advertise

لیفت سانترال لب در اصفهان

جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان - کلینیک دکتر آرمان فر

جراحی زیبایی سانترال لب چیست

جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چیست. جراحی زیبایی سانترال لب یک روش جراحی زیبایی است که به منظور بهبود شکل و اندازه لب ها انجام می شود. این جراحی ممکن است شامل افزایش حجم لب ها، کاهش چین و چروک های لب، تغییر شکل و اندازه لب ها و همچنین تغییر در نسبت بین لب ها و سایر ویژگی های صورت باشد. این جراحی معمولا توسط جراحان پلاستیکی یا دندانپزشکان زیبایی انجام می شود و می تواند بهبود ظاهر و اعتماد به نفس فرد را فراهم کند. اگر می خواهید اطلاعاتی کامل را در این زمینه به دست آورید دو راه پیش روی شما وجود دارد. یکی از آن ها این است که این مقاله را تا انتها به درستی و با دقت مطالعه کنید و از اطلاعاتی که به دست خواهید آورد در مراحل مختلف بهره بگیرید. از دیگر راه هایی که می توانید به درک مناسبی در مورد اینکه جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چه کاربردی دارد، این است که با کارشناسان ما در کلینیک دکتر آرمان فر در تماس باشید و از آن ها بخواهید که به شما کمک کنند تا به دانش و آگاهی خود بیافزایید و با استفاده از این داده ها به نتیجه ای دلخواه در جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان دست پیدا کنید و مراحل این کار را از ابتدا تا به انتها به خوبی پشت سر گذارید. پس اگر این دو راه را برای کسب اطلاعات در پیش بگیرید می توانید با اطمینان کامل تنها از مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان بهره مند شوید و خود را از عوارض این عمل جراحی مصون بدارید.


جراحی زیبایی سانترال لب یک روش جراحی است که برای بهبود شکل و اندازه لب ها استفاده می شود. این روش ممکن است عوارضی داشته باشد که بیانگر این است که این روش همانند هر جراحی دیگری با مخاطرات خود همراه است. برخی از عوارض ممکن شامل موارد زیر می باشد. درد و مشکلات دوره بهبودی، بعد از جراحی، ممکن است درد و مشکلات دیگری مانند تورم و خونریزی در منطقه جراحی رخ دهد که نیاز به دوره بهبودی دارد. عفونت، همیشه خطر عفونت در هر نوع جراحی وجود دارد. عفونت می تواند منجر به تورم، درد و تب شود. تغییرات حسی، ممکن است بعد از جراحی تغییراتی در حس لب ها رخ دهد که می تواند به تغییرات در حس لمس، درد و حتی حرکت لب ها منجر شود. نتایج نامطلوب، در برخی موارد، ممکن است نتایج جراحی نامطلوب باشد و باعث نارضایتی بیشتر بیمار شود. زخم ها و جوش ها، ممکن است بعد از جراحی زخم ها و جوش هایی در منطقه جراحی شکل بگیرند که نیاز به مراقبت و درمان دارند. به هر حال، برای کاهش این عوارض، انتخاب یک جراح ماهر و متخصص و رعایت دقیق دستورات پس از عمل بسیار مهم است. همچنین، مشاوره با یک پزشک قبل از تصمیم گیری برای انجام این نوع جراحی ضروری است تا مزایا و معایب آن بررسی شود. همچنین در کنار ما می توانید بهترین خدمات را در کنار هزینه جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان مناسب به دست آورید و همه پارامترهای موفقیت در این عمل را در مجموعه ما به آسانی برخوردار شوید. تا انتهای این مقاله آشنایی با مزایا، عوارض، ماندگاری و هزینه را خواهید داشت. زیبایی ظاهری یکی از عوامل مهم برای اعتمادبه نفس افراد محسوب می شود که قطعا زیبایی چهره تاثیر بسیار زیادی روی آن دارد. این روزها بسیاری از افراد به دنبال انجام عمل های جراحی زیبایی برای دستیابی به یک نتیجه ایده آل اند. به هرحال، عمل های زیبایی متعددی که روی چهره انجام می شوند، هم می توانند عوارض زیادی را به دنبال داشته باشند و هم برخی از این عمل ها، دارای تاثیر دائمی نیستند و کارایی مطلوبی ندارند. عمل سانترال لب یکی از انواع عمل های زیبایی است که به واسطه ایجاد حجم بیشتر در لب ها، می تواند چهره را زیباتر و جذاب تر نشان دهد.

با کمک عمل سانترال یا لیفت لب، می توان ناهنجاری هایی که روی لب ها ایجاد شده است را بهبود بخشید. این عمل جراحی با اهداف مختلفی انجام می شود و این موضوع ایجاب می کند که افراد قبل از انجام آن، در مورد جزئیات این عمل جراحی، مزایا، عوارض اطلاعات کسب کنند. چرا نیاز به انجام جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان لیفت لب داریم.لیفت لب یک عمل جراحی برای زیباتر کردن لب هاست که این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. سادگی در روش انجام، هزینه مناسب و موارد مختلف دیگر، همگی می توانند از مزایای لیفت لب محسوب شوند. در هر صورت شاید برای شما این سوال مطرح شود که چرا باید لیفت لب را انجام دهیم و اصلا هدف از این عمل جراحی چیست. رفع پیری صورت با جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چیست. یکی از اهداف اصلی برای انجام لیفت لب، برطرف کردن پیری صورت است. همانطور که می دانید در اثر افزایش سن، افتادگی پوست و دیگر اجزای صورت برای بسیاری از افراد اتفاق می افتد. این موضوع می تواند مشکلات ظاهری زیادی را از قبیل افتادگی لب ها، نازک تر شدن آن ها به دنبال داشته باشد. در این زمان کشیدن پوست، یکی از بهترین تکنیک ها برای حفظ زیبایی چهره است. لیفت لب نیز با هدف رفع پیری پوست و کشیدن پوست بالای لب ها مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، افرادی که به دلیل پیری پوست از نازک شدن لب های خود شکایت دارند، می توانند از تکنیک لیفت سانترال لب استفاده کنند. حجیم تر کردن لب ها در جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چه کاربردی دارد. اگرچه یکی از مهم ترین اهداف انجام لیفت لب، برطرف کردن پیری چهره و پوست است، اما گاهی می توان بر اساس نیاز و در صورتی که خود فرد تقاضا دارد، این عمل جراحی را روی افراد جوان که دچار افتادگی پوست نشده اند نیز انجام داد. گاهی افراد به صورت طبیعی دارای لب های کوچکی هستند که برایشان خوشایند نیست و می تواند اعتماد به نفس آن ها را پایین بیاورد. با کمک تکنیک لیفت لب، می توان لب ها را حجیم تر و زیباتر جلوه داد. حجیم تر کردن لب ها، باید به صورت اصولی و با کمک تکنیک های رایج انجام شود. البته میزان لیفت لب بر اساس نظر فرد و پزشک می تواند متفاوت باشد. 


مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان و ایجاد تناسب بیشتر میان اجزای صورت، گاهی به دلایل مختلفی تناسب خوبی میان اجزای صورت وجود ندارد، به طور مثال، فاصله میان لب ها و بینی بسیار بیشتر از فاصله معمولی است. قطعا این موضوع می تواند تاثیر منفی روی چهره افراد بگذارد، اما با کمک تکنیک لیفت لب، می توان این مشکل را برطرف کرد و تناسب بهتری را میان اجزای مختلف صورت ایجاد نمود. جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چیست. قبل از اینکه بخواهیم در مورد جراحی سانترال لب صحبت کنیم، بد نیست که در مورد جراحی لیفت لب توضیحی بدهیم. به طورکلی، همانطور که از نام این تکنیک زیبایی مشخص است، این تکنیک برای بالا کشیدن لب ها مورد استفاده قرار می گیرد. جراحی لیفت لب می تواند با بی حسی موضعی و با روش های مختلفی انجام شود. البته در صورتی که بیمار استرس شدیدی داشته باشد، بسته به تشخیص پزشک می توان از تکنیک بیهوشی عمومی برای این جراحی استفاده کرد. در این جراحی یک سری برش هایی در بخش های مختلفی از پوست بالای لب و زیر بینی زده می شود و پوست اضافی برداشته می شود. به این ترتیب، لب ها به سمت بالا کشیده می شوند و ظاهر بهتری پیدا می کنند. عمل لیفت لب باید به صورت تخصصی و توسط پزشک انجام شود. در این عمل، پزشک فاصله بین لب و دیگر اجزای صورت ازجمله بینی را اندازه گیری می کند. سپس، بر اساس اندازه های به دست آمده، میزان برشی که باید بر روی پوست ایجاد کند را اندازه گیری می کند. هزینه جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چه تفاوتی با لیفت لب دارد. لیفت لب یک تکنیک جراحی است که برای بزرگ تر نشان دادن لب و کاهش فاصله میان لب و بینی مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنیک با روش های مختلفی قابل انجام است و این موضوع می تواند دست بیماران را برای انتخاب بهترین روش باز بگذارد. لیفت سانترال لب، یکی از پرطرفدارترین روش هایی است که برای لیفت و کشیدن لب ها مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که از نام آن مشخص است، در این تکنیک لب ها از مرکز خودشان به سمت بالا هدایت می شوند. به همین خاطر، با کمک سانترال لب می توان لب ها را برجسته تر کرد. این روش، می تواند با بیهوشی موضعی انجام شود و مانند دیگر روش های رایج لیفت لب، عوارض بسیار کمی دارد. افرادی که به دنبال برجسته تر کردن ظاهر لب های خودشان اند، می توانند از این تکنیک جراحی استفاده کنند. شاید این سوال برای شما مطرح شود که سانترال لب چه تفاوتی با لیفت لب دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این روش جراحی، در واقع یکی از انواع روش های جراحی لیفت لب است که انتخاب آن بسته به نظر پزشک یا خود فرد انجام می شود. مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان، حال که با جراحی سانترال یا همان لیفت لب آشنا شدید، لازم است در مورد مزایای این روش جراحی نیز بدانید. به طورکلی، زیبایی، مهم ترین نتیجه این عمل جراحی است که قطعا شما را برای انجام آن وسوسه می کند.

روش های مختلف دیگری نیز برای انجام لیفت و بزرگ تر کردن لب ها وجود داشته باشد، مانند تزریق ژل و فیلر در لب ها که هر کدام مزایای خاص خودشان را دارند.اما آن چه بدیهی است این است که در سانترال لب ها، علاوه بر اینکه نتیجه آن دائمی است، می توان شاهد زیبایی فوق العاده لب ها بود. حفظ زیبایی و تناسب میان اجزای چهره با جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان، یکی از مهم ترین مزایای انجام لیفت سانترال این است که می تواند باعث ایجاد تناسب میان اجزای مختلف چهره شود. فاصله لب تا بینی یکی از مهم ترین فواصلی که در چهره وجود دارد و می تواند باعث ایجاد زیبایی در چهره شود، اما اگر این فاصله بیش از حد زیاد باشد، نه تنها زیبایی چهره را مختل می کند، بلکه می تواند باعث ایجاد عدم تناسب در اجزای صورت نیز شود. با کمک عمل سانترال لب، لب ها به سمت بالا کشیده می شوند و فاصله بین آن ها با بینی متعادل خواهد شد. دیده شدن دندان ها در هنگام خندین و حرف زدن، گاهی به دلیل فاصله زیادی که بین لب و بینی وجود دارد، دندان های بالایی فرد هنگام حرف زدن و خندیدن دیده نمی شوند، درحالی که یکی از زیبایی های اصلی چهره، همین دندان ها هستند. می توان با کمک انجام عمل جراحی سانترال لب، فاصله بین لب و بینی را افزایش داد تا دندان های بالایی نیز هنگام حرف زدن و خندیدن، دیده شوند. برجسته شدن لب ها به صورت طبیعی و جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چه کاربردی دارد. شاید بتوان از روش های مختلفی برای برجسته تر کردن لب ها استفاده کرد، اما می توان گفت که تقریبا هیچ کدام از این روش ها به اندازه لیفت لب، نمی توانند ظاهر لب ها را طبیعی جلوه دهند. با کمک عمل جراحی سانترال لب، می توان لب بالایی را حجیم تر و پرتر نشان داد. این عمل جراحی باعث می شود تا لب ها ظاهر بزرگ تری داشته باشند و از حالت نازکی خارج شوند. به دلیل اینکه لب ها بخش اصلی از زیبایی ظاهری چهره را تشکیل می دهند، بزرگ تر و حجیم تر شدن آن ها می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی چهره بگذارد. حذف اسکار زیر بینی، شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده که از نگاه کردن به اسکار زیر بینی خودتان احساس ناراحتی پیدا کرده باشید. اسکار در واقع یک بخش باقی مانده از زخم است که می تواند ظاهر پوست را متفاوت کند. با عمل جراحی سانترال لب، می توان بخشی از اسکاری که روی پوست تشکیل شده است را برداشت. البته انجام این کار بستگی به نظر پزشک، محل اسکار و شرایط آن دارد. رفع خطوط افقی بالای لب و جوان تر نشان دادن چهره، یکی دیگر از مزایای اصلی سانترال لب این است که می تواند چهره را جوان تر از حد معمول نشان دهد. با کمک این روش، دیگر چین و چروک های افقی بالای لب دیده نمی شوند. البته این در صورتی است که پزشک، تخصص کافی برای انجام این کار داشته باشد و بتواند با حذف این چین و چروک ها، ظاهر پوست را جوان تر کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در کلینیک دکتر آرمان فر در تماس باشید و پاسخ پرسش های خود دست پیدا کنید.


جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان - کلینیک دکتر آرمان فر

جراحی زیبایی سانترال لب چه کاربردی دارد

جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چه کاربردی دارد. جراحی زیبایی سانترال لب یک فرایند جراحی زیبایی است که به منظور بهبود شکل و اندازه لبها انجام می شود. این جراحی ممکن است شامل افزایش حجم لبها، کاهش چین و چروک های لب، تغییر شکل لب بالا یا پایین و یا تغییر اندازه و شکل لبهای برجسته باشد. کاربردهای جراحی زیبایی سانترال لب را بیان می کنیم. افزایش حجم لبها، برخی افراد احساس می کنند که لبهای ضخیم تری زیباتر به نظر می رسند و از این رو این جراحی را انجام می دهند. کاهش چین و چروک های لب، با پیری و یا به دلیل عوامل دیگر، چین و چروک هایی در لبها ایجاد می شود که با جراحی زیبایی سانترال لب می توان آن ها را کاهش داد. تغییر شکل لب بالا یا پایین، برخی افراد ممکن است احساس کنند که شکل لبهایشان نامناسب است و از این رو می خواهند شکل آن ها را تغییر دهند. تغییر اندازه و شکل لبهای برجسته، برخی افراد ممکن است لبهای برجسته ای داشته باشند که می خواهند شکل و اندازه آن ها را تغییر دهند. به طور کلی، جراحی زیبایی سانترال لب به منظور بهبود شکل و ظاهر لبها انجام می شود و می تواند به افراد کمک کند تا از ظاهر جذاب تری برخوردار شوند. اما قبل از تصمیم گیری برای انجام این جراحی، بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید و تمامی ریسک ها و مزایای آن را در نظر بگیرید. در کلینیک دکتر آرمان فر می توانید به نتیجه ای دلخواه در مورد عمل جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان دست پیدا کنید زیرا همه چیز سر جای خود قرار دارد و می توانید به آسانی از خدمات و تجربه و دانش ما در این مسبر بهره مند شوید. با توجه به همین موضوع است که مشتریان ما تنها کافی است که یکبار از این امکانات ما استفاده کنند و آنگاه همکاری های آینده خود را نیز با ما خواهد داشت. در ادامه به شما می گوییم که آیا سانترال لب دائمی است. یکی از سوالات رایجی که در مورد لیفت و سانترال لب پرسیده می شود، این است که آیا این روش دائمی است. یا اگر نیست چقدر ماندگاری دارد. همانطور که در این مقاله اشاره کردیم، روش های مختلفی برای حجیم تر کردن لب ها وجود دارند که دائمی نیستند، به طور مثال، شما با تزریق ژل و فیلر می توانید لب های خود را حجیم تر، برجسته تر و جذاب تر نشان دهید، اما برای اینکه شکل لب ها حفظ شود، هر چند ماه یک بار نیاز به تزریق مجدد فیلر دارید که این موضوع قطعا برای شما مطلوب نخواهد بود. سانترال لب که با برداشتن بخشی از پوست انجام می شود، یک راه حل دائمی برای بزرگ تر کردن لب هاست. با کمک این روش دیگر نیازی نیست که از فیلرها یا پرکننده های لب برای بزرگ تر کردن آن ها استفاده کنید. البته نباید از این موضوع هم غافل شویم که روند پیری و افتادگی پوست حتی پس از انجام سانترال لب نیز به طور طبیعی پیش می رود و بنابراین طبیعی است که پس از افزایش سن، به مرور پوست اطراف لب ها نیز افتاده شوند و شاید کمی از تاثیر سانترال لب کاهش پیدا کند، اما این موضوع، چیزی است که نمی توان از آن پیشگیری کرد و خواه یا ناخواه اتفاق می افتد. عوارض ناشی از جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چیست. 


لیفت سانترال لب، یکی از روش های بسیار کم عارضه و ایمن برای بزرگ تر کردن و حجیم تر کردن لب هاست. عوارض این عمل جراحی بسیار محدود است و با انتخاب پزشک مناسب و مراجعه به بهترین و معتبرترین کلینیک زیبایی، به احتمال زیاد هیچ عارضه خاصی را در اثر انجام این عمل جراحی مشاهده نخواهید کرد. البته پس از انجام عمل جراحی لیفت لب، وجود تورم و کبودی در محل جراحی طبیعی است و نیازی به نگرانی نیست. بسته به شرایط افراد این کبودی و تورم ممکن است تا یک هفته باقی بماند، اما حتی برخی از افراد به دلیل شرایط بدنی که دارند، ممکن است بیشتر از یک هفته شاهد عوارض این عمل جراحی باشند. برای ترمیم زخم و بخیه ای که در زیر بینی و به صورت خیلی ریز زده شده است، باید صبورتر باشید، چراکه حدود شش الی دوازده ماه برای ترمیم زخم و بخیه زمان لازم است. البته می توان با کمک کرم های ترمیمی، آثار زخم و بخیه را تا حد زیادی کاهش داد و روند بهبود آن را سرعت بخشید. برای انجام جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان باید چه مراقبت هایی داشته باشیم. برای انجام هر عمل جراحی، حتی عمل های جراحی سرپایی، رعایت کردن یک سری نکات ضروری است، چرا که به هرحال، این عمل های جراحی به صورت تهاجمی انجام می شوند و می توانند باعث ایجاد زخم و نیاز به بخیه شوند. برای انجام عمل سانترال لب، نیاز به رعایت کردن یک سری نکات قبل و بعد از جراحی دارید. بنابراین، اگر کاندیدای انجام این عمل جراحی هستید، با ما همراه باشید تا با مراقبت های لازم قبل و بعد از این عمل آشنا شوید. مراقبت های قبل از جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چه کاربردی دارد. در صورتی که از هر داروی خاصی مانند داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، باید این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. ممکن است بسته به نظر پزشک، لازم باشد از چند روز یا چند هفته قبل از سانترال لب، مصرف آنها را قطع کنید در صورتی که دارای هر 

بیماری زمینه ای خاصی هستید، آن را با پزشک خود در میان بگذارید. در صورت داشتن سابقه ویروس تبخال، بهتر است با پزشک در این مورد صحبت کنید. بهتر است که حدود یک هفته قبل از جراحی از سیگار و قلیان کشیدن خودداری کنید. بهتر است حدود چهل و هشت ساعت قبل از لیفت لب، از مصرف الکل خودداری کنید. در صورت صلاحدید پزشک دوازده ساعت قبل از سانترال لب، از مصرف غذا و نوشیدنی پرهیز کنید. مراقبت های بعد از مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان، در چهل و هشت ساعت اولیه پس از جراحی، بهتر است که در خانه بمانید و به طور کامل استراحت کنید. وجود تورم و کبودی در روزهای ابتدایی پس از انجام سانترال لب، طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد. در هنگام خوابیدن، چند پشتی زیر سر خودتان قرار دهید تا سرتان به سمت بالا بیاید و فشاری به لب های شما وارد نشود. محل بخیه و زخم باید تمیز نگه داشته شود. استفاده از پماد آنتی بیوتیک هفته اول پس از جراحی، ضروری است. تا یک هفته اول از صحبت کردن طولانی مدت و غذا خوردن زیاد (مخصوصا غذاهای سفت که نیاز به جویدن زیاد دارند) خودداری کنید. انجام ورزش های سنگین و سبک تا دو هفته پس از انجام جراحی، ممنوع است. بهتر است که تا سه هفته پس از عمل، از انجام کارهای سنگین و بلند کردن وسایل سنگین خودداری کنید. تا ترمیم کامل زخم ها و بخیه ها، از وارد کردن فشار به لب ها خودداری کنید. در صورت تجویز پزشک از بالم لب مناسب برای حفظ سلامت لب ها استفاده کنید. در صورت نیاز به مسواک زدن، مراقبت باشید تا فشاری به لب های شما وارد نشود. تا زمان بهبودی کامل زخم ها و بخیه ها از مصرف دخانیات و الکل خودداری کنید. هزینه جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان، حال که با عمل لیفت سانترال لب آشنا شدید، شاید برای شما این سوال مطرح شود که هزینه انجام این عمل جراحی چقدر است؟


به طورکلی، هر عمل زیبایی با هزینه های جانبی مختلفی همراه است و این موضوع باعث متفاوت شدن هزینه انجام سانترال لب نیز می شود. بسته به شرایط چهره و میزان تغییرات مورد نیاز، دستمزد جراح و نیز کلینیکی که انتخاب کرده اید، هزینه های انجام عمل جراحی لیفت لب متفاوت خواهد بود. همچنین، به غیر از اینکه باید یک هزینه اصلی برای انجام لیفت لب ها بپردازید، نیاز به پرداخت هزینه های جانبی مانند انجام آزمایشات قبل از عمل و خرید داروها برای پس از انجام عمل سانترال لب، دارید. بدیهی است که قیمت هر یک از هزینه های اصلی و جانبی بسته به شرایط، موقعیت جغرافیایی و زمان انجام لیفت لب متفاوت خواهد بود. بنابراین، برای اطلاع دقیق از قیمت عمل لیفت سانترال لب، باید ابتدا پزشک و کلینیک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس از کلینیک اقدام به استعلام قیمت کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که هرچند ممکن است هزینه انجام این عمل نسبت به روش های دیگر بیشتر باشد، اما به مزیت هایی که دارد می ارزد، مخصوصا اینکه لیفت لب یک روش دائمی برای زیباتر کردن لب هاست که یک بار برای همیشه انجام می شود و طبیعتا در طولانی مدت نسبت به روش های موقتی دیگر که دائما نیاز به تجدید دارند، مقرون به صرفه تر است. اهمیت مراجعه به بهترین پزشک برای انجام جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چیست. شاید در ابتدای امر تصور شود که سانترال لب یک روش جراحی بدون عارضه و ساده است که هر پزشکی می تواند آن را انجام دهد، اما واقعیت این است که حتی این عمل سرپایی هم که در مجموع سی الی چهل و پنج دقیقه زمان افراد را می گیرد، می تواند یک سری عوارض به دنبال داشته باشد، به خصوص اگر افراد به پزشک متخصص یا کلینیک معتبری مراجعه نکنند. متاسفانه، مراجعه به پزشک غیرحاذق یا انجام عمل در مراکز غیرتخصصی یا کلینیک های غیرمعتبر، می تواند باعث عوارضی مثل 

عفونت در لب ها و آب آوردن آن ها شود. بنابراین، بسیار مهم است که جراحی سانترال لب به صورت اصولی، توسط پزشک متخصص و در یک کلینیک معتبر انجام شود تا در نهایت نتیجه مطلوبی از این تکنیک زیبایی لب ها بگیریم و درگیر عوارض ناخوشایند آن نشویم. همانطور که اشاره شد، مراجعه به یک پزشک حاذق برای انجام سانترال لب اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین خاطر، توصیه می شود که قبل از انتخاب پزشک و مرکز زیبایی، درباره سوابق کاری پزشک مورد نظر خود تحقیق کنید و بررسی های لازم را انجام دهید. آیا سانترال لب باعث برجسته تر شدن لب های پایینی نیز می شود. سانترال لب با کشیدن پوست لب بالایی، باعث برجسته تر شدن لب های بالایی می شود و تاثیر چندانی روی لب های پایینی ندارد. حداقل سی دقیقه زمان برای انجام این عمل جراحی لازم است که بسته به شرایط عمل، ممکن است افزایش هم پیدا کند. خونریزی سانترال لب چقدر است. برای انجام سانترال لب، یک برش بسیار کوچک زیر بینی زده می شود، بنابراین خونریزی زیادی ندارد و می توان به راحتی آن را کنترل کرد. عمل سانترال لب، یکی از عمل های جراحی بسیار کم عارضه است که می تواند برای تغییر شکل لب ها مورد استفاده قرار گیرد. همانطور که در این مطلب اشاره شد، این عمل برای رفع فاصله زیاد بین لب ها و بینی و افزایش حجم لب ها انجام می شود و به همین خاطر، می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی ظاهری چهره داشته باشد. با انتخاب بهترین پزشک برای انجام این عمل جراحی، می توانید با خیال راحت انجام آن را به پزشک بسپارید و در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه دلخواه خود را ببینید. البته فراموش نکنید که لیفت لب با یک سری عوارض موقتی نیز همراه است. بنابراین، باید برای دیدن نتیجه نهایی صبور باشید. در کلینیک دکتر آرمان فر می توانید به نتیجه ای مناسب در جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان دست پیدا کنید.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان

مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان را در اینجای مطلب بررسی می کنیم. جراحی زیبایی سانترال لب یک روش جراحی زیبایی است که به منظور تقویت و تغییر شکل لب ها انجام می شود. این روش می تواند مزایا و مزایای زیر را داشته باشد. افزایش حجم لب، جراحی سانترال لب می تواند باعث افزایش حجم لب و ایجاد لب های پرتر و جذاب شود. تغییر شکل لب، این روش به افراد کمک می کند تا شکل و اندازه لب های خود را به دلخواه تغییر دهند و به شکلی مطلوب تر و زیباتر داشته باشند. اصلاح نقص های ظاهری، جراحی سانترال لب می تواند به افراد کمک کند تا نقص های ظاهری لب های خود را اصلاح کنند، مانند لب های باریک یا نامتقارن. افزایش اعتماد به نفس، افرادی که با شکل و اندازه لب های خود را راضی نیستند ممکن است از افزایش اعتماد به نفس و احساس زیبایی بیشتری پس از انجام جراحی سانترال لب بهره مند شوند. نتایج دائمی، نتایج جراحی سانترال لب اغلب دائمی است و افراد نیازی به مراقبت های دائمی برای حفظ نتایج ندارند. با این حال، قبل از تصمیم گیری برای انجام جراحی سانترال لب، بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید و مزایا و معایب این روش را به دقت بررسی کنید. ما در کلینیک دکتر آرمان فر به دنبال این هستیم که بهترین خدمات را در جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان به شما مراجعین محترم ارائه کنیم تا در نهایت با استفاده از مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان بالاترین میزان رضایت مندی در شما به وجود آید. در ادامه مطلب با ما همراهی کنید. دلیل اهمیت لیفت سانترال لب از آن جایی مشخص می شود که لب بعد از چشم، به عنوان مهم ترین عامل در جذابیت صورت به شمار می رود. 


یکی از تغییرات طبیعی بدن این است که با افزایش سن، فاصله بینی و لب بیشتر می شود و دندان های بالایی تحت پوشش لب قرار میگیرد که جلوه ناخوشایندی را به همراه دارد، بنابراین با لیفت سانترال لب، این فاصله کاهش خواهد کرد. علاوه بر زیبایی و جوانسازی، تاثیر بسیار مثبتی در اعتماد به نفس افراد می تواند داشته باشد. چگونگی انجام جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان، مانند اکثر عمل های زیبایی، شروع فرایند لیفت سانترال لب، ابتدا توسط تزریق مواد بی حسی صورت می گیرد. سپس پزشک مربوطه با استفاده کردن از قلم مخصوص، اقدام به مارک کردن بخش های مشخص شده جهت تشکیل الگو، می کند. سپس، بر اساس الگو، پوست اضافی برداشته می شود و آنرا بالا آورده تا با قسمت پوست زیری بینی بخیه بخورد. درست است که لیفت سانترال لب، جز جراحی های کم ریسک کی باشد. اما مراجعه کننده، باید از میزان و محل ارتفاع لب محتاط باشد. در بعضی مواقع ممکن است نیاز به عمل دیاموند باشد. این عمل باعث بالا رفتن گوشه های لب می شود. پس از اینکه متقاضی با پزشک ملاقات می کند، معاینات اولیه آغاز می شود. در بعضی از کلینیک ها دستگاه های عکسبرداری ۳ بعدی موجود است که می تواند متقاضی را از نتیجه حاصل، آگاه کند. قبل از عمل سانترال لب باید به موارد زیر توجه داشته باشید. در روز جراحی، از آرایش کردن خودداری کنید. اگر دخانیات مصرف می کنید مانند سیگار، از چند روز قبل آن را متوقف کنید. اگر دارویی را مصرف می کنید، حتما با پزشک خود در میان بگذارید. به عنوان نمونه آسپرین باعث افزایش خونریزی می شود. همچنین اگر به دارویی حساسیت دارید، با پزشک خود مطرح کنید. دوره ریکاوری بعد از جراحی سانترال لب، اغلب یک بازه یک هفته ای می باشد. در این زمان، بهتر است مراقبت های سانترال لب را حتما رعایت کنید.

 از انجام فعالیت های سنگین به شدت خودداری کنید. اگر درد زیادی را احساس کردید، می توانید از مسکن هایی که بدون نسخه می باشند استفاده کنید. تا یک مدت، فقط غذا های نرم را مصرف کنید و از باز و بسته کردن اضافی لب پرهیز کنید. حداقل تا سه الی چهار روز از آرایش کردن پرهیز کنید. اگر در لب تورم مشاهده کردید، می توانید از کیت های سرمایشی برای کاهش تورم استفاده کنید. لیفت سانترال لب برای چه کسانی مناسب می باشد و جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چه کاربردی دارد. ممکن است بعضی افراد از قبل بر روی لب خود عمل های زیبایی دیگری انجام داده باشند. به عنوان نمونه، شخصی تزریق فیلر را بر روی لب خود انجام داده باشد، تمایل و جهت لب ها به سمت داخل می شود و برای حل این مشکل، از لیفت سانترال لب استفاده می شود. این عمل برای افراد زیر مناسب می باشد. اشخاصی که دچار مشکلات ساختار لب و بینی هستند. به طور کلی افرادی از وضعیت فعلی لب خود راضی نیستند. کسانی که می خواهند چروک های لب خود را از بین ببرند. افرادی که لب های نازکی دارند. مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان شامل عمل های مختلفی است. لیفت لب با برش زیر بینی، در این روش برش انجام شده در زیر بینی صورت می گیرد و تمامی قسمت های لب اعم از بالا، چپ و راست، به سمت بالا کشیده می شوند. این روش تحت عنوان شاخ گاوی نیز شناخته می شود. روش ایتالیایی در جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چیست. مانند روش برش زیر بینی می باشد، تنها با این تفاوت که، در قسمت زیر بینی دو برش بسیار ریز صورت می گیرد که از دقت و ظرافت بیشتری برخوردار است. اصولا این روش برای افرادی انجام می شود که دارای لب بالایی کشیده، قوس بیش ازحد برجسته در لب بالا، عدم تقارن در لب ها یا فیلتروم با اندازه بیش از یک و نیم سانتی متر هستند.


هزینه جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان در روش مستقیم، در این نوع روش از لیفت لب، باعث حجیم تر و پررنگ تر شدن لب می شود. قسمتی از پوست بیرونی لب در این روش برداشته می شود و به بالا کشیده می شود. جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان و لیفت گوشه لب، این عمل برای کسانی مناسب می باشد که لب هایشان به دلایلی نظیر شل شدگی، حالت طبیعی خود را از دست داده است و یک حالت افتادگی را گرفته است. به زبان دیگر، گوشه لب اینگونه افراد به سمت پایین قرار گرفته است. در این روش، قسمت از پوست گوشه لب را جدا می کنند و به سمت بالا می کشانند. همچنین این تکنیک، برای زیباجویانی که در دارای خط حزن هستند، مناسب است. لیفت سانترال لب بالا، لیفت سانترال لب بالا یا به اصطلاح شاخ گاوی جراحی آن به نحوی است که زیر بینی فرد همانند طرح شاخ گاو برش می خورد و سپس اندازه گیری های خیلی دقیقی فاصله ی لب و بینی را تخمین می زنند و پزشک برش و شکاف را درست می کند. بخشی از پوست و لایه ی زیرین پوست برداشته می شود و سپس توسط بخیه شکاف ایجاد شده، بسته می شود. لیفت لب گال وینگ و جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چه کاربردی دارد. در مواردی احتمال دارد فاصله ی بین لب و بینی فرد کاملا مناسب باشد اما مشکل ظاهری فرد، لب بالا نازک و باریک دیده می شود. در این مواردی پزشک با هدف برجسته کردن قسمت های لب، بخشی از پوست بالای لب را از زیر بینی به صورت عمودی بر جدا می کند و یک شکاف کوچک ایجاد می شود که دیگر نیازی به برداشتن بافت قاعده ی بینی در این موارد نیست. هزینه جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان، محاسبه کردن هزینه لیفت سانترال لب به عواملی نظیر، نوع عمل انجام شده، میزان تجربه و تخصص پزشک که رابطه مستقیمی با دستمزد وی دارد، موقعیت محلی، دارو های استفاده شده.

علاوه بر آن، ممکن است هنگام لیفت لب، عمل های دیگری هم نیاز باشد که باعث افزایش هزینه نهایی می شود. به این نکته باید توجه شود که، به دلیل اینکه اینگونه عمل ها، در دسته جراحی زیبایی قرار می گیرند، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان، عمل لیفت سانترال لب یکی از روش های کم تهاجم می باشد که برای زیبایی و افزایش حجم لب مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای لیفت سانترال لب می توان به موارد زیر اشاره کرد. تاثیر مثبت در جوانسازی لب، نمایش دندان های بالایی، بهبود چین و چروک بین بینی و لب، آسیب رسیدن به عصب لب و از بین رفتن احساس، افزایش زاویه بین لب و بینی. آناتومی اطراف لب و بینی تاثیر خاصی در زیبایی هر فرد دارد. افزایش برجستگی لب، جراحی لیفت سانترال لب باعث می شود که نوک بینی اندکی بالاتر برود، البته این روش جوانسازی مخصوص بالا بردن نوک بینی نیست. عوارض جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چیست. جراحی سانترال لب، عمل خطرتاکی نیست و جزو روش های کم تهاجمی است. در خصوص عوارض لیفت سانترال لب باید بگوییم که عوارض این جراحی موقتی است و جای هیچ گونه نگرانی نیست. انتخاب کلینیک مناسب و معتبر و رعایت مراقبت هایی که پس از این جراحی باید انجام دهید، باعث کاهش عارضه لیفت سانترال لب می شود. در ادامه برخی از شایع ترین عوارض لیفت سانترال لب را برای شما بیان کردیم که به شرح زیر است. قرمزی در اطراف لب و ناحیه لیفت شده، ایجاد ورم و پفی به مدت یک روز، احساس اندکی درد، در صورت مراجعه به پزشک نامعتبر، احتمال بروز عفونت، اسکار و عدم تقارن در لب ها وجود دارد. آب آوردن در ناحیه عمل نیز از عوارضی خواهد بود که ممکن است در صورت مراجعه به کلینیک و پزشک نامعتبر، به آن دچار شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.


جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان - کلینیک دکتر آرمان فر

هزینه جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان

هزینه جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چگونه تعیین می شود. تخصص و تجربه جراح بسیار موثر بر هزینه جراحی زیبایی سانترال لب است. جراحان با تجربه و تخصص بالاتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. موقعیت مطب جراح نیز می تواند بر هزینه تاثیرگذار باشد. در شهرها و مناطقی با هزینه های زندگی بالا، هزینه جراحی ممکن است بیشتر باشد. نوع جراحی زیبایی سانترال لب نیز می تواند بر هزینه تاثیرگذار باشد. جراحی های پیچیده تر و دقیق تر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. هزینه های جانبی مانند هزینه های بیمارستان، آنستزی و مراقبت های پساعملیاتی نیز می تواند بر هزینه جراحی تاثیرگذار باشد. امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته ممکن است هزینه جراحی را افزایش دهد. هزینه های مربوط به مراقبت های پساعملیاتی و داروها نیز ممکن است بر هزینه جراحی تاثیرگذار باشد. کلینیک دکتر آرمان فر در تلاش است تا هزینه هایی پایین تر را از شما مراجعین گرامی دریافت کند تا همگان این امکان را داشته باشند که با انجام جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان به پوستی شاداب و جوان دست پیدا کنند. در ادامه مورد ماندگاری سانترال لب صحبت می کنیم. اگر شما نیز جز آن افرادی هستید که که به یافتن روشی برای جذابیت و زیبایی لب های خود هستید و درست نمی دانید دقیقا باید از چه روشی برای این کار استفاده کنید ما به شما توصیه می کنیم که از روشی دائمی به نام جراحی سانترال لب بهره مند شوید، زیرا ماندگاری لیفت سانترال لب به گونه ای است که در طولانی مدت باقی خواهد ماند و تنها در اثر حوادث و سوانح یا آسیب های جسمی، احتمال دارد ظاهر کلی لب های شما دچار تغییر شود. اگر می خواهید زیبایی و جذابیت در لب را به همیشگی داشته باشید و به اجبار هزینه ی زیادی را در فواصل زمانی مختلف به خود تحمیل نکنید و صرفه جویی در وقت خود کنید، ما به شما توصیه میکنیم از روش سانترال لب بهره مند شوید. ماندگاری این روش کاملا دائمی است و از طرفی نیز ظاهری کاملا طبیعی به لب ها می بخشد. آیا در جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان، بیهوشی واقعا نیاز است. اگر قصد انجام عمل سانترال لب را داشته باشید، شاید این سوال برای شما در ذهنتان شکل گرفته باشد که بیهوشی آیا واقعا نیاز است. در پاسخ به این سوال باید گفت این عمل با بی حسی موضعی به راحتی قابل اجراست و نیاز به بیهوشی نیست. البته به این نکته هم باید اشاره کرد که در برخی از موارد که به بیهوشی نیاز دارد که با توجه به صلاح دید جراح پلاستیک، می توان از بیهوشی عمومی استفاده کرد. آیا مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان همراه با عمل بینی همزمان امکان پذیر است. اگر قصد دارید عمل بینی و لیفت سانترال لب را همزمان انجام دهید، توصیه می شود در مورد انجام این جراحی حتما اطلاعات کافی داشته باشید تا بدون تردید این عمل را انجام دهید. یکسری مزایا و معایبی لیفت سانترال لب همراه با عمل بینی دارد که باید به شکل دقیق با توجه به این موارد تصمیم گرفت. برای گرفتن نتایج مطلوب و حداقل داشتن عوارض ناشی از این عمل همزمان، باید زیر نظر حراج ماهر و مجربی که متعهد و ماهر نیز می باشد، انجام شود تا بیمار مجبور به طی دوره نقاهت طولانی نباشد. با توجه به نکات گفته در ارتباط با انواع مختلف عمل لیفت سانترال لب، در می یابیم که، انجام این عمل، با توجه به روش های مختلفی که دارد، نیازمند تخصص و تجربه حرفه ای در این زمینه می باشد. چرا که در صورتی که افراد غیر متخصص این کار را انجام دهند، خسارات جبران ناپذیری به فرد وارد می شود. نتایج اولیه و معمولی بعد از سه هفته نمایان می شود، اما بعد از حدود دو ماه که تورم کاهش یافت شما به وبی می توانید نتایج عمل را ملاحظه کنید. جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چیست. 


این عمل یک عمل زیبایی است، نوع بخیه ای که زده می شود کاملا ظریف و مخصوص جراحی های زیبایی است. همچنین بعد از عمل کرم های ترمییم کننده نیز تجویز می شود. بنابراین اثری از زخم و اسکار در محل عمل باقی نمی ماند. چه میزان پوستی در این عمل برداشته می شود. میزان پوستی که باید برداشته شود را پزشک بعد از معاینه مشخص می کند. ولی حدودا بین پنج تا هفت میلی متر برداشته می شود. آیا با جراحی لیفت سانترال لب می توان افتادگی گوشه دهان را اصلاح کرد. افتادگی گوشه دهان در هر شخصی نشان از غمگین بودن، افسردگی و افزایش سن و سال شخص دارد و اثرات ناخوشایندی در فرد ایجاد می کند. از آنجا که در جراحی لیفت سانترال لب، با برشی که در پایین بینی داده میشود، فقط بخش وسط لب را بالا خواهیم کشید و هیچگونه تغییری در بخش کناری لب و علی الخصوص گوشه دهان ایجاد نخواهد شد. هم اکنون می توانید با استفاده از امکانات به روز کلینیک دکتر آرمان فر جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان را با بهترین شرایط انجام دهید. چگونه تعیین می شود. تخصص و تجربه جراح بسیار موثر بر هزینه جراحی زیبایی سانترال لب است. جراحان با تجربه و تخصص بالاتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. موقعیت مطب جراح نیز می تواند بر هزینه تاثیرگذار باشد. در شهرها و مناطقی با هزینه های زندگی بالا، هزینه جراحی ممکن است بیشتر باشد. نوع جراحی زیبایی سانترال لب نیز می تواند بر هزینه تاثیرگذار باشد.

جراحی های پیچیده تر و دقیق تر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. هزینه های جانبی مانند هزینه های بیمارستان، آنستزی و مراقبت های پساعملیاتی نیز می تواند بر هزینه جراحی تاثیرگذار باشد. امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته ممکن است هزینه جراحی را افزایش دهد. هزینه های مربوط به مراقبت های پساعملیاتی و داروها نیز ممکن است بر هزینه جراحی تاثیرگذار باشد. کلینیک دکتر آرمان فر در تلاش است تا هزینه هایی پایین تر را از شما مراجعین گرامی دریافت کند تا همگان این امکان را داشته باشند که با انجام جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان به پوستی شاداب و جوان دست پیدا کنند. در ادامه مورد ماندگاری سانترال لب صحبت می کنیم. اگر شما نیز جز آن افرادی هستید که که به یافتن روشی برای جذابیت و زیبایی لب های خود هستید و درست نمی دانید دقیقا باید از چه روشی برای این کار استفاده کنید ما به شما توصیه می کنیم که از روشی دائمی به نام جراحی سانترال لب بهره مند شوید، زیرا ماندگاری لیفت سانترال لب به گونه ای است که در طولانی مدت باقی خواهد ماند و تنها در اثر حوادث و سوانح یا آسیب های جسمی، احتمال دارد ظاهر کلی لب های شما دچار تغییر شود. اگر می خواهید زیبایی و جذابیت در لب را به همیشگی داشته باشید و به اجبار هزینه ی زیادی را در فواصل زمانی مختلف به خود تحمیل نکنید و صرفه جویی در وقت خود کنید، ما به شما توصیه میکنیم از روش سانترال لب بهره مند شوید.


 ماندگاری این روش کاملا دائمی است و از طرفی نیز ظاهری کاملا طبیعی به لب ها می بخشد. آیا در جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان، بیهوشی واقعا نیاز است. اگر قصد انجام عمل سانترال لب را داشته باشید، شاید این سوال برای شما در ذهنتان شکل گرفته باشد که بیهوشی آیا واقعا نیاز است. در پاسخ به این سوال باید گفت این عمل با بی حسی موضعی به راحتی قابل اجراست و نیاز به بیهوشی نیست. البته به این نکته هم باید اشاره کرد که در برخی از موارد که به بیهوشی نیاز دارد که با توجه به صلاح دید جراح پلاستیک، می توان از بیهوشی عمومی استفاده کرد. آیا مزایای جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان همراه با عمل بینی همزمان امکان پذیر است. اگر قصد دارید عمل بینی و لیفت سانترال لب را همزمان انجام دهید، توصیه می شود در مورد انجام این جراحی حتما اطلاعات کافی داشته باشید تا بدون تردید این عمل را انجام دهید. یکسری مزایا و معایبی لیفت سانترال لب همراه با عمل بینی دارد که باید به شکل دقیق با توجه به این موارد تصمیم گرفت. برای گرفتن نتایج مطلوب و حداقل داشتن عوارض ناشی از این عمل همزمان، باید زیر نظر حراج ماهر و مجربی که متعهد و ماهر نیز می باشد، انجام شود تا بیمار مجبور به طی دوره نقاهت طولانی نباشد. با توجه به نکات گفته در ارتباط با انواع مختلف عمل لیفت سانترال لب، در می یابیم که، انجام این عمل، با توجه به روش های مختلفی که دارد، نیازمند تخصص و تجربه حرفه ای در این زمینه می باشد.

 چرا که در صورتی که افراد غیر متخصص این کار را انجام دهند، خسارات جبران ناپذیری به فرد وارد می شود. نتایج اولیه و معمولی بعد از سه هفته نمایان می شود، اما بعد از حدود دو ماه که تورم کاهش یافت شما به وبی می توانید نتایج عمل را ملاحظه کنید. جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان چیست. این عمل یک عمل زیبایی است، نوع بخیه ای که زده می شود کاملا ظریف و مخصوص جراحی های زیبایی است. همچنین بعد از عمل کرم های ترمییم کننده نیز تجویز می شود. بنابراین اثری از زخم و اسکار در محل عمل باقی نمی ماند. چه میزان پوستی در این عمل برداشته می شود. میزان پوستی که باید برداشته شود را پزشک بعد از معاینه مشخص می کند. ولی حدودا بین پنج تا هفت میلی متر برداشته می شود. آیا با جراحی لیفت سانترال لب می توان افتادگی گوشه دهان را اصلاح کرد. افتادگی گوشه دهان در هر شخصی نشان از غمگین بودن، افسردگی و افزایش سن و سال شخص دارد و اثرات ناخوشایندی در فرد ایجاد می کند. از آنجا که در جراحی لیفت سانترال لب، با برشی که در پایین بینی داده میشود، فقط بخش وسط لب را بالا خواهیم کشید و هیچگونه تغییری در بخش کناری لب و علی الخصوص گوشه دهان ایجاد نخواهد شد. هم اکنون می توانید با استفاده از امکانات به روز کلینیک دکتر آرمان فر جراحی زیبایی سانترال لب در اصفهان را با بهترین شرایط انجام دهید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.