advertise

ساکشن غبغب در اصفهان

دکتر سجاد آرمانفر

ساکشن غبغب در اصفهان چیست

جوانی، زیبایی و خوش فرم بودن صورت از دیرباز تا همیشه مورد توجه افراد مختلف به خصوص زنان است. در همین راستا افراد اقدامات مختلفی برای بهتر شدن ظاهر صورت خود انجام می دهند از انواع تزریق بوتاکس و ژل گرفته تا انواع عمل های جراحی زیبایی مانند عمل بینی! قطعا شما نیز تایید می کنید که یکی از نواحی که می تواند بسیار زیاد در خوش فرم بودن صورت شما نقش داشته باشد غبغب است. در واقع هیچ کس غبغب بزرگ را دوست ندارد. برخی از افراد تصور می کنند که همیشه افرادی که خیلی چاق هستند و اضافه وزن زیادی دارند، دچار غبغب و چربی در زیر چانه خود هستند؛ با این حال گاها در صورت افرادی که اندامی لاغر دارند نیز غبغب افتاده و برجسته دیده می شود. در این مقاله می خواهیم یکی از بهترین روش های از بین بردن چربی اضافه در زیر چانه و گردن یعنی ساکشن غبغب در اصفهان را به شما معرفی کنیم. چاق شدن شما می تواند سبب انباشته شدن چربی در نقاط مختلف بدن شما شود. انباشته شدن چربی در غبغب سبب می‌گردد که صورت شما چاق‌تر از حالت عادی دیده شود. البته امروز روش های مختلفی به وجود آمده اند که با کمک آن ها می توانید غبغب خود را کوچک‌تر کنید و زیبایی ظاهرتان را افزایش دهید. ساکشن غبغب در اصفهان یکی از فرآیند های زیبایی می باشد که به منظور جوان سازی صورت انجام می شود. در طی فرآیند ساکشن غبغب در اصفهان چربی ‌های انباشته شده در زیر چانه تخلیه می گردد و بدین شکل افراد چهره و صورتی جوان تر از سن و سال واقعی خود خواهند داشت. لطفا با ما همراه شوید تا در رابطه با ساکشن غبغب در اصفهان صورت بیشتر صحبت کنیم. 


چرا غبغب ایجاد می شود؟ همان طور که پیش تر ذکر شد، الزاما همیشه افراد خیلی چاق دچار غبغب نمی شوند و ممکن است علل دیگری نیز برای تجمع چربی در زیر چانه و در ناحیه گردن وجود داشته باشد؛ از جمله این شرایط می توان به این موارد اشاره نمود. افزایش سن؛ بالا رفتن سن سبب کاهش متابولیسم بدن شده که در نتیجه آن تولید کلاژن در پوست کمتر می شود و در نهایت پوست حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این مسئله سبب افتادگی پوست در زیر چانه می شود و غبغب بیش از پیش نمایان می شود. به همین خاطر است که افرادی که در جوانی اصلا غبغب نداشتند به مرور زمان شاهد افتادگی پوست در زیر چانه خود هستند. معمولا با افزایش سن ساختار پوست دچار تغییر و تحول شده و حالت ارتجاعی پیدا می کند. به گونه‌ای که با کاهش حجم پوست در ناحیه گردن غبغب تشکیل می شود. در این خصوص نیز کرم و پماد‌های مختلف جهت محافظت از پوست تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما راه اصلی برای برطرف کردن این ناهنجاری پوستی صرفا لیپوساکشن غبغب در اصفهان است. سبک زندگی و وزن فرد؛ زنان و مردانی که دچار اضافه وزن هستند، در معرض ایجاد غبغب در ناحیه گردن قرار دارند.

 البته معمولا این مشکل برای افرادی که از رژیم غذایی ناسالم نظیر کالری و چربی‌های ناسالم استفاده می کنند، رخ می دهد. بنابراین جهت جلوگیری از عوارض جراحی غبغب می‌بایست وزن خود را کنترل نمایید. تا در صورت ابتلا به غبغب، مقدار آن اندک باشد و نیازی به عمل جراحی یا لیپوساکشن غبغب در اصفهان نداشته باشید. چاقی بیش از حد؛ در اصل چاقی بارزترین دلیل بروز غبغب در صورت افراد است. افزایش وزن و تجمع چربی در نواحی مختلف بدن، بخش چانه و زیر گردن را نیز شامل شده و غبغب کاملا مشهود می شود. ژنتیک؛ بسیاری از ویژگی ها و خصایص در بدن افراد به دلایل ژنتیکی و به صورت ارثی بروز می کنند. جالب است که بدانید غبغب نیز می تواند به صورت ژنتیکی در صورت ایجاد شود. ژن و وراثت یکی از دیگر دلایل به وجود آورنده غبغب است. به گونه‌ای که شدت آن نیاز براساس ژنتیک و وراثت تفییر می‌یابد و بسیاری از پزشکان به بررسی این اعلام اقدام به جراحی غبغب می کنند. شایان ذکر است که هزینه جراحی غبغب نیز در بعضی موارد تحت تأثیر این عامل مهم قرار می‌گیرد.


دکتر سجاد آرمانفر

وجود غبغب چه مشکلی ایجاد می کند؟ همه ی ما انسان ها دوست داریم زیبا جلوه کنیم و یا زیبایی خود را دوباره بدست بیاوریم. برای اکثر افراد دچار این مشکل مخصوصا خانم ها، داشتن غبغب آن هم بزرگ کابوسی است که هر روز تکرار می شود. خوشبختانه راه حل های متنوعی برای رفع این مشکل وجود دارد. خوشبختانه برای این مشکل هم می توان از جراحی غبغب استفاده کرد و هم چندین روش غیر جراحی برای این مسئله وجود دارد. راه حل های این مشکل اغلب در دسترس اند و مخصوصا روش های غیر جراحی در مراکز بی شماری ارائه می شوند. متاسفانه در موارد زیادی از این پروسیجرها به علت کمبود دانش یا تجربه عوارضی اتفاق می افتد. توصیه می کنیم تا پزشکی را ندیده اید و با وی صحبت نکرده اید، تصمیم گیری نهایی نکنید. از آنجایی که غبغب اساسا بخاطر مهاجرت چربی های نواحی صورت و فک ها بوجود می آید، پس هدف اصلی تخلیه ی چربی های اضافه در این ناحیه است. اگر غبغب بعلت شل شدن و چین و چروک پیری اتفاق افتاده باشد ، پزشک عمل هم زمان لیفت گردن یا همان بالا کشیدن پوست را توصیه می کند و این دو عمل همراه با هم چهره ی شما را از اساس زیر و رو می کنند و شما بسیار زیباتر از گذشته می شوید. همچنین به افراد دارای اضافه وزن بالا هم عمل های رهایی از چاقی توصیه می شود. در حین عمل شما بیهوش نمی شوید و لازم نیست عوارض بیهوشی عمومی را تحمل کنید. پزشک سپس چند برش در ناحیه ساب منتال یعنی زیر چانه و ساب مندیبولار یعنی زیر فک ایجاد می کند و آنگاه بر اساس شلی و سفتی و به اصطلاح الاستیسیته ی پوست منطقه تصمیم می گیرد با چه تکنیکی عمل را انجام دهد. همان گونه که در ابتدا نیز به آن اشاره نمودیم غبغب یک ضایعه پوستی است که با تغییر و تحول در لایه‌های چربی ناحیه گردن رخ می دهد و به نسبت هرچه حجم آن بیشتر باشد، جلوه بدی به صورت و گردن می دهد. البته این مشکل قابل درمان می باشد و روش های گوناگونی برای رفع آن وجود دارد. بر همین اساس باید هزینه جراحی غبغب را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید و سپس مناسب‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین روش را برای رفع کامل غبغب انتخاب کنید.


دکتر سجاد آرمانفر

ساکشن غبغب در اصفهان چیست؟ جراحی پلاستیک یکی از تکنولوژی‌های نوین پزشکی برای درمان اختلالات مختلف است. تا جایی که در سال‌های اخیر علاوه بر جراحی بینی، لب، گونه و غیره نیز انجام می شود. جراحی غبغب یا لیپوساکشن غبغب در اصفهان به عنوان یکی از خدمات مهم به افراد دارای غبغب ارائه می‌گردد. از آنجایی که زیبایی ظاهر برای تمامی انسآن ها حائز اهمیت فراوانی است، متقاضیان با مدنظر هزینه جراحی غبغب از این روش درمانی برای داشتن صورت و ظاهری زیبا و جذاب استفاده می کنند. البته بسیاری از افراد با لیپوساکشن و عوارض جراحی غبغب آشنایی چندانی ندارند و پس از انجام این عمل زیبایی متوچه مزایا و معایب آن می شوند. از این رو قصد داریم در ادامه به بررسی عوارض جراحی غبغب و مزایای آن بپردازیم. همانطور که مستحضر هستید با روند افزایش سن و وزن، چربی انباشته شده در زیر چانه نیز افزایش پیدا می کند و به این ترتیب فرد دچار غبغب زیر چانه می گردد. همچنین در برخی افراد نیز به صورت مادرزادی در سنین کم دچار غبغب بوده و به این ترتیب سن شان بیشتر از حد واقعی نشان می دهد. روش های متعددی برای زیبا سازی و جوان کردن چهره و پوست موجود می باشد که ساکشن غبغب در اصفهان نیز یکی از این موارد است. در ساکشن غبغب در اصفهان طی فرآیندی کاملا پزشکی و تخصصی به واسطه یکسری دستگاه های خاص، چربی اضافه زیر چانه تخلیه می شود و به این ترتیب ظاهر گردن، چانه و خط فک به طور قابل ملاحظه ای بهبود می یابد. در فرایند ساکشن غبغب در اصفهان معمولا جراح و متخصص زیبایی یک برش بسیار ظریف و کوچک در زید چانه ایجاد می کند به نحوی که اسکار این برش کاملا پنهان شده است و بعد از جراحی نیز اثری از آن به جای نخواهد ماند. به طور کلی چربی و پوست‌های اضافه ناحیه بین گردن و چانه، غبغب نام دارد. این چربی و پوست معمولا شل و آویزان است و جلوه بدی به صورت و ظاهر می دهد. در این راستا بعضی از عمل‌های جراحی در قالب لیپوساکشن و رفع چربی‌ها صورت می‌گیرد، که به آن جراحی غبغب گفته می شود. انجام این عمل زیبایی نیز متناسب با سن، وزن، نوع و حجم غبغب متفاوت است و قبل از انجام عمل تمامی این موارد توسط پزشکان پوست و زیبایی مورد بررسی قرار می‌گیرد. تا براساس شرایط موجود بهترین روش رفع غبغب اجرا شود و شاهد عوارض و ناهنجاری‌های احتمالی نباشیم. در رابطه با علل بروز غبغب نیز تحقیقات و بررسی‌های متعددی به عمل آمده و مشخص شده که این ناهنجاری دلایل گوناگونی دارد.


دکتر سجاد آرمانفر

آیا می توان همزمان با ساکشن غبغب در اصفهان جراحی دیگری انجام داد؟ داشتن غبغب در زیر چانه می تواند زیبایی چهره شما را تحت تاثیر قرار دهد. زیرا معمولاً چهره افراد را علاوه بر اینکه مسن تر نشان می دهد حالت آن را نیز گرفته تر و اخمو می کند. بنابراین متخصصان به فکر رفع این مشکل نیز افتاده و روش های بسیار متعددی برای از بین بردن و رفع این مشکل از چهره ارائه می دهند که برخی از مهمترین آن ها عبارتند از لیفت صورت، لیفت گردن و ساکشن غبغب در اصفهان. در رابطه با ساکشن غبغب در اصفهان پیشتر نیز صحبت کردیم و کم و بیش با مراحل درمان آن آشنا شدیم. رفع غبغب با ساکشن برای چه کسانی مناسب است؟ اگر شما نیز قصد انجام جراحی ساکشن غبغب در اصفهان را دارید بهتر است بدانید که این جراحی برای چه افرادی مناسب است. افرادی که خواستار تخلیه چربی انباشته شده در ناحیه غبغب هستند، افرادی که دارای شل شدگی پوست در ناحیه گردن هستند، افرادی که دارای چربی های سطحی در ناحیه گردن هستند و افرادی که پوست سالمی در ناحیه گردن دارند از مناسب ترین افراد می باشند.


لیپوساکشن غبغب در اصفهان برای چه کسانی مناسب نیست؟ با وجود تمامی کاربردهای جراحی ساکشن غبغب در اصفهان این جراحی می تواند برای برخی از افراد نامناب باشد. به عنوان مثال افرادی که در ادامه گفته می شوند، کاندیدهای مناسبی برای جراحی لیپوساکشن نمی باشند. افرادی که افتادگی شدید پوست دارند، افرادی که سن بالایی دارند و بدنشان قادر به کلاژن سازی نیست، افرادی که به کاهش وزن دچار شل شدگی پوست هستند و افرادی که بافت چربی عمیقی دارند. ساکشن غبغب در اصفهان چگونه انجام می شود. بررسی این پرسش مهم در این لحظه در دستور کار قرار می گیرد. برای آشنایی بیشتر با جراحی ساکشن غبغب در اصفهان باید بدانید این جراحی چگونه انجام می شود. جراحی ساکشن غبغب در اصفهان در بیان ساده طی مراحل زیر انجام می شود که در ادامه به آن ها می‌پردازیم.


تزریق بی حسی موضعی؛ باید بدانید جراحی ساکشن غبغب در اصفهان با استفاده از بی هوشی انجام نمی شود و برای انجام این جراحی ناحیه مشخص شده با استفاده از تزریق داروی بی حسی موضعی بی حس می شود. ضدعفونی کردن ناحیه گردن؛ ناحیه جراحی باید قبل از شروع به شکل کامل ضدعفونی شود در غیر این صورت ممکن است خطرات احتمالی آسیب جدی‌ای به بیمار وارد کند. ایجاد برش در زیر چانه؛ بعد از اعمال بی حسی، جراحی با ایجاد برشی در ناحیه زیر چانه شروع می شود. ساکشن (تخلیه) چربی غبغب؛ بعد از ایجاد شدن برش زیر چانه، پزشک متخصص با استفاده از دستگاه ساکشن چربی ناحیه غبغب را تخلیه می کند. نصب بانداژ و پانسمان؛ بعد از تخیله چربی ناحیه غبغب، جراحی با نصب بانداژ و پانسمان به پایان می‌رسد. لیپوساکشن روشی جهت لاغری نمی باشد، بلکه فقط می تواند به از بین بردن چربی‌های موضعی کمک نماید. 

بنابراین در صورتی که رژیم غذایی خود را به درستی رعایت نکنید و تمرینات ورزشی را به صورت مستمر انجام ندهید پس از چند سال ممکن است چربی‌های اضافه در ناحیه غبغب ظاهر شوند و احتیاج به جراحی مجدد داشته باشید. اما در صورتی که پس از جراحی سبک زندگی خود را تغییر دهید می توانید امیدوار باشید که برای همیشه از چربی‌های اضافه در ناحیه غبغب خلاصی یافته‌اید. در بعضی از افراد در قسمت زیر چانه و روی گردن چربی اضافی وجود دارد که باعث ایجاد چانه ای مضاعف می شود که به آن غبغب نیز گفته می شود. غبغب می تواند به دلایل مختلفی از جمله عوامل ارثی، وزن، آناتومی و موقعیت مجاری هوایی ایجاد شود. اگر غبغب دارید و از ظاهر آن راضی نیستید، با متخصص این امر تماس بگیرید. دکتر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، بهترین راه کار ها به شما پیشنهاد می دهد.


 ساکشن غبغب در اصفهان با یک برش بسیار کوچک انجام می شود که اسکار آن به خوبی پنهان می شود، تقریبا نامحسوس است و نتیجه ای بسیار طبیعی ایجاد می کند. ساکشن و رفع غبغب را می توان با سایر روش های جراحی زیبایی در ناحیه چانه و گردن از جمله لیفت گردن، سفت کردن عضلات گردن یا پلاتیسماپلاستی و پروتز چانه نیز ترکیب کرد و نتیجه بهتری گرفت. ساکشن غبغب در اصفهان و گردن در واقع یک بخش کاملا استاندارد از لیفت صورت است. جراحان پلاستیک از روش های مختلفی برای برداشتن غبغب استفاده می کنند. این روش ها شامل موارد زیر است: ساکشن غبغب در اصفهان: برای رفع غبغب می توان از روش ساکشن کمک گرفت ، که می تواند تحت بی حسی موضعی نیز انجام شود. با این روش چربی های موجود در زیر پوست از بین می روند و چانه و گردن کانتور می شود. دکتر حاذق و فوق تخصص جراحی پلاستیک یک برش کوچک روی پوست ایجاد می کند و به کمک یک لوله نازک فلزی چربی های اضافی را ساکشن می کند. 

در این روش جراحی به طور معمول فقط از بی حس کننده های موضعی برای بی حس شدن ناحیه استفاده می شود. در بسیاری از مواقع ، پوست منقبض و سفت می شود و در نتیجه یک خط فک مشخص تر ایجاد می شود. لیفت صورت: این جراحی به پزشکان اجازه می دهد تا پوست شل و چربی های اضافی اطراف چانه و گردن برداشته شود و غبغب از بین برود. جراحی لیفت صورت در اکثر افراد در حالت بیهوشی عمومی انجام می شود ، گرچه انجام این کار با بی حسی موضعی نیز امکان پذیر است. لیفت گردن: انواع مختلف روش های لیفت گردن با هدف از بین بردن پوست اضافی یا سرویکوپلاستی یا سفت شدن عضلات گردن یا پلاتیسماپلاستی برای بهبود خطوط گردن و چانه انجام می شود. برخی جراحان معمولا لیفت صورت را با این روش ترکیب می کنند. پس از انجام هر یک از این روش ها حدود ده تا چهارده روز کبودی و تورم در نواحی تحت جراحی خواهید داشت.

دکتر سجاد آرمانفر

هزینه و قیمت ساکشن غبغب در اصفهان

بدیهی است که هزینه ساکشن غبغب در اصفهان می تواند به عوامل مختلفی وابسته باشد. اینکه چه مقدار چربی در غبغب شما انباشته شده و اینکه متخصص شما چقدر مهارت و تخصص دارد می توانند سبب تغییر قیمت و هزینه ساکشن غبغب در اصفهان شوند. از آن جایی که این عمل جراحی یک جراحی زیبایی به حساب می‌آید، بیمه هزینه‌های ناشی از آن را پوشش نمی دهد. این عمل تعرفه مشخصی نداشته و با توجه به چند عامل موثر می توان هزینه آن را تخمین زد. مواردی که در جراحی ساکشن غبغب در اصفهان تاثیرگذار هستند، بدین شرح است. میزان چربی انباشته شده، دستمزد جراح، آزمایش های قبل از جراحی، هزینه های مربوط به کلینیک یا بیمارستان، دستمزد متخصص بیهوشی در صورت انجام جراحی با بیهوشی عمومی.


مزایای لیپوساکشن غبغب در اصفهان

برای آشنایی بیشتر با جراحی لیپوساکشن غبغب در اصفهان بهتر است برخی از مزایای این جراحی را بشناسید. رفع کامل چربی به وجود آمده در ناحیه گردن؛ اصلی‌ترین هدف از انجام جراحی لیپوساکشن غبغب در اصفهان از بین بردن توده چربی ایجاد شده در زیر گردن است که فرم صورت را به شکل چشمگیری تغییر می دهد. کوتاه بودن زمان انجام این عمل؛ نکته قابل توجه دیگر در جراحی لیپوساکشن غبغب در اصفهان این است که این جراحی در مدت زمان کوتاهی انجام می شود و جراحی طولانی مدتی نیست. مشخص شدن خط ناحیه فک؛ بعد از جراحی لیپوساکشن غبغب در اصفهان خط ناحیه فک مشخص می شود و چهره استخوانی‌تر به نظر می‌رسد. سفت شدن و لیفت پوست گردن؛ یکی دیگر از مزایای جراحی لیپوساکشن این است که این جراحی علاوه بر از بین بردن غبغب می تواند پوست گردن را لیفت کند و ظاهر شما را نیز تغییر دهد. داشتن دوره نقاهت کوتاه؛ اگر برای انجام این جراحی نگران دوره نقاهت طولانی مدت هستید باید بدانید جراحی لیپوساکشن غبغب در اصفهان دوره نقاهت کوتاه مدتی دارد و چندان اذیت کننده نیست. کم بودن عوارض و خطرات جانبی این روش؛ استفاده از لیپوساکشن برای از بین بردن غبغب روشی با کمترین میزان عوارض و خطرات جانبی است. چه مدت بعد از لیپوساکشن غبغب در اصفهان، بهبودی حاصل می شود؟ مدت دوره نقاهت در افراد مختلف متفاوت است اما با این وجود می توان گفت معمولا بعد از یک هفته بهبودی کامل ایجاد می شود. اگر لیپوساکشن در کنار لیفت گردن یا صورت انجام شده باشد، ممکن است دوره نقاهت به دو هفته برسد. آیا رفع غبغب با استفاده از ساکشن دائمی می باشد؟ ساکشن غبغب در اصفهان به موجب بهبود صورت و حالت چانه انجام می ‌شود به نحوی سلول ‌های چربی از زیر آن استخراج می گردد. از آنجایی که سلول ‌های چربی به صورت دائمی از بین می روند تا زمانی که افراد دچار اضافه وزن نشوند و وزن آن ها در همان حالت نرمال باقی بماند امکان برگشت دوباره ساکشن غبغب در اصفهان نیز منتفی می شود. لازم به یادآوری است که ساکشن غبغب در اصفهان یک فرآیند زیبایی کاملا بی خطر بوده و مانند هر عمل جراحی دیگری ممکن است یکسری عوارض جزئی نظیر خونریزی، عفونت، کبودی، شلی پوست، بی حسی، سرما، جای زخم های کوچک و تورم در آن وجود داشته باشد که البته با توجه به پیشرفت هایی که امروزه در علم پزشکی و همچنین در دنیای زیبایی صورت گرفته است این احتمالات نیز تا حد زیادی قابل پیشگیری می باشند. مزایای جراحی ساکشن غبغب در اصفهان چیست؟ لیپوساکشن غبغب در اصفهان دارای مزایای بسیاری است که شامل موارد زیر می شود: چربی های جمع شده از عمل را می توان برای زیباتر کردن صورت با روش هایی مانند حذف چین و چروک یا حجیم کردن لب ها استفاده کرد. در مدت زمان کم، چربی های اضافی موجود در این ناحیه از بین می روند. عمل نیاز به جراحی سنگین نداشته و به شکل سرپایی و ساده انجام می شود. دوره استراحت و نقاهت عمل ساکشن غبغب در اصفهان، بسیار کوتاه است. انجام عمل لیپوساکشن غبغب در اصفهان بدون بیهوشی و درد است.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

روش های از بین بردن غبغب در اصفهان

غبغب، یکی از عواملی است که منجر به ایجاد ظاهری نازیبا در ناحیه گردن می شود. به همین دلیل اغلب افراد تمایل به حذف آن دارند. روش های مختلفی جهت برطرف کردن غبغب وجود دارد که یکی از روش های موثر آن ساکشن غبغب در اصفهان می باشد. همیشه درمان هر مشکلی از شناخت و تشخیص ریشه و علل آن نشئت می گیرد. در همین راستا و با توجه به عللی که سبب بروز غبغب در زیر چانه می شود می توان روش های مختلفی جهت از بین بردن غبغب را بیان نمود. در رابطه با درمان غبغب دو روش لیپوساکشن غبغب در اصفهان و مینی لیفت وجود دارد. بدین نحو که ابتدا پزشکان سن فرد، نوع و میزان غبغب، نیاز بیمار و غیره را بررسی نموده و براساس شرایط موجود بهترین و مناسب‌ترین روش را به اجرا در می‌آورند. از آنجایی که هر کدام از این روش ها شرایط، ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند، در این بخش به تشریح و بررسی آن ها می ‌پردازیم. ابتدا طی جلسه مشاوره، جراح وضعیت گردن و شانه‌ی شما را بررسی می‌نماید تا میزان چربی‌های اضافه و شلی پوست این ناحیه را مورد بررسی قرار دهد. در این جلسه باید در مورد داورهای مصرفی و یا بیماری‌های مزمن خود به پزشک اطلاعات لازم را بدهید. گاهی اوقات لازم است تا از چند روز پیش از جراحی مصرف برخی داروها را قطع نمائید یا پیش از جراحی لیپوساکشن وضعیت جسمانی شما مورد ارزیابی قرار بگیرد. جراحی لیپوساکشن غبغب در اصفهان معمولا با بی‌حسی موضعی قابل انجام است، اما در صورت تمایل بیمار ممکن است از بیهوشی عمومی استفاده شود. پس از اعمال بی‌حسی و بیهوشی یک برش کوچک در زیر پوست گردن ایجاد می شود، برش‌های ایجاد شده بسیار ظریف و کوچک می باشد. سپس بی‌حسی موضعی رقیق شده جهت کاهش خونریزی و عدم احساس درد تزریق می شود، در مرحله بعد یک لوله توخالی نازک به نام کانولا از طریق برش وارد ناحیه زیر چانه می‌گردد. با حرکات کنترل شده کانولا چربی های اضافه آب شده و توسط دستگاه خلاء و یا سرنگ جراحی که به کانولا متصل است چربی‌های اضافی خارج می شود. در انتها با خارج کردن کانولا برش‌ها بخیه و پانسمان خواهد شد، گاهی اوقات برش‌ها بسیار ظریف و کوچک بوده و احتیاجی به بخیه کردن ندارند. زمان انجام جراحی حدود یک ساعت می باشد. این عمل جز جراحی‌های سرپایی طبقه بندی می شود و چند ساعت پس از جراحی بیمار می تواند به منزل بازگردد و دوران نقاهت را در منزل طی نماید.


دکتر سجاد آرمانفر

رژیم غذایی و ورزش؛ اگر غبغب فرد ناشی از اضافه وزن و چاقی بیش از اندازه وی باشد در درجه اول بهترین گزینه کاهش وزن است و بهترین روش آن نیز ورزش و رژیم غذایی مناسب است. ورزش های کششی می تواند به رفع غبغب افرادی که به دلیل چاقی دچار غبغب شدند، کمک کند.


دکتر سجاد آرمانفر

جراحی ساکشن غبغب در اصفهان؛ اگر افتادگی پوست و یا تجمع چربی در زیر چانه، ناشی از سایر دلایل باشد و استفاده از رژیم غذایی سالم و ورزش تاثیری در رفع غبغ نداشته باشد، پزشک متخصص انجام جراحی لیپوساکشن غبغب در اصفهان را پیشنهاد می کند. 


چه کسانی کاندید ساکشن غبغب در اصفهان هستند؟ همانطور که ذکر شد معمولا افرادی که وزن نرمال و مناسبی دارند ولی با این وجود همچنان تجمع چربی در زیر چانه آن ها دیده می شود؛ همچنین افرادی که به دلیل بالا رفتن سن پوست زیر چانه شل شده و ظاهر نامناسبی در صورت ایجاد می کند. البته نا گفته نماند که بهترین نتیجه را افرادی می گیرند که سنی در بازه بیست تا پنجاه سال داشته باشند؛ زیرا در این محدوده سنی هنوز پوست خیلی زیاد افتاده و بیش از اندازه چروکیده نشده و در نتیجه نتیجه بهتری حاصل خواهد شد. این گونه افراد با هیچ روش دیگری نمی توانند از شر غبغب خلاص شوند مگر جراحی ساکشن غبغب در اصفهان. البته با توجه به شرایط و وضعیت هر فرد ممکن است نیاز باشد که این عمل با سایر جراحی ها به صورت همزمان انجام شود تا زیبایی بیشتری در صورت فرد ظاهر شود. در ادامه درباره این جراحی اطلاعاتی بیشتری ارائه می شود. روش لیپوساکشن یک روش جراحی کم تهاجمی است به این معنا که در بدن آسیب کمتری ایجاد می کند ، معمولا در سنین بیست تا پنجاه سال انجام می شود و کیفیت پوست عامل اصلی و تعیین کننده ی استفاده یا عدم استفاده از این روش. چنان که اگر پوست الاستیسیته ی خوبی داشته باشد و پوستش باشد، لیپوساکشن نتیجه ی بسیار خوبی می دهد، حال آنکه اگر روی پوست شل شده و غیر قابل فرم دهی انجام شود، جای خالی چربی ها را پوست می گیرد و نمای ظاهری بدی ایجاد می کند. جراحی ساکشن غبغب در اصفهان چگونه انجام می شود. در این جراحی از بی حسی موضعی استفاده می شود. در ابتدا جراح چند برش ظریف در زیر چانه ایجاد می کند و سپس پوست را بالا می برد تا بتواند چربی اضافی را از این ناحیه تخلیه کند. جراح از طریق این برش ها لوله های ظریفی به نام کانولا وارد می کند تا با استفاده از مکش چربی ها از این لوله ها بیرون کشیده شود. اگر لیفت گردن نیز در این عمل انجام شود، پوست گردن از پشت گوش کشیده می شود و عضلات این ناحیه سفت تر خواهد شد. اگر بیمار مایل باشد می توان از این چربی تخلیه شده برای زیباتر شدن نواحی دیگر مانند لب و یا گونه به عنوان فیلر استفاده نمود. ساکشن غبغب در اصفهان به تنهایی کمتر از یک ساعت طول می کشد ولی اگر این عمل همراه با سایر اقدامات زیبایی باشد، بیشتر از این مدت زمان طول می کشد. جراحی مینی لیفت؛ جراحی مینی لیفت را می توان آخرین تیر ترکش موجود برای غبغب های مقاوم به درمان نامید. در این روش جراح با برش های باریک و ظریف در اطراف فک و گردن پوست اضافه ی این ناحیه را هم می برد. در واقع مینی لیفت با ایجاد کشش در پوست و عضله ی شل شده، غبغب را محو می کند. بعد از دریافت این خدمت، شما باید سه شبانه روز استراحت کنید، هفت تا چهارده روز تحت نظر باشید و اصول دیگر بعد از بیهوشی عمومی را هم مراعات کنید. اگر از همه روش های درمان غبغب ناامید شده‌اید، درمان از طریق مینی لیفت بهترین گزینه خواهد بود. به دلیل اینکه این روش برای سنین بالا و شرایط پوستی نامناسب، مفید می باشد و تأثیر مطلوبی جهت کاهش غبغب و درمان آن دارد. در این نوع از راهکار‌های درمان غبغب در بخش‌های مختلف فک و گردش برش‌های باریک و ظریف انجام می شود. پس از آن پوست اضافی در این ناحیه بریده شده و در آخر نیز با کشیدن لایه‌های پوست و چربی باقی مانده غبغب به طور کامل از بین می رود. عوارض این جراحی چه مواردی را در بر می گیرند؟ خوشبختانه این دو عمل عوارض اختصاصی ندارند و هر اتفاقی که بعد از عمل بیفتد همه عوارض عمومی عمل های جراحی اند. دقت کنید که تیغ حراح یکی از مهمترین فاکتورهای دخیل در نتیجه عمل اند؛ به همین علت ابتدا مطمئن شوید پزشکتان پزشک حاذقی است و بعد تن به جراحی بدهید. لازم است پس از جستجوهای فراوان و دیدن نمونه کارهای دکتر متخصص، شخص مناسب را انتخاب کرد. دکتر متخصص با ویزیت و مشاوره اولیه ی رایگان، با صبر و حوصله صحبت های شما را می شنوند و توصیه های لازم را انجام می دهند. پس هیچ چیز را ناگفته نگذارید که در بسیاری موارد، یک اشتباه ساده باعث شکست یک عمل می شود. عوارض مشترک جراحی ها؛ کبودی زیر چانه، تورم در محل غبغب، بی حسی ناحیه عمل شده و عفونت در صورت عدم همکاری با پزشک و استفاده نکردن از داروها و کرم های آنتی بیوتیک. روش های رایج غیر جراحی کدامند؟ برای افرادی که مشکل غبغب دارند و به هر دلیلی نمی خواهند زیر تیغ جراح بروند هم راه هایی برای رفع غبغب وجود دارد که به این افراد کمک می کنند. تعدادی از این روش ها را با هم مرور می کنیم. ۱- هایفو تراپی ۲- مزو تراپی ۳- لیزر تراپی ۴- اولتراسوند کویتیشن ۵- آر اف ۶- کیبلا ۷- تزریق مواد حل‌کننده چربی ( لیپودیسالو) ۸- وکیوم تراپی. 


دکتر سجاد آرمانفر

هایفوتراپی؛ از موفق ترین شیوه های حل مشکل غبغب و غیر جراحی که زمان بازگشت به منزل و محل کار را به فرد می دهد. در این روش امواج فرا صوت بصورت هماهنگ و بطور شدید به پوست شلیک می شوند اما هدف اصلی این امواج تخریبی کنترل شده، لایه های عمقی تر پوست است.لایه ی چربی زیر پوستی آسیب شدیدی می بیند و متعاقبا بافت های دیگر به شدت منقبض می شوند.حالا دو اتفاق می افتد. اول: آسیب شدید بافت چربی زیر پوستی که هدف اولیه بود و دوم تحریک کردن بافت های دیگر برای تولید کلاژن که مورد دوم در کنارنابودی چربی، جوان سازی این ناحیه را هم سبب می شوند. ایمنی هایفو و مدت زمان اندک بهبودی اش یکی از روش های محبوب بیماری است که به لایه های اصلی پوست یعنی درم و اپیدرم آسیبی وارد نمی کند. هر جلسه هایفوتراپی بین نیم ساعت تا یک ساعت و نیم زمان می برد که البته اگر صرفا به قصد رفع غبغب باشد در همان جلسه اول اتفاق می افتدو بیمار بعد از اتمام جلسه نیازی به استراحت ندارد. در هایفوتراپی با تنظیمات مخصوصی، امواج پر قدرت فراصوت کانونی را هدف قرار داده و نابود می کنند اما به بافت ها و مناطق دیگر آسیبی نمی رسانند. به همین دلیل آسیب هایش را کنترل شده میخوانند که بسیار ایمن است. آیا اثرات هایفو تراپی ماندگار است؟ در اینجا باید معقول بود و انتظار متناسبی با درمان داشت. اثرات هایفو سی تا شصت روز طول می کشد تا خود را نشان دهد و همان یک جلسه اول اثرش حدود یک سال تا هجده ماه پایدار خواهد بود. 


دکتر سجاد آرمانفر

مزوتراپی؛ نحوه عملکرد مزو تراپی و اساس آن بر لیپولیز قرار دارد. این روش همان گونه که از اسمش پیداست باعث نابود شدن بافت ها و سلول های چربی می شود ولی به بافت های دیگر آسیبی نمی رساند. مایعی که در این متد استفاده می شود، در چند نقطه تزریق می شود مخصوصا ناحیه ساب منتال یا همان قسمت زیر چانه که محل تجمع سلول های چربی و ایجاد کننده ی غبغب است. این روش به روشی بدون درد موسوم است که حتی به بی حسی موضعی هم نیازی ندارد؛ در عین حال اگر بیمار تقاضای بی حسی موضعی کند، از بی حسی برخوردار خواهد شد. ایراد این روش نیازمند بودن به چند جلسه با فواصل چهار تا شش هفته بوده ولی حدودا بعد از بیست روز نتایج کم کم خود را نشان خواهند داد. 


دکتر سجاد آرمانفر

اولتراسوند کویتیشن؛ روش اولترا ساند که به آن اولترا ساند کویتیشن گفته می شود بر اساس قدرت غشای سلولی عمل می کند. در واقع از آنجا که ضعیف ترین پوشش های سلولی مربوط به بافت چربی است، امواج اولترا سوند با هدف قرار دادن محل تجمع سلول ها و بافت چربی باعث می شوند غشای سلول چربی دچار شوک و اختلال شوند و حباب هوایی وارد سلول ها می شود که در نهایت به فروپاشی آن منجر می شوند، سپس بدن چربی یا همان تری گلیسرید را به اجزای اصلی تجزیه می کند، بعد از آن اجزای تری گلیسرید یا همان چربی بازیافت می شوند. گلیکول به داخل خون فرستاده می شود و اسید های چرب برای مواقع نیاز ذخیره می شوند. 


دکتر سجاد آرمانفر

رادیوفرکانس؛ در این روش که از امواج رادیو فرکوئنسی استفاده می کند، پس از تابیدن به ناحیه تجمع چربی باعث ایجاد حرارت بالا به لایه های چربی شده و چنان که گفتیم غشای سلول های چربی از سلول های عادی ضعیف تر و به مراتب حساس ترند؛ امواج آر اف باعث استارت خوردن پدیده مرگ خود خواسته یا آپوپتوز می شوند. در این روش بدن و بطور خاص سیستم لنفاوی بقایای بافت آسیب دیده ی چربی را در کبد بازیافت می کنند و باقی مانده را دفع می کنند.


دکتر سجاد آرمانفر

کیبلا؛ کیبلا یا همان کیبلا اسید دئوکسی کولیک ماده ای در بدن و جاذب سلول های چربی است. با تزریق مستقیم این ماده به نواحی زیر چانه و فک پایینی سلول های چربی حاضر در این محدوده از بین می روند و بعد از فروکش کردن التهاب ناحیه تورم، کبودی، گرما غبغب شما رفع می شود. هر جلسه حدود یک ربع طول می کشد و ممکن است دو تا چهار جلسه درمان افزایش یابد. این روش برای افرادی که پوست شل و کم ارتجاعی دارند مناسب نیست. 


اقدامات قبل و بعد از ساکشن غبغب در اصفهان

به‌طور کلی ساکشن غبغب در اصفهان دارای نتایج بسیار خوبی بوده و با جوانی صورت به همراه است. اقدامات مورد نیاز قبل و بعد از انجام ساکشن غبغب در اصفهان لازم است که افراد جهت انجام ساکشن غبغب در اصفهان یکسری اعمالی را انجام دهند که مهمترین آن ها شامل ترک سیگار و قطع داروهای رقیق کننده خون مانند آسپیرین و داروهای خاص می باشد. مراقبت های بعد از جراحی ساکشن غبغب در اصفهان نیز چندان پیچیده نبوده و فرآیند بهبود این جراحی بسیار سریع اتفاق می افتد. همچنین این عمل یک عمل کاملا بی خطر و سرپایی است که معمولا افراد چند روز بعد از انجام آن قادر هستند فعالیت ‌های عادی خود را از سر بگیرند. پس از انجام عمل نیاز به بیست و چهار ساعت استراحت بوده و ممکن است کبودی و تورم نیز چند هفته پس از انجام ساکشن از بین برود. پزشک نیز جهت رفع سریع تر کبودی و برخی تورم های ناشی از عمل ساکشن غبغب در اصفهان یک پماد مخصوص برای افراد تجویز می نماید که با کمک آن می ‌توان سرعت بهبود را افزایش داد. همچنین استفاده از لباس فشرده گردن جهت کاهش تورم ناشی از ساکشن غبغب در اصفهان برای چند روز نیز یکی از گزینه ‌های پیشنهادی پزشکان می باشد. استفاده از کمپرس آب سرد جهت کاهش تورم و تسکین درد نیز مفید بوده است. لازم است که افراد پس از انجام ساکشن غبغب در اصفهان هنگام خواب سر خود را بالا نگه دارند و همچنین انجام پیاده روی در عرض چند روز پس از انجام ساکشن موجب پیشگیری از لخته خون می شود. لازم هست که حدود دو هفته از انجام تمرینات سنگین ورزشی باید خودداری شود. پیش از انجام جراحی ساکن غبغب همانند سایر عمل های جراحی باید حدود دو هفته پیش از عمل، داروهای رقیق کننده خون استفاده نکرد؛ زیرا این داروها سبب افزایش خونریزی در حین عمل جراحی می شود. استعمال سیگار و مصرف دخانیات نیز باید قبل از عمل جراحی قطع شود زیرا در بهبودی زخم ها تاثیر نامطلوبی دارد. در صورت نیاز به انجام آزمایش پیش از عمل جراحی، پزشک متخصص شما را بیشتر راهنمایی می کند.


اقدامات پس از ساکشن غبغب در اصفهان نیز بدین شرح می باشد. این عمل یک جراحی سرپایی بوده و نیازی به بستری در بیمارستان نیست و دوره نقاهت سختی ندارد. بعد از چند روز از ساکشن غبغب در اصفهان می توان به فعالیت های عادی روزمره خود بازگردید. لازم است بعد از جراحی حداقل بیست و چهار ساعت استراحت کنید. کبودی و تورم همانند هر عمل دیگری تا چند هفته ادامه دارد. جهت کاهش تورم و کبودی ها می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. هنگام خوابیدن باید سر خود را بالا نگه دارید. از انجام فعالیت های سنگین خودداری نمایید ولی انجام پیاده روی می تواند بسیار مفید بوده و به جلوگیری از ایجاد لخته خون بسیار کمک کند. عمل غبغب یک گن دارد که درست بستن آن یکی از مهم ترین نکات بعد از عمل است و کیفیت نتیجه به آن وابسته است. استفاده به شکلی که پزشک متخصص می خواهد بسیار مهم است. به دقت آن را قرار دهید و بدانید برای بهبود سریعتر شما مفید است. به مدت پانزده روز تا بیست روز به طور سنگین فعالیت نکنید. آب و بخار آب برای محل عمل شما مضر هستند پس چانه و گردن خود را چه در استخر و چه استحمام از خیس شدن دور نگهدارید.

پانسمانی که پزشک برایتان انجام می دهد را به همان شکل نگه دارید از داروها یا مواد خوراکی که باعث بهبود زخم می شوند مثل مرکبات و آناناس استفاده کنید. سعی کنید تختتان به حالت شیب دار باشد و اگر نشد حتما چند بالش زیر سرتان بگذارید. با پزشکتان در تماس باشید تا مشکلات احتمالی را با او در میان بگذارید. چند ساعت پس از پایان جراحی می توانید به منزل بازگردید اما لازم است که مراقبت‌های خاصی را به منظور تسریع دوره بهبودی داشته باشید. برخی از دستورالعمل‌هایی که پس از جراحی لیپوساکشن گردن باید رعایت نمائید عبارتند از: تا چند هفته باید به صورت منظم با پزشک خود ملاقات داشته باشید تا وضعیت برش‌ها و نتایج جراحی به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. پس از لیپوساکشن جهت جلوگیری از تجمع مایعات لازم است تا باندهای کشی در ناحیه گردن استفاده شود، گاهی اوقات پوشیدن گردن بندهای طبی مخصوص پس از جراحی پیشنهاد می شود، پوشیدن این لباس‌ها و استفاده از باندها را تا زمان بهبودی کامل ادامه دهید. تا چند هفته‌ی اول پس از لیپوساکشن غبغب در اصفهان از انجام فعالیت‌های بدنی شدید خودداری نمائید. هرگونه فعالیت سنگین منجر به فشار به محل برش‌ها و درد و خونریزی خواهد شد.


در بیست و چهار ساعت اول به طور کامل استراحت نمائید از یک همراه بخواهید که مراقب وضعیت شما باشد. از رانندگی و انجام کارهایی که احتیاج به هوشیاری کامل دارد تا زمانی که داروهای مسکن مصرف می‌نمائید خودداری شود. رژیم غذایی سالم حاوی میوه‌ها و سبزیجات را در دستور غذایی هر روز خود قرار دهید و به میزان کافی آب بنوشید. بهبود زخم‌های لیپوساکشن غبغب در اصفهان حدود دو تا چهار هفته زمان نیاز دارد، در مورد نحوه تمییز کردن برش‌ها و جلوگیری از عفونت آن از پزشک و یا پرستار خود دستورالعمل‌های لازم را تهیه نمائید. مراقبت های پس از عمل لیپوساکشن غبغب در اصفهان چگونه است؟ پس از انجام جراحی غبغب باید حواستان به برخی موارد و مراقبت‌ها باشد. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد. مراقبت اول | استفاده از گن غبغب گن غبغب در واقع یک نگهدارنده است که روی سر بسته شده و چانه را محکم نگه می‌دارد. این گن ورم چانه را به حداقل می‌رساند و باعث می شود پوسته چانه و گردن به درستی با یکدیگر هماهنگ شوند. از آنجایی که در عمل لیپوساکشن غبغب در اصفهان چربی‌های اضافه خارج می شوند، احتمال شل شدن پوست این ناحیه بالا می رود. 

بنابراین استفاده از سربندها و گن‌های غبغب از این افتادگی جلوگیری می کنند. مراقبت دوم | موقعیت صحیح گردن پس از عمل غبغب بیمار باید سر خود را بالا نگه دارد. این کار به دلیل جلوگیری از افتادگی پوست چانه و جاذبه زمین انجام می شود. انجام این کار در روزهای ابتدایی عمل ضروری است و پس از آن به مدت یک الی دو هفته، بیمار باید همچنان سر خود را رو به بالا نگه دارد. مراقبت سوم | استفاده از دارو از آنجایی که بعد از لیپوساکشن غبغب در اصفهان دچار تورم، کبودی و درد هستید، باید از داروهای مسکن استفاده کنید. همچنین پزشک با توجه به وضعیت پوست و عملتان، داروی آنتی بیوتیک تجویز می کند که باید آن را به ناحیه بخیه بمالید تا احتمال بروز هرگونه عفونت در محل بخیه به صفر برسد. یکی از درمآن های خانگی برای کاهش درد استفاده از کمپرس یخ است. مراقبت چهارم | استراحت مطلق اگر به تازگی عمل کرده‌اید، حتما باید حداقل بیست و چهار ساعت استراحت مطلق داشته باشید. هنگام خواب سرتان را بالا نگه داشته تا به غبغبتان فشار وارد نشود. برای بهبود زخم‌ها باید دو هفته از انجام هرگونه ورزش اجتناب کنید تا به سرعت بهبود یابید.


سخن پایانی ساکشن غبغب در اصفهان

مواردی از جراحی پلاستیک یا زیبایی هستند که معمولا نادیده انگاشته می شوند و گاهی اصلا در بحث‌های زیبایی به آن ها پرداخته نمی شود. اتفاقا همین جراحی‌های کوچک می توانند ظاهر فرد را با تغییری کوچک، بسیار زیبا کنند. این نوشتار به روش های جراحی و غیر جراحی، انواع آن ها، مزایا و معایب هر کدام و نکات مهم در باره عمل رفع غبغب اختصاص یافته بود. با افزایش سن، پوست ما در بخش های مختلف بدن، خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و دچار افتادگی می شود. همچنین در برخی افراد ممکن است تجمع چربی در چند نقطه خاص از بدن افزایش پیدا کند که زیبایی ظاهر افراد را تحت تأثیر قرار می دهد. تجمع چربی و افتادگی پوست در زیر چانه که با نام غبغب شناخته می شود یکی از این شرایط است که نه تنها با افزایش سن بیشتر می شود که گاه در افراد جوان نیز به صورت ژنتیکی مسئله ساز است. به برداشتن بافت چربی اضافی در ناحیه زیر چانه و گردن اصطلاحا جراحی غبغب یا ساکشن غبغب در اصفهان گفته می شود که زیبایی را به چهره و گردن برمی گرداند و افراد را جوانتر نشان می دهد. از آنجایی که سلول ‌های چربی به صورت دائمی از بین می روند تا زمانی که افراد دچار اضافه وزن نشوند و وزن آن ها در همان حالت نرمال باقی بماند امکان برگشت دوباره ساکشن غبغب در اصفهان نیز منتفی می شود. ساکشن غبغب در اصفهان همانند بسیاری از روش های جراحی دارای مزایای خاصی که مهم ترین آن ها عبارت اند از مدت زمان کوتاه برای از بردن چربی های این ناحیه، دوره نقاهت کوتاه، رسیدن به نتیجه مطلوب در زمان کوتاه، جوان سازی صورت، بهبود ظاهر صورت و گردن، هزینه مطلوب، محدوده سنی خاصی ندارد، با این حال بهتر است تا فرد بعد از سن بلوغ این جراحی را انجام دهد، بدون نیاز به بیهوشی می توان این جراحی را انجام داد و اینکه نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد. مراحل انجام آن نیز بدین صورت می باشد. پزشک بعد از ضدعفونی کردن صورت بیمار، محل های مورد نظر را با یک مارکر علامت گذاری می کند و دوباره این محل ها را ضدعفونی می کند. طبق تشخیص پزشک و کاری که قرار است انجام بگیرد، شما یا بیهوش می شوید یا تحت بیحسی موضعی قرار می گیرید. پزشک با کمک تیوپی به نام کانولا که مکش ملایمی دارد، در اطراف و زیر چانه، چربی اضافه را خارج می کند. اگر نیاز به لیفت گردن باشد، پزشک با ایجاد برش های کوچکی در پشت گوشت، پوست را کشیده و میزان اضافه ی آن را بر می دارد. سپس این محل را بخیه می زند. اقدامات مورد نیاز قبل و بعد از انجام ساکشن غبغب در اصفهان لازم است که افراد جهت انجام ساکشن غبغب در اصفهان یکسری اعمالی را انجام دهند که مهمترین آن ها شامل ترک سیگار و قطع داروهای رقیق کننده خون مانند آسپیرین و داروهای خاص می باشد. بعد از عمل باید حداقل بیست و چهار ساعت استراحت کنید. کبودی و تورم برای چند هفته ممکن است در ناحیه جراحی وجود داشته باشد. در نواحی برش های زیر از پماد تجویز شده استفاده نمایید. برای تسکین درد و کاهش تورم می توانید از کمپرس های سرد استفاده کنید. هنگام خواب باید سر خود را بالا نگه دارید. می توانید در عرض چند روز پیاده روی را شروع کنید تا در برابر ایجاد لخته های خون و ایجاد مشکل کمک کند. حدود دو هفته از انجام تمرینات سنگین خودداری کنید. بعد از ساکشن غبغب در اصفهان وجود خون مردگی یا تورم یا خواب رفتگی زیر چانه امری طبیعی است و به مرور زمان از بین خواهد رفت؛ اما در صورت خونریزی، عفونت و تب به پزشک خود مراجعه نمایید. عوارض گفته شده می تواند بعد از ساکشن غبغب در اصفهان بروز کند. عدم تقارن اعضای صورت، خونریزی، مشکلات تنفسی ناشی از بیهوشی، حساسیت پوستی، عفونت، آسیب به سلول های عصبی، باد کردگی و اسکار. اکنون که با مفهوم جراحی غبغب، نحوه انجام، روش ها، مزایای و عوارض جراحی غبغب آشنا شدید، می توانید متناسب با نیاز، حجم و اندازه غبغب، سن، شرایط جسمانی و غیره مناسب‌ترین روش درمان را انتخاب نمو. ده و مورد استفاده قرار دهید. امید است که مطالب ارائه شده مؤثر و مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد و توانسته باشیم بیش از پیش این روش زیباسازی صورت، فک و گردن را به شما معرفی کنیم. تا ضمن رفع کامل این اختلال، همواره پوستی زیبا، جذاب و با طراوات داشته باشید.


دکتر سجاد آرمانفر

پرسش های متداول ساکشن غبغب در اصفهان

آیا بیمه هزینه ساکشن غبغب در اصفهان را پوشش می دهد؟ واضح است که بیمه در برابر پرداخت هزینه‌های درمانی دارای مسئولیت است اما از آنجایی که ساکشن غبغب در اصفهان یک جراحی زیبایی به شمار می رود، بیمه در پرداخت هزینه‌ های این جراحی وظیفه‌ای نخواهد داشت. آیا نتیجه ساکشن غبغب در اصفهان دائمی است؟ در این جراحی چربی از ناحیه گردن و زیر چانه برداشته می شود بنابراین تا زمانی که وزن شما ثابت باشد، چربی جدیدی در این ناحیه جمع نمی شود. آیا جای زخم بعد از لیپوساکشن غبغب در اصفهان باقی می ماند؟ باقی ماندن جای زخم بعد از جراحی لیپوساکشن نگران کننده نیست چراکه برش‌های ایجاد شده در این جراحی بسیار کوچ هستند. آیا عمل ساکشن غبغب در اصفهان، درد دارد؟ جراحی ساکشن غبغب در اصفهان با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود به همین دلیل نباید چندان نگران درد این عمل باشید. دوره نقاهت ساکشن غبغب در اصفهان چقدر است؟ به طور کلی دوره نقاهت ساکشن غبغب در اصفهان تحت تاثیر عوامل مختلفی است اما اگر ساکشن در کنار لیفت گردن یا صورت انجام شده باشد، ممکن است دوره نقاهت به دو هفته برسد. آیا جراحی ساکشن غبغب در اصفهان بی خطر است؟ باید بدانید جراحی جراحی ساکشن غبغب در اصفهان یک جراحی با تهاجم کم است و می توان آن را در دسته جراحی‌های کم خطر قرار داد. خطرات جراحی ساکشن غبغب در اصفهان چیست؟ روش ساکشن غبغب در اصفهان بی خطر است. احتمال خطرهای جزئی مانند خونریزی، کبودی، عفونت، شلی پوست، بی حسی، سروما، جای زخم های کوچک و تورم وجود دارد. اقدامات لازم پیش از انجام ساکشن غبغب در اصفهان؟ ترک سیگار و قطع مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و داروهای خاص ضروری می باشد. در جلسه مشاوره بیشتر در این مورد صحبت خواهد شد. آیا می توان ساکشن غبغب در اصفهان را با جراحی دیگری ترکیب کرد؟ بله، بسته به آنچه که می خواهید انجام دهید گزینه های مختلفی وجود دارد. نیازهای خاص شما ممکن است شامل پروتز چانه، لیفت گردن، پیوند چربی (تزریق چربی) و افزایش حجم گونه یا لب ها با استفاده از فیلر (پرکننده پوستی) باشد. لیفت صورت ممکن است بسته به کیفیت پوست و همچنین اهداف شما در نظر گرفته شود.

سوالات متداول

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.