. روش لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان برای افرادی مناسب است که معیارهای ذکر شده در زیر را دارند. با این حال، مشاوره با دکتر متخصص هم چون سجاد آرمانفر و تیم او بهترین راه برای یافتن اینکه آیا لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان برای شما مناسب است یا خیر است. حداقل شش ماه وزن ثابتی داشته اید. چربی دارید که حتی پس از رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. خاصیت ارتجاعی پوستی کافی دارید. آماده سازی و مشاوره قبل از لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان؛ قبل از عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان، بیماران تحت یک مشاوره جامع با جراح خود قرار می گیرند که شامل یک ارزیابی پزشکی کامل، بحث در مورد اهداف زیبایی شناختی و توضیح مفصل در مورد روش و روند بهبودی است. علاوه بر این، ممکن است به بیماران توصیه شود که از سیگار کشیدن، مصرف الکل و داروهای خاصی که ممکن است در بهبودی اختلال ایجاد کنند، خودداری کنند. روش لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان با بیهوشی عمومی شروع می شود و به دنبال آن برش های کوچکی در نواحی مشخص بالای بازو ایجاد می شود. تکنیک های مختلف لیپوساکشن را می توان برای کانتورینگ بازو استفاده کرد. لیپوساکشن Tumescent از محلولی برای سفت کردن چربی برای برداشتن آسان استفاده می کند. لیپوساکشن با کمک اولتراسوند (EUAL) از امواج صوتی برای مایع سازی چربی استفاده می کند، در حالی که لیپوساکشن با کمک قدرت (PAL) از یک کانول با حرکت سریع برای حذف سریع چربی استفاده می کند. SmartLipo، یک تکنیک به کمک لیزر، چربی را مایع می کند و می تواند تا حدودی سفت کردن پوست را انجام دهد. در تمام این تکنیک ‌ها، یک لوله یا کانول نازک برای برداشتن سلول ‌های چربی شکسته شده وارد می‌ شود و در نتیجه ظاهری تراشیده ‌تر روی بازو ایجاد می ‌شود. پس از دستیابی به کانتورینگ مورد نظر، برش های ریز بسته شده و بانداژ می شوند. باز هم، بحث با جراح خود که کدام تکنیک برای شرایط خاص شما مناسب است ضروری است. پس از عمل، معمولاً برای حمایت از بهبودی و به حداقل رساندن تورم، لباس فشرده به بیماران می‌پوشند. علاوه بر این، دستورالعمل ‌های دقیق بعد از عمل شامل مراقبت از محل جراحی، داروهایی برای کمک به روند بهبود و کاهش عفونت احتمالی و تاریخ ‌های مشاوره بعدی ارائه شده است.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

نحوه انجام عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان

آیا من کاندید مناسبی برای انجام جراحی ساکشن و لیفت بازو هستم؟ جراحی لیفت بازو برای بسیاری از خانم ها و حتی برخی از آقایان که به دلیل آویزان شدن بیش از حد پوست بازو و شل شدن بیش از حد ایده آل است. قبل از عمل، باید با دکتر فوق تخصص جراحی پلاستیک مشورت کنید و اهداف خود را مشخص کنید. پیش از انجام این جراحی شما باید یک فرد غیر سیگاری و با وزن ثابت باشید. شما باید قبل از جراحی، از لحاظ پزشکی به دقت مورد ارزیابی قرار بگیرید. در طول مشاوره شما این فرصت را خواهید داشت که در مورد اهداف و ترجیحات زیبایی خود با جراح صحبت کنید و هر گونه سوال یا نگرانی خود را بیان کنید تا جراح خیال شما را راحت کرده و انتظارات شما را مدیریت کند. لیفت بازو که با عنوان Brachioplasty براکیوپلاستی یا جراحی زیبایی بازو نیز شناخته می شود، قسمت تحتانی بازو را از ناحیه زیر بغل تا آرنج تغییر شکل می دهد. طول و الگوی برش به مقدار و محل پوست اضافی که باید برداشته شود بستگی دارد. برش ها به طور کلی در داخل بازو یا پشت بازو قرار می گیرند و ممکن است از زیر بغل تا آرنج امتداد داشته باشند. اگر نیاز باشد ساکشن و لیفت بازو به طور همزمان انجام خواهد شد. در هنگام لیفت بازو، چربی نیز کاهش یابد، با لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان یا لیپوماتیک بازو این کار انجام می شود. لیفت بازو یا Arm Tuck که با نام Brachioplasty نیز شناخته می شود، یک روش جراحی است که برای از بین بردن پوست و چربی اضافی بازوها طراحی شده است. با افزایش سن، نیروی جاذبه و در بعضی موارد، کاهش وزن بافت های بدن شروع به افتادگی می کنند. این یک مشکل آزار دهنده به ویژه برای خانم ها است، زیرا آن ها چربی بیشتری در قسمت بالای بازو خود ذخیره می کنند و از تن عضله برای حفظ استحکام بدم برخوردار نیستند. این نوع مشکلات اغلب با جراحی برطرف می شوند. بیشتر بیمارانی که به دنبال Arm Lift هستند افرادی هستند که به دنبال جراحی های چاقی مانند بای پس معده و غیره، وزن زیادی از دست داده اند. با این حال، افتادگی پوست یکی از عوارض جانبی جراحی کاهش وزن است.


لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان یک عمل کوتاه در حدود یک الی یک ساعت و نیم است که طی چند مرحله ساده توسط پزشک انجام می شود. گرچه این مراحل ساده به نظر می رسند اما تبحر جراح برای رسیدن به نتایج عالی ضروری است. آمادگی های لازم برای لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان؛ اگر فرد کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی باشد تمامی جنبه ها مورد بررسی قرار می گیرد و زمان مشخصی برای انجام این جراحی تعیین می گردد. شش ساعت قبل از جراحی نباید چیزی خورده و یا آشامی ده شود. قبل از جراحی عکس هایی از بیمار گرفته می شود تا در طول جراحی راهنمای جراح باشد. همچنین علامت هایی بر روی بازو زده می شود. بررسی و رسم خطوط راهنما، در ابتدا پزشک با بررسی دقیق بازو ها، خطوط راهنمایی را روی آن ها رسم خواهد کرد. معمولا در این مرحله توسط دستیاران جراح چند عکس برای بررسی نتایج نهایی و مشاهده میزان تغییرات نهایی از بازو هایتان گرفته خواهد شد. تزریق ماده تامی سنت، در این مرحله محلولی متشکل از داروهای اپی نفرین و لیدوکایین به همراه سرم به زیر پوست بازو ها تزریق می شود تا هم آن نواحی را بی حس کرده و هم فرآیند شکست چربی ها را تسریع کند. ایجاد سوراخ ها، در ادامه چند سوراخ در نواحی ابتدایی و انتهایی زیر بازوها جهت عبور کانولا ایجاد می شوند. عبور کانولا، کانولا یک لوله نازک توخالی فلزی است که در این مرحله از زیر پوست وارد ناحیه بافت چربی می شود. عبور این لوله نازک و رسیدن به بافت چربی نیاز به تبحر دارد. 

ایجاد شکست در بافت چربی، در ادامه جراح با ایجاد حرکات رفت و برگشتی بوسیله لوله کانولا در بافت چربی شکست هایی ایجاد می کند. وجود این شکست ها باعث می شود مکش چربی در مراحل بعد راحت تر اتفاق بیافتد. مکش چربی، بعد از اینکه بافت یکپارچه چربی در زیر پوست در هم شکست جراح بوسیله دستگاه ساکشن چربی های اضافه را از آن ناحیه تخلیه می کند. گن مخصوص و اتمام عمل، در انتها بسته به شرایط فرد جراح تصمیم می گیرد که سوراخ های ایجاد شده در مرحله سوم را ببندد یا برای خروج مایع و ترشحات احتمالی باز بگذارد. با بستن گن مخصوص عمل جراحی به اتمام می رسد. لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان معمولا یک تا یک و نیم ساعت به طول می انجامد. ناحیه بازو، شانه و کمر بی حس می شود و به بیمار داروهای آرام بخش تزریق می گردد. سپس چربی های این ناحیه با لیزر ذوب می شوند و بعد از آن ساکشن می گردند. می توان بلافاصله بعد از لیپوساکشن از تکنولوژی رادیوفریکونسی استفاده کرد و پوست شل شده را سفت کرده و به بهبود ظاهر بازوان کمک کرد. به بیان دیگر الاستیسیته و شکل بازو مناسب تر می شود. بلافاصله بعد از جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان می توان شاهد بازوهای کوچک تر بود. در صورتی که بعد از این جراحی رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن در برنامه روزانه گنجانده شود می توان شاهد کاهش بیشتر سایز بازوها بود. دو هفته بعد از جراحی دوران بسیار مهمی است. 


مراقبت های بعد از جراحی بر نتیجه جراحی تاثیر چشمگیری می گذارند. بلافاصله بعد از جراحی فرد شاهد خروج چربی، خون و مایعات از ناحیه جراحی است. پد های بهداشتی بر روی ناحیه جراحی قرار داده می شوند تا این مایعات را جذب کند. سه تا هفت روز بعد از جراحی باید برای معاینه بعدی به پزشک مراجعه شود. استفاده از گن های مخصوص بعد از جراحی ضروری است. این عمل به اعصاب، عضلات و مویرگها آسیبی وارد نمی کند. این عمل آسیبی به پوست، مویرگ‌ها، اعصاب و عضلات وارد نمی کند و در نتیجه ریکاوری و نقاهت کاهش می‌یابند. به همین دلیل، در روز جراحی می توانید به خانه برگردید. با این حال، خاطرنشان می شود که بهتر است از همراه خود بخواهید شما را به خانه برساند زیرا بازوهای شما به شدت ورم کرده و کبود خواهند شد. برش های این جراجی کوچک است. در این عمل برش های جراحی بسیار کوچک است و معمولا در ناحیه جراحی یک درن قرار میگیرد که امکان تخلیه داروی بی‌حسی و مایعات و خونابه از بازوها فراهم باشد. مایع خروجی ممکن است حاوی کمی خون باشد. گن دور بازو به شکل‌گیری پوست به حالت جدید خود و کاهش کبودی یا تورم کمک می کند. گن مخصوص را باید به مدت سه الی شش هفته و بیست و چهار ساعت شبانه‌روز به تن داشته باشید. پس از دو روز می توانید حمام کنید. داروی مسکن، آنتی‌بیوتیک و ضد تهوع به همراه دستورالعمل مصرف برای بیمار تجویز می ‌شود. بیماران معمولاً در هفته اول پس از عمل حداقل درد، تورم و کبودی را تجربه می کنند.

پس از آن، لباس فشرده ‌سازی برای کمک به بهبودی به آن ها تعبیه می شود. از فعالیت‌ های سنگین اجتناب کنند، علیرغم اینکه معمولاً در همان روز عمل به خانه باز می‌گردند. مرحله بهبودی اولیه هفته دو تا هفته چهار در طی این چند هفته، تورم و کبودی کاهش می یابد و خطوط جدید بازو آشکار می شود. بیماران معمولا برای معاینات منظم برای نظارت بر پیشرفت به کار و فعالیت های سبک به مطب باز می گردند. مرحله بهبودی بعدی ماه دو تا ماه شش. در این مرحله، تورم در درجه اول از بین می رود و نتایج نهایی بیشتری را نشان می دهد. معمولاً می توان ورزش منظم را طبق دستور جراح از سر گرفت. نتایج بلند مدت شش ماه به بعد. بازوها اکنون باریکتر و کانتورتر به نظر می رسند که نتایج نهایی آشکار می شود. بیماران به طور کامل بهبود می یابند و برای حفظ نتایج به ادامه شیوه زندگی سالم نیاز است. انتخاب جراح پلاستیک مناسب برای انجام جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان تصمیمی است که نیاز به بررسی دقیق دارد. این کار در کلان شهر شلوغی مانند شهر اصفهان که پر از جراحان درجه یک متعدد است، می تواند طاقت فرسا باشد. بنابراین، می توانید با تمرکز بر عوامل حیاتی تصمیم آگاهانه بگیرید. ابتدا، اعتبار جراح را تأیید کنید. آن ها باید گواهی بود تخصصی لیپوساکشن را داشته باشند که تضمین می کند استانداردهای آموزشی سختگیرانه را رعایت کرده اند. این گواهی همچنین نشان می دهد که جراح متعهد به حفظ مهارت های خود و به روز ماندن با اطلاعات در این زمینه است.


تیم ما بسیار مفتخر است که بهترین متخصصان جراحی در این زمینه را در طول فرایند عمل در کنار شما قرار خواهد داد. همین الان با ما تماس بگیرید و یک وقت مشاوره و ویزیت با متخصص را رزرو نمایید. یکی دیگر از عوامل حیاتی که باید در نظر گرفت، تجربه جراح است، به ویژه در لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان. جراحی که به طور مرتب عمل های لیپوساکشن بازو را انجام می دهد، در تکنیک های مختلف مهارت دارد و می تواند این روش را متناسب با نیاز شما شخصی کند. یک دکتر مجرب و کار بلد به طور حتم تجربه زیادی در لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان دارد و به بیماران اطمینان می دهد که بهترین مراقبت و نتایج ممکن را دریافت می کنند. جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان مانند سایر جراحی های زیبایی نیاز به مراقبت هایی دارد که ما در ادامه به آن اشاره می کنیم. حتما لازم است به منظور کاهش تورم و التهاب بعد از جراحی از گن مخصوص استفاده کنید تا فرم بازوها حفظ شود. در صورت تجویز دارو حتما به موقع و سروقت آن را مصرف کنید. از انجام فعالیت های سنگین بدنی و ورزش های سنگین برای مدت دو هفته به شدت اجتناب کنید. مصرف سیگار و الکل را برای دو هفته قطع کنید. استفاده از گن ها برای بازو ها لازم است تا حتما شش هفته باشد. برای مدتی لازم است تا از مصرف نمک به منظور کاهش تورم به شدت اجتناب کنید. سعی کنید در این دوران آناناس که حاوی ویتامین C است حتما استفاده کنید. سعی کنید تا غذاهایی را مصرف کنید ملین باشد که منجر به ایجاد یبوست نشوند. استراحت و خواب شما به گونه ای باشد که هیچ نوع فشاری به محل جراحی شده وارد نشود. توجه داشته باشید که مصرف داروهایی نظیر آسپرین و وارفارین به شدت اجتناب کنید چرا که منجر به افزایش خونریزی می شود. به هیچ عنوان نباید تا بعد از بهبودی کامل به استخر یا سونا بروید. برای انجام عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان لازم است به جراح متبحر و با تجربه مراجعه شود. در این میان پزشکانی وجود دارند که تخصص لازم در زمینه جراحی های زیبایی را نداشته اما این عمل را انجام می دهند. در چنین حالتی ممکن است عوارض متعددی برای بیمار ایجاد شود. به همین دلیل همواره توصیه می شود که برای انجام عمل های زیبایی به جراح ماهر و با تجربه مراجعه شود.


دکتر سجاد آرمانفر

مراقبت های قبل و بعد از ساکشن چربی بازو در اصفهان

به جرأت مهمترین کاری که قبل از هر تصمیم باید بگیرید کسب اطلاعات و آگاهی در این مورد است. پیداست که شما راه درستی را در پیش گرفته اید چرا که همین الان نیز با خواندن این مقاله در حال کسب اطلاعات در این زمینه هستید. اما هیچ چیز به مانند یک جلسه مشاوره اختصاصی با یک پزشک متبحر و باتجربه نیست. شما در جلسه مشاوره می توانید بطور خاص سوالات خودتان را در مورد همه نگرانی هایی که دارید بپرسید و جراح نیز بطور ویژه شرایط بدنی و فیزیکی شما را برای انجام عمل بررسی خواهد کرد. به احتمال زیاد یک سری اقدامات و ملاحظات قبل از عمل خواهید داشت. مصرف سیگار و الکل را از یک هفته قبل از عمل قطع کنید. اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما پزشک تان را در جریان بگذارید. در صورتی که بیماری خاصی دارید ضروری است که پزشک تان در جریان قرار بگیرد. شب قبل از عمل استحمام کنید. ممکن است تا چند روز بعد از عمل اجازه حمام کردن را نداشته باشید. آسپرین و بطور کل داروهای رقیق کننده خون را قبل از عمل مصرف نکنید. همچنین داروهای گیاهی و یا مواد خوراکی که خون را رقیق می کنند مانند سیر مصرف نکنید. در روز عمل یک لباس آزاد و دکمه دار بپوشید تا به راحتی بتوانید آن را از تن تان دربیاورید. پیشنهاد می شود روز عمل یک همراه کنار خود داشته باشید تا برای برگشت به منزل به شما کمک کند. برای اینکه دوران نقاهت بعد از عمل خوبی داشته باشید باید مراقبت های بعد از عمل را جدی بگیرید. برای عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان این مراقبت ها کم و ساده هستند اما نباید سادگی آن ها باعث کم توجهی به آن ها شود. در ادامه لیست برخی از مهمترین مراقبت های بعد از عمل را بررسی می کنیم. سعی کنید تا حداقل دو هفته از کشیدن سیگار و مصرف الکل خودداری کنید. از بلند کردن وسایل سنگین جدا خودداری کنید. داروهایی که پزشک برایتان تجویز کرده است را با دقت مصرف کنید. این داروها عموما برای تسکین درد بعد از عمل و جلوگیری از عفونت می باشند. بهتر است برای بهبود سریع تر از کرم های چرب کننده روی ناحیه عمل استفاده کنید. بعد از دو روز می توانید با نظر پزشک به حمام بروید. در این مورد از قبل از پزشک تان سوال کنید. رژیم غذایی پرکالری و سرشار از سبزیجات به همراه تحرکات سبک را در برنامه روزانه تان قرار دهید. با نظر پزشک از روز بعد از عمل می توانید به محل کار خود بروید. پوشیدن گن مخصوص را بصورت بیست و چهار ساعته جدی بگیرید. ساکشن چربی بازو در اصفهان مانند سایر جراحی های زیبایی نیاز به مراقبت هایی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد: برای حفظ فرم بازوها و کاهش تورم و التهاب بعد از جراحی حتما از گن مخصوص استفاده کنید. داروهای تجویز شده توسط پزشک معالج را به موقع مصرف کنید تا روند بهبودی تسهیل شود. انجام فعالیت های سنگین بدنی و ورزشی را برای مدت دو هفته به تعویق بیاندازید. از مصرف سیگار و مشروبات الکل برای مدت دو هفته امتناع کنید. استفاده از گن های مخصوص برای بازوها را به مدت شش هفته ادامه دهید. برای کاهش ورم بازوها بعد از جراحی، مصرف نمک را به حداقل ممکن برسانید. در طول مدت نقاهت مصرف مواد غذایی حاوی ویتامین C را در اولویت قرار دهید. بعد از جراحی غذاهایی را مصرف کنید که دارای فیبر بوده و با خاصیت ملین مانع ایجاد یبوست در بیمار شود. به منظور جلوگیری از افزایش خونریزی بعد از جراحی چربی بازوها، از مصرف داروهایی مانند آسپرین و وارفارین به شدت خودداری کنید. مراحل ریکاوری لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان از این قرار می باشند.


جنبه های مختلفی در بهبودی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان وجود دارد که باید آن ها را در نظر بگیرید. برخی از کارها وجود دارد که می توانید در عرض چهار تا پنج روز دوباره انجام دهید، اما ممکن است هفته ها طول بکشد تا بهبودی کامل را به دست آورید و از نتایج عمل خود خوشحال باشید. مدیریت درد و ناراحتی؛ مقدار چربی که در طول لیپوساکشن از بازوهای شما برداشته می شود، اغلب بر میزان درد شما پس از آن تأثیر می گذارد. بسیاری از پزشکان برای کمک به عوارض بعدی، قبل از ترک مطب، داروهای مسکن را برای بیماران تجویز می کنند. همچنین افرادی هستند که به راحتی می توانند ناراحتی خود را با استامینوفن بدون نسخه کنترل کنند. اکثر پزشکان توصیه می کنند که بلافاصله پس از جراحی از مصرف ایبوپروفن خودداری کنید، زیرا می تواند خطر خونریزی شما را افزایش دهد. پوشیدن لباس های فشرده؛ لباس های فشرده به روند بهبودی پس از لیپوساکشن کمک می کنند. روی هر بازو یک آستین فشاری می ‌پوشید، زیرا در حین بهبودی راحت ‌تر خواهید بود. لباس های فشرده همچنین می توانند به شکل دهی بازوهای شما در حین بهبودی کمک کنند، بنابراین به نتایجی که به دنبالش هستید می رسید. فشار خارجی، می تواند به کاهش تورم کمک کند. این کار دوره بهبود کلی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان را تسریع می کند.

اکثر پزشکان توصیه می کنند که حداقل تا یک هفته بعد از عمل، آن ها را بپوشید. محدودیت های فعالیت؛ باید بتوانید ظرف چند روز پس از انجام عمل به سر کار خود بازگردید. با این حال، جراح به شما توصیه می کند که از بلند کردن اجسام سنگین و فعالیت های شدید به مدت شش هفته خودداری کنید. اگر این توصیه ها را رعایت نکنید، این می تواند بر بهبود محل جراحی شما و همچنین نتایج نهایی تأثیر بگذارد. این ایده خوبی است که به بدن خود گوش دهید. اگر انجام کاری باعث درد بازو می شود، از انجام آن اجتناب کنید تا زمانی که بتوانید بهتر شوید. تورم و کبودی؛ می توانید انتظار داشته باشید که تورم و کبودی حدود ده تا چهارده روز پس از لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان باقی بماند. بدن برخی از افراد بیشتر از سایرین در معرض التهاب است، بنابراین ممکن است لازم باشد برای چند هفته بعد از آن زمان برای برخی ناراحتی ها برنامه ریزی کنید. اگر شغل شما شامل هیچ نوع جا به جایی وسایل سنگین یا کار فیزیکی سخت نیست، پس از چند روز مشکلی برای بازگشت به کار ندارید. می توانید با استفاده از لباس‌ های فشرده‌کننده ‌ای که پزشکتان توصیه کرده است، تورم و کبودی را به حداقل برسانید. بازیابی دامنه حرکت و قدرت؛ در ابتدا، به شما توصیه می شود که اجازه دهید بازوهای خود استراحت کنند و بهبود پیدا کنند.


هنگامی که احساس بهتری پیدا کردید، تمرینات بازو خاصی وجود دارد که می توانید از آن ها برای بازیابی بخشی از دامنه حرکتی و قدرت خود استفاده کنید. برش ها و مدیریت اسکار؛ جای زخم چیزی است که هر زمان که جراحی انجام می دهید اجتناب ناپذیر است، اما برش هایی که برای لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان استفاده می شود بسیار کوچک هستند. جراح شما همچنین سعی خواهد کرد این برش ها را در مناطقی که زیاد قابل مشاهده نیستند، مانند زیر بازوی شما قرار دهد. تا زمانی که این برش ها را تمیز نگه دارید و از پماد آنتی بیوتیک استفاده کنید تا زمانی که بهبود پیدا کنند، پس از آن باید کمترین جای زخم را مشاهده کنید. بازگشت به فعالیت های عادی؛ جراح شما از شما می خواهد که برای یک قرار ملاقات، در حدود یک هفته بعد از عمل خود، به مطب بازگردید. این برای اطمینان از این است که تورم شروع به پایین آمدن کرده و برش ها در حال بهبود هستند. در این مرحله، ممکن است به شما توصیه شود که لباس ‌های فشرده ‌سازی خود را برای همیشه درآورید و با کمی فعالیت سبک فعالیت های عادی را شروع کنید. اگر در مورد بهبودی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان نگرانی دارید، باید در هر زمانی با پزشک خود تماس بگیرید. از نزدیک به آنچه بدنتان به شما می گوید گوش دهید.

شما باید در عرض چهار هفته کاملاً به زندگی عادی برگردید. نظارت بر پیشرفت و بهبودی؛ ممکن است در ابتدا نظارت بر نتایج و پیشرفت لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان سخت باشد، به خصوص اگر هنوز از لباس های فشرده کننده استفاده می کنید. با این حال، پزشک برای بررسی پیشرفت شما یک قرار ملاقات تعیین می کند و شما می توانید در حین گذراندن مراحل بهبودی، مراقب نتایج خود باشید. نتیجه نهایی را در حدود یک تا سه ماه پس از عمل خواهید دید. عوارض و خطرات بالقوه؛ هر روش جراحی با درجه یا خطرات و عوارض بالقوه مشخصی همراه است، اما این معمولا یک گزینه بسیار مطمئن برای دستیابی به بازوهای باریک و فشرده است. شایع ترین مشکلات گزارش شده شامل هماتوم، سروما، عفونت، عقب افتادگی ضعیف پوست، موج دار شدن پس از بهبود، تغییر شکل کانتور و آسیب عصب اولنار است. حفظ نتایج با شیوه زندگی سالم؛ اگر می خواهید نتایج عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان خود را حفظ کنید، باید یک سبک زندگی سالم را حفظ کنید. این شامل تغذیه صحیح و ورزش منظم است. شما نباید دوباره وزن اضافه کنید، زیرا این می تواند منجر به تجمع بیشتر چربی در بازوهای شما شود. اگر بتوانید BMI خود را مدیریت کنید، لیپوساکشن یک راه حل طولانی مدت است.


سخن پایانی ساکشن بازو در اصفهان

عمل لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان یک روش جراحی زیبایی رایج است که چربی اضافی را از نواحی خاصی از بدن حذف می کند. این روش شامل استفاده از لوله کوچک برای مکش سلول های چربی از بدن است. لیپوساکشن می تواند با از بین بردن چربی های ناخواسته، ظاهر بدن را بهبود بخشد و در نتیجه اندامی مطلوب‌تر ایجاد کند. جراحی لیپوساکشن شکم اعتماد به نفس را بهبود می‌بخشد، به طوری که بسیاری از افراد پس از لیپوساکشن از ظاهر خود رضایت بیشتری داشته و در نتیجه احساس بهتری نسبت به خود دارند. در کنار تغییرات فوری، لیپوساکشن نتایج طولانی مدتی را نیز ارائه می دهد و سلول های چربی که برداشته می شوند دوباره رشد نمی کنند. لیپوساکشن یک روش جراحی کم‌تهاجم است. برش‌هایی که در حین لیپوساکشن ایجاد می شود کوچک بوده و جای زخم‌هایی که به وجود می‌آیند عموماً بسیار کوچک و نامشخص هستند. لیپوساکشن را می توان برای درمان چندین ناحیه بدن به طور همزمان استفاده کرد که آن را به یک روش کارآمد و پرطرفدار تبدیل می کند. مانند هر جراحی، لیپوساکشن نیز خطرات عوارضی مانند عفونت، خونریزی و واکنش‌های بیهوشی را به همراه دارد. لیپوساکشن می تواند باعث آثار نامطلوب پوستی مانند فرورفتگی یا افتادگی شود؛ به خصوص اگر مقدار زیادی چربی برداشته شود. در حالی که سلول های چربی برداشته شده در حین لیپوساکشن دوباره رشد نمی کنند، همچنان امکان افزایش وزن در نواحی دیگر بدن وجود دارد. لیپوساکشن به یک دوره نقاهت نیاز دارد که در این مدت بیماران ممکن است کبودی، تورم و ناراحتی را تجربه کنند. هزینه لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان بسته به نواحی تحت درمان و میزان چربی برداشته شده می تواند بالا باشد. جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان می تواند یک روش موثر برای حذف چربی های سرسخت و بهبود ظاهر بدن باشد، اما مهم است که قبل از تصمیم‌گیری، مزایا و معایب این روش را در نظر بگیرید. همچنین باید بدانید که قیمت ساکشن بازو بسته به شرایط فرد متغیر است. برای تعیین اینکه آیا لیپوساکشن گزینه مناسبی برای شماست، مشورت با یک جراح پلاستیک ماهر و با‌تجربه ضروری است. ویژگی‌ های مهم بهبود اعتماد به نفس، کم‌تهاجمی، جای زخم غیرقابل توجه و ماندگاری بالا. در این صفحه از وب سایت دکتر سجاد آرمانفر قصد داشتیم تا در رابطه با جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و اشاره کردیم که جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان برای چه افرادی مناسب است. ولی توجه داشته باشید که این جراحی حتما لازم است تا توسط بهترین جراح لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان انجام داده شود تا نتایج نسبتا خوبی را به همراه داشته باشد در صورت بروز هرگونه مشکل و ناراحتی لازم است که به پزشک متخصص مراجعه شود. همانگونه که ذکر شد در صورت عواملی مانند افزایش وزن، کاهش وزن و یا افزایش سن، ممکن است بازو حالت شل شدگی یا افتادگی پیدا کند. درصورتی‌که این مشکلات با رژیم غذایی مناسب و ورزش رفع نشود، باید جراحی لیپوساکشن بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی در اصفهان انجام شود. بهتر است برای انجام این جراحی به مراکز معتبر مراجعه کنید و جراحی را به فرد متخصص و با سابقه بسپارید.

سوالات متداول

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.