advertise

جراحی زیبایی سینه اصفهان- ماموپلاستی در اصفهان

دکتر سجاد آرمانفر

جراحی زیبایی سینه در اصفهان چیست

جراحی زیبایی سینه در اصفهان یکی از رایج ترین مداخلات جراحی است که امروزه ترجیح داده می شود. بافت پستان ممکن است به دلیل تولد، شیردهی، پیری و اختلالات رشدی تغییر شکل دهد و یا ممکن است شکل مادرزادی خیلی کوچک یا بزرگ داشته باشد. این وضعیت می تواند باعث نارضایتی افراد از نظر ظاهری شود و در نتیجه مشکلات اعتماد به نفس و مشکلات روانی را در پی خواهد داشت. علاوه بر این، رضایت از خصوصیات جسمانی خود عامل مهمی است که بر وضعیت روانی تاثیر بسزایی دارد. به همین دلیل ترجیحات شخصی در عمل زیبایی سینه ملاک قرار می گیرد. با این حال، نتایج واقع بینانه ای که ممکن است پس از جراحی رخ دهد، باید توسط جراح پلاستیک با بیمار در میان گذاشته شود و بیمار باید در این جهت آگاه شود. جراحی زیبایی سینه در اصفهان توسط جراحان پلاستیک متخصص در زمینه خود انجام می شود. اگرچه هیچ معیار استانداردی برای شکل و تناسب سینه وجود ندارد، اما ترجیح داده می شود که هر بدن دارای نوع سینه مناسب باشد. کوچک کردن سینه، بازسازی سینه، بالا کشیدن سینه و قرار دادن پروتز سینه از جمله مداخلات جراحی مورد پسند امروزه هستند. با ایمپلنت هایی که با برش هایی در زیر چین های طبیعی زیر سینه قرار داده شده اند، انجام عمل های فرم دهی، بازسازی، بزرگ کردن سینه و لیفت سینه امکان پذیر است. در صورتی که تصمیم تغییر اندازه و یا شکل سینه خود را دارید، یا اگر فکر می کنید اندازه سینه هایتان تفاوت دارد، می توانید با استفاده از یکی از روش های زیر برای جراحی زیبایی سینه در اصفهان اقدام کنید. جراحی سینه در اصفهان به طور کلی اقداماتی را در بر دارد که هم شامل روش هایی برای کوچک کردن، بزرگ کردن و لیفت یا رفع افتادگی سینه است. نوع جراحی سینه در اصفهان متناسب با نیاز و درخواست مراجع و زیباجویان تعیین و انجام خواهد شد. در واقع سینه ها شاید اولین فاکتور تاثیر گذار در زیبایی و تناسب بالاتنه باشند و طبیعی است که خوش فرم بودن و اندازه استاندارد ها مورد توجه قرار بگیرد. سینه تشکیل شده از بافت چربی است که در حقیقت هیچ روش غیر جراحی نمی تواند برای اصلاح فرم آن موثر واقع شود. تنها تغییری که در این بافت چربی ممکن است رخ دهد این است که با افزایش وزن بزرگ تر و با کاهش وزن کوچک تر شود؛ که در هر دو صورت افتادگی و شل شدن سینه ها را خواهیم داشت. جراحی زیبایی سینه در اصفهان روشی قطعی است که به بانوان کمک می کند متناسب با فیزیک بدن خود و ایده ای که دارند، تغییرات مورد نیاز را اعمال نموده و نتایج آن را بلافاصله دریافت نمایند. در این صفحه انواع روش های جراحی زیبایی سینه در اصفهان را نام برده و به طور مختصر توضیح داده ایم. امروزه انجام جراحی های زیبایی سینه برای اصلاح فرم و اندازه پستان ها بسیار رایج شده است. بانوانی که به دلیل سرطان ناچار به تخلیه کامل یا جزئی سینه شده‌اند، می توانند برای بازسازی این ناحیه جراحی را در اولویت قرار دهند. شرایط برای انجام جراحی های زیبایی و ترمیمی سینه برای تمام افراد سالم سلامت جسمی و روانی بالای هجده سال فراهم است. اما انتخاب روش مناسب پس از بررسی وضعیت پوست و شرایط فیزیولوژیکی متقاضی توسط جراح انجام خواهد شد.


انجام این جراحی های زیبایی شرایط برای افزایش یا کاهش حجم و اندازه سینه یا بازسازی پستان ها را فراهم کرده است. در این میان عمل بزرگ کردن سینه یکی از متداول‌ترین جراحی های زیبایی سینه است که با تکنیک‌های مختلف اما با یک هدف یکسان، یعنی بزرگ کردن سینه انجام می شود. پیش آگهی جراحی زیبایی سینه در اصفهان در اکثر عمل‌ها بسیار خوب است. قریب به اتفاق بانوان پس از عمل احساس بهتری در مورد ظاهر و اندام خود دارند. تمام مشکلات پوستی و دردها معمولا برطرف می شود.هر چند جای زخم جراحی دائمی است، اما معمولا مشخص نیست چون برش کنار سینه ایجاد می شود و جای زخم به مرور محو می شود. هدف اصلی از جراحی سینه در اصفهان چیست؛ شکل و سایز سینه با توجه به وزن، قد، سن و نسبت بدن فرد با اندازه گیری های دو بعدی و سه بعدی کنترل می شود. از این نظر، اصلاح عدم تقارن سینه، افزایش حجم با تکنیک ایمپلنت، اصلاح ظاهر خارجی سینه، عواملی مانند کمردرد و گردن درد ناشی از اندازه سینه و اختلال وضعیت بدنی را نیز بهبود می بخشد. اندیکاسیون تزریق چربی و کاشت سینه از جمله گزینه هایی برای دستیابی به این نتایج هستند. با این حال، از آنجایی که اندیکاسیون تزریق چربی گزینه های محدودی دارد، ایمپلنت ها جزو مداخلات جراحی ترجیح داده شده هستند. کاشت سینه به تنهایی روشی است که معمولا برای افزایش سایز سینه و شکل دادن به سینه ترجیح داده می شود. انواع مختلفی مانند قطره ای یا گرد، سطح ناصاف یا صاف وجود دارد. با این گزینه ها هدف این است که فرد ظاهر رویایی خود را داشته باشد و احساس بهتری داشته باشد. علاوه بر این، جراحی بزرگ کردن اغلب همزمان با ماستوپکسی، یعنی جراحی بالا کشیدن سینه ترجیح داده می شود. 

هنگامی که جراحی زیبایی سینه در اصفهان در محدوده جراحی انکوپلاستیک ارزیابی می شود، هدف آن بهبود ظاهر سینه در مواردی مانند کاهش وزن قابل توجه، مشکلات رشدی و سرطان سینه است. در این راستا مداخلات جراحی برنامه ریزی شده به مناسب ترین شکل برای فیزیولوژی بیمار اعمال می شود. عواملی مانند بارداری، زایمان، شیردهی و استعمال دخانیات در زندگی فرد بر روند و روش عمل تاثیر می گذارد. در این راستا، این روش با هدف تغییر شکل و اندازه سینه مطابق با نیاز بیمار انجام می شود. جراحی زیبایی سینه در اصفهان، به سه دسته بزرگ کردن سینه، کوچک کردن سینه و جراحی های بازسازی تقسیم بندی می شود. اهداف مختلفی از انجام جراحی های زیبایی سینه وجود دارد. تفاوت اهداف به این دلیل است که عارضه و مشکل اصلی سینه بانوان یا آقایان با یکدیگر متفاوت است. همین امر اجرای روش های مختلف برای بازسازی یا اصلاح پستان ها را به یک ضرورت تبدیل می کند. انجام جراحی می تواند برای درمان یا زیباسازی سینه باشد. در برخی موارد که پزشک تخلیه سینه برای درمان یا پیشگیری از گسترش سرطان در سایر نقاط بدن را ضروری می‌داند جراحی پروتز سینه موثرترین راه برای احیای مجدد پستان ها خواهد بود. می توان گفت در اغلب موارد انجام جراحی های زیبایی سینه برای جوانسازی، قرینه کردن، کاهش یا افزایش حجم سینه ها و اصلاح فرم آن ها انجام می شود. علیرغم تفاوت در اهداف اصلی از اجرای این جراحی می توان آن ها در سه دسته مختلف قرار داد که عبارتند از کاهش یا افزایش حجم و اندازه سینه ها، لیفت سینه، اصلاح فرم یا بازسازی پستان ها، تعیین دلیل جراحی در انتخاب روش مناسب برای عمل موثر است.


دکتر سجاد آرمانفر

تکنیک های زیبایی سینه چیست؛ جراحی زیبایی سینه در اصفهان اغلب با هدف ایجاد یک تصویر زیبا انجام می شود، اما برای از بین بردن مشکلات مختلف سلامتی نیز انجام می شود. آن ها مداخلات جراحی ترجیحی برای ترمیم قسمت های تغییر شکل یافته بدن هستند. سینه که به عنوان یکی از نمادهای باروری و جنسیت در بین مردم دیده می شود، از نظر روحی، جسمی و زیبایی شناختی نقش بسزایی دارد. مهم است که مداخله جراحی که در زیبایی سینه ارجحیت دارد، با کمترین آسیب به پایان برسد. اشکال، اندازه ها و مواد پرکننده مختلف با توجه به نیاز و تمایل فرد انتخاب می شود. ایمپلنت زیر یا بالای سینه قرار می گیرد. با این روش بهترین ظاهر سینه بر روی بدن تضمین می شود. این روش را می توان با برشی که از نوک پستان یا زیر بغل ایجاد می شود نیز انجام داد. با این حال، برش ایجاد شده در زیر پستان ترجیح داده می شود زیرا روشی است که تغییر شکل کمتری در سینه ایجاد می کند. جراحی کوچک کردن سینه؛ بزرگ و سنگین بودن سینه ها می تواند مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند، چه روانی و چه فیزیکی. وزن بالای سینه ها می تواند منجر به بروز گردن درد، پشت درد، ناراحتی های پوستی و یا احساس ضعف و بی حسی در سینه ها شود. در چنین شرایطی، خانم ها می توانند با مشورت جراح پلاستیک از مزایای جراحی کوچک کردن سینه یا همان ماموپلاستی در اصفهان بهره مند شوند. این روش جراحی، شامل برداشت هر گونه پوست و چربی اضافی می باشد. با کوچک تر شدن سینه، حساسیت سینه ها حفظ خواهد شد. 

بعد از جراحی، هیچ گونه تغییری در حساسیت سینه ها و یا تولید شیر ایجاد نخواهد شد، تنها ممکن است اسکار ناشی از جراحی، مشکلاتی را برای شیردهی ایجاد کند که توصیه می شود در این خصوص با جراح پلاستیک مشورت داشته باشید. جراحی بزرگ کردن سینه؛ جراحی بزرگ کردن سینه که با عنوان پروتز سینه نیز شناخته می شود، روش جراحی است که با هدف افزایش سایز و بهبود زیبایی ظاهری سینه ها انجام می شود. خانم ها بنا به دلایل مختلفی خواهان انجام این روش جراحی هستند. برخی از کوچک بودن سینه های خود نسبت به سایر قسمت های بدن ناراضی هستند. در برخی دیگر خانم ها، بارداری و شیردهی باعث کوچک تر شدن سایز سینه ها شده است. در برخی دیگر موارد، تناسب و تقارن میان سینه ها وجود ندارد. در جراحی پروتز سینه، پروتز بالا و یا پایین عضلات قفسه سینه قرار می گیرد. برش ها نیز در نواحی از جمله: زیر بغل، اطراف هاله قهوه ای رنگ دور نوک سینه و یا در چین های طبیعی زیر سینه زده خواهد شد. در مواردی که پروتز زیر عضله قفسه سینه قرار می گیرد، امکان تداخل با تست ماموگرافی کمتر خواهد بود. با این حال، خانم ها باید در خصوص انجام تست های غربالگری سرطان پستان بعد از جراحی سینه در اصفهان با پزشک مشورت داشته باشند. در جراحی بزرگ کردن سینه از پروتزهای سالینی مملو از آب نمک و سیلیکونی مملو از ژل سیلیکونی استفاده می شود. نوع پروتز با توجه به اندازه دلخواه بیمار تعیین خواهد شد.


از جراحی زیبایی سینه در اصفهان چه انتظاراتی می توان داشت؟ دوره نقاهت جراحی زیبایی سینه در اصفهان در هر بیماری متفاوت است و به نوع جراحی انجام شده بستگی دارد. پزشک با بررسی و معاینه بیمار خود تشخیص می دهد که کدام روش جراحی مناسب تر می باشد. مراقبت های بعد از جراحی زیبایی سینه در اصفهان شامل مصرف داروها، زمان شروع فعالیت های بدنی و ورزش و هم چنین نحوه مراقبت از بخیه ها می باشد که در اختیار بیمار قرار خواهد گرفت. آن چه که اهمیت دارد این است که بیمار تمام نکات و دستورات گفته شده از سوی پزشک را رعایت کند تا بهترین نتایج حاصل شود. بیمار نیز باید تمام سوالات و نگرانی های خود را با پزشک در میان بگذارد تا از بروز عوارض احتمالی پیشگیری به عمل آید. در کل، خانم هایی که خواهان تغییر فرم و اندازه سینه های خود هستند و یا تحت درمان سرطان قرار گرفته اند و هم چنین خانم ها و آقایانی که با مشکلات پزشکی مربوط به سینه ها روبرو هستند، می توانند با مشورت پزشک از مزایای جراحی های زیبایی سینه بهره مند شوند. جراحی زیبایی سینه در اصفهان روشی موثر برای بهبود زیبایی سینه ها و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس است. تصمیم به انجام جراحی پلاستیک کاملا شخصی است، اما آن چه که باید در نظر داشته باشید این است که باید از مقایسه کردن خود با دیگران خودداری کنید. نکته مهم دیگر در خصوص جراحی زیبایی سینه در اصفهان، انتخاب جراح باتجربه در این زمینه، شرکت در جلسات مشاوره و آشنایی با تمام جوانب روند جراحی می باشد. با توجه به مشکلات سینه و نارضایتی هایی که از فرم آن دارید جراحی های مختلفی قابل انجام است.

هزینه و قیمت جراحی زیبایی سینه در اصفهان

همانطور که توضیح داده شد جراحی سینه انواع مختلفی دارد که به طور بسیار خلاصه اهم مطالب گفته شد. از آنجا که برای هر بیمار از روش های مختلف و برش های مختلف باید استفاده کرد و با توجه به متغیر بودن هزینه اتاق عمل و بستری و بیهوشی و مدت زمان عمل و قیمت پروتز و غیره، لازم است بیماران گرامی جهت ویزیت و معاینه حضوری مراجعه نمایند. هزینه جراحی سینه در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد، مواردی که در هزینه جراحی سینه در اصفهان تاثیر گذار هستند شامل موارد هزینه دستمزد جراح، تکنیک به کار گرفته شده و غیره می باشد. در حالت کلی هزینه جراحی زیبایی سینه در اصفهان بر اساس فاکتورها و پارامترهای مختلفی برآورد می گردد و نیازمند معاینه و بررسی دقیق از سوی جراح می باشد که در جلسه مشاوره به بیمار اطلاع داده می شود. لازم به ذکر است از آن جا که این عمل جراحی در دسته اعمال زیبایی قرار دارد، تحت پوشش بیمه نبوده و پرداخت تمامی هزینه های آن به عهده خود بیمار است. در پایان لازم به ذکر است که بیماران گرامی بایستی در انتخاب جراح خود دقت فراوان داشته باشند و صرفا با مراجعه به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خوب در اصفهان اقدام به عمل جراحی نمایند.


انواع جراحی زیبایی سینه در اصفهان

جراحی سینه در اصفهان کمک می کند تا بافت ضعیف شده و شل سینه سفت و فرم داده شود، معمولا بعد از کاهش وزن و یا شیردهی، سینه ها دچار مختصر افتادگی می شوند که فرد نیاز دارد تا مقداری از حجم از دست رفته ی سینه را اصلاح نماید. البته ممکن است حجم سینه ها به صورت مادرزادی و یا موروثی کوچک باشد و یا اینکه بعد از بلوغ رشد سینه ها متوقف شوند. از طرفی برخی دیگر نیز بابت سنگینی و بزرگ بودن بیش از حد سینه های خود دچار نارضایتی هستند. جراحی سینه در اصفهان برای این افراد نیز راه حل هایی را ارائه می دهد. بنابراین تمامی اقدامات اعم از کوچک کردن سینه، بزرگ کردن سینه و لیفت و بالا کشیدن سینه در گروه جراحی های سینه قرار می گیرند. برخی از خانم ها بعد از جراحی سرطان پستان به علت برداشتن سینه دچار مشکل می شوند، امروزه پروتز ها می توانند جایگزین مناسبی برای بافت خالی شده ی سینه باشند. از طرفی دیگر انجام عمل سرطان سینه و برداشتن سینه برای فرد مبتلا مثل گذشته وحشتناک و دردناک نخواهد بود . به طور کلی جراحی های سینه برای مرتفع نمودن مشکلاتی از این دست کاربرد دارد. کوچک بودن سایز سینه ها، عدم رشد کافی سینه ها، افتادگی سینه ها، عدم تطابق سینه ها، عدم تناسب بین سایز سینه و سرشانه ها، شل بودن سینه ها، بدون فرم بودن سینه ها و بزرگی و سنگینی زیاد سینه ها. نیاز متفاوت متقاضیان سبب تنوع در جراحی پستان در اصفهان شده است. در حالت کلی می توان این جراحی را به دسته ‌های متعددی تقسیم کرد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم و هر کدام را توضیح می دهیم.


دکتر سجاد آرمانفر

پروتز سینه؛ این جراحی در حقیقت به معنی قرار دادن ماده‌ای به نام ایمپلنت یا پروتز زیر عضله یا زیر پوست سینه است. در اغلب موارد این جراحی برای اصلاح فرم سینه، افزایش حجم یا بازسازی پستان به کار می رود. جراحی ایمپلنت سینه محبوب ‌ترین و شایع ‌ترین جراحی زیبایی در جهان محسوب می شود. کاندید‌های مناسب این جراحی عبارتند از بانوانی که به دلیل هورمونی یا ارثی سینه های بسیار کوچکی دارند. افرادی که به دلیل ابتلا به بیماری تمام یا بخشی از بافت پستان خود را از دست داده‌اند. افرادی که به دلیل وراثت به مشکل عدم‌تقارن سینه ها درگیر هستند. متقاضیان که به دلیل وراثت تنها یک سینه دارند. افرادی که به دلیل وراثت، افزایش سن، بارداری یا کاهش شدید وزن با افتادگی سینه ها درگیر هستند. انواع پروتز‌های سینه؛ همان‌طور که گفتیم با توجه به تشخیص پزشک، جسمی خارجی به نام ایمپلنت زیر بافت یا عضله سینه قرار می‌گیرد. تفاوت نیاز متقاضیان در این مرحله ضرورت استفاده از ایمپلنت‌های مختلف را به وجود آورده است. توصیه می کنیم این مرحله را با توجه به تشخیص پزشک انجام دهید. مهم‌ترین ایمپلنت‌های سینه عبارتند از: پروتز سالین یا آب نمکی. درون این پروتز‌ها با آب نمک استریل شده پر شده است. این محصول نسبت به پروتز‌های سیلیکونی سفت‌تر بوده و بافت خارجی نفوذناپذیری دارد. بافت این نوع ایمپلنت غیرطبیعی بوده و بعد از جراحی سینه در اصفهان ها حالت غیرعادی خواهند داشت. استفاده از ایمپلنت‌های سالین برای افراد زیر هجده سال ممنوع است. پروتز های سالین برای افرادی که سینه کوچک دارند مناسب است. پروتز‌های سیلیکونی. استفاده از ژل سیلیکونی در ساخت این ایمپلنت سبب ایجاد ظاهر بسیار طبیعی‌تر سینه ها بعد از کاشت می شود. افرادی که به سینه های طبیعی و نسبتا کم حجم علاقه دارند بهترین گزینه برای کاشت ایمپلنت‌ های سیلیکونی هستند. این محصول در دو مدل اشکی یا گرد تولید و عرضه می شود و از نظر قیمت در محدوده بالاتری قرار دارد. با توجه به اینکه رشد سینه بانوان تا سن هجده سالگی ادامه دارد متخصصین زیبایی سنین بالای هجده سال را برای کاشت این ایمپلنت مناسب می‌دانند. مهم‌ترین نکات جراحی پروتز سینه؛ در گام اول برای انجام این جراحی باید به نوع برش و محل کاشت پروتز دقت کنید. در دسته‌بندی کلی می توان از سه روش برای برش سینه در پروتزپکسی استفاده کرد.


دکتر سجاد آرمانفر

روش اینفرامماری. در این روش، برش‌ها دقیقا زیر ناحیه هلالی سینه انجام می شود و در مقایسه با سایر روش ها کاربرد بیشتری دارد. پس از اتمام جراحی برش‌ها زیر سینه ها پنهان شده و قابل‌مشاهده نیست. دسترسی راحت‌تر به بافت سینه در روش اینفرامماری سبب کاهش عوارض آن در مقایسه با سایر روش ها می شود. روش ترانس اگزیلاری. زیر بغل مناسب‌ترین محل برای برش در این روش است. مشکل اصلی این روش قابل‌مشاهده بودن زخم‌ها است. روش پری آرئولار. انجام این روش نسبتا نادر بوده و تنها در موارد خاص جراح این برش را توصیه می کند. محل ایجاد برش در روش پری آرئولار در نوک سینه ها است. پزشک پس از اینکه روش مناسب برای برش را انتخاب کرد با توجه به نیاز متقاضی از پروتز‌های گرد یا اشکی استفاده خواهد کرد. عوارض و ماندگاری؛ این جراحی زیبایی یک روش تهاجمی بوده با ایجاد برش و بخیه همراه است و برای انجام آن استفاده از بی‌هوشی عمومی ضرورت دارد. این جراحی مانند هر روش دیگر دارای عوارض عمومی و جدی است در اغلب موارد پس از اتمام دوره نقاهت عوارض عمومی به مرور رفع خواهند شد. باید اشاره کنیم بین تجربه جراح و کاهش احتمال بروز عوارض جدی رابطه مستقیم وجود دارد. مهم‌ترین عوارض پروتز سینه عبارت است از: خونریزی، تجمع مایع میان بافتی زیر پوست، ایجاد اسکار در محل زخم، عدم‌تقارن سینه ها، عفونت، بی‌حسی سینه، جابجایی پروتز. ماندگاری و دوام ایمپلنت‌ های سینه به عوامل مختلفی وابسته است. نوع برند، جنس آن و رعایت دستورالعمل‌های مراقبتی در افزایش یا کاهش دوام این محصول دخالت مستقیم دارد. اما در حالت کلی می توان دوام ایمپلنت‌های سینه را بین پانزده تا بیست سال تخمین زد. ماموپلاستی در اصفهان یا کوچک کردن سینه؛ ماموپلاستی در اصفهان یکی دیگر از جراحی های زیبایی است که برای کاهش حجم سینه انجام می شود. افزایش بیش ‌از حد حجم سینه ها تاثیر منفی بر اعتماد به‌ نفس بانوان داشته و در افزایش احتمال ابتلا به دردهای شانه، گردن و کمر موثر است. ماموپلاستی در اصفهان کاهشی بهترین روش برای رفع این مشکلات است.


ماموپلاستی در اصفهان معمولا از طریق ایجاد برش در ناحیه سینه و برداشت بافت چربی، پوست اضافی و بافت غده‌ای انجام می شود. این جراحی زیبایی نیز از طریق بیهوشی کامل انجام شده و در دسته جراحی های تهاجمی قرار می‌گیرد.‌ ماموپلاستی در اصفهان سینه با ایجاد برش و بخیه همراه است. برای استخراج بافت چربی در این جراحی از الگوی هاله‌ای، الگوی T برعکس و الگوی راکتی استفاده می شود. پس از استخراج تمام بافت‌های اضافی نوک سینه به محل جدید منتقل شده و برش‌ها با استفاده از نخ‌های ظریف دوخته می شوند. ماموپلاستی در اصفهان کوچک کردن سینه راه حلی مناسب برای بانوانی است که سینه های بسیار بزرگ مشکل ماکروماستی دارند. تحمل درد، ناراحتی‌های عصبی، مشکلات زیبایی، دشواری در خرید و انتخاب لباس، ناتوانی شرکت در فعالیت ‌ها و جلب توجه ناخواسته یا خجالت ‌آور از دلایل انجام عمل کوچک کردن سینه به شمار می رود. این عمل به منظور ترمیم سینه، معمولا پس از جراحی برداشتن پستان به دلیل ابتلا به سرطان یا دیگر بیماری‌ها انجام می شود. در بازسازی سینه مانند عمل برزگ کردن سینه از پروتز برای ایجاد شکل و اندازه دلخواه سینه استفاده می شود. عوارض ماموپلاستی در اصفهان از این قرار می باشند. بی‌حسی نوک سینه یا نواحی اطراف آن، کبودی، تورم و درد، عدم‌تقارن سینه ها، مشکلات جدی یا ناتوانی در شیردهی. مزایای عمل ماموپلاستی در اصفهان؛ اصلی‌ترین مزیت ماموپلاستی در اصفهان کوچک شدن سینه ها و کاهش حجم آن ها است، به‌گونه‌ای که شخص اندامی متناسب‌تر و زیباتر خواهد داشت. علاوه بر این ماموپلاستی در اصفهان باعث سفت‌تر شدن سینه ها شده و آن ها را جوان‌تر می کند. همچنین انجام این کار سینه ها را بالا می‌کشد و نتایجی شبیه به لیفت سینه را نیز ایجاد خواهد کرد. پس از این عمل سینه های شخص بسیار خوش‌فرم تر می شوند و با اندام و بدن او تناسب پیدا می کنند. همچنین در لباس‌های مختلف نیز سینه ها زیباتر هستند و اعتمادبه‌نفس شخص بالاتر می رود. با کاهش حجم سینه ها درد و ناراحتی گردن و شانه‌ها تا حد زیادی کاهش می‌یابد و شخص با خیال راحت می تواند به انجام فعالیت‌های ورزشی بپردازد. جراحی بازسازی سینه؛ جراحی بازسازی سینه با هدف ایجاد ظاهر و حجم دلخواه سینه برای بیمار انجام می شود. در این روش جراحی، محل قرارگیری نوک سینه و هاله قهوه ای رنگ اطراف آن نیز تغییر خواهد کرد. نکته ای که در خصوص این روش جراحی باید به آن اشاره کنیم این است، که توانایی شیردهی و حساسیت سینه به دلیل برداشت اعصاب و غدد شیری از بین خواهد رفت. امکان بازسازی بافت سینه با استفاده از پروتز و یا بافت خود بیمار وجود دارد. اگر از پروتز استفاده شود، اندازه هر دو سینه در تقارن با هم قرار خواهند گرفت. در مواردی که از بافت خود بیمار استفاده شود، بافت از دیواره انتهایی شکم گرفته خواهد شد. جراحی زیبایی سینه در اصفهان یکی از محبوب ترین جراحی ها در آمریکا است. زنان می خواهند که جوان تر به نظر آیند و احساس جوانی کنند. این مورد مخصوصاً بعد از کاهش وزن شدید و یا بارداری و زایمان چشمگیر تر است.


دکتر سجاد آرمانفر

گذر زمان ظاهر بدن را دستخوش تغییر می کند ولی همواره راهی وجود دارد که بتوان این مشکل را برطرف کرد. جراحی پروتزپکسی سینه؛ سینه بانوان به‌مرور زمان و در اثر تغییرات هورمونی، افزایش طبیعی سن، کاهش شدید وزن و شیردهی حالت طبیعی خود را از دست داده و شل می شود. برای این دسته از بانوان انجام همزمان پروتز و لیفت سینه یا پروتز پکسی الزامی است. تغییرات ایجاد شده روی بافت سینه از طریق لیفت برطرف خواهد شد اما برای اعمال تغییر در اندازه پستان ها استفاده از ایمپلنت ضروری خواهد بود. برای اینکه بتوانید جراحی لیفت و پروتز را همزمان انجام دهید باید در یکی از دسته‌های زیر قرار بگیرید: سینه های شما آویزان، کشیده یا مسطح باشد. با افتادگی نوک سینه درگیر باشید. سینه های شما به صورت ارثی نامتقارن هستند. تمایل دارند حجم و اندازه سینه خود را افزایش دهید. اگر به دلیل افزایش سن، شیردهی، کاهش وزن یا بارداری به افتادگی سینه دچار هستید. اما فراموش نکنید انتخاب روش جراحی باید با مشورت و تشخیص پزشک انجام شود. عوارض پروتز پکسی؛ این روش نیز یکی از جراحی های تهاجمی بوده که از طریق بی‌هوشی عمومی انجام شده و با خونریزی، برش و بخیه همراه است. مهم‌ترین مشکلاتی که ممکن است بعد از جراحی پروتزپکسی با آن مواجه شوید عبارتند از: درد ناحیه سینه، واکنش‌های آلرژیک به دارو‌های بیهوشی، کبودی، تورم سینه ها، نکروز نوک سینه در اثر اختلال در فرایند خونرسانی به این ناحیه، بی‌حسی نوک سینه، سفتی و گرفتگی قفسه سینه، ایجاد تغییرات غیرعادی در قفسه سینه، عفونت.


دکتر سجاد آرمانفر

جراحی ماستوپکسی سینه؛ جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی برای بالا بردن سینه هایی انجام می شود که بنا به دلایلی مانند بارداری، شیردهی یا افزایش سن شل و افتاده شده‌اند. در این عمل گردی و انحناء سینه با حرکت دادن نوک پستان و هاله اطراف آن و بریدن پوست اضافی شکل بهتری می‌یابد. برخی بانوان ترجیح می دهند لیفت سینه همزمان با عمل بزرگ کردن انجام شود تا سینه هایی خوش فرم‌ تر، بزرگتر و برجسته‌ت ر داشته باشند. بهتر است بانوانی که قصد دارند در آینده مجددا باردار شوند یا وزن کم کنند، فعلا برای انجام جراحی لیفت سینه دست نگه دارند. جراحی لیفت پستان یا ماستوپکسی برای تغییر اندازه و حالت سینه ها انجام می شود. اگر سینه های شما در اثر بارداری، شیردهی، کاهش شدید وزن و افزایش سن دچار افتادگی شده لیفت سینه بهترین روش برای رفع این عارضه است. امکان تغییر در اندازه پستان ها در این روش وجود ندارد. اگر پستان های شما شکل و حجم خود را از دست داده‌اند، نوک سینه ها هنگامی که از سوتین استفاده نمی کنید حالت افتاده دارند یا یکی از سینه ها‌ی شما نسبت به دیگر افتاده‌تر به نظر می‌رسند کاندید مناسبی برای جراحی ماستوپکسی هستید. اما افرادی که قصد بارداری دارند باید انجام این عمل را تا اتمام دوره شیردهی به تعویق بیاندازید. مزیت اصلی این جراحی قابلیت اجرای آن برای تمام افراد در محدوده‌های سنی مختلف است. ماستوپکسی یک جراحی زیبایی تهاجمی بوده که از طریق بی‌هوشی عمومی انجام می شود. با برداشت پوست اضافی مرحله لیفت سینه ها انجام خواهد شد. پس از اتمام جراحی نوک پستان بالاتر رفته و افتادگی آن نیز تا حد قابل‌قبول رفع خواهد شد. با توجه به فرم و اندازه سینه پس از جراحی ماستوپکسی، نوک سینه ها تیره‌تر خواهد شد. عوارض؛ این جراحی معمولا با بی‌هوشی کامل انجام می شود. برای انجام جراحی ماستوپکسی به حدود دو تا سه ساعت زمان نیاز دارید. نیاز به بستری در بیمارستان وجود ندارد. بعد از جراحی برای تسهیل خروج خونابه‌ها در محل برش از لوله‌های درن استفاده می شود. عوارض طبیعی مانند کبودی معمولا در دوره زمانی دو هفته‌ای کاملا برطرف می شوند. در اغلب موارد بعد از گذشت شش ماه هیچ حالتی مانند بی‌حسی در نوک سینه احساس نمی کنید. بهتر است برای پیشگیری از بروز عفونت دارو‌های آنتی ‌بیوتیک را به موقع مصرف کنید. علیرغم همه این موارد بروز عوارض بعد از عمل اجتناب‌ناپذیر است. آگاهی در این موارد در درمان سریع و جلوگیری از بروز آسیب‌های جدی موثر خواهد بود. خطرات ناشی از جراحی لیفت سینه در یکی از این دسته‌ ها قرار می‌گیرند. باقی ماندن جای زخم و اسکار، بی‌حسی نوک سینه ها، عدم‌تقارن سینه ها، واکنش‌های منفی به دارو‌های بی‌حسی، عفونت، خونریزی.


تزریق چربی به سینه؛ یکی دیگر از جراحی های زیبایی برای افزایش اندازه سینه ها تزریق چربی است. در اغلب موارد این جراحی معمولا با هدف افزایش زیبایی ظاهری سینه و تناسب اندام انجام می شود. افرادی که از فرم یا حالت سینه خود ناراضی هستند بهترین گزینه برای تزریق چربی به سینه خواهند بود. اما امکان افزایش حجم سینه با تزریق چربی در یکی از این دسته‌ها وجود دارد. افرادی که قصد افزایش حجم سینه های خود را دارند. افرادی که نسبت به وزن و اندام خود سینه های کوچکی دارند. کاهش حجم سینه ها در اثر بارداری، شیردهی و کاهش وزن با تزریق چربی برطرف می شود. افرادی که به دلیل ارثی سینه های نامتقارن دارند می توانند از این روش برای اصلاح فرم سینه های خود استفاده کنند. در عمل انتقال و تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه عمل لیپوساکشن نیز باید به منظور برداشتن چربی از دیگر بخش‌های بدن انجام شود. چربی گرفته شده از بدن خود بیمار پس از تخلیص در سینه تزریق می شود. انجام این عمل برای بانوانی توصیه می شود که می‌خواهند سینه را اندکی بزرگتر کنند و نتایج طبیعی را ترجیح می دهند. افزایش حجم سینه ها با تزریق چربی؛ تزریق چربی در حقیقت یک جراحی دو مرحله‌ای است که به‌صورت همزمان انجام می شود. ابتدا مرحله ساکشن یا استخراج چربی از نواحی مختلف بدن مانند ران، شکم، پهلو، باسن و غیره انجام می شود. فراموش نکنید در این روش نمی توان چربی های استخراج شده از بدن فرد دیگر را برای پیوند استفاده کرد. مهم‌تر از همه، برای استخراج چربی باید از امواج فراصوت استفاده کرد. تنها در این حالت است که هیچ آسیب جدی به سلول های چربی در فرایند استخراج وارد نمی شود. میزان استخراج چربی با توجه به فرم بدنی فرد انجام می شود. پس از اتمام فرایند استخراج، چربی ها قابل‌استفاده نیستند. ابتدا باید مرحله آماده‌سازی انجام شده و با استفاده از دستگاه‌های سانتریفیوژ چربی ها برای استخراج به ناحیه موردنظر آماده شوند. پس از آماده‌سازی، پزشک برش‌های کوچکی در ناحیه سینه ایجاد کرده و مرحله تزرق انجام می شود. این جراحی پیچیدگی و ظرافت زیادی دارد و باید توسط جراح ماهر و مجرب انجام شود. عوارض؛ با دقت در انتخاب جراح احتمال بروز عوارض احتمالی بعد از عمل کاهش می‌یابد. اما دستیابی به نتیجه مطلوب تنها در صورت رعایت تمام دستورالعمل‌های مراقبتی امکان‌پذیر است. آگاهی از عوارض احتمالی این جراحی در انتخاب آگاهانه موثر است.


مهم‌ترین مشکلاتی که ممکن است بعد از تزریق چربی ایجاد شود عبارتند از دفع چربی و ضرورت انجام تزریق مجدد، ناهمواری و سفتی پوست در محل تزریق، عدم‌تقارن سینه ها، آمبولی چربی (افزایش احتمال سکته مغزی، قلبی یا مرگ). رسوب کلسیم یا کلسیفیکاسیون در سینه ها. ماندگاری؛ با توجه به سوخت‌وساز و متابولیسم بدن متقاضی ممکن است نتایج حاصل از این عمل تا پایان عمر فرد ادامه داشته باشد. اما برای مشاهده نتیجه قطعی بعد از عمل باید حدود یک ماه صبور باشید. عوامل مختلفی ممکن است بر نتیجه عمل و میزان ماندگاری آن تاثیر بگذارد. افزایش سن، سوخت‌وساز سریع، کاهش یا افزایش وزن، بارداری یا شیردهی مهم‌ترین عوامل تغییردهنده اندازه سینه هستند که بر ماندگاری چربی های تزریق شده تاثیر دارند. باید به این نکته اشاره کنیم که برخی از سلول های چربی پس از تزریق نکروزه شده و از بین ‌می روند. بررسی‌ها نشان می دهد حدود چهل درصد از سلول های چربی تزریق شده از بدن دفع خواهند شد. همین امر سبب می شود که حجم و اندازه سینه ها در روز‌های اول بعد از عمل کمی بزرگ‌تر باشد. 

باید انتظارات واقع بینانه از عمل داشته باشید و هرگز اندام خود را از نظر ظاهری با مانکن‌ها یا سوپراستار‌های سینما مقایسه نکنید. جراحی ژنیکوماستی؛ ژنیکوماستی یکی از عارضه‌های نسبتا رایج است که حدود سی و شش درصد از مردان بزرگسال را درگیر می کند. در تعریف ساده این بیماری به معنی به افزایش غیرعادی اندازه سینه آقایان است که تناسب اندام آن ها را از بین می‌برد. افزایش بافت چربی و بافت مجرای استروما در پستان مردان سبب بروز این عارضه می شود. ممکن است یک یا هر دو سینه آقایان درگیر این بیماری شوند یا اینکه افزایش حجم سینه ها یکسان و هم اندازه نباشد. دلایل مختلفی برای بروز این مشکل وجود دارد که می توان به افزایش شدید وزن، وراثت، تغییرات هورمونی، ابتلا به بیماری‌های کبدی، مصرف دارو‌های استروئیدی، اثرات منفی برخی دارو‌ها و مصرف ماری جوانا به عنوان مهم‌ترین دلایل اشاره کرد. هدف از ژنیکوماستی کوچک کردن سینه مردان است که از داشتن سینه های بسیار بزرگ ناراحت و خجالت زده‌اند. 


لیپوساکشن، بریدن بافت غده‌ای اضافی یا ترکیبی از این دو روش تکنیک‌های کوچک کردن سینه به شمار می رود.چنانچه ژنیکوماستی توسط جراح پلاستیک مجرب و آموزش دیده انجام شود، عمل کاملاً ایمن و مؤثر خواهد بود و اصلاح مورد نظر به خوبی انجام می شود. علائم ژنیکوماستی کدام اند. اغلب افراد با تورم غیرعادی بافت سینه درگیر می شوند. ممکن است در اثر اختلالات هورمونی یک یا دو سینه آقایان بزرگ‌تر از حالت عادی شوند. در برخی موارد سینه ها به لمس حساس شده و فرد درد خفیف تا شدیدی در این ناحیه احساس می کند. ایجاد پوست اضافی، تجمع توده چربی و ترشح از نوک سینه سایر عوامل نشان‌دهنده ابتلا به این عارضه هستند. درمان‌ بیماری ژنیکوماستی؛ پس از اینکه پزشک این عارضه را تشخیص داد از دو روش برای درمان استفاده می شود که عبارتند از: درمان دارویی : اجرای این روش معمولا در اوایل بروز عارضه امکان‌پذیر است. در صورتی که مصرف دارو تاثیر چندانی در کاهش حجم سینه ها نداشته باشد و بیماری چندین سال ادامه پیدا کند انجام جراجی تنها گزینه درمان است. 

جراحی ژنیکوماستی؛ در روش جراحی از برش باز یا رزکسیون و اجرای همزمان رزکسیون و لیپوساکشن استفاده می شود. ایمنی این روش بسیار بالا بوده و میزان رضایت از آن زیاد است. این جراحی از طریق تخلیه بافت چربی و کاهش پوست اطراف سینه انجام می شود. رشد همزمان توده چربی و بافت سینه در افزایش حجم سینه آقایان دخالت دارد. پس برای کاهش حجم سینه برداشت همزمان چربی و پوست اضافی الزامی است. این حالت مانع از افتادگی و شل شدن پوست خواهد شد. این عمل از طریق بیهوشی عمومی انجام می شود. شباهت زیادی بین جراحی ژنیکوماستی و لیپوماتیک وجود دارد. ابتدا برشی سه میلیمتری در سینه ها ایجاد شده و شرایط برای ورود کانولا هموار می شود. سپس، از طریق ارتعاش یا ضربه بافت چربی ذوب و آماده استخراج می شود. عوارض؛ در حالت کلی عوارض احتمالی عمل تخلیه سینه آقایان را در یکی از دسته‌های زیر قرار می‌گیرد: لخته شدن خون، خونریزی، عدم‌تقارن سینه ها، بروز عفونت، واکنش منفی به دارو‌های بیهوشی، بی‌حسی سینه ها.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

ماموپلاستی در اصفهان چیست

عمل ماموپلاستی در اصفهان یکی از روش ها به منظور کاهش سایز سینه و تناسب فرم سینه می باشد. بزرگی سینه در برخی از بانوان می تواند باعث به وجود آمدن مشکلاتی از جمله درد کتف، گردن، سینه، زخم زیر سینه گردد. با جراحی مامو پلاستی می توان این مشکلات را رفع کرد. ماموپلاستی در اصفهان به دو روش قابل انجام است، ماموپلاستی کاهشی یا کاهش دهنده حجم سینه که معمولا با هدف کوچک کردن سایز سینه انجام می گردد. روش دوم ماموپلاستی در اصفهان افزایشی است که با هدف افزایش سایز سینه انجام می گردد و معمولا برای زیبایی ظاهر سینه انجام می گردد. شما در هر شهری که هستید با مراجعه به جراحان پلاستیک محل زندگی خود می توانید این عمل و مشاوره های لازم را دریافت نمایید. عمل مامو پلاستی یا جراحی کوچک کردن سینه چگونه است؛ این عمل توسط جراح پلاستیک انجام می شود و شخص بیمار به مدت دو الی چهار ساعت تحت بیهوشی قرار گرفته، پزشک در ناحیه هایی از سینه که قبلآ مشخص کرده است خط هایی را رسم می کند و سپس شروع به برش در ناحیه مورد نظر می کند به صورتی که جریان خون از بافت بدن قطع نشده قطعه های اضافی را برداشته و شروع به بخیه زدن می کند و سپس پانسمان می کند. 


چه سنی برای عمل جراحی ماموپلاستی در اصفهان مناسب است؛ هیچ محدودیت سنی در این عمل وجود ندارد اما یک سری مسائل وجود دارد که باید رعایت گردد به عنوان مثال تکمیل شدن پروسه رشد سینه ها و در برخی موارد بهترین زمان برای انجام این عمل بعد از دوران بارداری و شیر دهی می باشد که قطعآ نتیجه بهتری به همراه خواهد داشت. چرا باید عمل جراحی ماموپلاستی در اصفهان سینه انجام دهیم؛ برخی از بانوان از حالت و تناسب سینه های خود رنج می برند و این امر علاوه بر بروز مشکلات جسمی باعث ایجاد مشکلات روحی و یا کاهش اعتماد به نفس نیز می گردد و حتی نگرانی و خجالت از حضور در اجتماع. پس بهترین راهکار برای رهایی از دست این مشکلات ماموپلاستی می باشد. جراحی ماموپلاستی در اصفهان کاهنده یا کوچک کننده چیست؛ کاهش حجم پستان یا جراحی ماموپلاستی در اصفهان کاهنده یکی از روش های حذف چربی ها اضافی از سینه است که به منظور رفع ناراحتی یا رسیدن به اندازه سینه متناسب با بدن شناخته می شود. آیا من کاندید عمل جراحی ماموپلاستی در اصفهان کاهنده هستم؛ عمل ماموپلاستی در اصفهان عمل ماموپلاستی در اصفهان معمولا بانوانی که از بزرگ بودن حجم سینه های خود رنج می برند یا به دلیل این مشکل مجاز به شرکت در رشته های ورزشی مورد علاقه خود نیستند، و یا در فعالیت های روزمره خود دچار مشکل هستند. 

همینطور بانوانی که سایز سینه های یکسانی ندارند افرادی هستند که نیاز به این عمل دارند. انتخاب بهترین سوتین بعد از عمل ماموپلاستی در اصفهان؛ یکی دیگر از این نکات مراقبتی، پوشیدن سوتین مناسب پس از جراحی است تا فرم سینه ها تغییر نامطلوبی پیدا نکنند. بهترین سوتین بعد از جراحی ماموپلاستی در اصفهان سوتین‌های طبی هستند که باید حدود شش تا دوازده ماه به طور مرتب از آن ها استفاده کنید. طرز خوابیدن بعد از عمل ماموپلاستی در اصفهان چگونه است؛ پس از جراحی تغییر سایز پستان نباید تحت هیچ شرایطی تا سه هفته به روی شکم یا پهلو بخوابید. بهترین حالت خوابیدن بعد از ماموپلاستی در اصفهان، مخصوصا برای افرادی که پروتز سینه گذاشته‌ اند به صورت طاق‌باز و به پشت است. عمل ماموپلاستی در اصفهان کاهنده چه مزایای دارد؛ از مزایای عمل مامو پلاستی کاهنده می توان به: سفت شدن سینه ها اشاره کرد، فاصله بین چین فوق جناقی و نوک پستان اندازه گیری و اصلاح می‌گردد، این اندازه باید در حالت استاندارد بین هجده تا بیست و دو سانتی متر باشد. اندازه شدن هاله پستان به صورت استاندارد، اندازه هاله پستان به صورت استاندارد بین چهار تا پنج سانتی متر است. بهبود اعتماد به نفس زیبایی بعد از عمل. 


عمل جراحی ماموپلاستی در اصفهان چه عوارضی دارد؛ طبیعتا پس از هر عمل جراحی که با بیهوشی انجام می گردد عوارض موقتی پدید میاید که از جمله ان می توان به سردرد، تهوع، سرگیجه اشاره نمود. همچنین احساس درد، تورم، التهاب، خارج و سوزش در محل جراحی کاملا طبیعی می باشد و هیچ جای نگرانی از این بابت وجود ندارد. موارد منع عمل ماموپلاستی در اصفهان چیست؛ در صورتی که شخص بیمار دارای چاقی بیش از حد ناراحتی قلبی و یا دیابت بود بهتر است از این عمل صرف نظر کند، اما اگر شما این مشکلات را دارید پیشنهاد می کنیم حتما با پزشک متخصص جراحی پلاستیک مشورت داشته باشید. مراقبت های بعد از عمل جراحی ماموپلاستی در اصفهان چیست ؟ طبیعتا هر شخصی که عمل جراحی را به قصد زیبایی انجام می دهد انتظار نتیجه عالی بعد از عمل را دارد، اما اگر شخصی این نتیجه عالی را می خواهد قطعا باید به مراقبت های بعد از عمل دقت خیلی بیشتری داشته باشد زیرا مهم ترین قسمت بعد از عمل همین مراقبت ها می باشد. این مراقبت ها شامل چون شخص متقاضی تحت بیهوشی کامل بوده است بنابراین بعد از عمل احساس سنگینی و گیجی دارد که تا بیست و چهار ساعت نیاز به همراه دارد. باید داروهایی را که جراح تجویز کرده به صورت منظم مصرف کنید. 

برای التیام زخم ها آناناس به شما کمک می کند و برعکس مصرف دخانیات و مشروبات الکلی تا یک ماه برای شما به شدت مضر است. استفاده از سوتین طبی که جراح برای شما تجویز کرده پس از دوران جراحی بسیا مهم و حائز اهمیت است. جای زخم های ناشی از برش در جراحی باید خشک نگه داشته شود و اگر این خشکی برای شما آزار دهنده بود از کرم مرطوب کننده استفاده کنید به صورتی که وارد زخم ها نشود. بعد از مشاوره با جراح فوق تخصص پلاستیک راه رفتن را شروع کنید تا سریعتر بهبودی حاصل گردد. استحمام به فاصله دو روز از جراحی امکان پذیر خواهد بود. مصرف سدیم در این زمان باید به حداقل ممکن برسد و برای شروع رژیم غذلیی از مایعات استفاده شود. پس از هر عمل جراحی نیاز به مراقبت های ویژه دارید تا نتیجه بهتری از آن را بتوانید مشاهده کنید. بنابراین اگر قصد جراحی ماموپلاستی در اصفهان را دارید حتما به توصیه های پزشک معالج برای مراقبت های قبل و بعد از عمل، دقت کافی را داشته باشید. همچنین سن مناسب یکی از عوامل مهم در این عمل می باشد که باید به آن توجه کنید. در نظر داشته باشید ماموپلاستی در اصفهان می تواند تاثیر زیادی در اعتماد به نفس شما داشته باشد، اما با توجه به شراطی فعلی خود تصمیم به این جراحی بگیرید و حتما با پزشک متخصص با تجربه مشورت داشته باشید.


مراقبت های قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی سینه در اصفهان

مراقبت های قبل از جراحی تاثیر بسزایی در نتیجه آن خواهد داشت، لذا سعی نمایید تمامی توصیه های پزشکی را رعایت نمایید. در ادامه به تمامی توصیه های پزشکی در این باره می پردازیم. سه هفته قبل از جراحی سینه در اصفهان تست؛ آزمایشگاهی بیمار باید نسبت به انجام تست های آزمایشگاهی و در صورت لزوم نوار قلب اقدام کند. تست ماموگرافی ماموگرافی باید سال قبل از عمل انجام شده باشد، به خصوص برای خانم های بالای سی و پنج سال. در صورتی که خانمی باردار باشد، جراحی باید به تعویق بیفتد. دو هفته قبل از جراحی پستان در اصفهان مصرف؛ دارو از مصرف محصولات حاوی آسپیرین، ایبوبروفن، داروهای ضد التهابی. غیر استروئیدی و ویتامین E باید خودداری شود. مصرف سیگار استعمال سیگار و دخانیات باید کنار گذاشته شود. نیکوتین موجود در سیگار بر روند خونرسانی تاثیر می گذارد و نتایج جراحی را مختل می سازد. کشیدن سیگار هم چنین احتمال بروز عوارض جراحی از جمله عفونت را نیز افزایش خواهد داد. یک هفته قبل از جراحی سینه در اصفهان مصرف؛ الکل یک هفته قبل و بعد از جراحی، از مصرف الکل باید خودداری شود. تست آزمایشگاهی حتما مطمئن شوید که تمام تست ها و آزمایشات گفته شده از سوی پزشک را انجام داده اید. روز قبل از جراحی زیبایی پستان در اصفهان؛ به بیمار گفته می شود که از شب قبل از جراحی، چیزی نخورد و نیاشامد حتی آدامس نیز نباید جویده شود. ناشتا بودن برای اعمال بیهوشی ضروری می باشد. تنها استثنایی که وجود دارد مصرف دارو می باشد، که بیمار می تواند روز جراحی، دارو را با یک لیوان آب مصرف کند البته با مشورت پزشک. روز جراحی زیبایی سینه در اصفهان؛ بهتر است بیمار روز جراحی استحمام کند. از آرایش کردن باید خودداری شود. توصیه می شود بیمار روز جراحی لباس های آزاد و راحتی بپوشد. تمامی جواهرات و زیور آلات باید در آورده شوند. خانم هایی که در سیکل قاعدگی شان هستند، نباید از تامپون استفاده کنند. بیمار پس از جراحی زیبایی سینه در اصفهان باید در زمان تعیین شده برای معاینه و کشیدن بخیه‌ها به جراح مراجعه کند. بیماران پس از جراحی باید مدتی از سینه بند جراحی مخصوص استفاده کنند تا شکل سینه ها حفظ شود. مصرف مسکن به کاهش درد کمک می کند و ماساژ سینه از سخت شدن بافت همبند اطراف پروتز جلوگیری می کند. توصیه می شود روز جراحی، فردی از دوستان و یا اعضای خانواده، بیمار را همراهی کنند. گاهی ممکن است باتوجه به نوع جراحی انجام شده، بیمار یک تا دو روز بعد از عمل، در انجام کارهای خود نیاز به کمک داشته باشد. از رانندگی به مدت بیست و چهار ساعت بعد از جراحی و یا تا زمان مصرف داروهای مسکن باید خودداری شود. توصیه می شود بیمار یک روز را به طور کامل در منزل استراحت کند و کاری انجام ندهد. بعد از گذشت یک روز، بیمار می تواند راه برود تا از لخته شدن خون در پاها خودداری شود. پاها باید هنگام دراز کشیدن، حرکت داده شوند. این کار نیز از لخته شدن خون پیشگیری خواهد کرد. بیمار باید به تدریج شروع به انجام کارهای خود کند و معمولا به دلیل اثرات بیهوشی، امکان خستگی تا چند روز وجود دارد. به مدت یک هفته باید از ورزش کردن خودداری شود. چرا که در بیشتر موارد، از قسمت بالا تنه برای انجام کارها استفاد می شود. با این حال، بهتر است به مدت سه هفته از انجام کارهای شدید و سنگین خودداری شود. دویدن نیز به مدت سه هفته ممنوع می باشد. بعد از گذشت این بازه زمانی، هنگام ورزش باید گن مخصوصی پوشیده شود تا از افتادگی سینه ها پیشگیری به عمل آید. امکان احساس ناراحتی در سینه ها و بخیه ها تا چند روز بعد از جراحی کاملا طبیعی است و بیمار می تواند از داروهای مسکن تجویز شده از سوی پزشک استفاده کند. ورم و کبودی سینه ها به مرور برطرف می شود و نتایج جراحی، سه تا شش ماه بعد مشخص خواهد گردید. از تماس با نور خورشید حداقل به مدت یک سال باید خودداری شود. گن مخصوصی که به بیمار داده می شود باید تا سه هفته اول بعد از جراحی پوشیده شود. معمولا پانسمانی بر روی سینه ها بعد از جراحی قرار می گیرد. این پانسمان باید به طور مرتب تعویض و خشک نگه داشته شود. بیمار می تواند پشت بدن خود را بشوید، به گونه ای که بخیه ها خیس نشوند. استحمام، پنج روز بعد از جراحی بلامانع می باشد. در صورت مشاهده علائمی از قبیل تب، تشدید درد و ورم سینه ها، خونریزی از بخیه ها و دیگر موارد مشکوک حتما با پزشک تماس بگیرید.


روند جراحی و بهبودی چگونه است؛ مانند تمام مداخلات جراحی، انتخاب پزشک متخصص برای جراحی زیبایی سینه در اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار است. این جراحی که در شرایط بیمارستانی انجام می شود، با بیهوشی عمومی انجام می شود. مدت زمان عمل بین دو تا سه و پنج ساعت متغیر است. اگرچه روش مورد استفاده در جراحی به گونه ای طراحی شده است که کمترین تغییر شکل را ایجاد کند، اما ممکن است جای زخم روی نوک پستان باقی بماند. این اسکارها به مرور زمان بهبود می یابند و کمتر قابل مشاهده می شوند. اگرچه در افراد مختلف متفاوت است، اما دیده می شود که جای زخم، تورم، گزگز و احساس سوزش به تدریج در عرض دو تا شش هفته از بین می رود. یک بانداژ دور ناحیه ای که جراحی انجام می شود پیچیده می شود و بیمار را با کرست می پوشانند، اگرچه هر جراحی خطرات خاص خود را دارد، درد در ناحیه سینه یک بیماری شایع است. 

در شرایط خطر مرتبط با سن، معاینه رادیولوژیکی مانند ماموگرافی و سونوگرافی باید قبل از جراحی انجام شود.  قرار دادن پروتز سینه در پشت عضله سینه می تواند حرکات فرد را نسبت به قبل از جراحی محدود کند. اگرچه بسته به وجود عارضه بعد از جراحی متفاوت است، اما به طور استاندارد دو تا پنج روز طول می کشد. دردهای احتمالی بیماران مرخصی از بیمارستان را می توان با داروها تسکین داد. بخیه ها در هفت تا ده روز برداشته می شوند. اگرچه دوره نقاهت در جراحی های بالا کشیدن سینه مانند ماستوپکسی ممکن است تا شش هفته طول بکشد، اما این دوره ممکن است در جراحی های پروتز کوتاهتر باشد. محدودیت های جراحی زیبایی پستان در اصفهان؛ این جراحی ها برای افراد سیگاری توصیه نمی شود. این افراد حداقل از دو هفته قبل از جراحی نباید سیگار مصرف کنند. افراد دیابتی ابتدا باید قند خود را کنترل کنند سپس جراحی را دریافت کنند. 


کسانی که به بدخیمی های سینه مبتلا هستند یا کسانی که تحت درمان های شیمی درمانی و پرتودرمانی می باشند نمی توانند جراحی زیبایی انجام دهند؛ مگر پس از کنترل بیماری و تکمیل فرایند درمانی. کسانی که دارای مشکلات قلبی و ریوی و عروقی هستند، باید تایید متخصص مربوطه را برای جراحی داشته باشند. کسانی که دچار چاقی بیمار گونه هستند می توانند پس از اصلاح وزن خود جراحی های زیبایی را دریافت کنند. آیا جراحی های‌ زیبایی‌ پستان خطر ابتلا به سرطان دارند. بسیاری از خانم ها این دغدغه ذهنی را دارند که اگر جراحی زیبایی انجام دهند خطری برای آن ها ندارد؟ یکی از نگرانی های اغلب خانم ها در خصوص سرطانی بودن این اعمال جراحی است و فکر می کنند که اگر این عمل های زیبایی را انجام دهند دچار سرطان پستان خواهند شد. از نظر علمی و پزشکی این تفکر کاملا رد شده است.

 اگر شما سینه های خیلی بزرگ و آویزانی دارید که به گردنتان فشار وارد می کند، بدانید که عمل کوچک کردن سینه ها از خیلی از جنبه های پزشکی قطعا به نفع شما خواهد بود. حتی می توان اینگونه بیان کرد که حجم مورد ایجاد سرطان هم کمتر خواهد شد. اگر میخواهید از پروتز سینه برای بزرگ شدن سینه ها استفاده کنید و تنها جنبه زیبایی آن مد نظرتان است باید بدانید که پروتز به هیچ وجه ایجاد سرطان نمی کند. هرچند ممکن است مشکلاتی مثل پس زدن پروتز برای فرد به وجود بیاید اما ایجاد سرطان هرگز. تنها هنگام تزریق چربی به سینه در خانم هایی که DCIS با ریسک بالا داشته اند این کار با احتیاط و کنترل انجام می شود. حتی در این موارد هم گفته نم یشود که تزریق چربی سرطان زاست. سالهاست که در تحقیقات مختلف انجام شده سرطان زایی در هیچکدام از جراحی های زیبایی پلاستیک پستان ثابت نشده است. و شما می توانید با آزادی مطلق جراحی های پلاستیک پستان را انجام دهید.


سخن پایانی جراحی زیبایی سینه در اصفهان

یکی از مولفه های دخیل در اعتماد به نفس افراد، تصویر ذهنی است که از بدنشان دارند. طبیعتا هرچه افراد از بدن خود رضایت بیشتری داشته باشند، به همان میزان شاهد افزایش اعتماد به نفس خود هستند. امروزه زیبایی اندام برای بانوان با بزرگ بودن و خوش فرم بودن سینه ها گره خورده و دغدغه برخی بانوان با فرم سینه هایشان، افزایش یافته است. برای بانوانی که سینه های بزرگ و خوش فرم را از ملزومات اندامی زیبا می دانند و یا بانوانی که از شکل سینه های خود رضایت ندارند، آشنایی با انواع عمل های جراحی زیبایی پستان در اصفهان می تواند نوید بخش باشد. بانوان قبل از عمل لازم است که مشخص کنند دقیقاً برای چه می خواهند عمل کنند، عمل مد نظرشان کدام است، فرم سینه دلخواهشان چیست، و آیا از خطرات احتمالی عمل های جراحی مورد نظر اطلاعی دارند یا خیر. برای پاسخ به این سوالات، مشورت با پزشک متخصص بسیار کمک کننده است. 


امروزه جراحی های زیبایی پستان مانند ماموپلاستی در اصفهان یا جراحی ترمیمی پستان با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا انجام می شود. این جراحی به منظور ایجاد زیبایی و ترمیم معایب پستان توسط دکتر متخصص انجام می پذیرد. بزرگ کردن سینه با پروتز یکی از پرطرفدارترین عمل های جراحی زیبایی سینه در اصفهان می باشد. بانوان به دلایل مختلف به این عمل زیبایی سینه روی می آورند. در بعضی ها سینه ها به اندازه کافی رشد نکرده و کوچک است. برخی از ناهنجاری هایی مانند عدم تقارن سینه ها شکایت دارند و برخی نیز بخاطر از فرم افتادن سینه های خود به دلیل افزایش سن نگران اند. در جراحی پروتز سینه، ایمپلنت هایی زیر و یا روی عضله سینه قرار می گیرند. این ایمپلنت ها دو نوع اند: یا از محلول آب نمک ساخته شده که به آن ها سالین می گویند یا از ژل سیلیکون ساخته شده‌اند. در حال حاضر ایمپلنت های سالین بیشتر از ایمپلنت های سیلیکونی استفاده می شود؛ چرا که مزایای بیشتر و عوارض کمتری دارند. یکی دیگر از راه های بزرگ کردن سینه، تزریق چربی به پستان است. مزیت این روش این است که هیچ برشی در کار نیست. اما اشکال آن این است که اولاً فقط در صورتی می توان این عمل را انجام داد که فرد ذخیره چربی مناسبی داشته باشد و ثانیا ممکن است پس از تزریق چربی، پنجاه تا هفتاد درصد آن جذب شود و نیاز به تکرار این عمل باشد. برخی بانوان ممکن است سینه های بسیار بزرگ و نامتناسبی داشته باشند که این مسئله برای ایشان مشکلاتی از قبیل سینه درد، گردن درد و خارش و حساسیت های پوستی به همراه داشته باشد و یا صرفا از اندازه سینه های خود راضی نباشند. در این مواقع عمل جراحی کوچک کردن سینه می تواند راه حل مناسبی باشد. در این عمل که به عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی در اصفهان کاهشی معروف است، بافت اضافی سینه شامل پوست و چربی اضافه برداشته شده و نوک سینه کمی بالاتر می رود تا ظاهر جوان تری پیدا کند. 

بعد از این جراحی، این امکان وجود دارد که فرد توانایی شیردهی را از دست دهد. شل بودن و افتادگی سینه از دیگر شکایت های رایج بانوان است. با جراحی لیفت سینه این مشکل به خوبی قابل حل است. در جراحی لیفت سینه، پوست اضافی برداشته شده و با کشیدن بافت اطراف سینه، کل سینه به سمت بالا کشیده می شود. این جراحی موجب بالا رفتن سینه ها و ظاهری زیبا می شود. برخی بانوان ممکن است به خاطر سرطان پستان تحت جراحی ماستکتومی یا برداشتن پستان قرار گرفته باشند. در این شرایط جراحی بازسازی سینه کمک می کند تا بانوان فرم طبیعی سینه های خود را بازیابند. در این عمل ظاهر، کانتور، حجم سینه و حتی نوک سینه و هاله دور آن بازسازی می شود. اما معمولا احساس طبیعی و عملکرد آن مانند شیردهی باز نمی‌گردد. شکل و حجم سینه را به دو روش می توان بازسازی کرد: با ایمپلنت و یا با استفاده از سایر بافت های بدن بیمار. در روش اخیر که به آن اتولوگ می گویند، از سایر بافت ها مانند بافت دیواره پایین شکم و یا پوست و چربی باسن برای بازسازی سینه استفاده می شود. لازم به ذکر است که بازسازی سینه هیچ تاثیری در عود سرطان ندارد. پروتز های سینه هر چقدر هم با دوام باشند افراد در آینده نیاز به جراحی ترمیمی سینه پیدا می کنند. جراحی ترمیمی سینه شامل برداشت و یا تعویض پروتز های سینه است. این جراحی برای تغییر اندازه و فرم پروتز سینه و یا اصلاح مشکلات ناشی از عمل جراحی قبلی صورت می گیرد. ژنیکوماستی یا بزرگی بیش از حد سینه ها مشکلی است که برای برخی از مردان رخ می دهد. در این وضعیت، سینه آن ها بافت اضافی دارد که ممکن است احساس دردناکی ایجاد کند. با انجام جراحی کوچک کردن سینه، مردان شاهد کاهش سایز سینه خود و ایجاد سینه صاف تر و مردانه تری خواهند بود. در کل باید گفت جراحی زیبایی سینه در اصفهان یک روش انتخابی است که ظاهر فیزیکی سینه های شما را برای دستیابی به ظاهر دلخواه شما بهبود می بخشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.