advertise

لیفت شکم در اصفهان - ابدومینوپلاستی در اصفهان

دکتر سجاد آرمانفر

لیفت شکم در اصفهان چیست

جراحی لیفت شکم در اصفهان یکی از انواع جراحی های زیبایی است که برای صاف شدن و رفع افتادگی و شل شدگی های شکم افراد انجام می شود.این جراحی بعد از انجام انواع روش های کاهش چربی در ناحیه شکمی انجام می شود تا میزان موفقیت نتیجه جراحی افزایش بیابد. در این صفحه از وب سایت دکتر آرمانفر تصمیم داریم که در زمینه جراحی لیفت شکم در اصفهان و تمامی موضوعاتی که به این جراحی زیبایی مربوط می شوند به ارائه مطالبی جزئی و دقیق بپردازیم. در واقع به کمک این جراحی زیبایی ترمیمی دیواره ماهیچه‌های شکم سفت شده و ظاهر افتاده و بد حالت‌اش برطرف می شود. لیفت شکم در اصفهان با هدف ایجاد شکمی صاف و خوش حالت برای افرادی که مدت ها از بزرگ بودن و افتادگی شکم‌شان رنج برده اند انجام می شود. وقتی چربی زیادی در زیر پوست شکم و اطراف اندام‌های احشایی جمع می شود، شکم بزرگ می شود و حتی گاهی ظاهری آویزان پیدا می کند. علاوه بر این، در هنگام زایمان و یا هر شرایط دیگری که شکم به طور موقت بزرگ می شود، پس از کوچک شدن سریع شکم، پوست فرصت جمع کردن خود را پیدا نمی کند و به شکل آویزان باقی می‌ماند. اگر رژیم لاغری سختی هم بگیرید، ممکن است شل شدن پوست شکم رخ دهد. با این توضیحات، لیفت شکم در اصفهان به معنای از سفت کردن پوست و برداشتن چربی شکم است. لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی، از روش‌های لاغری است که اولین انتخاب برای همه محسوب می شود. با این حال، بعضی‌ها مجبور هستند سراغ لیفت شکم در اصفهان با جراحی بروند که روشی تهاجمی است.


دکتر سجاد آرمانفر

لیفت شکم در اصفهان با جراحی؛ در این روش، معمولا جراح با لیپوساکشن چربی اضافه را از شکم بیمار بیرون می‌کشد. برای این کار، مراجع تحت بی‌هوشی عمومی یا بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرد و چربی اضافه از شکم او بیرون کشیده می شود. چون حجم چربی خارج شده زیاد است، معمولا پوست آویزان می شود. به همین دلیل جراح پوست اضافی را هم جدا می کند و شکم را بخیه می کند. اگر چه لیفت شکم در اصفهان با جراحی یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای خارج کردن چربی، مخصوصا در افراد خیلی چاق است، این روش با ریسک زیاد و عوارض خطرناکی همراه است. ممکن است مقداری از چربی که پیش از عمل به سفتی در جای خود قرار گرفته بود، پس از عمل وارد خون شود و سبب آمبولی گردد یا همین چربی ممکن است به مغز و قلب رفته و فرد را دچار سکته کند. به همین دلیل معمولا این روش به عنوان آخرین روش در نظر گرفته شده و صرفا برای افرادی استفاده می شود که چربی زیادی در ناحیه شکم دارند که به وسیله لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی نمی توان آن را از بین برد. جراحی لیفت شکم در اصفهان به چه کسانی توصیه می شود؛ لیفت شکم در اصفهان از جمله جراحی‌های زیبایی ترمیمی مشترک میان آقایان و بانوان است. درست است که بانوان زیادی بعد از زایمان با مشکلات ناشی از بزرگ شدن شکم، رسوب چربی های اضافه و شل شدن پوست شکم‌شان مواجه می شود؛ اما آقایان نیز به دلیل افزایش وزن، رژیم غذایی نامناسب و کاهش وزن غیراصولی و مواردی از این قبیل می توانند با ظاهر نامناسب شکم روبه‌رو شوند. بزرگ بودن شکم در بسیاری از موارد منجر به انزوا طلبی و کاهش چشمگیر اعتماد به نفس افراد می شود. از این رو جراحی لیفت شکم در اصفهان به افرادی که شکم بزرگ، پر از چربی با پوست آویزان دارند، خانم هایی که بارداری متعدد داشته اند، افراد مسن که پوست‌شان خاصیت ارتجاعی‌اش را از دست داده و به طور کلی افرادی که اندازه و فرم شکم‌شان در تناسب با سایر قسمت های بدن نیست توصیه می شود. 


دکتر سجاد آرمانفر

لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی؛ لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی معمولا با استفاده از دستگاه‌های لاغری انجام می شود. دستگاه‌های لاغری زیادی برای این کار وجود دارند. لیفت شکم در اصفهان با دستگاه، معجزه نمی کند، اما برای افرادی که حجم چربی شکمی آن ها خیلی زیاد نیست قابل استفاده است. این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند، اما هیچ کدام از آن ها به‌جز دستگاه ترواسکالپ نمی توانند پوست شکم را لیفت کنند. به عبارت دیگر، اگرچه طیف وسیعی از دستگاه‌ها، لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی را انجام می دهند، اما ترواسکالپ تنها دستگاهی است که علاوه بر هدف قرار دادن چربی ها، پوست را نیز لیفت می کند. ترواسکالپ در از بین بردن چربی ها نیز نسبت به سایر دستگاه‌ها مزیت دارد. اگر می‌خواهید لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی را تجربه کنید، دستگاه ترواسکالپ یکی از سریع‌ترین، بهترین و امن‌ترین دستگاه‌های قابل استفاده است. دستگاه لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی ترواسکالپ چیست؟ این دستگاه با انرژی رادیویی عمل می کند و سبب کاهش ضخامت چربی و سلولیت ناخواسته می شود. با استفاده از فناوری فرکانس رادیویی (RF)، این دستگاه، سلول های چربی مورد نظر را گرم می کند و باعث می شود آن ها تجزیه شده و به‌تدریج جذب بدن شوند. ترواسکالپ انرژی امواج رادیویی را به اعماق پوست، جایی که چربی ها انباشته شده‌اند گسیل می کند. با این حال این امواج بر روی سایر بافت‌ها، مثل خون و پوست و اعصاب اثر بدی نمی‌گذارند. آن ها سلول های چربی را گرم کرده و آن ها را از بین می‌برند. افرادی که از این روش لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی استفاده می کنند معمولا گرمای ملایم و لذت بخشی را در زیر پوست خود حس می کنند. دستگاه ترواسکالپ حداکثر می تواند تا بیست و چهار درصد چربی ها را در هر بار درمان در شکم‌های بزرگ از بین ببرد. این احتمال وجود دارد که وقتی سطح تحت درمان کوچک‌تر باشد، درصد چربی از بین رفته بیشتر شود. 


بهترین کاندیداها برای جراحی لیفت شکم در اصفهان؛ افرادی که از سلامت جسمانی برخوردارند و بیماری خاصی ندارند. از جمله بیماری هایی که باعث می شود افراد صلاحیت پزشکی برای انجام جراحی لیفت شکم در اصفهان را نداشته باشند بیماری های ویروسی ای همچون ایدز و هپاتیت است. افرادی که سیگاری نیستند. افرادی که الکل استفاده نمی کنند. افرادی که در ابتدا سایر روش های لیفت شکم در اصفهان را اانجام داده اند و به یک ثبات وزن رسیده اند. روش هایی مثل ورزش کردن و رژیم می تواند تا حدودی وضعیت فرد را برای انجام جراحی آماده تر کنند. افرادی که مشکلاتی محدود در ناحیه شکمی دذارند و افتادگی و چربی های اضافی بدن شان کم است. در غیر اینصورت لازم است که در ابتدا از سایر روش های جراحی برای کاهش چربی استفاده کرد سپس روند لیفت شکم در اصفهان انجام شود. برای مثال برخی از افراد باید ابتدا جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان انجام دهند سپس برای لیفت شکم در اصفهان اقدام کنند. افرادی که نگاهی واقع بینانه نسبت به نتیجه جراحی دارند و فانتزی های غیر منطقی خود را کنار گذاشته اند. زیرا که لیفت شکم در اصفهان تا حدودی می تواند افتادگی و شل شدگی های شکم آن ها را بهبود بخشد. افرادی که عضلات شکمی شان شل شده است. افرادی که در ناحیه شکمی شان خطوط استریا مشاهده می شود. افرادی که وزن ثابت دارند و بعد از جراحی دچار لاغری و یا چاقی ناگهانی نمی شوند. زنانی که بعد از انجام جراحی تصمیم برای بارداری مجدد نداشته باشند. به همین دلیل به زنان توصیه می شود که این جراحی را بعد از آخرین بارداری انجام دهند. افرادی که به دیابت مبتلا نباشند. افرادی که آلرژی و یا حساسیت های خاصی نداشته باشند. افرادی که در سسیتم ایمنی بدنی شان اختلالی وجود ندارد.


پروسه درمان با دستگاه ترواسکالپ و مزیت‌های آن؛ این دستگاه دارای شش پروپ است. بر حسب گستردگی محل، تعدادی از این پروپ‌ها روی پوست شکم ثابت می شوند. وقتی دستگاه روشن می شود، امواج رادیویی را به زیر پوست گسیل می کند. این سبب می شود که پوست گرم شود. برخی افراد ممکن است عرق کنند، اما با این حال گرما معمولا آزاردهنده نیست. برخلاف سایر دستگاه‌های لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی، درمان با ترواسکالپ تنها یک ربع طول می‌کشد و پس از آن نیاز به استراحت یا هیچ کار خاص دیگری نیست. این درحالی است که سایر دستگاه‌های لاغری حدود پنجاه تا یک صد و پنج دقیقه روی پوست قرار داده می شوند. علاوه بر این مزیت زمانی، ترواسکالپ کاری را که سایر دستگاه‌های لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی در چندین جلسه انجام می دهند، در یک جلسه انجام می دهد. به عبارت دیگر، به طور معمول درمان با این دستگاه در یک جلسه پانزده دقیقه‌ای انجام شده و قیمت براساس تعداد پروپ‌های مورد استفاده تعیین می‌گردد. در مواردی که چربی ذخیره شد زیاد باشد، این احتمال وجود دارد که به دو تا سه جلسه درمان نیاز باشد. با این حال، در بسیاری از افراد یک جلسه کافی است. یکی از مزایای فوق العاده لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی با ترواسکالپ این است که بر خلاف دستگاه‌های دیگر، این وسیله لاغری می تواند پوست شکم را هم سفت کند. بنابراین شما پس از درمان، با یک پوست آویزان مواجه نمی شوید. چربی هایی که ترواسکالپ از بین می‌برد چه می شود؟ این چربی ها پس از چند هفته، توسط سیستم لنفاوی از بدن دفع می شوند. به عبارت دیگر، نتایج کار با این دستگاه بلافاصه پس از پایان لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی قابل مشاهده نیست. بلکه لازم است یکی دو ماه صبر کنید تا چربی ها به‌تدریج جذب سیستم لنفاوی شده و از بدن دفع شوند. 

پس از لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی با دستگاه ترواسکالپ چه باید کرد؟ این دستگاه معمولا دوران نقاهت خاصی ندارد. با این حال، انجام برخی اقدامات به شما کمک می کند تا بتوانید دفع چربی از بدن را تسهیل کرده و نتایج درمان را بهتر ببینید. با این حال این موارد توصیه می شوند. بدن خود را هیدراته نگه دارید؛ بدن شما برای دفع چربی اضافه به آب نیاز دارد. به همین دلیل سعی کنید روزانه به مقدار کافی آب بخورید. آن‌قدر باید مایعات بنوشید تا رنگ ادرار شما زرد کمرنگ شود. ورزش کنید؛ ورزش کمک می کند تا شما انرژی بیشتری بسوزانید، چربی سوزی داشته باشید و چربی های جدیدی را جایگزین انواع قبلی نکنید. اگر پس از لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی با دستگاه ترواسکالپ فعالیت بدنی نداشته باشید و چاق شوید، احتمالا هیچ نتیجه‌ای نخواهید دید و حتی ممکن است شکم شما بزرگ‌تر هم بشود، چون چربی های جدید جای قدیمی‌ها می‌نشینند. رژیم غذایی مناسب داشته باشید؛ اگر اضافه وزن دارید، حتما در دوره پس از درمان با این دستگاه، تحت نظر متخصص تغذیه رژیم بگیرید. شما باید بتوانید با رژیم اصولی و فعالیت بدنی، خود را لاغر کنید تا لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی شما کاملا به ثمر برسد. چه کسانی کاندیدای خوبی برای استفاده از دستگاه ترواسکالپ هستند؛ این دستگاه معمولا برای چاقی‌های متوسط، که در آن فرد ده تا پانزده کیلو اضافه وزن دارد، کاربرد دارند. به عبارت دیگر، اگر وزن فرد از حالت ایده‌آل خیلی فاصله داشته باشد، این نوع لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی فایده چندانی ندارد و فرد لازم است روش‌های دیگری مثل جراحی را پی بگیرد. علاوه بر این، در افراد باردار، افرادی که در ناحیه شکم خود دچار تومور هستند، شیمی درمانی می کنند یا مشکلات خاص دیگری دارند، این روش قابل انجام نیست. اگر پوست شکم خیلی آویزان یا شل باشد، ترواسکالپ نمی تواند آن را لیفت کند.


دکتر سجاد آرمانفر

چگونگی انجام جراحی لیفت شکم در اصفهان

بیهوشی؛ در اولین مرحله جراحی فرد باید تحت بیهوشی عمومی قرار گیرد تا روند جراحی در آرامش وی انجام شود. ایجاد برش؛ برش هایی که برای لیفت شکم در اصفهان ایجاد می شود در ناحیه زیر شکم افراد قرار دارد. برشی افقی زیر شکم مجرا و یا کانالی می شود برای این که جراح بتواند پوست و عضلات زیرین شکمی را بکشد یا در واقع لیفت کند. برداشت پوست اضافی؛ بعد از این که پوست اضافی و شل شده لیفت شد باید بخش های اضافی آن برداشته شود. برداشتن پوست اضافی منجر به از بین رفتن افتادگی و حالت شل شدگی پوست ناحیه شکم می گردد. بخیه زدن؛ بعد از اتمام روند برداشت پوست اضافی و سایر اقدامات جراحی باید بخش های برش داده شده بخیه شود. در این مرحله با استفاده از انواع تخ های بخیه استاندارد این اقدام انجام شود.


مراقبت های بعد از انجام جراحی لیفت شکم در اصفهان

مهم ترین اقداماتی که انجام آن ها بعد از جراحی لیفت شکم در اصفهان ضروری است موارد زیر هستند: مراقبت های تغذیه ای: حتماً از مواد غذایی ای استفاده کنید که احتمال بروز یبوست در شما از بین برود. زیرا که یبوست می تواند باعث فشار آمدن به بخش های مختلف بدن از جمله شکمی شود. نحوه خوابیدن: باید به شکل طاق باز بخوابید تا به محل جراحی شده فشاری وارد نشود. به مدت دو هفته قبل و بعد از جراحی از مصرف انواع دارو های ضد انعقاد خون از جمله آسپرین، هپارین و وارفارین پرهیز کنید. به مدت دوهفته قبل و بعد از جراحی از مصرف سیگار و الکل اجتناب کنید.


اقدامات قبل از جراحی لیفت شکم در اصفهان

برای دریافت نتیجه مطلوب از جراحی باید قبل از انجام آن اقداماتی را انجام داد که این اقدامات عبارتند از: قبل از انجام این جراحی باید فرد مراجعه کننده تمام سوابق پزشکی خود را در اختیار پزشک متخصص خود قرار دهد. لیست داروهای مصرفی خود را در اختیار پزشک قرار دهید. همچنین در صورتی که به دارو یا مواد خاصی حساسیت یا آلرژی دارید حتما پزک خود را در جریان قرار بدهید. قبل از جراحی باید برای معاینه شکم تحت نظر پزشک متخصص باشید. حتما تمام انتظارات خود را از جراحی با پزشک متخصص در میان بگذارید. توصیه می شود یک هفته قبل از جراحی افراد از مصرف دخانیات خودداری کنند، چرا که روند ترمیم زخم را کند خواهد کرد. مصرف برخی از داروها مانند آسپرین و همینطور داروهای ضدالتهاب در صورت نیاز با تجویز پزشک باید قبل از جراحی برای جلوگیری از خونریزی قطع گردد. افراد باید در حدود دوازده ماه قبل از انجام جراحی لیفت شکم در اصفهان وزن خود را در محدوده ثابتی نگه دارند . به همراه داشتن یک نفر در روز جراحی الزامی می باشد.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

سخن پایانی لیفت شکم در اصفهان

در نهایت اینکه لیفت شکم در اصفهان با استفاده از دستگاه لاغری ترواسکالپ، جدیترین روش لیفت شکم در اصفهان بدون جراحی است. در این روش علاوه بر از بین رفتن تا بیست و چهار درصد چربی ها، پوست شکم نیز سفت می شود تا پس از دفع چربی ها، آویزان باقی نماند. این دستگاه بسیار سریع‌تر و موثرتر از سایر دستگاه‌های لاغری عمل می کند و به طور معمول یک تا سه جلسه درمان کفایت می کند. چربی ها از طریق سیستم لنفاری پس از چند هفته دفع می شوند. برای کسب نتایج خوب، لازم است پس از درمان بدن خود را هیدراته نگه دارید، به طور منظم ورزش کنید و همچنین از یک رژیم غذایی مناسب پیروی کنید. اگر باردار هستید یا مشکلی خاصی در ناحیه درمان دارید، احتمالا کاندیدای مناسبی برای این روش نیستید. با این حال با پزشک مشورت کنید.


ابدومینوپلاستی در اصفهان چیست

نوعی عمل زیبایی برای اصلاح چربی و پوست‌های اضافی شکم است. پزشک در عمل ابدو برش‌هایی ایجاد می کند تا مقدار زیادی چربی و پوست اضافی از شکم حذف شوند. حذف چربی ها و پوست اضافی شکم که بر اثر لاغری باقی‌مانده‌اند، در گذشته یک رویا بود. اما در دنیای مدرن امروز می توان به کمک ابدومینوپلاستی در اصفهان شکم مقدار زیادی از چربی و پوست‌های اضافی آن ناحیه را برای همیشه از بین برد. این عمل زیبایی با نتایج منحصربه‌فردی همراه است و به دلیل سفت شدن و صاف به نظر رسیدن شکم پس از ابدومینوپلاستی در اصفهان، نزد افراد زیادی محبوبیت بالایی دارد. اگر شما هم در اطراف ناف و شکم خود پوست یا چربی انباشته شده دارید، در این مقاله از مجله درمانکده همراه ما باشید تا بیشتر در مورد لاغری به روش ابدومینوپلاستی در اصفهان صحبت کنیم. جراحی کوچک کردن شکم که به آن ابدومینوپلاستی در اصفهان می‌گویند، یک جراحی زیبایی برای اصلاح ظاهر شکم است. در طول این جراحی پزشک پوست و چربی اضافی را برای سفت شدن شکم حذف می کند. ابدومینوپلاستی در اصفهان به انگلیسی Abdominoplasty گفته می شود که در فرایند جراحی، برای محکم شدن بافت‌های همبند در شکم از بخیه (سوچور) استفاده می کنند. سپس پوست باقی‌مانده برای ایجاد یک ظاهر بهتر جابه‌جا خواهد شد. آیا جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان دردناک است؟ افراد متقاضی این نوع جراحی زیبایی کوچک کردن شکم، همیشه سوال می‌پرسند عمل ابدو چقدر درد داره؟


 در جواب می توان گفت دوران نقاهت بعد از عمل ابدومینوپلاستی در اصفهان با درد نسبتا زیادی همراه است. اما می توان آن را با دریافت داروهای مسکن کنترل کرد. عمل ابدومینوپلاستی در اصفهان با بیهوشی عمومی در حدود سه ساعت انجام می شود. دوره نقاهت آن حدود ده روز تا دو هفته طول می‌کشد و ممکن است تا مدتی ناحیه کوچکی از پایین شکم‌تان بی‌حس بماند. هدف از انجام ابدومینوپلاستی در اصفهان چیست؟ هدف از ابدومینوپلاستی در اصفهان، داشتن شکمی صاف‌تر است. در این عمل جراح پلاستیک چربی سفت و پوست شل و اضافه که با ورزش و رژیم غذایی را از بین نمی رود را با عمل جراحی بر می‌دارد. بااین‌حال، بیماران باید آگاه باشند که جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان روشی برای کاهش وزن نیست. این روش درمانی برای بیمارانی که به دلیل کاهش وزن زیاد یا حاملگی پوست اضافی دارند، مناسب است؛ بنابراین، بیماران باید قبل از روآوردن به تامی تاک، به وزن ثابت برسند. جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان می تواند: پس از کاهش وزن خیلی زیاد (مثلاً پس از کاهش وزن ناشی از انواع عمل لاغری) پوست شل شده را حذف کند. پوست یا چربی اضافی بعد از بارداری را حذف کند. عضله‌های ضعیف معده را سفت کند. عضلات شکم جدا را ترمیم کند. جراح پلاستیک همچنین ممکن است همراه با ابدومینوپلاستی در اصفهان، لیپوساکشن را هم انجام دهد.

 این امر به این دلیل است که لیپوساکشن می تواند به فرم دهی دقیق‌تر بدن و رسیدن به اندامی خوش‌فرم‌تر کمک کند. به جراحی هم‌زمان زیبایی شکم و لیپوساکشن، لیپوابدومینوپلاستی در اصفهان می‌گویند. برخی از بیماران از جراح خود می‌خواهند که به همراه این عمل، ابدومینوپلاستی در اصفهان سینه هم انجام دهد. ابدومینوپلاستی در اصفهان سینه به‌منظور لیفت سینه انجام می شود. علاوه بر تغییرات ایجاد شده در فرم بدن، ممکن است موارد زیر هم اصلاح شوند: زخم‌ها ترک پوستی. اما این موارد هدف اصلی جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان نیستند. عمل ابدومینوپلاستی در اصفهان برای چه کسانی مناسب است؟ مهم است بدانید که جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان نوعی عمل کاهش وزن نیست؛ بنابراین اگر به دنبال کاهش وزن زیاد هستید این روش مناسب شما نیست. نامزدهای ایده‌آل برای انجام ابدومینوپلاستی در اصفهان بیمارانی هستند که وزن ثابتی دارند و به دنبال برداشتن چربی های سفت و پوست اضافی‌ هستند که تنها با ورزش و رژیم غذایی از بین نمی رود. نامزدهای ایده‌آل برای انجام عمل تامی تاک کسانی هستند که: از ظاهر شکم خود راضی نیستند. می‌خواهند پوست یا چربی اضافی شکم خود را بردارند. عضلات شکم افتاده یا ضعیفی دارند که نیاز به سفت شدن دارند. در حال حاضر باردار نیستند یا در آینده قصد بارداری ندارند.


مزایا و معایب ابدومینوپلاستی در اصفهان

بدون هیچ شک و تردیدی، جراحی زیبایی شکم مزایای زیبایی متعددی مانند برداشتن چربی اضافی، ظاهر زیبا و کمر باریک دارد. علاوه‌بر‌این، عمل ابدومینوپلاستی در اصفهان می تواند مزایای سلامتی مختلفی را به همراه داشته باشد. به‌عنوان یک عمل جراحی اصلاحی، جراحی شکم می تواند مزایای زیر را برای شما داشته باشد: اصلاح فتق شکمی: فتق شکمی عموما به دلیل کاهش وزن زیاد، سزارین یا آپاندکتومی رخ می دهد. جراحی شکم با اصلاح ضعف عضلات شکم برای کاهش فشار بر روی پوست، فتق شکمی را درمان می کند. کاهش بی اختیاری ادراری: فشار بیش‌ازحد بر مثانه و پیشابراه منجر به بی‌اختیاری ادراری استرس‌زا (SIU) می شود که با نشت غیرقابل‌کنترل مثانه مشخص می شود. بهبود کمردرد و حالت بدن: سفت‌کردن ماهیچه‌های ضعیف‌شده شکم می تواند حمایت بهتری از کمر فراهم کند و درد را تسکین دهد. جراح پلاستیک در جلسات مشاوره قبل از عمل در‌مورد تمام مزایا و عوارض احتمالی این عمل با شما صحبت خواهد کرد. داشتن آگاهی لازم در مورد همه جنبه‌های عمل تامی تاک اهمیت زیادی در گرفتن بهترین نتیجه دارد. معایب ابدومینوپلاستی در اصفهان؛ هر روش درمانی و زیبایی معایب و مزایای خود را دارد که برای انتخاب عاقلانه‌ی آن باید هر دو دسته نتیجه را به خوبی بشناسید و برای انتخاب آن تصمیم بگیرید. اگر کفه‌ی معایب برای شما سنگین‌تر باشد، متناسب با اولویت‌ها از انجام جراحی صرف نظر کنید و اگر کفه‌ی خوبی‌ها و مزایای روش برای شما سنگین‌تر باشد، آن را انتخاب کنید و با انجام آن به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید. برخی از معایب ابدومینوپلاستی در اصفهان شامل موارد زیر هستند؛ این جراحی ممکن است تا هفته‌ها درد و التهاب داشته‌باشد. در صورتیکه بدن شما از سلامت کافی برخوردار نباشد و گردش خون به خوبی در بدن شما انجام نشود، به دیابت مبتلا باشید یا فشار خون بالا داشته‌باشید؛ ممکن است که موارد زیر را تجربه کنید؛ خونریزی و عفونت. یکی از اصلی‌ترین مشکلات و معایب جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان این است که شما را در خطر این دو مورد قرار می دهد. از انجایی که هر جراحی عوارض خود را دارد و ابدومینوپلاستی در اصفهان نوعی جراحی است، ممکن است که اسکار زخم برای شما باقی بماند، دچار لخته خون شوید، تجمع مایع در بدنتان دیده‌شود، عفونت کنید و یا حس‌های محیطی شما کاهش پیدا کنند. یکی از اصتی‌ترین معایب این جراحی وجود یک اسکار بزرگ در روی شکم است.


دکتر سجاد آرمانفر

مراحل عمل ابدومینوپلاستی در اصفهان

آیا تابه‌حال به جراحی زیبایی شکم فکر کرده‌اید؟ می‌دانید عمل ابدومینوپلاستی در اصفهان چیست؟ جراحی زیبایی شکم (تامی تاک) که به آن ابدومینوپلاستی در اصفهان هم گفته می شود، نوعی جراحی پیکرتراشی که می تواند با حذف پوست افتاده و چربی، شکم را محکم‌تر، صاف‌تر و عضلانی‌تر نشان دهد. ماهیچه‌های شکم هم در این روش سفت و ترمیم می شوند. ابدومینوپلاستی در اصفهان یکی از محبوب‌ترین عمل‌های جراحی پلاستیک در انگلستان است. البته به این دقت کنید که این جراحی مشکل چاقی را از اساس برطرف نمی کند، بلکه فقط چربی های اضافه را بر می‌دارد و فرم بدن را اصلاح می کند. اگر مایل به انجام این عمل هستید بهتر است ابتدا با بهترین جراح پلاستیک مشورت کنید. در وب‌ سایت دکتر سجاد آرمانفر می توانید با یکی از برجسته ترین اشخاص کشور در این زمینه آشنا شده و با استفاده از سامانه نوبت‌دهی غیرحضوری نسبت به تعیین وقت ویزیت اقدام کنید. شاید بپرسید که ابدومینوپلاستی در اصفهان یعنی چی؟ ابدومینوپلاستی در اصفهان یک جراحی نسبتا سنگین و بزرگ است که در آن پوست و چربی اضافه برداشته می شود. این جراحی همچنین بر روی ماهیچه‌ها نیز اثر می‌گذارد. این جراحی می تواند برای خانم‌هایی که چندین بار زایمان کرده‌اند و وزن زیادی از دست داده‌اند، مناسب باشد. نام دیگر این جراحی تامی تاک است. میزان سختی و آسانی این جراحی کاملا بستگی به میزان پوست و چربی اضافی دارد. هرچه پوست و چربی که باید برداشته‌شود، بیشتر باشد، جراحی شما پرخطرتر و جدی‌تر است. هرچه میزان پوست و چربی برداشته‌شده، کم‌تر باشد، جراحی انجام شده، آسان‌تر و به قولی مینی است. ابدومینوپلاستی در اصفهان شکم چگونه انجام می شود؟


جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان معمولا بین دو تا چهار ساعت طول می‌کشد. قبل از این که بیماران این عمل را انجام دهند، باید توصیه‌های جراح در مورد خوردن، آشامیدن و مصرف داروها در شب قبل از عمل را رعایت کنند. در جلسات مشاوره قبل از عمل جراح پلاستیک در مورد نحوه انجام این عمل مزایا و عوارض آن به‌صورت کامل با شما صحت خواهد کرد. اولین اقدام قبل از همه‌ی این کارها، انتخاب بهترین جراح پلاستیک برای عمل ابدومینوپلاستی در اصفهان شکم است. بعد از انتخاب بهترین جراح پلاستیک، این مراحل را طی خواهید کرد. ۱. فرم رضایت در روز جراحی یا قبل‌تر به بیماران فرم رضایت‌نامه‌ای داده می شود که باید امضا کنند. پس از رضایت، جراح پلاستیک خطوطی را روی شکم ترسیم می کند و در مورد اهداف جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان با بیمار صحبت می کند. ۲. بیهوشی قبل از اینکه جراح، جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان را شروع کند، متخصص بیهوشی شما را بیهوش می کند. این بیهوشی معمولاً بیهوشی عمومی است اما ممکن است بیهوشی موضعی با آرام‌بخش داخل وریدی هم انجام شود. ۳. برش ها چندین روش ابدومینوپلاستی وجود دارد که جراح بسته به شرایط یکی از آن ها استفاده کند.

جراح پلاستیک تصمیم می‌گیرد که کدام تکنیک برای هر بیمار مناسب‌تر است. برش‌های ایجاد شده بستگی به فرم شکم موردنظر بیمار دارد. در حال حاضر از چهار روش مختلف برای جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان استفاده می شود: ابدومینوپلاستی در اصفهان کامل مینی ابدومینوپلاستی در اصفهان (اصلاح شده) ابدومینوپلاستی در اصفهان آندوسکوپیک ابدومینوپلاستی در اصفهان فلور دی لیس. ۴. بخیه زدن برش های ابدومینوپلاستی در اصفهان بعد از اینکه جراح پوست و چربی اضافی را برداشت و ماهیچه‌ها را سفت کرد، برش‌ها را بخیه می‌زند. او مقداری چسب نواری و بخیه را برای این کار استفاده می کند. همچنین ممکن است تعدادی لوله تخلیه را برای کمک به کاهش تورم و کبودی تعبیه کند. ۵. بازگشت به اتاق بستری در نهایت، بیماران برای بهبودی ناشی از بیهوشی به بخش بازگردانده می شوند. بیماران می توانند پس از گذراندن یک تا سه شب در بیمارستان به خانه بازگردند. ممکن است شش تا هشت هفته طول بکشد تا تورم و کبودی برطرف شده و بیمار بتواند نتایج کامل جراحی زیبایی شکم خود را مشاهده کند.


برخی از جراحان ماساژ لنفاوی دستی بعد از عمل که می تواند به کاهش ورم بعد از ابدومینوپلاستی در اصفهان (که اغلب بیمار با آن مواجه می شود) کمک کند را توصیه می کنند. جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان شکم شامل به صورت خلاصه بدین صورت انجام می شود. قبل از جراحی؛ قبل از شروع عمل ابدو باید آزمایشات لازم جهت اطمینان از سلامت عمومی بدن انجام شود. ازمایش ابدومینوپلاستی در اصفهان نوعی آزمایش خون به صورت ناشتا برای بررسی وضعیت هموگلوبین، توانایی انعقاد خون، الکترولیت‌ها و کراتین است. در صورت مصرف داروی خاص حتما پیش از شروع جراحی به پزشک‌تان اطلاع دهید. در طول جراحی؛ جراح پلاستیک یک برش در قسمت فوقانی استخوان شرمگاهی تا اطراف پهلوها و زیر ناف به صورت بیضی ایجاد می کند. این کار برای برداشتن پوست اضافی و چربی جدار شکم انجام خواهد شد. در ادامه جراح، عضلات دیواره شکم را برای سفت شدن رکتوس به هم نزدیک می کند. نتیجه این کار برطرف شدن افتادگی و شلی بافت عضلانی شکم است. 

در ادامه جراح، پوست اضافه ناحیه تحتانی شکم را برمی‌دارد و باقی‌مانده آن را به سمت پایین می‌کشد تا چین‌وچروک ایجاد شده در قسمت ناف و شرمگاهی از بین بروند. بعد از جراحی؛ پس از اتمام فرآیند عمل، محل‌های برش پوست و ناف با پانسمان پوشیده می شوند. لوله کوچک هم برای تخلیه ترشحات و خون احتمالی به شما متصل خواهد شد. بهتر است موراد زیر را پس از جراحی با دقت انجام دهید: رختخواب را به شکلی قرار دهید که بالا تنه شما حالت نیمه نشسته داشته باشد. زانوهای شما باید به صورت خم قرار بگیرد. در روز اول با کمک تیم پزشکی‌تان راه بروید تا از تشکیل لخته‌های خون جلوگیری شود. در روزهای اول درد متوسطی دارید که با داروهای ضد درد بهبود می‌یابند. تورم در محل جراحی برای شش هفته اول به صورت نرمال وجود دارد. لوله‌های تخلیه برای یک تا ۲ هفته پس از جراحی در محل باقی می‌مانند. دکتر متخصص زیبایی به مدت ده روز پس از عمل ابدو مصرف آنتی‌بیوتیک را تجویز می کند. همچنین به مدت شش هفته استفاده از شکم‌بند (چسب شکم) ضروری است.

انواع عمل های ابدومینوپلاستی در اصفهان

جراح پلاستیک بسته به نیاز شما از تکنیک‌های مختلفی برای انجام عمل تامی تاک استفاده می کند. انواع روش‌های عمل تامی تاک عبارت‌اند از ابدومینوپلاستی در اصفهان کامل یک جراحی زیبایی شکم کامل شامل ایجاد دو برش متفاوت است: اولین برش در اطراف ناف ایجاد می شود. دومی در امتداد خط بیکینی، از یک سمت لگن به سمت دیگر ایجاد می شود. این تکنیک همان تکنیک ابدومینوپلاستی در اصفهان کلاسیک است که هم قسمت فوقانی و هم پایینی شکم را هدف قرار می دهد. جراح گاهی ماهیچه‌های شکم را سفت کرده و پوست و چربی اضافی را برمی دارد. این روش برای بیمارانی که اخیراً وزن زیادی ازدست‌داده‌اند یا زنانی که بعد از بارداری دارای چربی اضافی، سفت و ماهیچه‌های ضعیف هستند مناسب است. اگرچه جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان کامل باعث ایجاد زخم‌های بیشتر شده، اما بهبود بیشتر فرم بدن نسبت به مینی ابدومینوپلاستی در اصفهان یا آندوسکوپیک را به همراه دارد. مینی ابدومینوپلاستی در اصفهان (اصلاح شده) مینی ابدومینوپلاستی در اصفهان عمدتاً قسمت پایینی شکم را هدف قرار می دهد. جراح یک خط برش در خط بیکینی (کوچک‌تر از برش ایجاد شده در تامی تاک کامل) ایجاد می کند. هیچ‌گونه زخمی در ناحیه ناف ایجاد نمی شود، زیرا در مینی ابدومینوپلاستی در اصفهان در این ناحیه تغییری ایجاد نمی شود. جراح پلاستیک زمانی از این تکنیک استفاده می کنند که فقط لازم است مقدار کمی از پوست و چربی اضافی برداشته شود. بسته به‌ضرورت، جراح ممکن است ماهیچه‌ها را سفت کند یا نکند. اگرچه ایده‌آل نیست، اما این روش برای بیمارانی که در آینده قصد بارداری دارند، گزینه مناسب‌تری است. از آنجا که حاملگی باعث کشش عضلات شکم می شود، در صورت زایمان بعد از ابدومینوپلاستی در اصفهان، بیماران ممکن است نیاز به جراحی اصلاحی داشته باشند. مینی ابدومینوپلاستی در اصفهان نسبت به ابدومینوپلاستی در اصفهان کامل باعث ایجاد زخم کمتری بر روی پوست می شود. ابدومینوپلاستی در اصفهان آندوسکوپی برای انجام جراحی ابدومینوپلاستی در اصفهان آندوسکوپیک، جراح چندین برش کوچک در نواحی زیر ایجاد می کند: در اطراف خط ناحیه تناسلی در اطراف پایین ناف. سپس جراح برای انجام عمل از یک دوربین کوچک به نام “آندوسکوپ” همراه با ابزار جراحی کوچک متصل به آن، استفاده می کند. این روش کمترین حد تهاجم را دارد و بیشتر برای بیمارانی که شکم بیرون‌زده و مقدار کمی پوست اضافی دارند، مناسب است. این بهترین گزینه در بیمارانی است که هدف اصلی آن ها سفت شدن عضلات است. این تکنیک حداقل زخم ممکن را ایجاد می کند و می توان به‌راحتی آن را پنهان کرد. ابدومینوپلاستی در اصفهان فلور دی لیس سه برش در ابدومینوپلاستی در اصفهان فلور دی لیس ایجاد می شود که شامل نواحی زیر است: در اطراف ناف در سرتاسر خط بیکینی، از یک سمت لگن تا سمت دیگر عمودی در وسط معده. این تکنیک تهاجمی‌ترین نوع ابدومینوپلاستی در اصفهان است و زیاد استفاده نمی شود. این روش درمانی برای بیمارانی که وزن زیادی ازدست‌داده‌اند و در نتیجه مقدار زیادی پوست اضافی دارند، مناسب است. این روش می تواند در ادامه جراحی کاهش وزن مانند بای پس معده هم انجام شود. این نوع تامی تاک باعث ایجاد زخم زیادی می شود، اما بیشترین تأثیر را دارد. این روش به مقابله با افتادگی پوست در بالا و زیر ناف کمک می کند.


سخن پایانی ابدومینوپلاستی در اصفهان

ابدومینوپلاستی در اصفهان یکی از جراحی‌های زیبایی شکم است که در آن پوست و چربی اضافی شکم برداشته‌می شود و شکم شما متناسب و صاف می‌گردد. تامی تاک یکی از انواع جراحی‌های پیکرتراشی است. دیواره شکم اساساً از سه عنصر تشکیل شده است: پوست، بافت سلولی زیر جلدی با چربی زیرین و لایه عضلانی. تأثیر هر یک از این سه عنصر منجر به ایجاد بدشکلی در شکم می شود که بنا به هر مورد نیاز به درمان کم و بیش پیچیده ای دارد. آبدومینوپلاستی در اصفهان بهترین گزینه برای زیبا شدن اندام است. هدف عمل ابدومینوپلاستی (تامی تاک) شکمی صاف و ظاهری جوان‌تر است. این روش ترکیبی از لیپوساکشن و آبدومینوپلاستی است که در یک جلسه انجام می‌شود. در لیپوآبدومینوپلاستی ابتدا لیپوساکشن کل شکم انجام می‌شود. این کار باعث شل شدن پوست می‌شود، سپس برش پوستی مانند آبدومینوپلاستی داده می‌شود ولی آزاد‌سازی فلپ به طور کامل انجام نشده و تا ناف و دور آن انجام می‌شود. سپس آزاد سازی فلپ در بالای ناف به صورت محدود بازدن تونل به عرض حدود چهار سانتی متر تا قسمت تحتانی استخوان جناغ انجام می‌شود، در نتیجه بیشتر عروق خونی، لنفاتیک و اعصاب حفظ می‌شوند، حدود هشتاد درصد خون رسانی دیواره شکم از طریق عروق خونی پرفوران صورت می‌گیرد که در این روش اکثر آنها حفظ می شوند در صورت لزوم عضلات شکم در خط وسط در بالا و پایین ناف دوخته می شوند( پلیسه می شوند).

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.