advertise

پروتز سینه در اصفهان

پروتز سینه در اصفهان - دکتر سجاد آرمانفر

پروتز سینه در اصفهان چیست

عمل جراحی زیبایی سینه برای از بین بردن مشکلات پستان کاربرد دارد. به طور کل کاربرد های پروتز سینه در اصفهان وسیع است و بسیاری از خانم ها وقتی که از سایز و شکل سینه خود راضی نیستند اقدام به جراحی و پروتز سینه در اصفهان می نمایند هرچند ممکن است این تنها دلیل برای عمل جراحی نباشد در برخی موارد ممکن است که به طور مادرزادی دچار فقدان یا دفورمیتی سینه شده باشند. در این مقاله می خواهیم در رابطه با پروتز سینه در اصفهان اطلاعاتی در اختیار شما بگذاریم. با ما همراه باشید. پروتز سینه در اصفهان چیست؟ امروزه برای بزرگ کردن سینه راه های متفاوتی وجود دارد که از جمله آن ها پروتز سینه در اصفهان است انواع مختلفی از پروتز های سینه در آپشن های افراد وجود دارد که می توانند با توجه به بودجه ایی که در اختیار دارند و همچنین نیاز و موقعیت قرار گیری سینه در بدن در اندازه و شکل و میزان برجستگی با تشخیص پزشک از این پروتز های مختلف استفاده کنند.برای اینکه بتوانید انتحاب مناسبی برای جراحی پروتز سینه در اصفهان داشته باشید ابتدا باید در این زمینه آگاهی خود را بالا برده و با انواع پروتز آشنایی پیدا کنید. عوامل بسیار دیگری در تغییر حالات سینه نقش دارند ، زایمان های متعدد و یا چاق و لاغر شدن و کاهش وزن شدید می تواند سینه را شل و بد فرم کند، از این رو با قرار دادن پروتز درون سینه می توان بافت زیرین را ترمیم و دوباره حالت قبلی را به سینه بازگرداند .انجام این عمل در زنانی که دچار عدم قرینگی در سینه ها شده اند نیز توصیه می شود، عدم تناسب در سایز سینه ها و متفاوت بودن آن ها سینه را بدشکل کرده و احساس نارضایتی در فرد ایجاد می کند بنابراین با قرار دادن پروتز درون سینه به راحتی می توان هردوسینه را یک سایز نمود و شکل ظاهری ان را طبیعی کرد. برخی از خانم ها بعد از جراحی سرطان پستان به علت برداشتن سینه دچار مشکل می شوند، امروزه پروتز ها می توانند جایگزین مناسبی برای بافت خالی شده ی سینه باشند. از طرفی دیگر انجام عمل سرطان سینه و برداشتن سینه برای فرد مبتلا مثل گذشته وحشتناک و دردناک نخواهد بود. پروتز سینه در اصفهان یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین جراحی های زیبایی در میان بانوان است که باعث بهتر شدن شکل و فرم سینه ها می شود. این پروسه می تواند با هدف ترمیم پستان پس از درمان سرطان و برداشت سینه یا به منظور بازسازی فرم ظاهری سینه، انجام شود. زنان برای افزایش اعتماد به نفس در خود، تحت جراحی های زیبایی متفاوتی قرار می گیرند؛ پروتز پستان در اصفهان نیز یکی از جراحی های زیبایی است که امروزه در سطح گسترده ای انجام می شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک دکتر سجاد آرمانفر تماس حاصل فرمایید.

چه کسانی برای پروتز سینه در اصفهان مناسب هستند

البته در پاسخ به این سوال باید گفت که این جراحی به صورت اختیاری می باشد و فرد می تواند از انجام آن صرف نظر نماید، اما در برخی از خانم ها داشتن سینه های زیبا و خوش فرم یک دغدغه است.


به طور کلی می توان این جراحی را به افراد زیر توصیه نمود. افرادی که از سایز و شکل سینه خود راضی نیستند. افرادی که به طور مادرزادی دچار فقدان یا دفورمیتی سینه خود می باشند. افرادی که می خواهند به فرم اولیه سینه خود برگردند مثلا بعد از زایمان. افرادی که می خواهند عدم تقارن سینه های خود را اصلاح کنند. افرادی که بعد از جراحی های پستان به علت سرطان پستان بافت سینه ی آن ها برداشته شده است و اکنون کاندید جراحی هستند. البته این جراحی به افراد کمال گرا توصیه نمی شود و افراد باید توجه داشته باشند که انتظارات غیر منطقی از این جراحی و یا هر جراحی زیبایی دیگر می تواند باعث نارضایتی فرد شود. به همین منظور توصیه می شود تا انتظارات قبل و بعد از جراحی را به طور کامل با جراح در میان گذاشته و هر آنچه نیاز دارید را به وی ارائه نمایید، جراح نیز طی مشاوره قبل از جراحی امکان یا عدم امکان جراحی با شرایط شما را بررسی نموده و صادقانه نتیجه ی نهایی را به شما ارائه خواهد کرد. پروتز سینه در اصفهان برای ورزشکاران؛ در رابطه با بزرگ کردن سینه با پروتز در خصوص خانم های ورزشکار سوالات و دغدغه های بسیاری وجود دارد. برای مثال بسیاری از خانم ها نگران این موضوع هستند که در اثر ورزش کردن پروتز سینه در اصفهان آن ها دچار آسیب شده و نیاز به تعویض پیدا کند. در واقع در خصوص این موضوع باید بدانید که میزان آسیب پذیری پروتز شما به نوع فعالیت ورزشی بستگی دارد. برای مثال اگر ورزش های رزمی انجام می دهید که احتمال وارد شدن ضربه به سینه وجود دارد ، بله احتمال آسیب و پاره شدن پروتز سینه در اصفهان در شما بیشتر است.

 در غیر اینصورت پروتز پستان در اصفهان اختلالی در روتین زندگی ورزشکاران ایجاد نمی کند. همچنین این نکته بسیار مهم است که پروتز سینه در اصفهان برای ورزشکاران روی عضله یا زیر عضله قرار داده شود. به همین دلیل توصیه می شود در جلسه مشاوره با جراح خود حتما به این موضوع اشاره نمایید که چه فعالیت ورزشی انجام می دهید. در خصوص انتخاب سایز مناسب برای پروتز سینه در اصفهان ورزشکاران نیز باید به این موضوع دقت داشته باشید که انتخاب سایز ایمپلنت بر اساس سایز قفسه سینه صورت می گیرد و شما می توانید با مشورت پزشک پروتز مدل گرد یا پروتز مدل اشکی را انتخاب نمایید. همچنین باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر پوست شما حالت کشسانی زیادی نداشته باشد ، به دلیل احتمال آسیب ایمپلنت به بافت سینه ، نمی توانید از پروتزهای سایز بالا استفاده نمایید. تفاوت پروتز سینه در اصفهان در افراد عادی و ورزشکاران؛ برای جلوگیری از بروز عوارض پروتز پستان در اصفهان در ورزشکاران ، توصیه می شود حتما در جلسه مشاوره این موضوع که شما در زمینه ورزشی خاصی فعالیت دارید را به پزشک خود اطلاع دهید ؛ همچنین لازم است موضوع را که در آینده تصمیم به باردار شدن دارید یا خیر به جراح اطلاع دهید. با توجه به ارزیابی و معاینات انجام شده در این جلسه مشخص می شود که از کدام تکنیک برای جایگذاری ایمپلنت استفاده شود. به صورت کلی تفاوت خاصی میان پروتز پستان در اصفهان ورزشکاران و افراد عادی وجود ندارد ، تنها میزان آسیب پذیری پروتز در ورزشکاران رزمی بیشتر است.


سن مناسب برای پروتز سینه در اصفهان

برخی از خانم هایی که تصمیم به این جراحی می گیرند تا سینه های خود را حجیم سازند و به اندام زیبا و مناسبی دست یابند کمتر از هجده سال سن دارند و این سوال در ان ها پیش می آید که ایا در این سن می توانند اقدام به انجام این جراحی کنند یا خیر. که در پاسخ به این سوال باید گفت که عوامل متعددی را باید برای مشخص کردن سن مناسب برای عمل در نظر گرفت این جراحی یه جراحی تهاجمی می باشد در این جراحی در زیر سینه های شما شکافی ایجاد می شود و پروتز ها به داخل سینه وارد می شود و شما بلافاصله می توانید بعد از عمل، برجستگی سینه های خود را احساس کنید برای انجام این جراحی بهتر است افرادی که تصمیم به این جراحی می گیرند و خواستار حجیم سازی سینه های خود می باشند به بلوغ فکری و جسمی رسیده باشند زیرا در این جراحی بلوغ جسمی بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورتی که عمل، بر روی سینه هایی که در حال رشد هستند انجام شود با گذشت زمان تغییردرشکل آن ها ایجاد می شود و رشد سینه ها با اختلال مواجه خواهد شد . در صورتی که رشد سینه ها به اندازه کافی رسیده و مدت شش ماه تا یک سال است که دیگر رشد سینه ها متوقف شده است، جراحی قابل انجام است. بطور کل می توان گفت که این جراحی برای افراد بالای هجده سال امکان پذیر است که البته باز هم جراح باید دخترهای جوان را بیشتر بررسی کند و در صورت محیا بودن شرایط جراحی صورت بگیرد. پروتز سینه در اصفهان در خانم های مسن؛ در خانم هایی که سن بالایی دارند و تصمیم به انجام این جراحی می گیرند باید گفت در صورتی که پوست ان ها دارای کیفیت مناسبی می باشد و بیماری در گذشته و حال ندارند که با این جراحی تداخل داشته باشد می توانند اقدام به انجام این جراحی کنند و سینه ها خود را حجیم سازند و به ظاهر زیبایی در اندام های خود دستیابی یابند تنها مسئله ای که باید در این جراحی برای زنانی که دارای سنین بالا می باشند در نظر گرفت تحمل بی هوشی در این جراحی می باشد که قبل از انجام این جراحی باید آزمایشات و اقدامات لازم صورت گیرد.


دکتر سجاد آرمانفر

انواع پروتز سینه در اصفهان

اگر بخواهم پروتز ها را از لحاظ ماده پرکننده آن ها بررسی کنیم می توان به دو نوع از بهترین نوع پروتز سینه در اصفهان اشاره کنیم. پروتز پستان در اصفهان دارای انواع مختلفی است که بر اساس جنس مواد پر کننده، اندازه، شکل و میزان برجستگی آن طبقه بندی می شود که بنا بر نظر جراح سینه اصفهان و با توجه به نیازها و خواسته های بیمار یکی از انواع پروتز برای متقاضی این پروسه انتخاب می گردد. در ادامه شرح کاملی از انواع پروتز سینه در اصفهان خواهیم داشت.


پروتز های سالینی (آب نمکی)؛ اگر بخواهیم این نوع از پروتز ها را با پروتز های سیلیکونی مقایسه کنیم می توان گفت سفت تر بوده و طبق استاندارد دارو و غذای آمریکا باید برای خانم های بالای هجده سال استفاده شود. این پروتزها دارای جدار سیلیکونی غیرقابل نفوذ می باشند و مواد پر کننده آن ها از آب نمک استریل است. در صورتی که این پروتزها پاره شوند ، مواد موجود در آن ها خالی شده و سپس توسط بدن جذب می شود. این پروتز سینه در اصفهان در مقایسه با نوع سیلیکونی سفت تر می باشد و برای قرار دادن آن ها در سینه، نیاز به برش کوچکتری نسبت به پروتز های سیلیکونی می باشد. در حال حاضر به دلیل این که در موقع لمس این نوع از پروتزها ، تصنعی بودن آن ها ملموس است ، کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و می توان گفت که تقریبا منسوخ شده اند. پروتز های سیلیکونی؛ پس اگر برای پروتز سینه در اصفهان خود از پروتز سیلیکونی استفاده کرده اید باید به شکلی منظم توسط جراح خود معاینه شوید تا از عملکرد آن اطمینان پیدا کنید و همچنین می توان از سونوگرافی و یا MRI برای بررسی شرایط وضعیت سینه استفاده کرد. پروتز های سیلیکونی از سازمان غذا و دارو برای خانم های بیست و دو سال به بالا تایید شده است. حال از لحاظ شکل پروتز های سینه به حالت های گرد و قطره اشکی وجود دارد که نام های تخصصی تری برای آن ها وجود دارد. مواد پر کننده این پروتزها ، ژل سیلیکون می باشد و 

انواع مختلفی از ژل سیلیکون با درجات تراکم و چسبندگی مختلف در آن به کار رفته است.  وقتی که این پروتز پستان در اصفهان ها را لمس می کنیم به بافت طبیعی پستان شباهت دارند. در صورتی که پوسته آن ها دچار آسیب شود ، ممکن است ژل موجود در آن ها در داخل پوسته پروتز باقی بماند یا از آن خارج شده و به فضایی که پروتز در آن قرار گرفته است وارد شود. البته لازم به ذکر است امکان پارگی پروتز سینه در اصفهان سیلیکونی بسیار کم است و تنها در صورتی پاره خواهند شد که شدت ضربه وارده به سینه آنقدر زیاد باشد که قفسه سینه نیز آسیب ببیند. در این جا لازم است تا متذکر شویم که نیاز به تعویض پروتز سینه در اصفهان ربطی به جنس و نوع پروتز ندارد ، لذا چنانچه پس از گذشت ده تا پانزده سال پس از جراحی پروتز سینه در اصفهان، فرم ظاهری آن کمی تغییر کند در اثر مرور زمان، فرد در صورت تمایل تواند برای تعویض پروتز سینه در اصفهان اقدام نماید. شکل ثابت (Gummy bear /Form stable)؛ اگر این پروتز ها پاره شوند به هیچ عنوان دچار تغییرات ظاهری نخواهند شد و از این جهت به آن ها پروتز های ثابت می گویند.این پروتز ها در بدن به جای گرد بودن شکل دار هستند و در قسمت پایین از برجستگی بیشتری برخوردار هستند. تراکم سیلیکون در این نوع از پروتز ها بالا بوده و به دنبال آن سفت تر هستند و با این جراحی احتمال آسیب دیدگی در آن ها کمتر است.


برای قرار دادن این پروتزها به نسبت دیگر پروتز ها باید برش های بیشتری در پوست ایجاد شود. شکل گرد (Round)؛ این پروتز ها خود به سه دسته زیر تقسیم بندی می شوند. انواع مختلفی از آن ها برای به دست آوردن برآمدگی و برجستگی بیشتر با پروتز وجود دارد. برجستگی کم Low profile، برجستگی زیاد high Profile و برجستگی خیلی زیاد Ultra high profile. به دلیل اینکه این پروتز ها دارای اندازه و شکل یکسان هستند پس از این جراحی با چرخش آن ها مشکلی در موقعیت قرار گیر ی آن ها در بدن به وجود نمی آید. ممکن است با توجه به نوع پستان و انتخاب پزشک پروتز به یکی از این سه روش در بدن قرار گیرد. در زیر سینه از برش حدود ۴ سانتی متر زیر سینه، با برش از دور هاله سیاه رنگ سینه و برش زیر بغل. این گونه پروتزها به دلیل شکل شان نسبت به پروتزهای قطره اشکی، سینه های توپرتری را ایجاد می کنند. به دلیل این که این نوع پروتز سینه در همه جهات دارای سایز و شکل یکسانی هستند، از این رو نگرانی خاصی در مورد چرخش آن ها وجود ندارد. این نوع پروتزها بیشتر برای خانم های جوان کاربرد دارند. پروتزهای سینه قطره اشکی یا آناتومیکال؛ این پروتزها دارای برجستگی بیشتری در قسمت پایینی ایمپلنت هستند. پروتز سینه در اصفهان اشکی، بیشتر در افرادی که سینه آن ها دچار افتادگی شده است کاربرد دارد ، زیرا هدف از جراحی پروتز سینه در اصفهان اشکی در این دسته از بانوان این است که فرم طبیعی سینه ها 

حفظ شود. همچنین این مدل برای افرادی که قفسه سینه کوچک و بافت پستان کمی دارند ، بسیار مناسب می باشد. پروتز پستان در اصفهان با سطح زبر؛ این نوع پروتز به دلیل داشتن سطح زبر خود، موجب می شود تا با گذشت زمان، سطح پروتز در اطراف خود اسکار و بافت ایجاد کرده و در نتیجه پروتز سینه در اصفهان در محدوده خود حرکت کمتری داشته باشد. پروتز پستان در اصفهان با سطح صاف؛ زمانی که سطح این پروتز را لمس می کنید، کاملا صاف است و در محلی که قرار می گیرد، احساس طبیعی ایجاد می کند. لازم به ذکر است که این نوع پروتز سینه در اصفهان ایراداتی هم دارد، از جمله این که امکان دارد ، چین خوردگی در آن ها قابل رویت باشد. مسئله مهمی که در مورد پروتزهای سینه وجود دارد این است که در حالت طبیعی ممکن است یک لایه از بافت فیبروز، به صورت طبیعی به دور پروتز سینه در اصفهان تشکیل شود، که به آن در اصطلاح کپسول گفته می شود. در پروتز با سطح صاف، احتمال انقباض این کپسول ها بیشتر است که در نهایت ممکن است باعث بد فرمی در سینه ها شود. در حالت کلی برای این که فرم سینه و لمس آن پس از جراحی، طبیعی باشد. باید توجه داشت که علاوه بر انتخاب نوع و جنس پروتز پستان در اصفهان، مهارت و تبحر بهترین جراح پروتز سینه در اصفهان در اصفهان نیز در این امر دخیل است.


عوارض پروتز سینه در اصفهان

جراحی سینه عارضه ی جدی برای بیمار در بر ندارد و تنها حدود سه درصد از عمل ها ممکن است نیاز به جراحی مجدد داشته باشند . که با توجه به درصد بسیار کم در اکثر قریب به اتفاق نیاز به جراحی مجدد نمی باشد. در برخی موارد که بیمارخود درخواست سایز بزرگتر داشته باشد، چنانچه قابلیت ارتجاعی پوست اجازه دهد می توان پروتز بزرگتر را جایگزین کرد. همچنین ممکن است که بعد از یکسال از عمل جراحی عارضه ایی بنام انقباض کپسولی رخ دهد که در آن فرد در قسمتی از پستان خود با احساس سفتی مواجه می شود در سه درصد درصد از موارد احتمال اتفاق این عارضه وجود دارد و باید فرد مورد عمل جراحی مجدد قرار گیرد و عارضه دیگری که درصد ابتلا به آن بسیار نادر است عارضه پارگی پروتز است که می توان با انجام MRI از وقوع آن مطمئن شد.در هر صورت نیاز به مراقبت بعد از عمل جراحی نیز وجود دارد و اگر یکی از عوارض پروتز سینه در اصفهان نیز اتفاق افتاد جای نگرانی نیست زیرا امکان برداشتن و قرار دادن مجدد وجود دارد.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

محل قرارگیری پروتز سینه در اصفهان

بنا به تشخیص پزشک و آناتومی هر فرد و هدفی که افراد از پروتزسینه دارند، محل وارد شدن پروتز می تواند متفاوت باشد.این محل قرارگیری نقش مهمی در نتیجه جراحی شما خواهد داشت.کیسه ای که ایمپلنت درون آن قرار دارد می تواند در وسط بافت پستان و جداره قفسه پستان در پشت عضلات پستان قرار بگیرد یا اینکه در زیر ماهیچه پستان و روی عضلات باشد. با اینکه پروتز می تواند در در پایین و یا بالای عضلات پستان قرار بگیرد اما پروتز در عضلات دارای نتیجه بهتر و در هنگام شیردهی در مادران کمترین تاثیر را خواهد گذاشت. بهترین محل برای قرارگیری پروتز سینه در اصفهان یکی از مواردی که پیش از عمل برای بیماران معین می گردد ، محل جایگذاری ایمپلنت ها در بافت سینه است که توسط جراح پروتز سینه در اصفهان خوب در اصفهان معین می شود. به جهت اطلاع داوطلبان عزیز جراحی پروتز کردن سینه ، توضیحاتی را ارائه داده ایم. پروتز سینه در اصفهان زیر عضله؛ ایمپلنت در زیر عضله پکتورالیس قرار می گیرد. طی این پروسه بخش انتهایی ماهیچه در راستای دنده های قفسه سینه، از محل جدا شده و پروتز در زیر آن جای می گیرد. از مزایای پروتز زیر عضله می توان به این موارد اشاره نمود. در این متد پوشش پروتز توسط بافت و عضلات سینه مطلوب تر بوده و به دنبال آن نتیجه حاصل طبیعی تر می باشد. در این شرایط انجام تست ماموگرافی راحت تر بوده و نتیجه تست نیز دقیق تر می باشد. احتمال وقوع انقباض کپسولی بعد از عمل کمتر است. عوارضی که پروتز سینه در اصفهان زیر عضله به همراه دارد. به سبب برش های که روی عضلات سینه ایجاد می شوند، انتظار می رود دوره نقاهت طولانی تر و کمی دشوارتر باشد. ورم نمود یافته به سبب دستکاری شدن بافت ها در مدت بیشتری بهبود پیدا می کند. پروتز سینه در اصفهان روی عضله؛ ایمپلنت سینه می تواند روی عضله پکتورالیس نیز قرار بگیرد. این مورد هم مزایا و محدودیت های منحصر به خود را دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم. از مزایای پروتز روی عضله می توان به این موارد اشاره نمود. به این خاطر که عضلات پستان دستکاری نمی شوند، دوره ریکاوری بعد از عمل پروتز سینه در اصفهان کوتاه تر و آسان تر می باشد. ورم سریع تر برطرف شده و نتیجه نهایی در زمانی کوتاه مشخص می گردد. احتمال دفرمه شدن ظاهر پستان به دلیل تکان خوردن عضلات سینه کمتر است. عوارضی که پروتز سینه در اصفهان زیر عضله به همراه دارد. احتمال ایجاد ناهمواری به خصوص در میان بانوانی که عضله سینه کوچکی دارند، بیشتر است. نتیجه حاصل ممکن است برای تمامی بانوان نچرال و طبیعی نباشد.


دکتر سجاد آرمانفر

جراحی پروتز سینه در اصفهان تحت چه نوع بیهوشی انجام می شود

جراحی پروتز پستان در اصفهان تحت بیهوشی عمومی و بی حسی موضعی قابل اجرا می باشد. هر چند بیهوشی عمومی یکی از گزینه های مورد تایید بسیاری از جراحان پلاستیک می باشد ، ولی این فرایند جراحی زیبایی، تحت بی حسی موضعی نیز قابل اجرا است و دکتر خوب بزرگ کردن سینه در اصفهان با هدف اجتناب از عوارض جانبی بیهوشی عمومی، بی حسی موضعی را بر می گزینند. به طور کلی، بیهوشی عمومی می تواند مشکلات زیر را با خود به همراه داشته باشد. به دلیل بالا بودن حجم مواد بیهوشی ، بیمار نمی تواند تنفس طبیعی داشته باشد و استفاده از تجهیزات کمکی برای تنظیم تنفس، الزامی می باشد. برخی بیماران بعد از بیهوشی عمومی، دچار حالت تهوع می شوند. حالت گیجی تا چند روز بعد از جراحی پروتز سینه در اصفهان ادامه می یابد. بیماران اغلب به محض از بین رفتن آثار بیهوشی، درد را احساس می کنند. برخی متخصصان ، به جای بیهوشی عمومی، از ترکیبی از تزریق درون وریدی و بی حسی لیدوکائین برای اجرای فرایند جراحی ایمپلنت سینه ، استفاده می کنند. علت اصلی ترجیح متخصصان در استفاده از این نوع بیهوشی ، شامل این موارد می باشد. بیمار می تواند به طور مستقل و بدون نیاز به تجهیزات کمکی نفس بکشد و استفاده از لوله تنفسی ، مورد نیاز نمی باشد. بی حسی موضعی ، حالت تهوع را به همراه ندارد. اثرات بی حسی، ظرف چند ساعت از بین می رود و حالت گیجی فرد تا چند روز ادامه پیدا نمی کند. تزریق لیدوکائین، برش های جراحی را بی حس می کند به طوریکه وقتی بیمار حس خود را بازیابی می کند ، دردی را احساس نمی کند.


روش ترمیم پروتز در اصفهان

پس از جراحی های پلاستیک و همچنین پروتز سینه در اصفهان عمل ترمیم سینه ها صورت می گیرد بدین گونه که از نامش مشخص است عمل ترمیم بعد از انجام پروتز مجددا انجام می شود. عمل ترمیم با انجام اولیه جراحی تفاوت های اندکی دارد.دلایلی همچون خالی شدن پروتز، سیلیکون از پروتز نشست می کند، سینه ها آویزان شده و علل دیگری که مراجعه کننده از جراحی پیشین خود راضی نمی باشد. احتمال دارد که یا ایمپلنت ها به طور کامل بیرون آورده شده و پروتز های تازه جای گذاری شود و یا اینکه پروتز ها به درخواست فرد خارج می شود و به حالت اولیه قبل از عمل باز میگردد. ترمیم اینگونه آغاز می شود پس از بیهوشی عمومی برش در زیر بغل یا زیر سینه زده شده و یااینکه همان برش قبلی که در جراحی اول ایجاد شده بود دوباره باز می شود. زمان انجام این عمل ترمیمی مسلما کمتر از عمل اصلی است. در این زمان متخصص بافت ها و عضلات سینه را چک کرده تا در صورت آسیب دیدگی پروتز دیگر جایگزین نشود. دلایل اصلی ترمیم پروتز در اصفهان؛ دلایل اصلی ترمیم پروتز سینه در اصفهان بدین شرح می باشند.


تشکیل شدن انقباض کپسولی؛ در دور پروتز بعد از جراحی بطور طبیعی یک لایه از بافت اسکار در اطراف پروتز تشکیل می شود زیرا بدن پروتز را به عنوان یک جسمی خارجی شناسایی می کند و نسبت به آن واکنش نشان می دهد در صورتی که این لایه به دلایل مختلفی ضخیم و منتقبض شود مانند یک دیواره سفت و محکم دور پروتز سینه در اصفهان عمل می کند و موجب می شود که شکل و فرم نامناسبی در سینه ایجاد شود حتی ممکن است فرد در این حالت احساس درد داشته باشد. احتمال بروز این عارضه بسیار نادر است در صورتی تشکیل شدن انقباض کپسولی در دور پروتز نیاز به جراحی ترمیمی سینه است. احتمال تشکیل انقباض کپسولی در دور پروتزدر صورتی که از پروتزهایی با سایز بزرگتر از سایز معمول سینه استفاده شود، بیشتر است در نتیجه در انتخاب سایز مناسب برای پروتز به توصیه های جراح پلاستیک تان عمل نمایید و پروتز هایی با سایز بزرگ تر از حد معمول انتخاب ننمایید. دکتر سجاد آرمانفر فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمان مشاوره توصیه هایی لازم را در رابطه با انتخاب سایز مناسب پروتز در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. تغییر نکردن پروتز با تغییرات بدن؛ پروتز سینه در اصفهان ثابت است و با تغییرات ایجاد شده در بدن تغییر نمی کند ممکن است بنا به دلایلی مانند افزایش سن، حاملگی و کاهش وزن های شدید

بافت سینه تغییر پیدا کند اما پروتز ثابت بماند. ممکن است بعد از گذشت ۱۰ تا ۲۰ سال بعد از جراحی بدلیل جاذبه زمین و افزایش سن سینه ها دچار افتادگی شوند و موجب نارضیتی فرد شود که در این حالت می توان با جراحی لیفت سینه این مشکل را حل کرد. برای انتخاب سایز مناسب پروتز باید دقت نمایید و از همان ابتدا پروتز هایی را انتخاب نمایید که متناسب با شرایط بدنی تان و نحوه زندگی تان باشد. درخواست تغییر سایز پروتز بعد از جراحی؛ در برخی مواقع بعد از جراحی خانم ها خواستار افزایش سایز پروتز خود می باشند و به همین علت خطرات ناشی از عمل دوم را می پذیرند و از جراح خود تقاضا می کنند که از پروتزی با سایز بزرگتر استفاده نمایند. یا برخی از افراد بعد از جراحی خواستار کاهش سایز پروتز یا برداشتن آن هستند و بر این باورند که دیگر پروتزشان مطابقتی با نحوه زندگی شان ندارد که در این حالت برای کاهش سایز پروتز یا برداشتن آن نیاز به جراحی دوم است ممکن است بعد از برداشتن پروتز، سینه حالت افتاده ای پیدا کنند و پوست سینه آویزان شود که در این حالت نیاز به جراحی لیفت سینه است. ترکیدن پروتز سینه در اصفهان؛ ممکن است بر اثر وارد شدن یک ضربه بسیار شدید پروتز پاره شود که در این صورت نیاز به ترمیم پروتز سینه در اصفهان می باشد.


دکتر سجاد آرمانفر

مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه در اصفهان

مراقبت های بعد از پروتز سینه در اصفهان به منظور برخورداری از بهترین نتیجه و عدم بروز مشکلات احتمالی ناشی از جراحی پس از جراحی بسیار حائز اهمیت می باشد. معمولا پس از انجام جراحی بیماران در همان روز مرخص می شوند توصیه می شود حتما بیمار یک همراه در کنار خو داشته باشند . دکتر سجاد آرمانفر فوق تخصص جراحی پلاستیک و یکی از بهترین جراحان سینه قبل از ترخیص در خصوص مراقبت های بعد از پروتز و مراقبت از زخم ها مشاوره و توصیه های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که در زیر به برخی از ان ها اشاره شده است: پس از جراحی داروها توسط دکتر برای تسکین درد و جلوگیری از بروز غفونت تجویز می شود که بیمارا باید بطور مرتب از ان ها استفاده نمایند، پس از جراحی ممکن است احساس تهوع داشته باشید که این یک امر طبیعی می باشد و جای هیچ گونه نگرانی ندارد، بعد از ترخیص در منزل ممکن است بدلیل اثرات داروهای بیهوشی احساس گیجی و سنگینی نمایید و در برخی موارد احساس تهوع داشته باشید که این امر طبیعی می باشد و جای نگرانی ندارد، پس از جراحی برای کاهش تورم و کبودی می توانید از کمپرس یخ و آناناس تازه استفاده نمایید (استفاده از کمپرس یخ برای حداکثر سه روز توصیه می شود)، برای کاهش تورم بمدت دوهفته مصرف نمک را کاهش دهید، برای مدت یک ماه از کشیدن سیگار و مصرف مشروبات الکلی اجتناب نمایید، از حرکت دادن بیش از حد دست خودداری نمایید، پس از جراحی تا زمانی که حرکت بازو و شانه هایتان را بطورکامل بدست نیاورده اید از رانندگی جددا خودداری نمایید.


هزینه پروتز سینه در اصفهان

یکی از سوالات متداول در زمینه این جراحی زیبایی، هزینه پروتز سینه در اصفهان است. این نکته لازم به ذکر است به دلیل مشکلاتی که استفاده از پروتز های نامرغوب به وجود می آورد باید به فکر این بود که حتما از پروتز مرغوب استفاده کرد و چون پروتز ها گونه های متفاوتی دارند در نتیجه هزینه پروتز سینه در اصفهان هم متفاوت خواهده بود. البته این مورد هم قابل توجه است که مهارت متخصص پلاستیک که کار پروتز را انجام میدهد نیز بسیار مهم است و در هزینه تاثیر گذار است. اگر متخصص پلاستیک در کار خود مهارت داشته باشد می تواند بدون گذاشتن کوچکترین رد و جای اسکاری پروتز را قرار دهد و نهایت رضایت را برای مشتری خود به همراه بیاورد. به طور کلی این نکته قابل ذکر است که در جراحی های زیبایی نباید به هزینه ها توجه کرد بلکه بیشترین مورد در این جراحی ها کیفیت کار است. مسئله هزینه، همواره در تصمیم گیری نهایی تاثیر گذار است.


سخن پایانی پروتز سینه در اصفهان

عمل پروتز سینه در اصفهان یک روش جراحی ترمیمی است که برای بازسازی فرم سینه، شکل و اندازه سینه استفاده می‌شود. به‌طورمعمول برای پروتز سینه در اصفهان از مواد سلیکونی استفاده می‌شود که حالت نرم آن شباهت زیادی به بافت طبیعی سینه است. از این روش معمولا در مواردی مانند ترمیم سینه بعد از بیماری سرطان سینه یا به دلیل مشکلات جنسیتی و یا رشد ناقص سینه استفاده می‌شود و به زنان کمک می‌کند تا رضایت بیشتری از ظاهر سینه‌های خود داشته باشند. پروتز سینه در اصفهان یک روش جراحی است که در آن سینه‌های مصنوعی یا پروتزهای سینه درون بدن ایمپلنت یا جاسازی می‌شود. به‌طورکلی پروتزهای سینه در انواع شکل‌ها، اندازه‌ها و فرم‌های مختلف ارائه می‌شود و معمولا از جنس سیلیکون هستند. فرد می‌تواند قبل از عمل فرم و اندازه دلخواه خود را انتخاب کنید و سپس پزشک پروتز را روی عضله جدار قفسه سینه یا زیر آن جاسازی می‌کند. عمل پروتز سینه در اصفهان معمولا توسط افرادی که در اثر سرطان سینه، پستان‌های خود را از دست داده‌اند یا افرادی که به‌طور طبیعی سینه‌های بسیار کوچکی دارند و در اثر یک حادثه سینه آن‌ها آسیب دیده است، استفاده می‌شود. بسیاری از زنانی نیز که بخاطر سرطان سینه جراحی کرده­‌اند از پروتز سینه در اصفهان برای بازسازی سینه استفاده می‌­کنند. این جراحی و زیباسازی باعث بازگشت اعتماد به نفس در این خانوم‌ها خواهد شد. خانمی که می‌خواهد عمل پروتز سینه در اصفهان را انجام دهد، حق انتخاب در نوع عمل جراحی را دارد. به طور مثال: نوع وجنس، اندازه پروتز، و برش لازم جهت جاگذاری پروتز سینه در اصفهان را می‌تواند تعیین کند. برای هر انتخاب فواید و مضراتی وجود دارد، به هر حال اطلاعات مورد نیاز به مراجعه کننده داده می‌شود و بدین وسیله، اوست که با مشاوره تصمیم می‌گیرد، که کدام روش را برگزیند.

سوالات متداول

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.