advertise

ساکشن در اصفهان

ساکشن در اصفهان - دکتر سجاد آرمانفر

ساکشن در اصفهان چیست

عمل لیپوساکشن در اصفهان در زبان انگلیسی به صورت liposuction نوشته می شود. لیپوساکشن در اصفهان نام های دیگری هم دارد مانند لیپوپلاستی و پیکر تراشی. شکم، پهلو، باسن، ران، بازو و گردن از شایع ترین نقاط بدن هستند که عمل لیپوساکشن در اصفهان برای آن ها به انجام می رسد. قیمت عمل ساکشن در اصفهان شکم و پهلو یکی از رایج ترین پرسش هایی است که خوانندگان گرامی مطرح می نمایند زیرا از بقیه بیشتر به انجام می رسند. 


ساکشن در اصفهان یکی از راه های کوچک کردن شکم می باشد و هدف از آن خارج کردن چربی اضافه در محل مورد نظر جهت زیبایی می باشد. با عمل لیپوساکشن در اصفهان، لاغری شکم و پهلو می تواند ایجاد شود. لیپوساکشن در اصفهان نوعی روش جراحی محسوب می شود که از ابزار ساکشن در اصفهان یا مکش، برای برداشتن چربی های نواحی خاصی از بدن مانند شکم، باسن، ران، باسن، بازوها یا گردن استفاده می‌گردد. علاوه بر این، روش لیپوساکشن در اصفهان قادر است تا در حین انجام بر روی نواحی خاص از بدن به آن ها شکل نیز بدهد. بنابراین از دیگر نام‌های لیپوساکشن در اصفهان می توان به لیپوپلاستی و کانتورینگ بدن اشاره کرد. اما بهتر است علاوه بر مسئله مهم هزینه لیپوساکشن در اصفهان شکم به این موضوع توجه داشته باشید که لیپوساکشن در اصفهان به طور معمول یک روش کلی کاهش وزن یا جایگزینی برای کاهش وزن در نظر گرفته نمی شود. اگر دچار اضافه وزن شدیدی هستید، احتمالا بایستی از طریق برنامه رژیم غذایی و ورزش یا از طریق روش های لاغری مانند جراحی بای پس معده نسبت به لاغری خود اقدام کنید. انجام این روش ها نسبت به لیپوساکشن در اصفهان نه تنها می توانند نتایج بهتری را برای شما رقم بزنند بلکه مقادیر بیشتری از وزن بدنی را در شما کم می کنند. اما اگر در نقاط خاصی، چربی بدن‌تان بسیار زیاد بوده ولی وزن بدنی ثابتی دارید، ممکن است کاندیدای انجام عمل لیپوساکشن در اصفهان با لیزر باشید. لیپوساکشن در اصفهان یک راه حل همه جانبه برای درمان چاقی به شمار نمی آید. به عبارت دیگر، عمل ساکشن در اصفهان جایگزین روش های مرسوم لاغری نیست. اگر فردی چاق است، ابتدا باید با رژیم درمانی و ورزش یا با عمل های جراحی لاغری مانند جراحی بای پس معده به محدوده وزن قابل قبول وارد شود. اگر افراد، با وجود داشتن وزن نسبتا ثابت همچنان از وجود چربی زائد در برخی نقاط بدن مانند شکم یا پهلو رنج می برند، عمل ساکشن در اصفهان شکم گزینه مناسبی برای آن هاست. 

آیا لیپوساکشن در اصفهان قابل برگشت است؟ تغییرات حاصل از کانتور یا پیکر تراشی به طور کلی دائمی هستند، البته تا زمانی که وزن شما ثابت باقی بماند. پس از لیپوساکشن در اصفهان، چین خوردگی‌های پوستی خودشان به خطوط جدید نیازمند درمان تبدیل می شوند. اما اگر از رنگ پوست و خاصیت ارتجاعی خوبی برخوردار باشید، احتمالاً پوست شما صاف به نظر خواهد رسید. با این حال، اگر پوست شما نازک و دارای خاصیت ارتجاعی ضعیف باشد، پوست در نواحی تحت درمان ممکن است شل به نظر برسند. لیپوساکشن در اصفهان بهتر است یا جراحی لاغری؟ احتمالا یکی از سوالات اساسی که در ذهن شما نقش بسته، این است که کاربردهای درمان لیپوساکشن در اصفهان چیست؟ باید به شما بگوییم که لیپوساکشن در اصفهان به‌ویژه در از بین بردن چربی در پاها، شکم، پشت، بازوها، صورت و گردن موثر است. این روش نتایج چشمگیرتری نسبت به سایر روش های کاهش چربی غیرتهاجمی دارد؛ با این حال، دوره نقاهت طولانی‌تری (تا شش هفته) داشته و معمولاً هزینه بیشتری نسبت به سایر گزینه‌های غیرجراحی دارد. پس متوجه شدیم که لیپوساکشن در اصفهان روشی جراحی است که از تکنیک ساکشن در اصفهان برای حذف و برداشتن چربی از قسمت‌های خاصی از بدن مانند شکم، پهلو ها، رآن ها، باسن، بازو و گردن به کار می رود. لیپوساکشن در اصفهان همچنین به شکل دهی این قسمت‌ها کمک می کند. از دیگر نام‌های لیپوساکشن در اصفهان می توان به لیپوپلاستی و چربی کشی اشاره کرد. عمل لیپوساکشن در اصفهان به‌عنوان یک نوع جراحی کاهش وزن و یا جایگزینی برای آن در نظر گرفته نمی شود. اگر اضافه وزن دارید، احتمالاً با استفاده از رژیم‌های غذایی و ورزش و یا جراحی‌های لاغری مانند اسلیو معده و بای پس می تواند وزن بیشتری کم کنید تا لیپوساکشن در اصفهان. اگر دارای چربی اضافی زیاد در قسمت‌های خاصی از بدن هستید و در دیگر قسمت‌ها بدنتان فرم خوبی دارد می توانید از لیپوساکشن در اصفهان استفاده کنید.

کاندیدای مناسب برای لیپوساکشن در اصفهان

اگر با استفاده از رژیم و ورزش چربی های اضافه ناحیه شکم شما از بین نرفته است شما کاندید مناسبی برای لیپوساکشن در اصفهان شکم هستید. افرادی که تمایل به برداشتن چربی های اضافه ناحیه شکم خود دارند باید از سلامت عمومی بهره مند باشند و باید انتظارات خود را ازعمل جراحی لیپوساکشن در اصفهان واقعی کنند بهترین کاندیدا برای لیپوساکشن در اصفهان شکم افرادی هستند که دارای وزن تقریبا نرمال با پوستی سالم و انعطاف پذیر هستند که ناحیه شکم ان ها چربی های اضافه دارد.


کاربرد عمل لیپوساکشن در اصفهان (Liposuction)

لیپوساکشن در اصفهان برای حذف چربی های نقاط مختلفی از بدن که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نداده ‌اند، مانند موارد زیر مورد استفاده قرار می‌ گیرد: شکم، مناطق بالای بازو، باسن، ساق پا و مچ پا، سینه و پشت، باسن و ران، چانه و گردن. علاوه بر این، گاهی اوقات می توان از لیپوساکشن در اصفهان برای کوچک کردن سینه یا درمان ژنیکوماستی استفاده کرد. اجازه بدهید تا نگاهی دقیق‌تر به این موضوع داشته باشیم. زمانی که دچار اضافه وزن می شوید، سلول های چربی بدن شما از نظر اندازه و حجم افزایش می‌یابند. در روش لاغری موضعی با عمل لیپوساکشن در اصفهان تعداد سلول های چربی در یک ناحیه خاص کاهش می‌یابد. البته بایستی گفت که مقدار چربی برداشته شده به ظاهر ناحیه و حجم چربی آن نیز بستگی دارد. میزان چربی برداشته شده بستگی به‌ظاهر آن قسمت از بدن و حجم چربی دارد. تغییرات حاصل شده معمولا دائمی هستند تا زمانی که وزنتان ثابت باقی بماند. بعد از لیپوساکشن در اصفهان پوست خود را بافرم جدید نواحی مورد درمان قرار گرفته تطابق می دهد. اگر پوست خوب و الاستیکی داشته باشید بعد از عمل نیز صاف و خوب به نظر می‌رسد. اگرچه در غیر این صورت ممکن است در برخی نواحی شل و گشاد باشد. لیپوساکشن در اصفهان باعث بهبود سلولیت یا سایر اختلالات سطح پوست نمی شود. به همین ترتیب، لیپوساکشن در اصفهان علائم کش آمدن را نیز از بین نمی‌برد. برای اینکه کاندیدای لیپوساکشن در اصفهان باشید، باید به هیچ عارضه‌ای که بتواند جراحی را پیچیده کند مانند بیماری عروق کرونری، دیابت یا ضعف در سیستم ایمنی مبتلا نباشید.


دکتر سجاد آرمانفر

عمل لیپوساکشن در اصفهان چگونه انجام می‌ شود

برای انجام اجراحی لیپوساکشن در اصفهان در ابتدا با کمک روش انتخابی چربی های اضافه در ناحیه مورد نظر شکسته می شوند و به ذرات کوچک‌تری تبدیل می‌گردند. سپس با کمک لوله باریکی که به واسطه یک برش کوچک وارد بدن می شود، چربی ها و بافت‌های اضافه از بدن خارج می شوند. این عمل معمولا تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و به مدت یک الی سه ساعت زمان احتیاج دارد. در نهایت محل برش‌های ایجاد شده بخیه زده می شود و بانداژ و پانسمان در این محل صورت می‌گیرد. معمولا بیمار یک شب در بیمارستان بستری می شود اما ممکن است با تشخیص پزشک امکان ترخیص در همان روز امکان پذیر باشد. همچنین هزینه لیپوساکشن در اصفهان با توجه به عوامل مختلف برای هر فرد متفاوت است.


مراحل عمل لیپوساکشن در اصفهان؛ برای انجام جراحی زیبایی لیپوساکشن در اصفهان بایستی مراحل این طی شوند. به بهترین جراح لیپوساکشن در اصفهان برای انجام این عمل مراجعه نمایید. آزمایشات لازم قبل از جراحی را انجام داده و ننتیجه را به پزشک تحویل بدهید. در روز عمل با کمک یک همراه به بیمارستان یا کلینیک مورد نظر مراجعه کنید. جراح با کمک بیهوشی (در شرایط خاص با بی حسی) بیمار را آماده می کند. نواحی از بدن که نیاز به حذف چربی دارد قبل از جراحی علامتگذاری می شود. سلول های چربی با استفاده از روش انتخابی شکسته شده و به ذرات کوچک تبدیل می شوند. سپس با ایجاد یک برش کوچک، لوله مکش برای خارج کردن چربی ها وارد بدن می شود. با حرکت رو به جلو و عقب لوله، چربی ها شل شده و از بدن به راحتی خارج می شوند. در نهایت محل برش‌ها بخیه زده شده و بر روی آن پانسمان گرفته می شود. جراحی لیپوساکشن در اصفهان روی کدام اندام‌ ها انجام می‌ گیرد؟ عمل ساکشن در اصفهان تقریبا برای تمامی نواحی از بدن که دارای چربی و بافت‌های اضافه است استفاده می شود که از جمله آن ها می توان به این موارد زیر اشاره کرد.لیپوساکشن در اصفهان شکم و پهلو؛ عمل برداشتن چربی شکم چیست؟ از جراحی لیپوساکشن در اصفهان می توان برای حذف چربی های اضافه در ناحیه شکم و پهلو نیز استفاده کرد که در واقع از رایج‌ترین جراحی‌های لیپوساکشن در اصفهان درخواستی توسط متقاضیان می باشد. با انجام عمل لیپوساکشن در اصفهان شکم می توانید به فرم اندامی زیباتر و جذاب‌تر دست پیدا کنید. قیمت ساکشن در اصفهان شکم با توجه به میزان چربی بدن هر فرد متفاوت است که پس از جلسه مشاوره قیمت دقیق آن مشخص می شود.

 عمل لیپوساکشن در اصفهان شکم و پهلو یکی از راه های بسیار موثر برای پیکرتراشی میان تنه است. شکم و قسمت پهلو یکی از ناحیه هایی است که خیلی زود بر اثر تجمع چربی دچار چاقی می شود. به بیان دیگر شکم یکی از اولین قسمت هایی است که چربی در آن تجمع یافته و دچار تغییر فرم می شود. این قسمت دارای چربی های مقاومی بوده و استفاده از ورزش و رژیم غذایی برای از بین بردن چربی ‌های این ناحیه، پروسه ای دشوار و زمان بر دارد. البته این موضوع یک مزیت خیلی مهم دارد. پس از انجام جراحی شکم و پهلو می توان از چربی های استخراج شده برای تزریق در دیگر نقاط بدن استفاده کرد. روش انجام لیپوساکشن در اصفهان این ناحیه به این گونه است که ابتدا متخصص بیهوشی بیمار را بیهوش می کند. پس از آن سوراخ یا برش های بسیار کوچکی در طرفین شکم و در پهلوها ایجاد می شود. در مرحله بعد لوله کانولا به زیر پوست پهلو فرستاده شده و بر اساس روش جراحی، چربی ها تخریب شده و سپس به خارج از بدن کشیده می شود. هزینه لیپوساکشن در اصفهان شکم و پهلو دارای مقدار مشخص و معین نیست. معمولاً وسعت جراحی های زیبایی در تمام بیماران یکسان نبوده و بر اساس شرایط بیمار به روش های مختلفی نیاز است. مقدار چربی های انباشته شده در شکم و پهلوی هر فرد با دیگری متفاوت است. قیمت لیپوساکشن در اصفهان پهلو هم به طبع آن دارای مقدار معینی نمی باشد. مهارت و تجربه جراح، مقدار ذخیره چربی و روش مورد استفاده در تعیین این هزینه تاثیر گذار است. لیپوساکشن در اصفهان کمر؛ تمام افراد دوست دارند شکمی صاف و کمری باریک داشته باشند، زیرا فرم و سایز این ناحیه در تناسب اندام نقش کلیدی دارد. چربی های ذخیره شده در ناحیه کمر به دلیل استعداد این ناحیه در 


ذخیره چربی، دارای مقاومت بالایی بوده و از بین بردن آن ها با روش های معمولی کار دشواری است. برای افرادی که از این مشکل رنج می برند و زمان برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است، لیپوساکشن در اصفهان کمر بهترین گزینه است. قبل از انجام این جراحی، کمر و اطراف آن ضدعفونی و تمیز می شود. جراح کمر را علامت گذاری کرده و نقاط مناسب برای استخراج چربی را مشخص می کند. برای وارد کردن لوله کانولا به بدن برش های کوچکی در اطراف کمر و چین و چروک های طبیعی آن، ایجاد می شود به گونه ای که پس از چند ماه اثر آن از بین برود. جراح کانولا را به زیر پوست کمر وارد کرده و برای جدا کردن چربی ها فشاری را وارد می کند. در عمل لیپوماتیک کمر، فشار لازم برای جدا سازی چربی ها توسط دستگاه وارد می‌ شود. پس از جدا شدن چربی ها، با استفاده از دستگاه ساکشن در اصفهان به خارج از بدن منتقل می شود. همانند هر عمل زیبایی دیگر هزینه لیپوساکشن در اصفهان کمر نیز به طور قطع مشخص نیست. مهارت جراح تاثیر مستقیم بر قیمت لیپوساکشن در اصفهان کمر دارد. بسته به نقطه ای که عمل روی آن انجام می ‌شود، هزینه‌ ها نیز متغیر خواهد بود. همچنین بدن بیمار و میزان چربی ذخیره شده در پهلو هم بر این قیمت تاثیر می گذارد. در صورتی که جراحی علاوه بر کمر در نقاط دیگری از بدن هم انجام شود، قیمت نهایی افزایش می یابد. لیپوساکشن در اصفهان پشت گردن؛ برخی از افراد ممکن است دارای بافت چربی در ناحیه پشت گردن خود باشند که تمایل به رفع این مسئله دارند. از این رو برای انجام عمل لیپوساکشن در اصفهان پشت گردن نیز اقدام می کنند. لیپوساکشن در اصفهان غبغب؛ یکی دیگر از نواحی بدن که برای لیپوساکشن در اصفهان این ناحیه بسیار اقدام می شود، غبغب است. 

برداشتن بافت‌های چربی اضافه در ناحیه غبغب باعث ایجاد چهره‌ای جوان‌تر و زیباتر می شود. نتایج به دست آمده از این عمل در صورت رعایت رژیم غذایی سالم و انجام مداوم ورزش کاملا ماندگار و دائمی می باشند. لیپوساکشن در اصفهان صورت؛ یکی از رایج ترین مشکلاتی که اکثر افراد با آن مواجه هستند، چاقی صورت است که می تواند به دلایل مختلفی همچون وراثت، اضافه وزن و غیره رخ بدهد. این مسئله می تواند باعث کاهش اعتماد به نفس فرد شود. از بین بردن بافت‌های چربی با کمک ورزش و رژیم غذایی در این ناحیه از بدن بسیار دشوار است و به همین دلیل فرد می تواند از لیپوساکشن در اصفهان صورت برای کاهش چربی های اضافه استفاده نماید. لیپوساکشن در اصفهان صورت چربی های اضافی بدن به عنوان آخرین ایستگاه در صورت تجمع پیدا می کند. زمانی که صورت چاق می شود، فرم و زاویه مناسب خود را از دست می دهد. یکی از راحت ترین روش های کاهش چربی صورت، لیپوساکشن در اصفهان صورت است. برای انجام این عمل باید از کانولای بسیار ظریف(میکرو کانولا) استفاده شود. در مرحله اول سوراخ یا برش های کوچک و میلیمتری در ناهمواری های طبیعی صورت و یا خط رویش مو ایجاد شده و کانولا به داخل بافت های چربی فرستاده می شود. پس از این که چربی ها جدا شد، با کمک نیروی مکش دستگاه به بیرون از بدن کشیده می ‌شود. این عمل از حساسیت بالایی برخوردار بوده و باید توسط یک جراح ماهر انجام شود. به بانوان توصیه می شود در روز عمل لیپوساکشن در اصفهان صورت از آرایش پرهیز کنند. جراح باید مراقب باشد که به بافت های صورت آسیب وارد نشود. مدت زمان انجام این جراحی نسبتا کوتاه است. برای فرم دهی و جوانسازی صورت راه های مختلفی وحود دارد 


و برای مشخص کردن روش جراحی مناسب باید حتما با پزشک مشورت کرد. هزینه لیپوساکشن در اصفهان صورت بسته به پارامتر های مختلفی قابل تغییر است. هرچه چربی های انباشته شده در صورت فرد بیشتر باشد، قیمت عمل لیپوساکشن در اصفهان صورت هم افزایش می‌ یابد. همچنین مهارت و توانایی پزشک، پروسه بیهوشی، هزینه مرکز جراحی و روش مورد استفاده بر قیمت عمل تاثیر دارند. لیپوساکشن در اصفهان ران؛ رآن ها یکی از نواحی شایع برای تجمع بافت چربی می باشد که باعث بدفرمی بدن می‌گردد. در صورتی که فرد نتواند با کمک رژیم غذایی و یا فعالیت‌های ورزشی به فرم ایده آل بدن خود دست یابد می تواند از عمل لیپوساکشن در اصفهان ران برای حذف چربی های اضافه در این ناحیه کمک بگیرد. عمل لیپوساکشن در اصفهان ران نسبت به دیگر نقاط بدن در مدت زمان کمتری انجام می شود. پس از اینکه داروی بی حسی اثر کرد، جراحی تخلیه چربی ران آغاز می‌ شود. معمولاً چربی های اضافی از کناره داخلی ران خارج می شود. در مواردی ممکن است به نظر برسد که ناحیه باسن پهن بوده و به لیپوساکشن در اصفهان باسن نیاز است. در صورتی که مشکلات ظاهری این افراد را جراحی ران از بین می‌ برد و نیازی به عمل باسن نیست. جراح باید در انتخاب ناحیه مناسب برای جراحی از تبحر و مهارت کافی برخوردار باشد تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را برای بیمار ایجاد کند. همانند دیگر روش ‌ها در جراحی لیپوساکشن در اصفهان ران نیز سوراخ یا برش هایی در ناهمواری های طبیعی ران ایجاد شده و چربی ها با استفاده از لوله کانولا تخریب می‌ شود. پس از آن دستگاه مکش چربی ها را خارج می کند. بیمار نباید تا یک ماه فعالیت هایی را انجام دهد که به پای او فشار وارد می‌ کند. بهتر است تا مدتی پس از انجام این عمل از توالت فرنگی استفاده شود. هزینه لیپوساکشن در اصفهان ران به طور دقیق مشخص نیست، چرا 

که پروسه جراحی برای همه افراد یکسان نیست. تعیین قیمت لیپوساکشن در اصفهان ران به تبحر جراح، مقدار چربی های ران، هزینه مرکز جراحی و تایپ بدنی بیمار بستگی دارد. بهتر است بدانید که بیمه هزینه ای را برای این جراحی پرداخت نمی ‌کند. لیپوساکشن در اصفهان چانه؛ افزایش سن می تواند تاثیر بسیاری بر روی صورت شما به خصوص در ناحیه چانه و گردن بگذارد. به طور قطع داشتن یک چانه کشیده و بدون چربی اضافه می تواند بر روی زیبایی چهره شما بیفزاید و منجر به جذاب‌تر شدن چهره شما گردد. از این رو می توان برای کاهش بافت چربی در این ناحیه از لیپوساکشن در اصفهان چانه استفاده نمود. لیپوساکشن در اصفهان بازو؛ از آنجایی که چربی های بازو سفت و سخت هستند به راحتی با کمک رژیم غذایی و یا فعالیت‌های ورزشی حذف نمی شوند از این رو می توان از جراحی لیپوساکشن در اصفهان برای انجام اینکار کمک گرفت. معمولا انجام این جراحی در مدت زمان یک الی یک و نیم ساعت انجام می‌گیرد. لیپوساکشن در اصفهان بازو برای افرادی به کار می رود که بازوهای آن ها دارای مقدار زیادی چربی باشد و در صورت صاف نگه داشتن بازو، حالت شل و افتاده پیدا کند. در این افراد چربی های اضافی در اطراف عضله سه سر بازو تجمع پیدا می کنند. این افراد ممکن است برای انجام فعالیت های عادی خود با مشکل مواجه شوند. لیپوساکشن در اصفهان بازو چربی های موضعی ذخیره شده در قسمت تحتانی بازو را از بین می‌ برد. جراحی لیپوساکشن در اصفهان بازو با استفاده از روش های مختلف انجام می شود. در روش قدیمی برش هایی در بازو ایجاد می‌ شود و چربی ها به وسیله کانولا گسسته و پس از آن جدا می ‌شود. چربی های ناحیه بازو دارای سختی کمی هستند. در صورتی که پس از جراحی پوست آویزان مانده و حالت افتاده داشته باشد، لازم است عمل لیفت بازو هم انجام شود. 


هزینه لیپوساکشن در اصفهان بازو بر اساس وسعت و حجم چربی تجمع یافته در بازو، مهارت جراح، هزینه مرکز جراحی و هزینه بیهوشی مشخص می‌ شود. معمولا پس از معاینه، جراح قیمت دقیق لیپوساکشن در اصفهان بازو را به بیمار اعلام می کند. بیمه هزینه ای را برای این عمل پرداخت نمی ‌کند. لیپوساکشن در اصفهان باسن؛ بسیاری از افرادی که خواستار تغییر فرم و حجم در ناحیه باسن هستند، به عمل لیپوساکشن در اصفهان باسن روی می آورند. باسن یکی از ناحیه های بدن است که محل تجمع چربی های سخت و مقاوم است. بسیار مشاهده شده که با انجام ورزش منظم، چربی کلی بدن کاهش پیدا کرده ولی فرم و سایز باسن ثابت می ماند. به طور کلی چربی های انباشته شده در باسن نسبت به تغییرات و تلاش های فیزیکی فرد بسیار مقاوم است. به منظور انجام این عمل برش هایی در چین های داخلی و یا قسمت فوقانی باسن و در خط بیکینی ایجاد می‌ شود. سپس با استفاده از لوله کانولا، چربی ها تخریب شده و به خارج از بدن منتقل می شود. پس از انجام این عمل نباید تا مدتی به باسن فشار وارد شود و بهتر است در روزهای اول از نشستن برای مدت طولانی خودداری شود. هزینه لیپوساکشن در اصفهان باسن برای جراحان مختلف، متفاوت است. بسته به مهارت جراح، میزان چربی، مدت زمان عمل، داروهای لازم برای عمل و مهارت دستیاران جراح، این هزینه مشخص می ‌شود. در صورتی که این عمل در بیمارستان انجام شود، قیمت لیپوساکشن در اصفهان باسن افزایش می یابد. آیا لیپوساکشن در اصفهان با بی حسی موضعی امکان دارد؟ معمولا انجام جراحی لیوساکشن در اصفهان با بیهوشی عمومی صورت می‌گیرد اما در برخی مواقع و با توجه به شرایط بیمار ممکن است پزشک متخصص انجام جراحی لیپوساکشن در اصفهان بدون بیهوشی را توصیه کند. در صورتی که عمل لیپوساکشن در اصفهان با کمک بی حسی انجام گیرد در این صورت در طی جراحی از داروهای آرام بخش برای کاهش استرس و نگرانی بیمار استفاده می شود.


دکتر سجاد آرمانفر

اقدامات لازم قبل از انجام لیپوساکشن در اصفهان

قبل از انجام عمل، با جراح خود در مورد آنچه از جراحی انتظار دارید صحبت کنید. جراح سوابق پزشکی شما را بررسی نموده و در مورد شرایط پزشکی از جمله: داروهایی که مصرف می کنید ، سابقه جراحی و بیماری های شما سوال خواهد پرسید. در مورد هر دارو یا مکملی که مصرف می کنید به جراح بگویید. در صورتی که سیگار میکشید و دخانیات استعمال می کنید، حتما میزان و زمان آن را به پزشک اطلاع دهید. احتمالا جراح شما توصیه می کند که حداقل یک هفته قبل از عمل، مصرف برخی داروها، مانند رقیق کننده های خون یا داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) را متوقف کنید. همچنین ممکن است لازم باشد قبل از عمل آزمایشات خاصی را انجام دهید تا جراح آگاهی جامع و دقیق تری از وضعیت شما داشته باشد. اگر قرار است مقدار کمی از چربی های شکم برداشته شود، جراحی ممکن است در کلینیک یا مطب پزشک انجام شود. اگر نیاز به برداشت و تخلیه مقدار زیادی چربی باشد یا همزمان بخواهید اقدامات دیگری را هم انجام دهید، احتمالا جراحی در بیمارستان انجام می گردد. در هر صورت، چه در کلینیک یا مطب و چه در بیمارستان لیپوساکشن در اصفهان انجام دهید، لازم است یک نفر همراه شما باشد. در جلسه مشاوره قبل عمل لیپوساکشن در اصفهان در مورد شرایط عخومی خود با پزشک صحبت کنید و اگر دارویی مصرف می کنید به جراح خود اطلاع دهید. اگر برداشتن چربی مقدار کمی باشد در مطب پزشک در صورت وجود امکانات جراحی انجام می شود و برای برداشتن چربی بیشتر باید عمل را در بیمارستان انجام داد. انجام آزمایشات لازم قبل عمل لیپو و بررسی جواب آن ها توسط پزشک قبل جراحی الزامی است. دو هفته قبل از عمل لیپو ساکشن در اصفهان از سیگار، قلیان و مشروبات الکلی پرهیز کنید. از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون مانند آسپرین قبل جراحی خودداری کنید.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

مراقبت های پس از لیپوساکشن در اصفهان

نکات و مراقبت های بعد از لیپوساکشن در اصفهان از اهمیت بسیار بالایی در رسیدن به نتیجه ایده آل و مطلوبی از عمل برخوردار است. از این رو در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است: بعد از عمل حداقل به مدت یک هفته استراحت کنید و از انجام فعالیت‌های سنگین پرهیز نمایید. داروهای تجویز شده توسط پزشک متخصص را به موقع و به درستی استفاده کنید. در صورت توصیه پزشک برای استفاده از گن تا زمان تعیین شده از آن استفاده نمایید. بعد از جراحی از مایعات و نوشیدنی‌های مقوی فراونی استفاده کنید. ورم بعد از عمل لیپوساکشن در اصفهان طبیعی است که بعد چند روز کمتر می شود. رژیم غذایی بعد از عمل لیپوساکشن در اصفهان اهمیت زیادی در بهبود سریع‌تر شما دارد. استحمام بعد چهل و هشت ساعت مشکلی ندارد ولی از وان استفاده نکنید. استفاده از کرم ترمیم‌کننده باعث بهبود پوست در محل لیپوساکشن در اصفهان می شود. سعی کنید در روز اول استراحت کنید و پیاده‌روی نداشته باشید. مصرف مایعات فراوان بعد جراحی لیپو به بهبود سریع‌تر شما کمک می کند. اگر فردی چاق هستید بهتر است تحت نظر پزشک رژیم غذایی مناسب خود را شروع کنید. ورزش کردن بعد لیپوساکشن در اصفهان الزامی است که بهتر است بعد از ده روز و با نظر پزشک خود انجام دهید. برای کاهش سریع‌تر ورم و کبودی بعد از جراحی از کمپرس سرد استفاده کنید. جهت مشاهده نتیجه نهایی از عمل خود صبور باشید و عجله نکنید. گن بعد از عمل لیپوساکشن در اصفهان ضروری است که معمولا پزشکان به مدت شش هفته توصیه می کنند. استفاده از مسکن های تجویز شده توسط جراح برای تسکین درد. مشاهده تورم بعد از جراحی طبیعی می باشد که بعد از دو هفته تا دوماه از بین می رود در نتیجه بهترین زمان برای تصمیم گیری نهایی در رابطه با نتیجه لیپوساکشن در اصفهان دوماه بعد است. توصیه می شود که برای کاهش تورم و جلوگیری از تشکیل لخته خون در پاهای خود هر چه زودتر شروع به راه رفتن نمایید. به مدت چهار هفته بعد از جراحی بیماران، باید از لباس های جذب و تنگ استفاده نمایند( پوشیدن گن فشرده ساز برای مدت چهار تا شش هفته بعد از جراحی لیپوساکشن در اصفهان شکم برای بیماران الزامی است) به مدت چهار تا شش هفته بعد از جراحی لیپوساکشن در اصفهان شکم از انجام دادن فعالیت های سنگین و شدید جدا خودداری نمایید. دوره نقاهت لیپوساکشن در اصفهان چقدر است؟ معمولا فرد بعد عمل جراحی لیپوساکشن در اصفهان از بیمارستان مرخص شده و می تواند در خانه چند روزی استراحت داشته باشد. دوره نقاهت جراحی لیپوساکشن در اصفهان به عوامل مختلفی از جمله سن زیباجو، ناحیه‌ای که ساکشن در اصفهان در آن انجام شده، وضعیت جسمانی فرد و همچنین رعایت مراقبت های بعد عمل لیپوساکشن در اصفهان بستگی دارد.


دکتر سجاد آرمانفر

فواید و خطرات لیپوساکشن در اصفهان

بهتر است مراقب شل‌شدن پوست و آویزان‌شدن شکم باشید. با افزایش سن، میزان کلاژن تولید شده توسط بدن کاهش یافته، که در نتیجه خاصیت ارتجاعی پوست کاهش می‌یابد. این وضعیت بدین معنی است که پوست شما مانند گذشته دیگر به عقب باز نخواهد گشت. اگر چه اکنون سن اشتباهی برای انجام عمل لیپوساکشن در اصفهان وجود ندارد، اما توجه داشته باشید که هر چه سن شما بالاتر باشد، احتمال شلی پوست به خصوص در مورد لیپوماتیک معده بیشتر می شود. ممکن است به این نتیجه برسید که شل شدن پوست پس از کاهش وزن شدید می تواند یک مشکل جدی به حساب بیاید. اما تنها عمل لیپوساکشن در اصفهان و لیزر لیپولیز بدن بهترین نتایج ممکن برای سفت‌کردن پوست از لیپوساکشن در اصفهان را به شما ارائه خواهد داد. با این اوصاف، مواردی وجود دارد که به دلیل بزرگی شکم یا عدم خاصیت ارتجاعی پوست، ممکن است بخواهید عمل جراحی شکم را در نظر بگیرید.


مانند هر جراحی دیگری، لیپوساکشن در اصفهان نیز خطراتی در پی دارد مانند خونریزی و واکنش به بیهوشی. عوارض احتمالی مختص لیپوساکشن در اصفهان عبارت‌اند از: مشکلات در کانتور. پوست ممکن است برآمده، موج دار و یا پژمرده به نظر برسد که بر اثر برداشتن چربی نامتقارن، الاستیسیته ضعیف پوست و یا ترمیم غیرعادی است. ای تغییرات ممکن است دائمی باشند. آسیب زیر پوستی ناشی از لوله نازکی (کانولا) که در لیپوساکشن در اصفهان استفاده می شود ممکن است به پوست حالت خال دار دائمی بدهد. انباشت مایع. کیست‌های موقتی از مایعات می تواند در زیر پوست ایجاد شود. این مایعات شاید نیاز باشد که با استفاده از سوزن تخلیه شوند. بی‌حسی. ممکن است به‌صورت موقت یا دائم در نواحی جراحی احساس بی‌حسی داشته باشید. سوزش و تحریک عصبی موقت نیز ممکن است ایجاد شود. عفونت. عفونت پوستی نادر اما ممکن هستند. عفونت پوستی شدید می تواند زندگی فرد را تهدید کند. سوراخ کردن ارگان داخلی. در موارد نادر که کانولا به قسمت‌های عمیق‌تر نفوذ می کند ممکن است یکی از اعضای داخلی را سوراخ کند. در این حالت جراحی اورژانسی مورد نیاز است. آمبولی چربی. بخش‌هایی از چربی ممکن است جدا شوند و در عروق خونی قرار گیرند و در ریه‌ها انباشته شوند و یا به سمت مغز حرکت کنند. آمبولی چربی یک عارضه خطرناک است. مشکلات قلبی و کلیوی. تغییرات در سطوح مایعات که با تزریق و یا ساکشن 

در اصفهان آن رخ می دهد ممکن است خطرات تهدید کننده حیات در کلیه، قلب و یا ریه‌ها ایجاد کند. سموم لیدوکائین. لیدوکائین ماده‌ای بیهوشی است که اغلب همراه با مایعات در حین لیپوساکشن در اصفهان به بدن تزریق می شود تا بتوان درد را کنترل کرد. اگرچه عموماً ایمن هستند در برخی شرایط نادر می تواند خطراتی در پی داشته باشد و به مشکلات جدی در قلب و یا سیستم عصبی مرکزی منجر شود. خطرات عوارض لیپوساکشن در اصفهان اگر جراح بر روی بخش‌های بزرگ‌تری از بدن و یا چندین نوع روش در حین یک عمل صورت گیرد، بیشتر می شود. با پزشک در مورد ریسک‌ های جراحی صحبت کنید. آیا عمل لیپوساکشن در اصفهان خطرناک است؟ جراحی لیپوساکشن در اصفهان در صورتی که توسط یک جراح ماهر و با سابقه در این زمینه انجام گیرد هیچ خطری فرد را تهدید نمی کند. این عمل معمولا با کمک بیهوشی عمومی صورت می‌گیرد و نیازی به ایجاد برش‌های بسیاری برای حذف چربی های اضافه ندارد. در واقع خارج کردن توده چربی ها با کمک یک برش کوچک در ناحیه مورد نظر و وارد شدن لوله باریکی به نام کانولا انجام می‌گیرد. خطرات لیپوساکشن در اصفهان زمانی است که این عمل توسط جراح بی‌تجربه انجام شود که در این صورت فرد ممکن است دچار عوارض غیرقابل‌جبران شود. نظر کسانی که عمل ساکشن انجام داده اند می توانید در بخش کامنت‌های سایت مطالعه کنید و نظر خود را با کاربران به اشتراک بگذارید.


تفاوت لیپوساکشن در اصفهان و ابدومینوپلاستی

لیپوساکشن در اصفهان و ابدومینوپلاستی دو جراحی کاملا متفاوت از یکدیگر هستند که با هدف رفع چربی های اضافه و اصلاح فرم بدن انجام می‌گیرند. افرادی که تنها دارای چربی اضافه در نواحی مختلف بدن خود هستند و دچار افتادگی و شل شدگی پوست در این نواحی نیستند می توانند گزینه مناسبی برای انجام لیپوساکشن در اصفهان باشند. اما افرادی که دارای چربی بسیار و چین و چروک‌هایی در نواحی شکم و پهلوی خود هستند بایستی از تکنیک ابدومینوپلاستی برای اصلاح آن استفاده نمایند. یکی از تفاوت‌های عمده در این دو روش این است که، در ابدومینوپلاستی علاوه بر برداشتن توده چربی ها به کشیده و سفت کردن پوست نیز پرداخته می شود اما در روش لیپوساکشن در اصفهان تنها به حذف چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن پرداخته می شود.

تفاوت لیپوساکشن در اصفهان و لیپوماتیک

هر دو روش جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن در اصفهان با هدف حذف چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن استفاده می شوند اما دستگاه مورد استفاده در این روش ها یکسان نیستند. در واقع در روش جراحی لیپوماتیک از یک کمپرسور هوا استفاده می شود که باعث ایجاد ارتعاش و لرزش در بافت‌های چربی می‌گردد. در نهایت در هر دو تکنیک بافت و چربی های اضافه با کمک لوله کانولا از بدن خارج می شود. همچنین می توان گفت که در روش لیپوماتیک به سلول ها و بافت‌های چربی آسیبی وارد نمی شود و به همین دلیل می توان از آن برای پر کردن سایر نواحی بدن استفاده نمود. اما در لیپوساکشن در اصفهان این امکان وجود ندارد. معمولا برای حذف چربی از نواحی کوچک‌تر مانند غبغب، بازوها و غیره استفاده از روش لیپوساکشن در اصفهان عملکرد بهتری به همراه دارد.


سخن پایانی ساکشن در اصفهان

لیپوساکشن در اصفهان یکی از انواع روش های پیکر تراشی است و با هدف فرم دهی به بدن و تخلیه چربی های اضافه اندام های مختلف انجام می شود. عمل لیپوساکشن در اصفهان با روش های مختلفی انجام می شود. جراحی ساکشن در اصفهان چربی یک عمل غیرتهاجمی به شمار می رود و هیچ ردی از بخیه و جای برش در آن دیده نمی شود. این عمل توسط متخصص جراحی عمومی یا فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام می شود. هزینه لیپوساکشن در اصفهان به عوامل زیادی بستگی دارد که از جمله مهمترین آن ها می توان به ناحیه تحت جراحی و تجربه جراح اشاره کرد. ما به شما نمی‌گوییم که به هیچ عنوام به سمت عمل لیپوساکشن در اصفهان نروید، فقط می‌گوییم که قبل از انجام این عمل حتما و حتما تلاش کنید و با سبک زندگی سالم، رژیم غذایی مناسب و ورزش به وزن و اندام ایده‌آلتان برسید، چون نتیجه ماندگارتری دارد. راه های زیادی وجود دارد که می توان با استفاده از آن ‌ها فرم دلخواه بدنی ایجاد کرد. با استفاده از رژیم غذایی و ورزش منظم می ‌توان این مشکل را حل کرد. اما استفاده از این روش ها نیازمند تلاش و وقت زیاد است. تنها راهی که می‌ توان در کوتاه ترین زمان به نتیجه رسید، عمل لیپوساکشن در اصفهان است. برای انجام عمل بیرون کشیدن چربی راه های زیادی وجود دارد. به طور کلی طی جراحی ساکشن در اصفهان چربی برش ‌هایی در ناحیه مورد نظر ایجاد شده و چربی های موضعی با استفاده از دستگاه مخصوصی خارج می ‌شود. در برخی از افراد ممکن است فقط لازم باشد چربی ‌های برخی از نقاط بدن خارج شوند. اما افرادی که در ناحیه های مختلف دچار چاقی هستند، باید جراحی را روی چند عضو بدن انجام داده تا به تناسب اندام برسند.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.