advertise

لیفت پیشانی در اصفهان

جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان - کلینیک دکتر آرمان فر

جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چیست

قرار است که در این مقاله برای شما این پرسش را پاسخ دهیم تا بدانید که جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان را چگونه می توان تعریف کرد و آیا با استفاده از این عمل می توانید بهبود زیبایی چهره خود را به همراه داشته باشید یا که خیر. کلینیک دکتر آرمان فر به شما عزیزان کمک خواهد کرد تا بدانید که جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چه کاربردی دارد تا در صورت نیاز به این نوع از انواع عمل های زیبایی بدانید که چه مزایا و یا عوارضی در این راه وجود دارد و همچنین به نکته ای با اهمیت نیز آشنا شوید که جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان مناسب چه افرادی است و آیا شما در این دسته جای دارید با خیر. پاسخ همه پرسش های خود را به دست می آورید در صورتیکه این مقاله را تا انتها به خوبی مطالعه کنید. همچنین این نکته را بدانید که اگر نیاز به این عمل داشته باشید می توانید در کنار ما در کلینیک دکتر آرمان فر می توانید به آسانی و به دور از دغدغه در مورد هزینه جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان و همچنین کیفیت و تخصص در کار این عنمل را انجام دهید و به نتیجه ای که به دنبال آن هستید، دست پیدا کنید. در اینجا معرفی کوتاهی از این عمل برای شما خواهیم داشت.


جراحی زیبایی پیشانی یک روش جراحی است که برای بهبود شکل و ظاهر پیشانی انجام می شود. این جراحی ممکن است شامل تغییر اندازه و شکل پیشانی، کاهش چین و چروک های پیشانی، اصلاح نواحی ناهنجار پیشانی و یا افزایش حجم پیشانی با استفاده از پروتزهای سینه یا چربی از بدن باشد. در این جراحی، ابتدا یک مشاوره با جراح زیبایی برای بررسی اهداف شما و انتخاب روش مناسب انجام می شود. سپس جراحی زیبایی پیشانی به صورت جراحی تحت بیهوشی عمومی یا موضعی انجام می شود. پس از جراحی، مراقبت های پساعملیاتی مانند استفاده از داروها و فیزیوتراپی برای بهبود سریعتر و بهتر پس از جراحی انجام می شود. این جراحی ممکن است برای افرادی که از شکل و اندازه پیشانی خود راضی نیستند یا مشکلاتی مانند چین و چروک های زیادی در پیشانی دارند، مناسب باشد. همچنین، افرادی که به دلایل زیبایی یا زخمی نیاز به اصلاح نواحی ناهنجار پیشانی دارند، ممکن است به این جراحی نیاز داشته باشند. این جراحی که در اینجا در مورد آن با شما صحبت می کنیم، عموما برای جوانسازی صورت انجام خواهد شد. این جراحی این قابلیت را در خود دارد که توامان با سایر اعمال جراحی صورت انجام شود، تا سایر اجزای صورت که از تغییرات ناشی از بالا رفتن سن در امان نمانده اند، نیز به همان اندازه ای که قرار است پیشانی جوان شود آن ها نیز به این مهم دست پیدا کنند. جوانانی که به صورت طبیعی ابروهای پایین یا پیشانی چروکدار یا خطوط اخم عمیق دارند نیز میتوانند از جراحی لیفت پیشانی سود ببرند. آیا شما کاندید مناسبی برای لیفت پیشانی هستید. اگر شما دارای یکی از مشخصات زیر هستید کاندید مناسبی برای این عمل جراحی به حساب می آیید. ابروها در موقعیتی پایین تر از ایده آل قرار دارند، و باعث شده است که صورت شما غمگین یا خسته به نظر برسد. بر روی پیشانی شما چین های افقی عمیقی وجود دارد. پیشانی شما در ناحیه بین ابروها دارای خطوط اخم عمیق است .علائم اولیه سالخوردگی اغلب ابتدا در صورت ظاهر میشوند و اولین ناحیه صورت که سالخوردگی را ظاهر میسازد پیشانی است. تحلیل رفتن بافتهای زیر جلدی در اثر افزایش سن و همچنین در اثر جاذبه زمین، باعث تغییر شکل ابروها، افتادگی آنها و کهولت پیشانی میشود. 

اغلب بیمارانی که در صدد جراحی لیفت پیشانی هستند احساس میکنند که صورت آنها نمیتواند روح جوان و سطح بالای انرژی را بدرستی منعکس نماید. به کمک این جراحی شما میتوانید زمان را به عقب بازگردانید و جوانی و نشاط درونتان را در چهره تان نیز نمایان سازید. جراح پلاستیک صورت چگونه شما را برای جراحی لیفت پیشانی ارزیابی میکند. جراح در خلال مشاوره قبل از عمل صورت شما را از نظر موقعیت ابروها، زیبایی چشم ها و پلک ها، وضعیت استخوانی، ساختمانهای زیر پوستی، ضخامت پوست، و ساختار چین و چروکها تحت معاینه، بررسی و ارزیابی قرار میدهد. این اطلاعات در برنامه ریزی جهت عمل جراحی مورد استفاده قرار گرفته، و جراح بر اساس آنها تکنیک مناسب برای شما را انتخاب می نماید. آماده سازی قبل از جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چیست. اگر موهای کوتاهی دارید بهتر است آنها را بقدری بلند کنید که بتوانند جای برشها را بپوشانند. اگر تصمیم به رنگ کردن موهای خود دارید حتما آنرا چند روز قبل از عمل انجام دهید چون انجام آن تا حدود یک ماه بعد از عمل ممنوع است.حداقل ده روز قبل از عمل از مصرف ویتامین ای، آسپرین و سایر داروهای ضد درد خودداری کنید. در صورت نیاز به مُسکن تنها میتوانید از استامینوفن استفاده نمایید. در طی این مدت قبل از مصرف هر گونه دارو با پزشکتان مشورت کنید. اگر سیگار می کشید آنرا چهار هفته قبل از عمل قطع کنید و برای تسریع التیام دیگر سیگار نکشید. سیگار کشیدن ریسک ابتلا به اختلالات ناشی عمل را چند برابر کرده و ترمیم زخم ها را به تعویق می اندازد. باید بدانید که ضرر قلیان کمتر از سیگار نیست. تا دو ماه پس از عمل مشروبات الکلی مصرف نکنید.بعد از عمل تا سه روز نیاز به استراحت مطلق دارید. برای این مدت وسایل سرگرمی نظیر مجله، کتاب، موسیقی، فیلم تهیه نمایید. در صورتیکه قبل از عمل به سرماخوردگی، گلودرد، تبخال یا هر بیماری دیگری دچار شدید پزشک خود را از آن مطلع نمایید.از هشت ساعت قبل از ساعت تعیین شده برای عمل چیزی نخورید و نیاشامید.قبل از مراجعه جهت بستری حتما استحمام کنید. اصلاح صورت برای آقایان، و کوتاه کردن ناخنها و پاک کردن لاک ناخن و آرایش صورت برای خانمها ضروری است. قبل از مراجعه اشیا فلزی نظیر انگشتر، گردنبند، گوشواره، گیره سر و غیره را خارج نمایید.


جهت بازگشت به منزل یک بالش و یک پتو در اتومبیل بگذارید. در زمان مراجعه دفترچه بیمه، جواب آزمایشات و تمامی مدارک پزشکی خود را همراه داشته باشید. از هنگام بستری تا بیست و چهار ساعت بعد از عمل وجود شخصی که از شما مراقبت کند ضروری است. جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چه کاربردی دارد. بیهوشی ارجح برای لیفت پیشانی بیهوشی عمومی است. در متداولترین روش، برشی پشت خط رویش مو داده شده و پوست از استخوان زیرین جدا میگردد. پوست سپس کشیده شده، بر روی استخوان ثابت شده و قسمتهای اضافی آن برداشته میشود. عضلاتی که ابروها را پایین میکشند نیز برداشته میشود. محل و شکل برش طوری طراحی گردیده است که توسط موها پوشانده شده و پس از التیام قابل مشاهده نباشد. نتیجه عمل صاف شدن چروکهای افقی پیشانی، برطرف شدن خطوط اخم و قرار گرفتن ابروها در موقعیتی بالاتر از موقعیت قبلی است. در روش آندوسکوپیک تنها چند برش کوچک در پشت خط رویش مو داده میشود و جراح پلاستیک صورت با استفاده از لوله باریکی که حاوی لنز و دوربین بوده و به یک مانیتور متصل است میتواند از درون این برشهای کوچک ساختار زیر پوست را مشاهده و مداخله نماید. در این روش نیز پوست پیشانی از استخوان جدا شده، کشیده شده، بر روی استخوان ثابت شده، قسمتهای اضافی آن برداشته شده و عضلاتی که ابروها را پایین میکشند برداشته میشود. جراحی در عرض دو ساعت به پایان میرسد. پس از جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چه بر شما خواهد گذشت. زمانیکه عمل به پایان رسید شما به قسمت ریکاوری اتاق عمل منتقل خواهید شد تا در آنجا برای مدتی تحت مراقبت و نظارت دقیق باشید. پس از مدت کوتاهی به بخش انتقال خواهید یافت. چند ساعت بعد، شما از بیمارستان مرخص شده و به منزل برمیگردید. البته دانستن این نکته ضروری است که مدت زمان بستری و زمان ترخیص میتواند در بیماران مختلف متفاوت باشد. دید شما ممکن است برای مدت کوتاهی ناواضح باشد که علت آن پمادی است که در حین عمل برای محافظت از چشمان شما بر روی آنها زده میشود. زمانیکه به منزل رسیدید باید در حالت درازکشیده به پشت و درحالیکه دو بالش زیر سر دارید بمدت سه روز استراحت مطلق نمایید. گذاشتن پکهای یخی روی چشم ها و پیشانی بطور متناوب بمدت دو روز ضروری است. به یاد داشته باشید که تنها مسکن مجاز در هفته اول پس از عمل استامینوفن است و شما باید از هرگونه داروی ضد درد دیگر اجتناب نمایید. سیگار کشیدن و همچنین استنشاق دود سیگار سبب به تاخیر افتادن فرآیند ترمیم شده و باید شدیدا اجتناب گردد. پیشانی شما پس از عمل باند پیچی شده است. 

ممکن است در زیر پوست پیشانی شما لوله های باریکی کار گذاشته شده باشد که چند روز بعد خارج خواهند شد. بالا نگه داشتن سر و بلند نگه داشتن زیر سر حین خواب در کاهش تورم ابتدایی صورت پس از عمل موثر است. زمانیکه پانسمانها و لوله های کوچک خارج شدند، تورم و کبودیهای پیشانی مشاهده میگردند. اینها اغلب بصورت غیر قرینه پخش بوده و در برخی نواحی شدیدترند. باید بدانید که وجود غیر قرینگی ابروها در این زمان کاملا طبیعی بوده و با کاهش تورم بهبود می یابد. کبودی در بیست و چهار تا چهل و هشت ساعت پس از عمل حداکثر است و در عرض یک یا دو هفته برطرف میشود. آرایش کردن یکهفته بعد از عمل مجاز است و میتواند به پنهان ساختن کبودیها اگر بیش از یک هفته طول بکشند، کمک کند.شما ممکن است پس از عمل در پیشانی خود احساس بی حسی کنید. این حالت طبیعی بوده و پس از چند ماه بهبود می یابد.اغلب بخیه ها یکهفته بعد از عمل خارج میشوند.جراح شما نکات لازم در مورد مراقبت از پانسمانها و بخیه ها، نحوه مصرف داروها و مُسکن ها، و زمان مراجعه مجدد جهت بررسی فرآیند ترمیم را به شما می آموزد. باید دانست که حداقل زمان مورد نیاز برای فروکش کردن کامل تورمها، ناپدید شدن جای برشها و حصول نتیجه نهایی یکسال است. آیا جراحی لیفت پیشانی دردناک است. درد و ناراحتی بعد از عمل ناچیز است. احساس سفتی و پری بعد از عمل طبیعی است و درد مختصر و سوزش با دارو برطرف میگردد. آیا جای برش باقی میماند. جای برش ممکن است بصورت یک خط نازک کمرنگ باقی بماند که البته در درون موها مخفی شده و دیده نخواهد شد. به چند روز استراحت نیاز دارید. شما نیاز به یک هفته استراحت در منزل دارید و میتوانید پس از آن به کار و زندگی روزمره خود بازگردید. توجه داشته باشید که فعالیت شدید، زور زدن، خم شدن به جلو و بلند کردن اجسام سنگین ممکن است ریسک خونریزی را افزایش دهد و تا یک ماه اکیدا ممنوع است. ویزیتهای مجدد یک هفته، دو هفته، یک ماه، سه ماه، شش ماه و یک سال بعد از عمل انجام میشود. این جراحی چقدر موثر است. تاثیر جراحی لیفت پیشانی بر ظاهر شما میتواند از خفیف تا شگفت انگیز متنوع باشد. این امر به ظاهر قبل از عمل شما، مراقبتهای پس از عمل، و انتظارات شما و اطرافیانتان بستگی دارد. از آنجا که فرایند ترمیم و فروکش کردن تورم پیشرفت کندی دارد شما باید ماهها جهت رسیدن به ظاهر جدید و جوان خود صبر کنید. پرهیز از عواملی که بر نتیجه نهایی عمل تاثیر منفی دارند نظیر مواجهه با نور خورشید و دود سیگار ضروری است. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین کلینیک دکتر آرمان فر در تماس باشید.


جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان - کلینیک دکتر آرمان فر

جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چه کاربردی دارد

جراحی زیبایی پیشانی یک روش جراحی است که برای بهبود شکل و ظاهر پیشانی انجام می شود. این نوع جراحی زیبایی ممکن است شامل اصلاح فرم و اندازه پیشانی، کاهش چین و چروک های پیشانی، اصلاح نوک بینی و یا ایجاد توازن و هماهنگی بین نوک بینی و پیشانی باشد. این نوع جراحی زیبایی می تواند به افراد کمک کند تا اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند و از ظاهر خود راضی تر شوند. همچنین، در برخی موارد، جراحی زیبایی پیشانی می تواند بهبود عملکرد بینایی و حسی افراد را نیز داشته باشد. به طور کلی، جراحی زیبایی پیشانی می تواند بهبود ظاهر و عملکرد پیشانی و نوک بینی را فراهم کند و به افراد کمک کند تا به ظاهری زیبا و هماهنگتر دست یابند. ما در کلینیک دکتر آرمان فر به دنبال این هستیم که خدماتی ارزنده را به شما مشتریان گرامی ارائه کنیم و در این راه از هیچ عملی فروگذار نیستیم. به همین دلیل است که اگر یکبار از امکانات ما استفاده کنید به عنوان یک مراجعه کننده دائمی با ما در ارتباط خواهید بود و همچنین کلینیک ما را به دیگران نیز پیشنهاد می کنید. در ادامه مطلب با ما باشید تا خطرات و عوارض احتمالی عمل جراحی لیفت پیشانی را بدانید.


با بالا رفتن سن، قابلیت ارتجاعی پوست و استحکام داربست های جوانساز پوستی پایین خواهد آمد. در این شرایطی است که شاهد به وجود آمدن چین و چروک های عمیق و در نهایت افتادگی پوست می باشیم. علاوه بر افزایش سن عوامل دیگری نظیر؛ استرس، تابش نور آفتاب و حتی نیروی گرانش زمین نیز در ایجاد عارضه های پوستی دخیل می باشند. چین و چروک های بین دو ابرو و پیشانی، صورت فرد را اخمو و پیر نشان می دهد که این امر یک امتیاز منفی در زیبایی چهره و گیرایی آن محسوب می شود. به نظر شما چه راه حلی برای برطرف ساختن این عارضه وجود دارد. تکنیک های حوزه ی جوانسازی پوست بسیار متنوع و گسترده هستند که هر یک به نوبه ی خود باعث ایجاد تغییراتی شگرف و چشم گیر می شوند. برای برطرف کردن این خطوط و لیفت ابروهای افتاده و بد حالت، روش جراحی لیفت ابرو و پیشانی می تواند موثر باشد که در ادامه این مطلب بیشتر با این روش آشنا خواهید شد. جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چیست. جراحی لیفت ابرو و پیشانی روشی است که طی آن کل ابرو لیفت شده و خطوط بین دو ابرو یا همان خطوط اخم، به میزان قابل توجهی بهبود می یابند. جراحی لیفت ابرو و پیشانی برای افرادی مناسب است که ابروهای افتاده دارند و پوست اضافه پلک با این روش برطرف نمی گردد و برای رفع پف کردگی پلک بلفاروپلاستی روش مناسبی است. روش جراحی لیفت پیشانی تکنیکی تهاجمی می باشد و نیاز به دقت و مهارت بالای جراح دارد. مزایای جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان، اثر بخشی قوی و عمیق، ابروهای افتاده به واسطه ی این تکنیک لیفت می شود و پوست پیشانی کشیده و صاف می گردد. با این تکنیک چهره ی فرد حالت جوان تر و با نشاط تری به خود می گیرد. خط اخم عمیق که بین دو ابرو وجود دارد بواسطه ای این تکنیک از بین می رود. ماندگاری این تکنیک در حالت ایده آل تا چندین سال برآورد می شود. 

ظاهر ناخوشایند محل برش جراحی، از دست دادن و ریزش مو در نواحی برش پوستی، خط رویش موی بالا رفته، آسیب شاخه پیشانی عصب صورتی با ضعف و فلج یکطرفه یا دوطرفه د عضلات بالابرنده ابرو ها، آسیب اعصاب حسی در ناحیه بالای کاسه چشم وبی حسی در پوست پیشانی و بالای سر، تغییر در حس پوستی، خشکی چشم ناشی از بازماندن چشم در اثر لیفت بیش از حد بخصوص در مواردی که فرد قبلا تحت جراحی زیبایی پلک قرار گرفته باشد. سختی در بستن چشم ناشی از تورم پس از عمل یا برداشت بیش از حد پوست، بالا رفتن بیش از حد ابروها در قسمت داخلی که باعث ایجاد نمای متعجب در فرد می شود. بالا رفتن بیش از حد ابروها در قسمت بیرونی که باعث ایجاد نمای شیطانی در فرد می شود. ترمیم نامناسب و جوش نخوردن برش جراحی، خونریزی و هماتوم، بخیه های زیر جلد ممکن است به سطح پوست کشیده شده و نیاز به برداشتن آنها باشد. لازم به ذکر است اغلب این عوارض یا موقتی و زودگذر بوده و یا در صورت مهارت و تبحر جراح ایجاد نمیشوند. اقدامات بعد از جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان، از اقداماتی که می بایست بعد از انجام جراحی پیشانی انجام دهید عبارت اند از خودداری از دارو هایی که موجب انعقاد خون می شود. مصرف به موقع و کامل داروهای تجویز شده توسط پزشک، پیاده روی روزانه جهت جلوگیری از لخته شدن خون در پاها در جهت ورم کم تر، عدم استفاده از لوازم آرایشی تا سه روز پس از جراحی، استفاده از مایعات و غذای کم نمک، عدم استفاده از رنگ مو در چهار هفته ابتدایی بعد از جراحی، عدم استفاده از الکل و دخانیات دست کم تا چهار هفته بعد از جراحی. جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان مناسب چه افرادی است. لیفت پیشانی روشی است که ظاهر جوان و شاداب تر را به ناحیه بالای چشم ها باز می گرداند و شیارهایی را که می تواند باعث ظاهر عصبانی، ناراحت یا خسته فرد شود، بهبود می بخشد.


در لیفت پیشانی، ماهیچه ها و بافت هایی که باعث ایجاد شیار یا افتادگی می شوند، برداشته می شوند یا تغییر می کنند تا پیشانی صاف شود، ابروها بالا بیایند و خطوط اخم به حداقل برسد. جراح شما ممکن است از روش جراحی معمولی استفاده کند، که در آن برش دقیقا پشت خط مو پنهان شده است، یا ممکن است از آندوسکوپ استفاده کند که یک ابزار مشاهده است و اجازه می دهد این عمل با حداقل برش انجام شود. هر دو تکنیک نتایج مشابهی اعم از پوست صاف پیشانی و ظاهر جوان تر دارند. در ادامه این مقاله می خواهیم بیشتر به انواع لیفت پیشانی، لیفت پیشانی بدون جراحی، لیفت پیشانی مردان بپردازیم. با کمک عمل لیفت پیشانی می توانید تغییرات ناخوشایندی که بسیاری از زنان و مردان در اوایل دهه چهل و یا پنجاه زندگی خود با آن روبرو می شوند را تا حد زیادی کاهش داد. شرکت های آرایشی اغلب تبلیغات زیادی برای از بین بردن چین وچروک و آثار پیری به واسطه کرم های لیفت و یا لوسیون ها دارند. اما این محصولات تاثیر زیادی در کشیدن پوست و رفع چین و چروک ندارند، و آثار بدست آمده نمی تواند دائمی باشد. بنابراین لطفا گول این تبلیغات را نخورید و پولتان را بیخودی هدر ندهید و به دنبال راه حل مناسب با شرایط خود باشید. این موضوع که چه روشی می تواند مناسب حال ما باشد به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله سن و جنسیت بیمار، شکل ظاهری ابروی بیمار، میزان افتادگی پلک، وضعیت چروک های پیشانی، وضعیت موهای بیمار که اگر به طاسی مبتلا باشد، شدت طاسی مهم است. چرا که این روش برای افرادی که طاسی دارند روش مناسبی نیست. و درنهایت میزان انتظارات بیمار از عمل جراحی. جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان مناسب چه افرادی است. 

لیفت پیشانی بیشتر در محدوده سنی میانسالی انجام می شود تا آثار قابل مشاهده پیری را به حداقل برساند.همچنین می تواند به افراد در هر سنی که به دلیل استرس یا فعالیت عضلانی دچار شیار یا خط اخم شده اند، کمک کند. افرادی که شرایط ارثی دارند مانند ابروهای پایین، سنگین یا خطوط شیاردار بالای بینی، میتوانند با این روش به ظاهری شاداب تر دست یابند. در صورتی که افتادگی ابروها به حدی باشد که باعث خسته و ناراحت به نظر رسیدن شما شود جراحی لیفت پیشانی برای شما مناسب است. همچنین اگر خطوط عمیقی روی پیشانی شما وجود دارد و یا خطوط اخم در بالای بینی و مابین ابروهای خود دارید لیفت پیشانی به شما توصیه میشود. لیفت پیشانی اغلب همراه با لیفت صورت انجام میشود تا ظاهری صاف تر به چهره داده شود. جراحی پلک نیز ممکن است همزمان با لیفت پیشانی انجام شود، به خصوص اگر بیمار دچار برجستگی چشمگیر چشم در پلک بالا باشد. بیمارانی که معتقدند به جراحی پلک بالا نیاز دارند، متوجه میشوند که لیفت پیشانی اهداف جراحی آنها را بهتر برآورده میکند. بیمارانی که طاس هستند، خط موهایشان عقب می افتد یا قبلا جراحی زیبایی پلک بالا را انجام داده اند، ممکن است هنوز کاندیدای خوبی برای لیفت پیشانی باشند. جراح به سادگی محل برش را تغییر میدهد یا عمل محافظه کارانه تری انجام میدهد. برای درک بهتر اینکه چگونه لیفت پیشانی ممکن است ظاهر شما را تغییر دهد و بعد از جراحی چه شکلی میشود، به آینه نگاه کنید و کف دستان خود را در لبه های بیرونی چشم ها، بالای ابروها قرار دهید و پوست را به آرامی به سمت بالا بکشید تا ابرو و ناحیه پیشانی بالا بیاید. این چیزی است که لیفت پیشانی برای شما انجام می دهد. با ما در کلینیک دکتر آرمان فر می توانید بهترین نتیجه را در جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان به دست آورید.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

هزینه جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان

هزینه جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چگونه تعیین می شود. تجربه و مهارت جراح، جراحان با تجربه و مهارت بالا ممکن است هزینه بیشتری بگیرند. انتخاب یک جراح با تجربه و مهارت بالا می تواند هزینه بالای جراحی را توجیه کند. مکان جراحی، هزینه جراحی زیبایی پیشانی ممکن است بسته به مکان جراحی متفاوت باشد. در شهرهای بزرگ و مناطق پر هزینه، هزینه جراحی ممکن است بیشتر باشد. نوع جراحی، نوع جراحی زیبایی پیشانی نیز می تواند بر هزینه آن تأثیر بگذارد. برای مثال، جراحی لیفتینگ پیشانی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد نسبت به جراحی بوتاکس یا فیلر. هزینه های جانبی، هزینه های جانبی مانند هزینه های بیمارستان، بیمه، داروها و مراقبت های پساعملیاتی نیز می تواند به هزینه کلی جراحی اضافه شود. انتخاب مواد و تجهیزات، استفاده از مواد و تجهیزات با کیفیت بالا ممکن است هزینه جراحی را افزایش دهد. تعداد جلسات و مراحل، برخی از جراحی های زیبایی پیشانی نیاز به چندین جلسه یا مرحله دارند که ممکن است هزینه را افزایش دهد. بنابراین، هزینه جراحی زیبایی پیشانی ممکن است بسته به این عوامل متفاوت باشد و برای انتخاب بهترین گزینه، مشاوره با یک جراح زیبایی و مشاوره مالی مفید است. اگر به دنبال قیمت عای مقرون به صرفه و تخصص بالا هستید، جای درستی را انتخاب کرده اید و می توانید با استفاده از خدمات ما در راه جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان به نتیجه ای ایده آل با کمترین مشکلات دست پیدا کنید. در ادامه در زمینه اهمیت مشاوره قبل از جراحی لیفت پیشانی با شما صحبت می کنیم.


اگر تصمیم دارید با یک جراح پلاستیک مشورت کنید، او ابتدا صورت شما، از جمله پوست و استخوان زیرین را ارزیابی می کند.در طول مشاوره شما، جراح اهداف شما را در مورد جراحی مورد بحث قرار می دهد و از شما در مورد برخی از شرایط پزشکی که می تواند در طول یا بعد از عمل مشکلاتی ایجاد کند، مانند فشار خون بالا کنترل نشده، مشکلات انعقاد خون یا تمایل به ایجاد اسکارهای بزرگ بپرسد. اگر قبلا جراحی صورت کرده اید، اگر سیگار می کشید، یا هرگونه دارو، از جمله آسپرین یا سایر داروهای موثر بر لخته شدن را مصرف می کنید، حتما به جراح اطلاع دهید. اگر تصمیم به انجام لیفت پیشانی دارید، جراح شما تکنیک جراحی، نوع بیهوشی توصیه شده، نوع مکانی که در آن جراحی انجام می شود و خطرات و هزینه های مربوطه را توضیح می دهد. از پرسیدن سوالات خود از پزشک دریغ نکنید، به ویژه در مورد انتظارات و نگرانی های خود در مورد نتایج جراحی. آماده شدن برای جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چگونه است. جراح شما دستورالعمل های خاصی را برای آماده شدن برای این عمل به شما می دهد، از جمله دستورالعمل هایی در مورد خوردن و آشامیدن، ترک سیگار، و مصرف و اجتناب از برخی ویتامین ها و داروها تجویز می شود. داروهایی مانند آسپرین، ایبوپروفن، ناپروکسن، داروهای ضدالتهاب و مکمل های گیاهی از این دست هستند. این نوع داروها می توانند خطر خونریزی و کبودی را افزایش دهند. اگر سرماخوردگی یا آنفولانزا گرفتید ویا دچار تب یا تبخال شدید حتما به پزشک خود اطلاع دهید. در جراحی لیفتینگ پیشانی نباید شب قبل از عمل چیزی بخورید حتی استفاده از آب و یا آدامس منع دارد. رعایت دقیق این دستورالعمل ها به جراحی شما کمک می کند و بهبودی شما بهتر پیش می رود. اگر موهای شما بسیار کوتاه است، ممکن است بخواهید قبل از عمل اجازه دهید موها رشد کنند، به طوری که به اندازه کافی طولانی باشد تا زخم ها را در زمان بهبودی پنهان کنید.

 این که لیفت پیشانی شما در یک مرکز سرپایی یا در بیمارستان انجام می شود، باید در نظر داشته باشید که شخصی شما را بعد از جراحی به خانه برساند و برای یک یا دو روز به شما کمک کند. بیهوشی مورد استفاده در جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چه کاربردی دارد. بیشتر لیفت پیشانی تحت بی حسی موضعی انجام می شود، همراه با یک داروی آرام بخش باعث خواب آلودگی شما می شود. شما بیدار خواهید بود اما آرام هستید، و اگرچه ممکن است احساس کشش و ناراحتی خفیف داشته باشید، اما پیشانی شما نسبت به درد حساس نخواهد بود. برخی از جراحان ترجیح می دهند از بیهوشی عمومی استفاده کنند، در این صورت شما در طول کل عمل می خوابید. جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان مناسب چه افرادی است. جراح شما به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام روش جراحی روش باز کلاسیک یا لیفت پیشانی آندوسکوپی به بهترین وجه شما را به اهداف زیبایی خود می رساند. مطمئن شوید که تکنیکی را که جراح شما توصیه می کند، درک کرده اید و چرا احساس می کند که این روش برای شما بهترین است. لیفت پیشانی کلاسیک، قبل از شروع عمل، موهای شما با نوارهای لاستیکی در دو طرف خط برش بسته می شوند. سر شما تراشیده نمی شود، اما موهایی که مستقیما در جلوی خط برش رشد می کنند باید کوتاه شوند. برای اکثر بیماران از یک برش تاجی استفاده می شود. از الگویی شبیه به هدفون پیروی می کند، که از سطح گوش شروع می شود و از بالای پیشانی شروع می شود و از طرف دیگر سر پایین می رود. این برش اغلب به خوبی در پشت خط مو ایجاد می شود تا زخم قابل مشاهده نباشد. اگر خط موهای شما زیاد است یا در حال عقب نشینی است، ممکن است برش را دقیقا در خط مو قرار دهید تا از افزایش بیشتر در پیشانی جلوگیری شود. در بیمارانی که طاس هستند یا موهای خود را از دست می دهند، گاهی یک برش در وسط سر که از الگوی طبیعی استخوان های جمجمه پیروی می کند، توصیه می شود.


با پوشاندن موهای خود روی پیشانی، اغلب چنین زخم هایی نسبتا نامرئی می شوند. در جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان گاهی اوقات برنامه ریزی خاصی برای پنهان کردن جای زخم در بیماران مرد ضروری است، مدل موهای آنها اغلب برای پوشش برش مناسب نیستند.اگر شما طاس هستید یا موهای نازکی دارید، جراح شما ممکن است یک برش در وسط سر را توصیه کند، بنابراین زخم حاصل از اتصال طبیعی دو استخوان در جمجمه شما پیروی می کند و کمتر قابل مشاهده است. با برش، پوست پیشانی با دقت بالا می رود تا بافت زیرین برداشته شود و ماهیچه های پیشانی تغییر کرده یا باز شوند. ابروها همچنین ممکن است بالا رفته و پوست اضافی در محل برش کوتاه شود تا به ایجاد ظاهری صاف و جوان تر کمک کند. سپس محل برش با بخیه یا گیره بسته می شود. صورت و موهای شما برای جلوگیری از تحریک شسته می شوند و نوارهای لاستیکی از روی موهای شما برداشته می شوند. اگرچه برخی از جراحان پلاستیک از هیچ گونه پانسمانی استفاده نمی کنند، اما پزشک شما می تواند برش را با روکش گاز بپوشاند و سر را با یک باند بپیچد. به طور معمول، لیفت آندوسکوپی پیشانی در اصفهان نیاز به مراحل آماده سازی مشابه روش سنتی دارد. موها را به عقب می بندند و پشت خط موی محل برش ها را کوتاه می کنند. با این حال، جراح شما به جای ایجاد یک برش طولی، سه، چهار یا پنج برش کوتاه سر ایجاد می کند که طول هر کدام کمتر از یک اینچ است. آندوسکوپ، که یک دستگاه دوربین شبیه مداد است که به مانیتور تلویزیون متصل است، از طریق یکی از برش ها وارد شده و به جراح اجازه می دهد تا دید واضحی از ماهیچه ها و بافت های زیر پوست داشته باشد. با استفاده از ابزار دیگری که از طریق یک برش متفاوت وارد می شود، پوست پیشانی بلند می شود و ماهیچه ها و بافت های زیرین برداشته می شوند یا تغییر شکل می دهند تا ظاهر صاف تری ایجاد شود.

همچنین ممکن است ابروها با بخیه هایی در زیر سطح پوست یا با پیچ های موقت ثابت کننده در پشت خط مو بلند و در موقعیت بالاتر قرار گیرند.وقتی لیفت کامل شد، برش های سر با بخیه یا گیره بسته می شود و محل شستشو می شود. بسته به ترجیح جراح، از گاز و پانسمان الاستیک نیز استفاده می شود. جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان با روش برش محدود، در این روش با ایجاد یک برش کوچک بدون استفاده از آندوسکوپ ابروها را بالا می برند. این برش های کوچک داخل موها ایجاد می شوند و در خط مو پنهان می شوند. روش برش محدود در رفع چین و چروک گوشه چشم و خطوط پنجه کلاغی بسیار مؤثر است، اما ناحیه مرکزی پیشانی را تغییر نمی دهد. این روش اغلب با جراحی زیبایی پلک به صورت همزمان انجام می شود زیرا که هم ابروها به سمت بالا کشیده می شوند و هم افتادگی پلک برطرف می شود. در روش های غیر جراحی مانند تزریق بوتاکس،تزریق چربی،تزریق ژل،هایفوتراپی، لیفت با نخ پوست پیشانی به صورت کم تهاجمی کشیده و چروک پیشانی برطرف می شود، اما همه این اقدامات موقتی است. استفاده از روش های جراحی بهتر است یا روش های غیر جراحی. اغلب بیشتر افراد به دلیل ترس از عمل جراحی ترجیح می دهند از روش های غیرجراحی استفاده کنند، در این افراد پزشک روش های غیر جراحی را پیشنهاد می دهد. اما برای افراد مسن که چین و چروک های عمیق دارند روش های غیرجراحی خیلی مؤثر نیست. در هر صورت می توانید با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین روش ممکن را انتخاب کنید. با ما در کلینیک دکتر آرمان فر می توانید بهترین نتیجه را در جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان به دست آورید.


جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان - کلینیک دکتر آرمان فر

جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان مناسب چه افرادی است

جراحی زیبایی پیشانی مناسب برای افرادی است که از شکل و اندازه پیشانی خود راضی نیستند و میخواهند آن را به شکلی دلخواه تغییر دهند. افرادی که پیشانی های خود از نظر اندازه، شکل یا ترکیب با سایر قسمت های صورت خود ناسازگاری دارند ممکن است به جراحی زیبایی پیشانی روی آورند. همچنین افرادی که از جایگاه بالای پیشانی شان چیزی نمی بینند و یا به دلیل بروز چین و چروک در پیشانی احساس ناراحتی می کنند نیز ممکن است به این نوع از جراحی زیبایی روی آورند. اما قبل از تصمیم گیری برای جراحی، افراد باید با یک پزشک متخصص مشورت کنند و از تمامی ریسک ها و جزئیات جراحی مطلع شوند. پیش از هر اقدام برای جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان باید با متخصصین در این حوزه مشورت کنید و از دانش و آگاهی آن ها بهره مند شوید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که سری به کلینیک دکتر آرمان فر بزنید و از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید. در ادامه به شما می گوییم که بعد از جراحی لیف پیشانی چه پیش می آید.


این نکته را بدانید که بیماران کلاسیک لیفت پیشانی احتمالا در اطراف برش دچار بی حسی و ناراحتی موقت شوند که با تجویز دارو قابل کنترل است. بیمارانی که مستعد سردرد هستند ممکن است با بی حسی موضعی طولانی مدت در طول عمل جراحی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه درمان شوند. ممکن است به شما گفته شود که سر خود را دو تا سه روز بعد از جراحی بالا نگه دارید تا تورم پایین نیاید. تورم همچنین ممکن است گونه ها و چشم ها را تحت تاثیر قرار دهد، با این حال، باید در عرض یک هفته یا بیشتر از بین برود. با بهبود اعصاب، بی حسی در بالای پوست سر ممکن است با خارش جایگزین شود. از بین رفتن کامل این احساسات ممکن است تا شش ماه طول بکشد. در صورت استفاده از بانداژ، یک یا دو روز پس از جراحی برداشته می شوند. اکثر بخیه ها یا گیره ها ظرف دو هفته و گاهی در دو مرحله برداشته می شوند. برخی از موهای شما در اطراف برش ممکن است ریزش کرده و موقتا کمی نازک تر شوند. رشد طبیعی اغلب طی چند هفته یا چند ماه از سر گرفته می شود. ریزش موی دائمی نادر است. بیماران آندوسکوپی لیفت پیشانی ممکن است کمی بی حسی، ناراحتی در برش و تورم خفیف را تجربه کنند. درد محل برش اغلب حداقل است، اما در صورت لزوم با دارو قابل کنترل است. بیماران آندوسکوپی لیفت پیشانی اغلب احساس خارش کمتری را در بیمارانی که لیفت پیشانی کلاسیک انجام داده اند احساس می کنند. بخیه ها یا منگنه هایی که برای بستن برش ها استفاده می شوند اغلب ظرف یک هفته و پیچ های موقت تثبیت کننده ظرف دو هفته برداشته می شوند. 

مراقبت های لازم بعد از جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چیست. در روش های جراحی  ابرو اغلب یک لوله کوچک را در امتداد خط برش قرار می دهند تا خون و مایعات اضافی تخلیه شود. داروهای تسکین دهنده درد را باید طبق توصیه پزشک مصرف کنیم. بیمار در روزهای ابتدایی عمل باید به صورت طاق باز بخوابد. برای رفع تورم در جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید. همچین سعی کنید برای جلوگیری از تورم سرخود را پایین نگه ندارید. تا چند روز مراقب باشید که به ناحیه عمل فشاری وارد نکنید و از فعالیت های شدید ورزشی اجتناب کنید. بانداژها یک تا دو روز بعد از عمل برداشته می-شوند، بعد از آن می توانید حمام کنید. بعد از گذشت ده روز می توانید به کارتان برگردید اما قبل از آن سعی کنید از قرارگیری در معرض نور آفتاب به صورت مستقیم اجتناب کنید. جهت جلوگیری از تجمع مایعات در زیر پوست از غذای کم نمک استفاده کنید. حداقل تا چهار هفته بعد از جراحی از دخانیات و الکل استفاده نکنید. جهت تسکین سردرد و درد در ناحیه پیشانی از داروهای مسکن مانند استامینوفن استفاده کنید. سعی کنید در چند هفته اول از رنگ مو استفاده نکنید. مزایای جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چه کاربردی دارد. شما از هر روشی برای لیفت پیشانی استفاده کنید دارای مزایای مخصوص به خود است. اما در کل لیفت پیشانی دارای مزایای زیر است. به زیبایی و جوانتر شدن چهره شما کمک می کند. به رفع چین وچروک و خطوط پیشانی کمک می کند. می تواند در بالابردن اعتماد به نفس و روحیه شما اثرات مثبتی داشته باشد.


لیفت پیشانی چه مدت ماندگاری دارد و جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان مناسب چه افرادی است. ماندگاری این روش تقریبا دائمی است اما در هر صورت نمی توان جلوی روند پیری وافتادگی پوست را بگیریم. اغلب نتایج لیفت پیشانی حدودا شش ماه بعد از عمل به خوبی دیده می شود چرا که بعد از گذشت شش ماه زخم ها به طور کامل بهبود پیدا می کنند. سایر روش های جراحی مانند روش تزریق ژل اغلب نیاز به تمدید داشته و میزان ماندگاری آن بین شش تا دوازده ماه است. روش تزریق بوتاکس دوام کمتری دارد و هر سه ماه یکبار باید آن را تمدید کرد. اگر می خواهید نتیجه بهتر و ماندگارتری از لیفت پیشانی بگیرید سعی کنید ورزش و تغذیه مناسب را فراموش نکنید. از کشیدن سیگار خودداری کنید و استفاده مداوم از ضدآفتاب را مد نظر قرار دهید. عوارض جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان چیست. همه جراحی ها دارای عدم قطعیت و ریسک هستند. هنگامی که لیفت پیشانی توسط یک جراح پلاستیک واجد شرایط انجام می شود، عوارض نادر و اغلب جزئی هستند. با این حال، احتمال عوارض باید در نظر گرفته شود. در موارد نادر، اعصابی که حرکت ابرو را کنترل می کنند ممکن است در یک یا هر دو طرف آسیب ببینند و در نتیجه توانایی بالا بردن ابروها یا چین و چروک پیشانی از بین می رود. ممکن است برای رفع مشکل نیاز به جراحی اضافی باشد. تشکیل اسکار پهن نیز یک عارضه نادر است. این ممکن است با برداشتن بافت زخم وسیع با جراحی درمان شود تا اسکار جدید و نازک تری ایجاد شود. همچنین، در برخی از بیماران، ریزش مو ممکن است در امتداد لبه های اسکار رخ دهد.

از دست دادن احساس در طول خط یا برش از خط برش به ویژه در روش لیفت پیشانی کلاسیک شایع است، اغلب موقتی است، اما در برخی از بیماران ممکن است دائمی باشد. عفونت و خونریزی بسیار نادر است، اما احتمال دارد هماتوم ایجاد شود که نیاز به جراحی داشته باشد. از طرفی ممکن است مشکلات تنفسی و یا واکنش به داروها ایجاد شود که درصد احتمال وقوع آن بسیار کم است. اگر عارضه ای در حین انجام لیفت پیشانی آندوسکوپی ایجاد شود، ممکن است جراح شما مجبور شود روش آندوسکوپی را رها کرده و به روش باز و معمولی روی بیاورد، که منجر به ایجاد زخم گسترده تر و دوره بهبودی بیشتر می شود. تا به امروز، چنین عوارضی نادر است. در روش های غیر جراحی احتمال آسیب کمتر است اما با رعایت دقیق دستورالعمل های جراح خود قبل و بعد از عمل می توانید خطر عوارض را کاهش دهید. همچنین شما بایستی در انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص قبل از هر اقدام دیگر از بروز عوارض جلوگیری کنید. لیفت پیشانی به منظور جوانسازی پوست صورت و از بین بردن چین و چروک های پیشانی و مابین دو ابرو انجام می شود و به طور معمول بین افرادی که در سنین میانسالی هستند بسیار پرطرفدار است. تنها باید به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام آن جهت جلوگیری از بروز عوارض و همچنین دریافت نتیجه مطلوب از جراحی به بهترین جراح پلاستیک مراجعه نمایید. هم اکنون می توانید به کلینیک دکتر آرمان فر مراجعه کنید و از خدمات ارزنده ما در جراحی زیبایی پیشانی در اصفهان بهره مند شوید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.