advertise

لیفت بازو در اصفهان

لیفت بازو در اصفهان - دکتر سجاد آرمانفر

لیفت بازو در اصفهان چیست

افتادگی بازو در اثر عوامل زیادی مانند افزایش سن، نوسانات وزن و به طور ارثی ایجاد می گردد. ظاهر چین خورده پوست بازو، شل شدگی پوست و وجود چربی های اضافی در زیر پوست، موجب بدشکلی بازوها می شود و باید با انجام لیفت بازو در اصفهان آن را درمان کرد. ورزش کردن باعث بهبود توان عضلات و افزایش قدرت آن ها می شود ولی نمی تواند پوست اضافی بازو که حالت ارتجاعی دارد، را از بین ببرد.

کاندید های مناسب برای لیفت بازو در اصفهان

اگر شما دارای وزن نرمال هستید ولی احساس می کنید که ظاهرتان به دلیل افتادگی پوست بازو تغییر کرده و بد حالت شده است. اگر به تازگی کاهش وزن زیادی را تجربه کرده اید و به همین دلیل بازوهایتان شل و افتاده شده اند. اگر با ایجاد برش بر روی بازوهایتان مشکلی ندارید و می توانید ریسک های این جراحی را در ازای نتیجه ای که می گیرید، بپذیرید. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که بازوهایتان دچار شل شدن ماهیچه ها و افتادگی است، و از این موضوع احساس ناخوشایندی پیدا کرده اید، می تواند جراحی لیفت بازو در اصفهان را بعنان راهکای موثر در نظر داشته باشید. افتادگی بازو، خصوصا در هنگام بالا بردن دست ها، ظاهری نه چندان زیبا دارد که می تواند روی احساسی که افراد نسبت به خود دارند تاثیر داشته باشد. افتادگی و شل شدن بازوها می تواند ناشی از عواملی نظیر کاهش خاصیت ارتجاعی و الاستیکی پوست در اثر بالا رفتن سن، کاهش چشمگیر وزن، داشتن زمینه ژنتیکی افتادگی پوست، لنف ادم (Lymphedema) باشد. آیا من کاندید مناسبی برای لیفت بازو در اصفهان هستم؛ بعد از کاهش وزن زیاد و شروع فعالیت های ورزشی سنگین، ممکن است همچنان بازوهای شما دچار افتادگی باشند. با این که می توان ظاهر قسمت بالایی بازوها را با ورزش تغییر داد و بهبود بخشید، اما پوست و چربی اضافی زیر بازو به این روش قابل رفع نیستند. در ادامه برخی از دلایل رایج افراد برای انجام عمل لیفت بازو در اصفهان را بر شمرده ایم: شما به میزان مناسب کاهش وزن داشته اید اما ظاهر بخش زیرین بازوهایتان همچنان افتاده و بد حالت است. شما فرد بزرگسالی هستید که ظاهر بازوهایتان به دلیل افزایش سن تغییر یافته و افتادگی پیدا کرده است. وزن شما مناسب است و اضافه وزن شدید ندارید. از سلامت عمومی بدن برخوردار هستید و بیماری خاصی ندارید که در روند بهبودی تان خللی وارد کند یا ریسک جراحی را افزایش دهد. دخانیات استعمال نمی کنید. سبک زندگی و تغذیه سالمی را در پیش گرفته اید. اگر شما دارای سلامت عمومی هستید، دید کلی مثبتی به عمل لیفت بازو در اصفهان و همچنین انتظارات واقع گرایانه ای از این جراحی دارید، می توان گفت که یک کاندید مناسب برای انجام لیفت بازو در اصفهان هستید. در نتیجه جراحی لیفت بازو در اصفهان برای این دسته از افراد مناسب است؛ افرادی که پوست ناحیه بازوی آن ها به موزات بالا رفتن سن شل و افتاده شده است. افرادی که شل شدگی و آویزان بودن پوست ناحیه بالای بازو مهم ترین دلیل نارضایتی و ناراحتی آن ها است. افرادی که سایز بازوهایشان بسیار نامتناسب با سایر اندام آن ها است. افرادی که اضافه وزن زیادی نداشته و دچار افتادگی بازو شده اند.


آمادگی برای لیفت بازو در اصفهان

می توان اقداماتی را برای چندین هفته یا ماه قبل از جراحی لیفت بازو در اصفهان انجام داد تا جراحی به صورتی ایمن انجام گیرد و بیشترین تاثیر ممکن را داشته باشد. در صورتی که فرد سیگاری است لازم است که از یک تا دو ماه قبل از جراحی مصرف سیگار قطع گردد زیرا دخانیات تاثیر مخربی بر جراحی می گذارد و روند ترمیم را با مشکلاتی روبرو می کند. برای مثال برخی مشکلات مرتبط با مصرف سیگار شامل ترمیم آهسته تر ناحیه جراحی است که خطر عفونت را بالا می برد. برای ترک سیگار با پزشک خود صحبت کنید. از هفته ها قبل از جراحی لیفت بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی ارزیابی های دقیقی از بازوها به عمل می آید و از اینکه فرد برای این جراحی آمادگی لازم را دارد اطمینان حاصل می گردد. سلامت کلی بیمار و پرونده پزشکی وی کاملا مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین تمامی سوالاتی که بیمار ممکن است از پزشک خود داشته باشد در جلسات مشاوره قبل از جراحی باید از پزشک پرسیده شود. تمامی مواردی که ممکن است جراحی را با خطر روبرو کند بررسی می گردند. از جمله آزمایشات و اقداماتی که قبل از این جراحی انجام می گیرند بدین شرح هستند. تجویز داروهایی برای قبل از جراحی، الکتروکاردیوگرام و تنظیم کردن دوز داروهای مصرفی. نتیجه ارزیابی های قبل از جراحی می تواند دست یابی به ایمن ترین نتیجه را ممکن کند. همچنین نیاز است که مصرف داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن از دو هفته قبل از جراحی قطع گردند.


مزایای جراحی لیفت بازو در اصفهان

مزایای مختلفی می توان برای عمل لیفت بازو در اصفهان در نظر گرفت. برخی از این مزایا به شرح زیر هستند: با انجام لیفت بازو در اصفهان، تناسب بدن افزایش خواهد یافت و فرد می تواند لباس های متنوع تری را بپوشد. اعتماد به نفس فرد افزایش خواهد یافت. شخص خواهد توانست لباس های آستین کوتاه یا بدون آستین را بدون نگرانی بپوشد. چربی ها و پوست اضافی زیر بغل تا قسمت آرنج برداشته می شود. با صاف شدن چروک ها و پوست، شکل بازو زیبا می شود. ظاهری زیبا و با دوام برای بازوها ایجاد می شود.


دکتر سجاد آرمانفر

عوارض عمل لیفت بازو در اصفهان

هر عمل زیبایی یک سری مزایا و عوارض را با خود به همراه دارد. برخی از عوارض لیفت بازو در اصفهان عبارتند از: در طول جراحی لیفت بازو در اصفهان، برش های قابل مشاهده بر روی بازوها ایجاد می شوند. این برش ها ممکن است از بخش زیر بغل تا آرنج ادامه پیدا کنند. در صورتی که میزان پوست اضافه زیر بازوی شما زیاد نیست، بهتر است به جای لیفت بازو در اصفهانی کامل از روش های کم تهاجمی تر مانند لیپوساکشن یا لیفت بازو در اصفهان با برش محدود بهره بگیرید. مانند هر عمل زیبایی دیگر، جراح پلاستیک نخواهد توانست که به طور دقیق نتایج را پیش بینی کند. زمانی که به فکر انجام عمل لیفت بازو در اصفهان می افتید، بهتر است که به مزایا و معایبی که در قسمت بالا برای این جراحی ذکر شد توجه کرده و با در نظر داشتن آن ها برای عمل لیفت بازو در اصفهان اقدام کنید. در صورتی که می خواهید نتیجه این جراحی بر اساس خواسته های دقیق شما باشد، حتما این موارد را در طول جلسه مشاوره پیش از عمل با جراح خود بیان کنید. درصد بسیار کمی از بیماران در طول بیهوشی کلی اندکی بیدار می مانند. اطمینان حاصل کنید که درباره این خطرات و عوارض با پزشک خود صحبت کنید و تمامی جوانب را بررسی نمائید. البته خطرات ناشی از بیهوشی بسیار نادر هستند و احتمال وقوع آن ها بسیار پایین است. به هر حال باید تا آنجا که امکان دارد ریسک هر اقدامی را برآورد کرد و بر آن اشراف پیدا کرد.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

انواع روش های لیفت بازو در اصفهان

لیفت بازو در اصفهان با هایفو؛ هایفوتراپی یکی از روش های جوانسازی جدید به شمار می‌رود که از آن برای جوانسازی پوست صورت و سایر نقاط بدن مانند بازو استفاده می شود. هایفوتراپی بازو یکی از روش های لیفت بازو در اصفهان بدون جراحی است. در این روش با بهره‌گیری از فناوری سونوگرافی و همچنین با تولید کلاژن که ماده اصلی جوانسازی پوست است، لیفت بازو در اصفهان انجام می شود. اگر به دنبال یک روش ساده و بدون عوارض جراحی هستید هایفو می تواند یکی از گزینه‌های مناسب برای شما باشد.


لیفت با نخ؛ در این روش لازم نیست هیچ گونه برشی روی پوست ایجاد شود.همچنین هیچ احتیاجی به از بین بردن پوست اضافی بازو نیست. برای لیفت کردن بازو در این شیوه نخ‌های PDO که مانند نخ‌های بخیه‌ی قابل جذب، جذب پوست می شوند استفاده می‌گردد. پس از معین کردن جای ورود و خروج نخ‌ها توسط پزشک جراح، این نخ‌ها به بوسیله سوزن هایی ظریف وارد پوست می شوند و پوست بازو را رو به بالا می‌ کشند. این نخ‌ها با تحریک بافت‌های پوست و با سرعت دادن به فرآیند تولید کلاژن در بازو باعث از بین بردن افتادگی و سفت کردن بازوها می شوند. این نخ‌های استفاده شده معمولا با بدن سازگاری داشته و بعد از گذشت دو ماه کاملا جذب می شوند. اما به این معنا نیست که این شیوه فقط دو ماه ماندگاری دارد. با جذب نخ‌ها کلاژن در بازو تولید می شود و بازو شکل را خود را از دست نمی‌دهد و استحکام دارد. اثرات آن اغلب تا یک یا دو سال باقی است و پس از این مدت باید دوباره ترمیم شوند. توجه داشته باشید که این روش نسبت به دیگر شیوه‌ ها ماندگاری کمتری دارد و مناسب افرادی است که اصلا لیفت بازو در اصفهان انجام نداده‌اند. در حقیقت این افراد می توانند نتایج لیفت بازو در اصفهان را دیده و سپس برای انجام روش های دائمی تصمیم بگیرند. علاوه بر این، روش لیفت با نخ برای از بین بردن افتادگی‌های مختصر و متوسط مناسب است. استفاده از نخ یکی از روش های لیفت برای قسمت‌های مختلف بدن مانند بازو، ابرو، بینی، گونه و غیره است. لیفت بازو در اصفهان با نخ به دلیل اینکه هیچ‌گونه جراحی بر روی بدن انجام نمی شود و همچنین عوارض کمی که این روش دارد، مورد استقبال بسیاری از افراد می باشد. از مزایای این روش می توان به دوران نقاهت بسیار کم و همچنین مشاهده سریع نتیجه

و همچنین تعداد جلسات بسیار کم آن اشاره کرد. لیفت بازو در اصفهان با نخ تنها به یک جلسه مراجعه به پزشک مورد نیاز دارد. این روش به دلیل غیر تهاجمی بودن و همچنین در دسترس بودن یکی از پرطرفدارترین روش های لیفت بازو در اصفهان است. لیفت با لیزر؛ یکی از جدیدترین و تازه‌ ترین روش های لیفت بازو در اصفهان، لیفت بازو در اصفهان با لیزر است که با این روش می توانید خیلی راحت‌تر از روش های سنتی و قدیمی بازوهای خود را لیفت کرده و فرم شکل دلخواهتان را به آن ها بدهید. لیفت بازو در اصفهان با لیزر از ایمن‌ترین و موثرترین روش ها برای لیفت بازو در اصفهان به شمار می‌رود اما نباید انتظار نتیجه زودرس از آن داشته باشید. همچنین باید بدانید که با استفاده از این روش نمی توانید حجم زیادی از چربی های دور بازوی خود را ذوب کرد و از بین ببرید، این کار متناسب با اندام و وزن شما انجام می شود. این روش از جمله روش های غیرتهاجمی برای لیفت بازو در اصفهان محسوب می شود که از لیزر برای از بین بردن افتادگی و بوجود آوردن کشش در پوست بیمار استفاده می شود که این شیوه شامل دو مرحله است. مرحله اول به این صورت است که پوست توسط اشعه لیزر گرم می شود که همچنین باعث نرم شدن پوست هم می شود. گرم شدن پوست باعث کلاژن‌سازی بیشتر پوست وبازسازی آن می شود. پس از مدتی پوست بازو کاملا کشیده می شود. در این روش نیاز به هیچ گونه بی حسی موضعی و یا بیهوشی نیست زیرا شخص در این شرایط احساس درد ندارد و فقط ممکن است خیلی کم احساس گرما داشته باشد. بنابراین بیمار می تواند پس از انجام عمل لیفت خیلی زود به فعالیت‌ های روتین اش برگردد.


مدت زمان هر جلسه بین نیم ساعت تا چهل دقیقه است اما برای موثر بودن آن بهتر است بیش از یک جلسه تحت درمان قرار بگیرد. تعداد جلسات لیزر به شرایط شخص بستگی دارد و پزشک آن را مشخص می کند. نتیجه این روش حدودا به جراحی شبیه است و طولانی مدت باقی می‌ماند.البته این روش تنها مناسب بیمارانی است که افتادگی و چین و چروک متوسط دارند. در نتیجه این روش برای افرادی که چین و چروک و افتادگی شدید دارند کابرد ندارد. این روش مناسب خانم هایی است که جدیدا زایمان داشته و یا از جراحی هراس دارند. این روش به دلیل داشتن دوره نقاهت کوتاه و عوارض کم در میان بیماران بسیار محبوبیت دارد. لیفت با جراحی براکیوپلاستی؛ روش جراحی براکیوپلاستی از جمله روش های دائمی برای برطرف کردن افتادگی و شلی بازو است. کسانی که دچار افتادگی شدید بازو هستند می توانند با این روش کاملا این افتادگی را از بین ببرند و نهایتا بازوهایی زیبا و متناسب داشته باشند. جراحی لیفت بازو در اصفهان همراه با لیپوساکشن؛ براکیوپلاستی یا جراحی لیفت بازو در اصفهان همانطور که از نامش پیداست یک روش تهاجمی برای لیفت بازو در اصفهان است که توسط دکتر زیبایی انجام می شود. این روش چربی های پوست شما کاملا برداشته می شوند اما ممکن است عوارضی مانند عفونت یا خونریزی نیز برای شما اتفاق بیفتد. جراحی با لیپوساکشن روشی مناسب برای فرم دهی به بازوهاست که هیچگونه جای زخمی هم روی پوست بیمار بر جای نمی‌گذارد. با به کار بردن این شیوه بعد از انجام عمل ماهیچه‌ها کاملا لیفت شده و سفت می شوند. برای انجام این عمل از دستگاهی با نام لیپوساکشن بادی جت  

(Body-Jet) استفاده می‌گردد. این شیوه کاملا مطمئن و موثر است و برای انجام لیپوساکشن این دستگاه چربی ها را از محل مورد نظر با اسپری آب خالی می کند. این عمل را می توان با سایر اعمال جراحی مانند لیپوساکشن شکم، پهلو‌ها و غیره انجام داد. بعلاوه این عمل را به همراه عمل جراحی زیبایی سینه و یا آبدومینوپلاستی انجام داد. تاثیر ورزش بر لیفت بازو در اصفهان؛ دقت داشته باشید که ورزش فقط باعث سفت شدن ماهیچه‌ها و شکل دادن به آن ها می شود. اما نمی تواند پوست شل و افتاده‌ای که دیگر خاصیت ارتجاعی ندارد را درمان کند. بنابراین، برای گرفتن نتایج بهتر پیشنهاد می شود از هر دو روش استفاده شود. آیا ورزش جایگزین مناسبی برای جراحی لیفت بازو در اصفهان است؛ درست است که ورزش، به ویژه تمرینات مقاومتی، مانند بلند کردن وزنه، توان عضلانی بازو را بهبود می بخشد. اما ورزش نمی تواند پوست های شل و آویزان شده را سفت کند. با اینحال بعد از جراحی لیفت بازو در اصفهان، برنامه و عادت های ورزشی در ماندگاری و حفظ اثرات جراحی، بسیار موثر هستند. لیفت بازو در اصفهان بدون جراحی لیپودیسالو یا عمل حل کردن چربی؛ این روش مانند لیپوساکشن است که موجب ذوب شدن چربی های اضافی می شود. در این روش از محلول های حاوی آنزیم برای حل کردن چربی ها استفاده می شود. نتیجه این روش بعد از چهار الی هشت هفته مشخص می شود. مزیت این روش، مزوتراپی و لیپوساکشن نسبت به روش جراحی لیفت بازو در اصفهان در این است که جای زخم در این روش ها، باقی نمی ماند. همچنین دوره بهبودی کوتاه تری نسبت به روش جراحی دارند. ولی مشکل افتادگی پوست بازو حل نمی شود.


مزوتراپی؛ در این روش یک محلول حاوی داروها، ترکیبات مقوی برای پوست و اسیدهای آمینه در قسمت لایه میانی پوست تزریق می شود. این روش در مواردی که میزان چربی اضافی و پوست چروکیده، کم است، می تواند موثر باشد.مزوتراپی به میزان کمی می تواند بر سفت شدن پوست تاثیر بگذارد. کسانی که میزان شلی و افتادگی پوست آن ها زیاد است، نمی توانند برای لیفت بازو در اصفهان از این روش استفاده کنند. نتیجه مزوتراپی تقریبا چهار الی هشت هفته بعد از انجام تزریق مشخص می شود. در برخی مواقع برای کسب نتیجه دلخواه، نیاز است که تزریق برای چندین بار انجام شود. ترماژ؛ این روش، یک نوع عمل لاغری است که نیاز به جراحی ندارد. در این روش از اشعه های لیزر استفاده می شود. در این روش لایه های مختلف پوست، توسط پرتوهای لیزر گرم شده و چربی های اضافی ذوب می شوند.در این روش تولید کلاژن افزایش می یابد. افزایش سطح کلاژن موجب تقویت بافت های همبند شده و افتادگی پوست درمان می شود. چربی ها اضافی ذوب شده، طی چهار الی شش هفته از بدن دفع می شوند. ماساژ درمانی؛ این روش یک روش کم هزینه جهت کم کردن چربی های اضافی موجود در بازو می باشد. در این روش با ماساژ دادن و گرم شدن پوست، سلول های چربی جابجا می شوند. سرعت جریان خون در محل انجام ماساژ افزایش یافته و در نتیجه کشیدگی پوست انجام می شود. در این روش چربی ها نیز حذف می شوند. برای کسب نتیجه مطلوب از انجام ماساژ درمانی، باید این روش در چندین جلسه انجام شود. لیپوساکشن واسر؛ این روش، حالت غیر تهاجمی عمل لیپوساکشن می باشد. 

در این روش با تزریق محلول های خاصی در زیر پوست، چربی های اضافی تجزیه می شوند. این چربی ها به وسیله خود بدن دفع می گردند. این روش برای درمان افتادگی پوست موثر است. اگر میزان افتادگی و پوست چروکیده زیاد باشد، انجام این روش توصیه نمی شود. لیفت بازو در اصفهان با جراحی در مقایسه با لیفت بازو در اصفهان بدون جراحی؛ وقتی صحبت از افزایش و کاهش وزن می شود، الگوها می توانند برای هر فرد منحصربه‌فرد باشند. نوسانات وزن، افزایش سن، عوامل ارثی و تحلیل عضلات به‌مرورزمان، می تواند منجر به ایجاد چربی اضافی و شل‌شدن پوست شود. گاهی اوقات، فقط ورزش دادن بازوها برای ایجاد یک بازوی خوش‌فرم کافی نیست، به‌ویژه پس از کاهش وزن شدید، یا زمانی که بدن شروع به پیرشدن می کند. روش جراحی لیفت بازو در اصفهان یا براکیوپلاستی روشی است که به رفع چربی اضافی و شلی پوست در قسمت تحتانی بازوها (پوست‌های موسوم به بال خفاش) که ناشی از نوسانات وزن و پیری طبیعی است، کمک می کند و بخش تحتانی بازو از ناحیه زیربغل تا آرنج را مجدد شکل می‌دهد. این عمل در موارد زیر انجام می شود: کاهش پوست چروک‌خورده اضافی که افتادگی دارد و کشیدن و صاف‌کردن بافت‌های نگهدارنده که شکل بازو را تعیین می کنند. در طول عمل براکیوپلاستی، برشی در قسمت داخلی بازوی شما ایجاد می شود که معمولاً از زیربغل تا آرنج شما امتداد دارد. سپس چربی و پوست اضافی جدا شده تا بازوهای باریک‌تر، صاف‌تر و خوش‌فرم‌تر ظاهر شوند.


دکتر سجاد آرمانفر

جراحی لیفت بازو در اصفهان چگونه انجام می شود

به طور کلی، باید انتظار چنین روندی را داشته باشید: در مرحله اول، جراح بر روی آرنج ها، بازوها و بخش زیر بغل شما خطوط محل برش را رسم می کند. محل، طول و زاویه ایجاد این برش ها بر اساس میزان تغییرات مورد نیاز برای لیفت بازو در اصفهانهایتان مشخص خواهد شد. بر اساس پیشنهاد و تشخیص جراح، شما به صورت عمومی بیهوش شده یا ماده بیحسی داخل وریدی برایتان تزریق خواهد شد. برش های جراحی ممکن است همگی در قسمت زیر بغل یا در طول بازو ایجاد شوند. مهم ترین نکته ای که در این رابطه وجود دارد، این است که جراح تمام سعی خود را می کند که به بهترین شکل ممکن این برش ها را به طور نامحسوس نگه دارد و آن ها را در قسمت هایی ایجاد کند که به بیش ترین میزان ممکن از نظر دور بمانند. ممکن است جراح از تکنیک های لیپوساکشن برای برداشت چربی های اضافی استفاده کند. دکتر سجاد آرمانفر لیپوساکشن را با تکنیک های به روز و نوین انجام می دهند؛ سیف لیپو ایمن ترین روش انجام لیپوساکشن است و نتایج درخشانی را برای فرد به همراه خواهد داشت. پس از ایجاد برش ها، جراح لیفت بازو در اصفهان پوست و چربی اضافی را بر می دارد و دو سمت برش ها را به هم نزدیک می کند تا بتواند به بازوها ظاهر متناسب و صاف تری ببخشد. در نهایت، پوست به صورت صاف و طبیعی بر روی بازو کشیده می شود. در این مرحله برش ها با دقت بخیه زده می شوند تا از بروز اسکار جلوگیری شود. ممکن است جراح از بخیه های جذبی در زیر پوست استفاده کند تا به طور طبیعی جذب بدن شوند. پوشش و پانسمان استریل بر روی بازو گذاشته می شوند و درن ها نصب می گردند. هدف جراح پلاستیک و همه همکارانش این است که به شما در گرفتن بهترین و راحت ترین نتیجه از عمل لیفت بازو در اصفهانهایتان کمک کنند. بعد از انجام جراحی نیاز است که فرد همراه، بیمار را به منزل باز گرداند و شب اول همراه وی بماند تا در صورت بروز مشکل بتواند به بیمار کمک کند. مراحل جراحی لیفت بازو در اصفهان؛ اولین مرحله جراحی لیفت بازو در اصفهان شامل روش های بی هوشی می باشد که بسته به شرایط بیمار و تشخیص پزشک متخصص انجام می گیرد. در مرحله بعدی برش های عمل جراحی لیفت بازو در اصفهان با توجه به پوست بازو و ابعاد بافت های اضافه از آرنج تا زیر بغل ایجاد می شود و در برخی موارد تا کنار قفسه سینه نیز امتداد می یابد. ابعاد این برش ها کاملا بستگی به شرایط افتادگی بازو و جنس اکثر بافت های اضافی دارد.اگر میزان چربی های اضافه در ناحیه بازو بیش ار حد نرمال بود می توان در کنار لیفت بازو در اصفهان از روش لیپوساکشن برای از بین بردن این چربی ها استفاده کرد. در مرحله بعدی پس از استحکام بخشیدن به بافت های درونی، بخیه های داخلی نقش شکل دادن به آن بافت ها را ایفا می کنند. و در نهایت به کمک بخیه های جذبی یا بخیه های عادی برش ها بسته می شوند و پوست نهایی به فرم مورد نظر می رسد.


دوران نقاهت بعد از جراحی لیفت بازو در اصفهان

زمانی که فرد در دوران نقاهت بعد از جراحی به سر می برد احتمالا نیاز به استفاده از گن های فشاری دارد که تورم و التهابات کنترل شوند. همچنین در برخی موارد از لوله های موقتی برای تخلیه ترشحات و خون اضافه از ناحیه جراحی استفاده می شود . مراقبت های خاصی برای بعد از جراحی به بیمار گفته می شود. به این ترتیب سرعت ترمیم زخم ها افزایش می یابد. داروهایی که باید در دوران نقاهت مورد استفاده قرار گیرند و همچنین نشانه های خطری که ممکن است به وجود آیند همگی به بیمار گفته می شود. در مدت زمان های معلومی باید به پزشک مراجعه گردد تا معاینات لازم صورت گیرد. در دوران نقاهت باید از مصرف سیگار خودداری گردد. سیگار کشیدن و مصرف دخانیات روند ترمیم را کند می کند و همچنین احتمال ایجاد اسکار و جای بخیه بروز عفونت را افزایش می دهد. معمولاً بیمار ظرف دو هفته می تواند به محل کار خود بازگردد و ظرف شش هفته می تواند انجام فعالیت های روزمره زندگی خود را از سر گیرد. در مورد درد و مشکلات حرکتی بعد از جراحی با پزشک جراح خود صحبت کنید. مراقبت های بعد از جراحی لیفت بازو در اصفهان؛ بعد از عمل بازوهای خود را زیاد تکان ندهید. انجام حرکات سریع بازو بعد از جراحی ممنوع است. در هنگام استراحت و خوابیدن زیر دو دست خود بالش بگذارید تا بازوها در سطح بالاتری قرار داشته باشند. وجود درد، تورم و کبودی در ناحیه عمل برای یک هفته، امری کاملا طبیعی می باشد. استفاده از داروهای تجویز شده توسط پزشک، برای کاهش درد، جلوگیری از بروز عفونت و کاهش تورم موثر می باشد. داروها را به موقع مصرف کنید. برای چکاپ و بررسی ناحیه عمل و کشیدن بخیه ها به پزشک مراجعه کنید. برای مدتی تا بهبودی کامل زخم های درونی و بیرونی محل عمل، استفاده از سیگار ممنوع است. بعداز هر بار حمام رفتن، پانسمان بازوها را تعویض کنید.


دکتر سجاد آرمانفر

هزینه جراحی لیفت بازو در اصفهان

هزینه های این جراحی شامل دستمزد جراح و هزینه های بیهوشی و دیگر هزینه های متفرقه می باشد. همچنین برخی پمادهای خاص ، داروها و غیره برای دوران نقاهت باید مصرف گردند که این موارد هم هزینه هایی را در پی دارند. در مورد اینگونه هزینه ها می توانید با پزشک خود مشورت های لازم را انجام دهید. از آنجایی که روش های لیفت بازو در اصفهان بسیار متنوع هستند، هزینه‌های آن ها نیز تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. برای مثال اگر ورزش کردن روش انتخابی شما برای لیفت بازو در اصفهان باشد بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای می توانید صاحب بازوانی زیبا و خوش‌فرم بشوید. تنها کافی است اراده کنید و بخواهید. برای این روش حتی لازم نیست حتما به باشگاه مراجعه کنید.شما می توانید ورزش‌های مفید برای لیفت بازو در اصفهان را از اینترنت پیدا کرده و خودتان در منزل انجام دهید. اما روش های دیگر مانند جراحی لیفت بازو در اصفهان یا هایفو و نخ و… هزینه‌های تقریباً تقریبا زیادی را به شما تحمیل می کنند. همچنین باید این موضوع را در نظر داشته باشید که این روش ها دائمی نیستند و مدام باید برای ترمیم آن ها اقدام کنید. علاوه‌بر آن اگر هرکدام از روش های لیفت بازو در اصفهان را انجام دهید اما در کنار آن ورزش نکنید اثر لیفت بازو در اصفهان شما تا حد خیلی زیادی کم خواهد شد.


پرسش هایی که قبل از لیفت بازو در اصفهان باید از خود بپرسید

رضایتمندی شما از هر هزینه‌ای بالاتر است. هنگام انتخاب یک جراح پلاستیک برای انجام عمل لیفتینگ، به خاطر داشته باشید که تجربه جراح و راحت بودن شما با او نیز به اندازه هزینه نهایی مهم است.سوالاتی که از جراح پلاستیک خود می‌پرسم. کجا و چگونه عمل مرا انجام می‌دهید؟ کدام روش جراحی را برای من توصیه می کنید؟ چه نوع برش جراحی، به چه اندازه، به چه شکل و در چه مناطقی را برای من توصیه می کنید؟ دوره بهبودی من چقدر طول می‌کشد و طی آن به چه کمک‌هایی نیاز خواهم داشت؟ مخاطرات و عوارض احتمالی عمل من چیست؟ چگونه باید عوارض را درمان نمود؟ اگر از عمل خود ناراضی باشم، چه گزینه‌هایی در اختیار خواهم داشت؟ نتایج احتمالی عمل من چگونه است؟ آیا شما دانشنامه بورد جراحی پلاستیک دارید؟ آیا شما عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستید؟ آیا شما مشخصا دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک را گذرانده‌اید؟ چند سال دوره آموزش جراحی پلاستیک را گذرانده‌اید؟ شما در کدامیک از بیمارستآن ها اجازه انجام این عمل را دارید؟ در صورت انجام عمل در مرکز جراحی یا مطب، آیا این مرکز پروانه قانونی فعالیت دارد؟ تاکنون چند بار این عمل را انجام داده‌اید؟ آیا من کاندید مناسبی برای این عمل هستم؟ برای حصول بهترین نتیجه، چه کارهایی را باید انجام دهم؟


سخن پایانی لیفت بازو در اصفهان

افتادگی پوست و شل شدن بازو یکی از مشکلاتی است که ممکن است در اثر عوامل مختلفی برای افراد در سنین مختلف اتفاق بیفتد. مشکلی که دراین‌باره وجود دارد این است که افتادگی و شلی پوست بازو می تواند تا حد زیادی زیبایی اندام شما را تحت تاثیر قرار دهد و حتی اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. هر خانمی دوست دارد از زیباترین لباس ها را بپوشد و زیبای خود نهایت لذت را ببرند اما در صورتی که مشکلاتی مانند افتادگی بازو برای شما یا هرکسی اتفاق بیفتد باید قید بسیاری از لباس‌های زیبا را بزنید. همچنین باید با حس بدی که نسبت به خود بدن پیدا می کنید نیز دست و پنجه نرم کنید. داشتن بازوهای خوش فرم و برای خانم‌ها و آقایان تا حد خیلی خیلی زیادی مهم است. تا جایی که بیشترین تمرینات ورزشی که در باشگاه‌ها از آن استقبال می شود مربوط به سفت کردن و لیفت بازو در اصفهان است. خبر خوبی که وجود دارد این است با استفاده از روش های جدیدی که برای زیبایی به وجود آمده، می توانید خیلی راحت مشکل افتادگی بازوی خود را حل کنید.

سوالات متداول

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.