advertise

تزریق چربی در باسن اصفهان

تزریق چربی در باسن اصفهان - دکتر آرمانفر

درگذشته‌ های نه‌چندان دور وقتی به تصاویر مدل‌های گوناگون نگاه می ‌کردیم همواره نوعی حسرت همراهمان بود. گویی رسیدن به تناسب‌اندام آن‌ها بسیار سخت تلقی می‌شد. امروزه با توج ه‌به این که زمان زیادی را صرف کارهای روزانه خود می‌کنیم عملا رسیدن به تناسب ‌اندام مناسب بسیار سخت و زمان‌بر است. از همین رو علم پزشکی به کمک ما آمد تا بتوانیم به ‌سرعت به اندام ایده ‌آل خود نزدیک شویم. یکی از جراحی هایی که می‌تواند ما را به این هدف برساند، عمل تزریق چربی به باسن است. تزریق چربی به باسن یکی از عمل‌های زیبایی به‌حساب می‌آید که ناحیه باسن را به فرم مدنظر ما تبدیل کرده و این ناحیه را بزرگ می‌کند. این امر از طریق تزریق چربی شکم به باسن امکان ‌پذیر است. در ادامه بیشتر به این موضوع می ‌پردازیم. عمل بزرگ کردن باسن بسته به روش، تکنیک‌ های مختلفی را شامل می شود. به طور کلی، بزرگ کردن باسن باعث افزایش حجم می شود یا افتادگی اضافی پوست را از بین می‌برد تا باسنی جوان تر و سفت تر داشته باشید. هر جراحی بزرگ کردن باسن با خطراتی همراه است و به بهبودی طولانی نیاز دارد. در این مقاله به توضیح تزریق چربی به باسن در اصفهان میپردازیم. تزریق چربی به باسن در اصفهان، روشی است که به منظور افزایش حجم، اصلاح فرم، زیبایی اندام و برطرف نمودن افتادگی و چین و چروک های پوست در ناحیه باسن انجام می شود. طبق اصول زیبایی شناسی بدن، سایز باسن باید متناسب با قد، فرم کلی بدن و اندازه سایر اعضای بدن باشد. همچنین داشتن انحنای استاندارد در قسمت پایین کمر و محل ادامه پیدا کردن ران ها، از جمله عوامل موثر در زیبایی اندام محسوب می شود. افرادی که به دلیل شکل و اندازه باسن، از ظاهر و تناسب اندام خود رضایت ندارند می توانند درباره تزریق چربی به باسن در اصفهان آگاهی کسب کرده و در صورت تمایل، مشاوره های اختصاصی را از جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی دریافت نمایند. کلینیک جراحی زیبایی آرمانفر، از بهترین مراکز فوق تخصص پلاستیک و زیبایی در استان اصفهان است که با نظر به سابقه فعالیت حرفه ای درخشان و رضایت تعداد زیاد زیباجویان، می توانید با اطمینان خاطر برای انجام تزریق چربی به باسن در اصفهان، به این مکان مراجعه نمایید.


 اخیرا انجام عمل های جراحی متعدد برای زیبایی بیشتر، در میان عموم افراد رایج شده است. در میان انواع فعالیت‌ها و جراحی های زیبایی، تزریق چربی به باسن در اصفهان یکی از رایج ترین فعالیت‌ ها در زمینه زیبایی بوده است. افراد با تزریق چربی به باسن در اصفهان خود، سعی دارند تا این نواحی از بدن را خوش فرم ‌تر و زیباتر کنند. علاوه بر این، می توان با تزریق چربی به این نواحی، باسن را لیفت کرده که پرطرفدارترین مدل آن، لیفت باسن برزیلی است و افتادگی آن را از بین برد. بسیاری از افراد نیز به دلیل کهولت سن ترجیح می دهند با این روش، فرم باسن خود را به حالت طبیعی نزدیک‌تر کنند. البته در زمان تزریق چربی به بدن، ممکن است مقداری از این چربی جذب بدن شود. بنابراین، حدود سی درصد چربی بیشتر به بدن تزریق می کنند تا حالت طبیعی باسن، از بین نرود. تزریق چربی به باسن در اصفهان که با عنوان لیفت باسن برزیلی نیز شناخته می شود، روشی است که در آن از چربی بدن خود بیمار برای بزرگ کردن و بهبود شکل باسن استفاده می شود؛ چربی از قسمت هایی از بدن که دارای چربی اضافی هستند؛ مانند رآن ها، شکم و پهلو، برداشته شده و به قسمت هایی که لاغرتر هستند و حجم کمی دارند تزریق می شود. تزریق چربی به باسن در اصفهان، زمانی که به دست یک جراح فوق تخصص زیبایی و پلاستیک، آشنا با معیار های زیبایی روز و تکنیک های نوین انجام می شود، صرفا راهی برای بزرگ کردن باسن نیست؛ بلکه باعث زیباتر شدن هرچه بیشتر بدن خواهد شد. وقتی هارمونی مناسب بین اندازه کمر و باسن برقرار باشد و زاویه مطلوب در انحنای کمر رعایت شود، بدون شک اندام شما زیبا و جذاب تر به نظر خواهد رسید. عمل تزریق چربی برای حجم دادن به لب‌ها، پر کردن چین و چروک پوست و حجیم کردن و بالا نگه داشتن سینه و باسن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بزرگ کردن باسن با تزرریق چربی، یک روش نسبتا ایمن و بی خطر و با ماندگاری طولانی برای اصلاح فرم و اندازه و زیبایی کلی اندام است. 

آیا تزریق چربی به باسن در اصفهان درد دارد؛ خیر، این روش با تزریق آرام بخش یا تحت بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام می شود. در نتیجه فرد در حین تزریق دردی نخواهد داشت؛ البته در برخی موارد ممکن است بسته به وضعیت بیمار، تحت بیهوشی نیز انجام شود. لازم به ذکر است که افراد پس از تزریق چربی به باسن در اصفهان، احتمالا ناراحتی و درد مختصری خواهند داشت که نگران کننده نبوده و با مصرف مسکن به راحتی برطرف می گردد. آیا بزرگ کردن باسن با تزریق چربی خطرناک است؛ خیر، توجه داشته باشید که چربی تزریقی به باسن از بافت چربی بدن خود بیمار به دست می آید و پس از خالص سازی، مجددا به بدن همان فرد تزریق می گردد. به همین دلیل حساسیت، ناسازگاری و هیچ گونه خطری ایجاد نخواهد کرد. مقایسه عمل تزریق چربی به باسن در اصفهان با سایر روش‌ ها؛ تزریق چربی به باسن در اصفهان یکی از بی‌خطرترین و ایمن ‌ترین روش ‌ها برای فرم دهی باسن است. هرچند روش‌هایی مانند پروتز باسن یا تزریق سویا یا تزریق فیلتر به باسن نیز انجام می‌شود اما تمامی این روش‌ها مخاطرات جبران ‌ناپذیری برای فرد دارد. در واقع امکان به خطر انداختن جان فرد وجود دارد. ممکن است این سوال برای برخی از افراد به وجود بیایید که چرا پروتز سینه خطرناک نیست اما پروتز باسن خطرناک است. پاسخ این سؤال این است که چون ناحیه باسن به علت مجاورت با مقعد و اندام تناسلی محل مناسبی برای رشد میکروارگانیسم‌ها است. همچنین به علت فشار زیاد به پروتز باسن، هنگام نشستن ممکن است برای شخص خطراتی داشته باشد. شایان‌ذکر است که روش ‌های نظیر تزریق روغن‌ سویا یا تزریق فیلر ممکن است عوارض جبران‌ناپذیری برای فرد داشته باشد. با همه این تفاسیر نتیجه می‌گیریم که بهترین روش، تزریق چربی به باسن است. در ادامه به مزایای تزریق چربی به باسن اشاره خواهیم کرد. نتایج تزریق چربی به باسن در اصفهان؛ در عمل تزریق چربی ، هیچ نوع برشی بر روی بدن بیمار ایجاد نمی گردد ؛ بنابراین هیچ جای زخمی بر روی پوست وی ایجاد نخواهد شد.


 همچنین بر خلاف جراحی پروتز باسن ، هیچ گونه جسم خارجی وارد بدن بیمار نمی شود و این اتفاق سبب می شود که بیمار احساس یک باسن طبیعی داشته باشد. دوران نقاهت پس از تزریق چربی به باسن در اصفهان؛ ناگفته نماند که زمان بهبودی پس از تزریق چربی، بسیار کوتاه است؛ از این رو به طور کلی افراد می توانند بعد از بازه زمانی کوتاهی پس از تزریق چربی به باسن در اصفهان، به فعالیت های روزانه خود بازگردند. افسانه ی تکراری در رابطه با تزریق چربی به باسن در اصفهان؛ ایمپلنت باسن ماندگار تر از تزریق چربی است. خوشبختانه این یک افسانه بزرگ است. در واقع، نتایجی که از عمل تزریق چربی به باسن در اصفهان خود دریافت می کنید، ماندگار خواهند بود و برای سال‌ها و گاهی حتی دهه‌ها باقی خواهند ماند. تا زمانی که تمام دستورالعمل های مراقبت‌های بعدی را که توسط جراح پلاستیک به شما ارائه شده است را دنبال کنید، این عمل برای مدت طولانی ماندگاری خواهد داشت. ایمپلنت‌ها انعطاف‌پذیری مناسبی نسبت به بافت طبیعی چربی ندارند. سیلیکون ها همچنین عوارضی مانند عفونت، افتادگی، جابه جایی و مشکلات در بهبود مناسب محل برش را به همراه دارند. پرتقاضا ترین مدل باسن برای جراحی کدام است؛ بیشتر مراجعان مدل قلب برعکس را میپسندند و برخی هم مدل گرد C شکل را ترجیح می دهند. تزریق چربی به باسن در اصفهان هم باعث خوش فرم و توپر کردن باسن می شود و هم به نوعی سبب رفع افتادگی و لیفت باسن می شود که در اثر بالا رفتن سن به وجود می‌آید. در نتیجه اندام فرد با فرم طبیعی جوان‌تر به نظر می‌رسد و این همان چیزی است که بیشتر افراد از طریق جراحی های زیبایی گوناگون می خواهند به آن دست پیدا کنند. به این روش علاوه بر تزریق چربی به باسن در اصفهان،بالا بردن باسن به روش برزیلی هم گفته می شود. بعد تزریق چربی به باسن در اصفهان ممکن است مقداری از آن جذب بدن گردد و به همین دلیل همواره ۳۰ درصد بیشتر از حد 

لازم چربی تزریق می شود تا باسن حالت برجسته خود را از دست ندهد. در ادامه می خواهیم اطلاعات مفیدی را درباره تزریق چربی به باسن در اصفهان, عوارض, مزایا و همچنین نحوه انجام آن بیان کنیم. پس با ما همراه باشید. تزریق چربی به باسن در اصفهان از جمله جراحی های زیبایی که طرفداران زیادی دارد. در این روش از طریق لیپو ساکشن، چربی از اطراف شکم یا قسمت های بالایی ران خود فرد برداشته شده و پس از تصویه به بخش های مورد نیاز تزریق می شود. در نتیجه باسن فرد تا حد بسیار مطلوبی بزرگ و برجسته می شود که این حجم اضافه شده سبب خوش فرم شدن اندام و جذاب تر شدن آن می شود. جمع بندی؛ بزرگ کردن باسن به یک روش بسیار مورد توجه برای مردان و زنان در هر سنی تبدیل شده است. در حالی که برخی از پری طبیعی که به آن ها داده شده ناراضی هستند، برخی دیگر به دنبال اصلاح کاهش حجم ناشی از افزایش سن هستند. بزرگ کردن باسن بر اساس زیبایی شناسی مورد نظر بیمار کاملاً فردی است. کلینیک ایرانیان راه‌حل‌های مختلفی را برای مردان و زنانی که می‌خواهند سایز پشت خود را تغییر دهند یا تغییر شکل دهند، ارائه می دهد. هر گزینه دارای مزایا و معایبی است که ممکن است شما را به یک سمت یا آن سو متمایل کند. بیایید نگاهی دقیق‌تر به تزریق چربی به باسن در اصفهان بیندازیم و ببینیم می تواند برای شما بهترین باشد یا نه. بزرگ کردن باسن به چندین عمل زیبایی اشاره دارد که ظاهر باسن (باسن) را بهبود می‌بخشد. این روش ها ممکن است باعث افزایش حجم، پوست صاف و چروک شده و رفع افتادگی بیش از حد شوند. نوع جراحی بزرگ کردن باسن به روش خاص شما بستگی دارد. بزرگ کردن باسن خطراتی دارد و بهبودی ممکن است تا چند ماه طول بکشد. در این میان تزریق چربی به باسن در اصفهان یکی از بهترین روش ها است. در این روش با انتقال چربی از یک ناحیه از بدن خودتان به باسن به طبیعی ترین شکل ممکن به حجم دهی باسن کمک می شود.

چگونگی انجام تزریق چربی به باسن در اصفهان

در ابتدا باید قسمتی را که می‌خواهند از آن چربی بردارند، بی حس کنند. فرد بسته به شرایط یا از طریق نخاع بیهوش می شود و یا تزریق بی حسی موضعی انجام می شود. برش های کوچکی را در قسمت هایی از شکم پهلو و یا حتی بالای ران ایجاد می کنند و لوله های توخالی که کانول نام دارد را وارد بافت چربی می کنند. البته لازم به ذکر است برش های ایجاد شده بسیار کوچک هستند و در واقع می توان گفت تا حد زیادی دیده نمی شود. سپس لوله وارد شده را با حرکات کنترل شده جلو و عقب کرده تا چربی ها جدا شوند و به وسیله یک خلا جراحی یا سرنگ متصل به کانول خارج می کند. معمولا میزان چربی که استخراج می کنند سه برابر مقداری است که قرار است هنگام جراحی تزریق به باسن استفاده شود. بافت چربی که در این مرحله خارج می شود، خون زیادی به همراه دارد. در این قسمت چربی را پردازش می کنند تا سلول های چربی خالص جهت تزریق به باسن به دست آید. سپس چربی خالص را با استفاده از سرنگی که به لوله کانول مخصوص تزریق وصل شده است، با تزریق های کوچک وارد باسن می کنند تا سراسر ناحیه باسن را پوشش داده و برجستگی یکدستی به دست آید. این جراحی معمولا بین نود دقیقه تا چهار ساعت زمان می برد و در برخی مواقع ممکن است نیاز باشد برای دست یابی به نتایج بهتر، تزریق تکرار شود. اگرچه نتایج تزریق چربی بلافاصله بعد از آن مشخص می شود، اما نتیجه نهایی آن یک سال بعد قابل مشاهده است. با وجود این که بزرگ کردن باسن با تزریق چربی نسبت به پروتز باسن ظاهر طبیعی تری دارد، اما به دلیل این که مقداری چربی پس از عمل جذب می شود، از برجستگی باسن به مرور کاسته می شود. اما به طور کل شصت تا هشتاد درصد چربی حفظ خواهد شد. این نکته را در نظر بگیرید که چربی های منتقل شده به باسن متناسب با افزایش یا کاهش وزن، ممکن است تغییر کنند. روش کار صحیح چگونه است؛ تحت بی حسی موضعی و یا بی هوشی عمومی چربی های اضافه در ناحیه شکم، پهلو، پشت و یا ران ها با یک روش لیپوساکشن برداشته شده و بعد از تصفیه و شسته شدن چربی ها توسط سرنگ های مخصوص به ناحیه مورد نظر از باسن تزریق می شود. از آنجاییکه تزریق چربی در واقع انتقال چربی و یا پیوند چربی از یک قسمت بدن به قسمت دیگر بدن می باشد، پس معمولا درصد زیادی از سلول ها پیوند موفقیت آمیزی ندارند و فقط درصد کمی از چربی ها به منطقه مثل باسن پیوند می شوند و باعث افزایش سایز می شوند. بدین ترتیب بلافاصله بعد از عمل که حجم زیادی چربی مثلا پانصد تا یک هزار سی سی به هرطرف باسن تزریق شده است، باسن بسیار بزرگ و برجسته دیده می شود و پزشکان و حتی افراد غیرپزشک از صحنه بلافاصله بعد عمل عکاسی کرده و برای تبلیغات بهره برداری می کنند، در حالیکه نتیجه واقعی حدود ۳ ماه بعد عمل حاصل می شود. یعنی ۳ ماه طول می کشد تا ورم برطرف شده و چربی های پیوند شده از زیرپوست جذب بدن شوند و باقیمانده فقط درصد کمی از چربی تزریق شده می باشد که توانسته است به بافت های باسن پیوند شود مثلا از پانصد تا یک هزار سی سی تزریق شده فقط یک صد و پنجاه تا سیصد سی سی به بافت باسن پیوند موفق پیدا می کند. مقدار حدودا دویست سی سی افزایش سایز در ناحیه باسن بسیار ارزشمند است ولی به هیچ وجه آن نیست که بلافاصله بعد از عمل وجود دارد و در تصاویر بلافاصله بعد از عمل می بینید! بیماران یا متقاضیان تزریق یا انتقال چربی به باسن باید بدانند که نتیجه ای که از تزریق چربی بدست می آورند سه ماه بعد از عمل خودش را نشان می دهد و به هیچ وجه افزایش سایز آنقدر که در عکس ها دیده می شود اتفاق نمی افتد در واقع عکس هایی که اینستاگرام از باسن ها تزریق چربی شده می بینند تماما ورم و یا مایع اضافی است که در زمان عمل به ناحیه باسن تزریق می شود و طی مدت کوتاهی مقدار بسیار زیادی از بزرگی از بین می رود.


دکتر سجاد آرمانفر

کاندیدای مناسب برای عمل تزریق چربی به باسن در اصفهان

به طور کلی افرادی که دارای چربی های موضعی و اضافه در بخش هایی از بدن خود هستند، می توانند کاندید عمل انتقال و تزریق چربی به باسن در اصفهان باشند؛ زیرا این اقدام فقط باید با چربی بدن خود فرد انجام شود. در صورتی که چربی اضافی به مقدار کافی موجود نباشد، عملا نمی توان این اقدام را انجام داد. نتایج حاصل از تزریق چربی به باسن در اصفهان بسیار طبیعی به نظر می‌آیند و به خاطر اینکه چربی از بدن خود فرد است، تقریبا احتمال پس زدن چربی توسط بدن بسیار محدود و تقریبا صفر است. در صورتیکه دارای شرایط ذکر شده در ادامه هستید، می توانید کاندید مناسبی برای تزریق چربی به باسن در اصفهان باشید: از لحاظ جسمانی سالم هستید. از اندازه و فرم باسن خود رضایت ندارید. در سایر نواحی بدن، چربی اضافی دارید؛ که می توان برای تزریق به باسن از آن استفاده کرد. برای دوران نقاهت و مراقبت های بعد از تزریق چربی به باسن در اصفهان، آمادگی دارید. بیماری مزمنی مانند دیابت که در بهبود زخم اختلال ایجاد می کند، ندارید. سیگار و دخانیات مصرف نمی کنید. در مورد نتیجه، انتظارات واقع بینانه و معقول دارید. عمل تزریق چربی به باسن در اصفهان به چه کسانی توصیه می شود؛ معمولا افرادی که اضافه وزن دارند و یا لباس هایی با سایز های بزرگ می پوشند، گزینه مناسبی برای لیپوساکشن و انتقال چربی هستند چرا که این افراد ذخیره چربی کافی برای انتقال به باسن دارند.


مزایای بزرگ کردن و اصلاح فرم باسن با تزریق چربی

استفاده از چربی جهت افزایش سایز باسن، امروزه مورد توجه بسیاری قرار گرفته تا جایی که در سرتاسر دنیا طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داده است. یکی از دلایلی که سبب گرایش افراد به انجام عمل تزریق چربی به باسن در اصفهان شده این است که افراد می توانند با کمک این روش، به سهولت به فرم باسن ایده آل خود دست پیدا کنند. بنابراین افرادی که باسن آن ها برجستگی ندارد یا به عبارتی دارای باسنی تخت و مسطح هستند، گزینه مناسبی برای انجام این عمل می باشند. لازم به ذکر است که تزریق چربی به باسن در اصفهان در مقایسه با دیگر روش هایی که در راستای افزایش سایر باسن ( جراحی پروتز باسن ) مورد استفاده قرار می گیرند،کم تهاجمی تر بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای روش های جراحی باشد.


مزایای روش تزریق چربی نسبت به روش های دیگر

جای زخم قابل‌ مشاهده‌ ای به جای نمی‌ماند. احتمال بروز واکنش آلرژیک وجود ندارد. این روش راحت و ایمن است. مدت‌ زمان بهبودی سریع و کوتاه است. نتایج بدست آمده طبیعی هستند و تا چند سال دوام می‌آورند. اگر همراه با عمل های دیگر زیبایی انجام شود، مقرون به صرفه خواهد بود.

مهم ترین نکات و اقدامات قبل و بعد از تزریق چربی به باسن در اصفهان

سوال های رایجی که لازم است قبل از عمل از جراح خود پرسید: چه مدت پس از تزریق مرخص می شوند؟ آیا لازم است پس از تزریق از گن استفاده کنم؟ نوع بخیه ها کشیدنی است و یا جذبی؟ چه مدت زمانی بعد از تزریق می توانم به فعالیتهای ورزشی بپردازند؟ چه داروهایی را پس از جراحی تجویز خواهد کرد؟ آماده شدن برای انتقال و تزریق چربی به باسن در اصفهان؛ دستوالعمل های لازم برای آماده شدن قبل از انجام تزریق چربی، توسط جراح به شما ارائه و آموزش داده خواهد شد. معمولا، در صورتی که بیمار دخانیات و یا داروهای ضدالتهابی مانند آسپیرین مصرف می کند، بهتر است حداقل چهار هفته قبل از عمل مصرف این‌ها را قطع کند؛ زیرا دخانیات و داروهای ضد التهابی می تواند مانع جریان خون به پوست شود و در نتیجه در روند بهبودی و ترمیم، اختلال ایجاد نماید. در طول تزریق چربی به باسن در اصفهان؛ عمل تزریق چربی در مطب دکتر آرمانفر، با استفاده از ابزارهای استریل و در اتاق مخصوص جراحی انجام می شود. با استفاده از یک سوزن مخصوص که به آن کانولای لیپوساکشن نیز می‌گویند، چربی از مناطق از پیش تعیین‌شده برداشته می شود. سپس چربی تحت یک فرایند تصفیه قرار می‌گیرد تا مایعات، خون و دیگر اجزای اضافی آن حذف شود. سرانجام چربی تصفیه‌ شده به نواحی مورد نظر تزریق می شود. معمولاً سوزن تزریق به صورت مکرر و در قالب یک الگوی خاص در سراسر ناحیه موردنظر قرار داده می شود تا چربی را به طور یکنواخت تزریق شود. بعد از عمل تزریق چربی به باسن در اصفهان؛ ورم کردن بعد از تزریق چربی امری شایع است؛ اما معمولاً بعد از گذشت ۲ تا ۳ هفته از عمل بزرگ کردن باسن تورم برطرف می شود. شدت تورم در درجه اول به محل تزریق چربی بستگی دارد. توصیه می شود در طول سه تا چهار هفته اول بعد از عمل، از نشستن و دراز کشیدن طولانی‌مدت روی ناحیه تحت درمان خودداری کنید؛ شما باید روی پهلوها بخوابید و بر روی یک بالشت با سطح بسیار نرم بنشینید. به دلیل وجود کمی تورم و کبودی، ممکن است مدتی طول بکشد تا نتایج تزریق چربی آشکار شود. بعد از گذشت دو هفته، تورم و علائم دیگر فروکش می کند و بیمار قادر خواهد بود نتایج عمل را مشاهده کند. بعد از عمل تزریق، معمولاً چربی تزریق‌شده قابل‌ لمس است و به مدت یک سال با موفقیت در جای خود باقی می‌ماند. خطر رد کردن چربی تزریق‌شده توسط بدن وجود ندارد زیرا برخلاف جراحی پروتز باسن که یک ماده‌ی خارجی است، چربی که قرار است تزریق شود از بدن خود فرد برداشت می شود. در عمل تزریق چربی، خطرات دیگر مرتبط با پروتز مانند شکستگی و نشت دادن نیز وجود ندارد.


عوارض و خطرات تزریق چربی در باسن

معمولا تا سه هفته پس از تزریق، باسن دچار تورم می شود که میزان تورم هم به محل تزریق چربی وابسته است. ممکن است بعد از تزریق چربی مقداری عفونت و خونریزی ایجاد شود. تقریبا سی درصد افرادی که این روش را انجام می دهند، چربی به طور کامل جذب بدنشان می شود. اما حداقل سه ماه لازم است تا نتایج نهایی تزریق را مشاهده کنید. بعد از تزریق چربی ممکن است قسمت‌هایی که چربی از آنجا برداشته شده است دچار کبودی شود.


پس از برداشت بافت چربی ممکن است فرد دچار نکروز چربی شود یعنی بافت چربی عمیق در پوست به طور کامل از بین برود. بعد از تزریق ممکن است شاهد سلولیت و یا حتی ترک خوردگی در ناحیه پوست باسن باشید. یکی از بدترین اتفاق هایی که ممکن است بیفتد، نامتقارن بودن باسن ها در اثر حرفه ای نبودن جراح است. در صورتی که فرد برای تزریق چربی به باسن در اصفهان یا ران نیاز به بیهوشی داشته باشد، می تواند با عوارضی مانند سرگیجه و حالت تهوع پس از به هوش آمدن همراه باشد. همچنین اغلب افرادی که چنین تزریقی انجام می دهند، تا سه هفته پس از تزریق در نواحی مورد نظر تورم خواهند داشت. به غیر از تورم، بروز عفونت و خونریزی نیز در نواحی ران یا باسن، از دیگر عوارض تزریق چربی به ران و باسن می باشد. بعلاوه ممکن است فرد در نواحی که چربی از آن ها برداشته شده، دچار کبودی شود یا در برخی افراد، برداشتن چربی با نکروز چربی نیز همراه باشد؛ به عبارت دیگر، بافت عمیق چربی در لایه‌های پوست از بین برود. از دیگر عوارض تزریق چربی به ران و باسن، می توان به ترک خوردگی یا به اصطلاح، سلولیت در قسمت‌هایی از پوست باسن اشاره کرد. در کنار تمام عوارضی که ذکر شد، نامتقارن بودن باسن‌ها، می تواند یکی از بدترین اتفاقاتی باشد که پس از این نوع تزریق رخ می دهد. این عارضه به دلیل عدم تخصص کامل پزشک جراح رخ داده و پس از چندین مرحله تکرار تزریق، قابل درمان است. آیا تزریق چربی به باسن در اصفهان خطرناک است؛ با توجه به عوارضی که در بالا ذکر شد، بسیاری از افراد از تزریق چربی به باسن در اصفهان صرف نظر کرده و ترجیح می دهند با روش های طبیعی مانند ورزش و تناسب اندام، باسن خود را برجسته و خوش فرم کنند. البته در این میان، افرادی نیز هستند که با اشتیاق از این روش استقبال کرده و علاقه دارند تا با استفاده از این روش و زیبایی اندام، اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. تزریق چربی به قسمت‌هایی از باسن، اگر تحت نظر یک پزشک حرفه‌ای و کاربلد انجام شود، عارضه‌ای به دنبال نخواهد داشت و خطرناک نیست. شاید بسیاری از افراد تصور کنند که تورم و کبودی‌های ایجاد شده در مناطق لیپوساکشن، بسیار خطرناک بوده و نباید این روش را برای لیفت و برجسته کردن باسن امتحان کرد. در پاسخ به این ابهام باید گفت که بروز کبودی و تورم در این نوع تزریق کاملا طبیعی بوده و پس از مدتی بهبود می‌یابد. 

البته برای درمان این کبودی‌ها می توان از کمپرس یخ استفاده نمود. بررسی به صورت پارامتری؛مانند هر روش جراحی، خطراتی برای تزریق چربی به باسن در اصفهان نیز وجود دارد. در مورد تزریق چربی به باسن در اصفهان ، بیماران باید ملاحظات خاصی داشته باشند: لخته‌های خون / آمبولی ریوی: لخته‌های خون در پاها می توانند به قلب یا ریه‌ها منتقل شوند و منجر به عوارض جدی از جمله مرگ شوند. بیماران باید از نظر هرگونه خطر قبلی برای تشکیل لخته خون مورد ارزیابی قرار گیرند و پروفیلاکسی مناسب باید انجام شود. عفونت: عفونت‌های جراحی همیشه یک خطر هستند، به خصوص در شرایط انتقال چربی با حجم زیاد مانند تزریق چربی به باسن در اصفهان. تغییرات در اعصاب حسی: هر ناحیه ای که جراحی شود متورم می شود و تورم می تواند باعث توقف عملکرد اعصاب یا عملکرد ضعیف شود. گاهی اوقات حتی باید در طول جراحی اعصاب قطع شود. این منجر به بی حسی می شود که معمولاً موقتی است، اما در برخی موارد می تواند به طور دائمی‌باقی بماند. بیماران فقط باید قبل از جراحی از این موضوع آگاه باشند زیرا اگر احساس یا عملکرد عصبی خود به خود باز نگردد، هیچ درمانی وجود ندارد. گاهی این بهایی است که برای زیبایی می‌پردازید! بهبود ضعیف زخم/اسکار: زخم‌ها در زمان جراحی به خوبی بسته می شوند، اما اگر بخیه‌ها باز شوند، جای زخم می تواند گشاد شود یا بد به نظر برسد. خوشبختانه برش‌های تزریق چربی به باسن در اصفهان بسیار کوچک هستند، اما هنوز امکان ایجاد جای زخم وجود دارد. بی نظمی‌های کانتور: وقتی چربی از ناحیه ای به ناحیه دیگر منتقل می شود، احتمال عدم تقارن وجود دارد. این به معنای پری بیش از حد یا فرورفتگی و عدم تقارن احتمالی بین باسن است. جراح شما دستورالعمل های بسیار خاصی در مورد سطح فعالیت، وضعیت خوابیدن و لباس‌های فشرده خواهد داشت. دستورالعمل های او را برای بهترین نتیجه دنبال کنید! آمبولی چربی: این امکان وجود دارد که چربی تزریق شده وارد جریان خون شده و به سایر اندام‌ها (ریه‌ها، مغز و غیره) برود. اگر چربی به عضله تزریق شود، تحت فشارهای غیرعادی بالا تزریق شود، یا اگر از کانول‌های بسیار کوچک استفاده شود، احتمال این اتفاق بیشتر است. با جراح خود در مورد تکنیکی که استفاده می کند صحبت کنید.


مراقبت های بعد از تزریق چربی در باسن در اصفهان

بعد از تزریق چربی در باسن لازم است دو روز به خوبی استراحت کنید و پس از آن می توانید دوباره فعالیت های خود را از سر گرفته و به سر کار خود بازگردید. اگرچه توصیه می کنیم یک هفته تا ده روز بعد از تزریق چربی استراحت را ادامه داده و پس از آن فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید. به طور متوسط تا دو هفته بعد از تزریق، بر روی باسن خود ننشینید. اگر چه ممکن است جراح شما توصیه کند این مدت را طولانی تر کنید تا چربی‌های تزریق شده دچار تغییر نشوند. در طول این مدت می توانید برای استراحت روی شکم یا پهلو بخوابید. مسکن ها و آنتی بیوتیک هایی که پزشک به شما تجویز می کنند را به طور مرتب مصرف کنید. فعالیت های ورزشی را باید تا هشت هفته متوقف کنید و در این مدت ممکن است پزشک توصیه کند از متخصص ماساژ جهت ماساژ لنفاوی استفاده کنید. ممکن است برای تخلیه مایعات اضافی لوله ای به صورت موقت در ناحیه تزریق شده تعبیه شود. بسته به شرایط بیمار استفاده از گن را هم تا مدتی توصیه می کنیم. مدت زمان بهبودی پس از انتقال چربی به باسن چقدر است؛ انتقال چربی به باسن نسبت به برخی روش‌ های جایگزین لیفت باسن زمان بهبودی کوتاه ‌تری دارد. پس از درمان مقداری کبودی و تورم را تجربه خواهید کرد، اما معمولا در عرض سه تا چهارده روز این کبودی و تورم از بین می ‌رود. پس از جراحی انتقال چربی باید بتوانید در عرض چهار تا هفت روز به محل کار خود بازگردید و بسته به نوع سبک زندگی خود، باید بتوانید در عرض دو هفته به فعالیت های عادی خود بازگردید.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

برای بزرگ کردن باسن، پروتز بهتر است یا تزریق چربی

ما برای بزرگ کردن باسن رویکرد تزریق چربی را ترجیح می دهیم؛ به این دلیل که عوارض برجسته کردن باسن با تزریق چربی کمتر از استفاده از پروتز است. در روش بزرگ کردن باسن با تزریق چربی از چربی بدن خود فرد استفاده می شود. نتایج روش تزریق چربی باسن نسبت به روش پروتز باسن طبیعی‌تر به نظر می‌آید و همچنین خطر عفونت کردن آن نیز کمتر است. مزیت دیگر تزریق چربی به باسن در اصفهان این است که می توان نواحی اطراف باسن را نیز تغییر شکل داد و نتیجه پایانی عمل زیبایی باسن را بهبود بخشید. در صورت لزوم و برای افزایش حداکثری حجم باسن می توان پایین کمر و رآن ها را نیز تحت عمل تزریق قرار داد. البته مواردی وجود دارد که عمل پروتز باسن به عمل تزریق چربی ترجیح داده می شود مانند بدن‌سازانی که بدنشان چربی کافی برای تزریق ندارد.در ضمن عوارض پروتز باسن نیز به ندرت پیش می‌آید. یکی از روش هایی که برای برجسته کردن باسن مورد استفاده قرار می‌گیرد، پروتز باسن است. بسیاری از افراد، در انتخاب بین دو روشِ پروتز باسن و تزریق چربی به باسن در اصفهان، تردید دارند. بهتر است بدانید که اگرچه تزریق چربی به باسن در اصفهان، با گذشت زمان تحلیل می‌رود، اما در مقایسه با پروتز باسن، ظاهر طبیعی‌تری دارد. علاوه بر طبیعی‌تر بودن، تزریق چربی به ران و باسن، واکنش آلرژیکی به همراه نداشته و در صورت وجود، این واکنش‌ها بسیار کم هستند. یکی دیگر از مزایای تزریق چربی به قسمت‌های باسن این است که جای برش‌ها قابل مشاهده نیستند. در این نوع تزریق، برش‌هایی که در نواحی باسن ایجاد می شوند، بسیار کوچک بوده و به راحتی دیده نمی شوند. علاوه بر این، ماندگاری این روش زیاد بوده و تا سال‌ها می توان نتیجه آن را دید. البته ممکن است به دلیل جذب مقداری از چربی توسط بدن، تزریق چربی نیاز به تکرار داشته باشد. همچنین، بسیاری از افراد از این روش به عنوان روشی ایمن و راحت برای زیبا کردن فرم باسن خود استفاده می کنند. بعلاوه، مدت زمان بهبودی در این روش در مقایسه با دیگر روش ها، بسیار کوتاه و سریع است. یکی دیگر از مزایای تزریق چربی به باسن در اصفهان، مقرون به صرفه بودن این روش نسبت به سایر روش ها می باشد. گذشته از آن، این روش می تواند به عنوان روشی موثر و کم خطر برای زیبایی اندام و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس در افراد، مورد استفاده قرار گیرد.


دکتر سجاد آرمانفر

هزینه تزریق چربی به باسن در اصفهان

محاسبه قیمت تزریق چربی به باسن در اصفهان بستگی به میزان چربی مورد نیاز، گرید علمی و تجربه جراح، محل انجام عمل و غیره دارد. به هیمن دلیل امکان اعلام یک رقم بعنوان هزینه وجود ندارد. بلکه هر فرد برای آگاهی یافتن از هزینه مربوط به خود، لازم است با جراح مشورت نماید. به طور کلی مواردی که در تعیین هزینه‌ تزریق چربی موثر هستند، عبارتند از: دستمزد جراح، هزینه تسهیلات و ابزار جراحی، هزینه بیهوشی، نسخه‌های دارو و لباس بعد از عمل. لازم است به خاطر داشته باشید که رضایت نهایی شما اهمیت بسیار بیشتری نسبت به هزینه‌ای که پرداخت می کنید، دارد. کلینیک دکتر آرمانفر آموزش، تجربه و روش های مراقبتی ویژه‌ ای را با زیباجویان مطرح می کنند تا رضایت هرچه بیشتر از نتیجه عمل، حاصل شود. هزینه تزریق چربی به باسن در اصفهان مانند هر عمل دیگری به عوامل و فاکتورهای متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل می توان به میزان تخصص و مهارت جراح، بخش هایی از باسن که در آن تزریق انجام می شود، تعداد برش ها برای برداشت چربی، نوع بیهوشی و همینطور سابقه پزشکی بیمار و ملاحظاتی که در مورد آن فرد در حین عمل تزریق چربی به باسن در اصفهان باید رعایت شود، اشاره کرد. همچنین خدماتی که در طی جراحی تزریق چربی به باسن در اصفهان به هر بیمار داده می شود، متفاوت است و از همین رو هزینه های جراحی هر فرد هم با دیگری هم متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه این جراحی برای خود باید به یک جلسه مشاوره و معاینه با پزشک متخصص داشته باشید تا از میزان دقیق هزینه این تزریق را برای خود مطلع شوید. تعیین یک نرخ مشخص برای تزریق چربی به باسن در اصفهان، امکان پذیر نیست؛ زیرا هزینه این نوع تزریق به عوامل زیادی بستگی دارد. میزان تخصص و تجربه جراح، یکی از فاکتورهایی است که باید در تعیین هزینه‌ها به آن دقت نمود. معمولا جراحان کاربلد و حرفه‌ای، دستمزد بیشتری را برای انجام این نوع تزریق دریافت می کنند. موقعیت مکانی کلینیکی که قرار است تزریق چربی در آن انجام شود نیز، دیگر فاکتور موثر بر هزینه‌ها می باشد. از آنجایی که امکانات و خدمات ارائه شده در زمان انجام جراحی بسیار مهم است، بسیاری از افراد ترجیح می دهند در کلینیک‌های مجهز و پیشرفته، نسبت به تزریق چربی به باسن در اصفهان خود اقدام کنند. علاوه بر این، تجهیزات مورد استفاده و میزان خدمات ارائه شده به بیمار در طی انجام این نوع تزریق نیز می تواند هزینه تمام شده آن‌را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین با توجه به وزن فرد و اندام وی، باید مشخص شود که چه مقدار چربی از قسمت‌های دیگر بدنِ مراجعه کننده لیپوساکشن شود. در نتیجه، تعداد برش‌ها برای برداشت چربی نیز بر هزینه تزریق چربی به ران و باسن تاثیرگذار خواهد بود. ممکن است سابقه پزشکی بیمار به گونه‌ای باشد که در طی انجام این نوع عمل، نیاز به تزریق دارویی خاص یا انجام اقدامی خاص داشته باشد؛ در این صورت، کلیه خدمات ارائه شده در تعیین هزینه، موثر خواهند بود. علاوه بر مواردی که ذکر شد، استفاده از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی کامل و همچنین نوع بیهوشی، دیگر عواملی هستند که باید در تعیین هزینه‌ها در نظر گرفت.


بهترین کلینیک تزریق چربی به باسن در اصفهان

ویژگی‌های ناحیه لیپوساکشن بیمار و جزئیات تزریق چربی به باسن در اصفهان بر اساس اندازه و شکل بدن مورد نظر بیمار در مقایسه با موجود، مناطق چربی موجود و کیفیت بافت نرم است. تجسم قبل از عمل و شبیه سازی جراحی با ممکن است به تصمیم گیری کمک کند. هر طرح درمانی باید بر اساس یک بحث مفصل با نظرات یکسان بیمار و جراح او باشد. بیماران باید حتما به طور خاص به تصاویر قبل و بعد از بیماران واقعی که این جراحی را توسط جراح انجام داده اند نگاه کنند و نتایج آن ها را ارزیابی کنند. مهمترین جنبه یافتن یک جراح پلاستیک با تجربه قابل توجه در انجام این عمل است. توصیه می کنیم که بیمار به صورت حضوری با یک جراح پلاستیک واجد شرایط و دارای مجوز ، که در یک مرکز جراحی عمل می کند، مشورت کند. کلینیک زیبایی ایرانیان مفتخر است با وجود پزشکان متخصص و تجهیزات عالی به ارائه انواع خدمات به شما کمک کند.


بهترین جراح تزریق چربی به باسن در اصفهان

مهم ترین ویژگی هایی که بهترین جراح تزریق چربی به باسن در اصفهان باید داشته باشد، شامل مواردی است که در ادامه به رشته تحریر در آمده اند. بهترین جراح تزریق چربی به باسن در اصفهان پزشک باید دارای گواهی نامه و تخصص لازم در این زمینه باشد در واقع پزشک یعنی دارای بورد تخصصی و فوق تخصصی زیبایی باشد. تجربه کاری و سوابق درمانی از مهم ترین معیارهایی هستند که می توانید با توجه به آن ها در هنگام انتخاب پزشک هوشمندانه و دقیق عمل کنید. آشنایی با مدرن ترین روش ها و تکنیک های درمانی که با توجه به آن ها می تواند بهترین و به روزترین روش ها را بر روی شما پیاده سازی کند. استفاده از انواع تجهیزات و دستگاه های درمانی نوین و پیشرفته نیز از دیگر معیارهایی است که باید به آن توجه کنید. رضاینت بالای بیماران و داشتن نمونه کارهای فراوان از دیگر ویژگی هایبهترین جراح تزریق چربی به باسن در اصفهان می باشد بنابراین بهتر است که به مطب پزشک مراجعه کرده و از نزدیک نمونه جراحی های پزشک را ببینید.

سخن پایانی و نکات تکمیلی تزریق چربی در باسن

امروزه تبلیغات وسیعی درباره پیکرتراشی و تزریق چربی به باسن در اصفهان در بین پزشکان و بیماران رایج شده است. تصاویر کمرهای بسیار باریک همراه با باسن های بسیار برجسته در اینستاگرام به وفور دیده می شود. با دیدن این تصاویر، بیماران به شدت تشویق می شوند که این نوع از انتقال چربی یا فت ترانسفر برای آن ها هم انجام شود. ولی آیا می دانید نتیجه واقعی آن چیزی نیست که شما در عکس های بلافاصله بعد از عمل مشاهده می کنید! 


لیفت باسن که به آن بزرگ کردن باسن یا لیفت باسن برزیلی نیز گفته می شود، به یک عمل جراحی زیبایی شامل انتقال چربی به باسن برای بهبود شکل و پرتر کردن آن ناحیه اشاره دارد. از آنجایی که این جراحی از چربی بدن فرد استفاده می کند، طبیعی ترین راه برای بهبود اندازه و شکل باسن در اندازه دلخواه است. بسیاری از بانوان دارای باسن کم حجم و غیر برجسته ای هستند که باعث کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود. بانوان در گذشته ناچار به تحمل این مشکل بودند اما امروزه با تزریق چربی و ژل به باسن می توان این مشکل را به آسانی حل کرد. شما می توانید تزریق چربی ژل و یا سایر جراحی های زیبایی خود را به دست جراحان با تجربه در کلینیک آرمانفر بسپارید و مطمئن باشید که، به بهترین و جدید ترین شیوه جراحی خواهید شد. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد تزریق چربی و ژل می توانید با مشاوران متخصص ما در زمینه عمل های زیبایی در مرکز زیبایی کلینیک دکتر آرمانفر تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما نیز بهرمند شوید. با افزایش سن، باسن‌ می‌ تواند آویزان شود و بافت آن استحکام خود را از دست بدهد. که حتی تمرینات سنگین و ورزش ها نیز نمی توانند باسن را در حد مورد نیاز بالاتر ببرند. انتقال چربی به باسن که به عنوان لیفت باسن برزیلی نیز شناخته می شود، می تواند راه‌ حلی عالی برای کمک به بالاتر بردن و برجسته‌کردن باسن باشد. در طول درمان، چربی اضافی از قسمت دیگری از بدن با استفاده از روش لیپوساکشن برداشته می شود. اغلب بیماران انتخاب می کنند که چربی از شکم یا ران گرفته شود. سپس دوباره به ناحیه مورد نیاز تزریق می شود و به بهبود شکل و ظاهر باسن کمک می کند. این محلول چربی می تواند جایگزین مناسب تری برای سایر درمان های لیفت ناقص 

مانند پروتز باشد. روش انتقال چربی به باسن دوره نقاهت کوتاهی پس از درمان دارد. این یکی از راه­ های افزایش حجم و اصلاح فرم باسن می باشد. روش اصلی برای افزایش سایز باسن استفاده از پروتز باسن می باشد، ولی علاوه بر پروتز، می توان از تزریق چربی یا انتقال چربی بدن افراد برای فرم دهی (BBL) و افزایش سایز باسن استفاده کرد. BBL یا Butt Lift Brazilian (لیفت باسن برزیلی) یکی از اعمالی است که امروزه در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد. اینکار با استفاده از تزریق چربی به باسن در اصفهان یا پروتز باسن انجام می شود. چرا انتقال چربی به باسن انجام می شود؟ انتقال چربی به باسن به منظور اصلاح مشکلاتی مانند موارد بیان شده در ادامه می باشد: رفع افتادگی باسن، فرم دهی به باسن های صاف، اصلاح باسن نامتقارن، اصلاح شکل باسن با فرم نامتناسب و کوچک، باز گرداندن حس اعتماد به نفس در افرادی که اعتماد به نفس آن ها به دلیل شکل و اندازه باسن پایین آماده است. ماندگاری تزریق چربی به باسن در اصفهان برخی از افراد می توانند نتایج خود را از تزریق چربی به باسن در اصفهان پس از ۱۰ سال حفظ کنند. تزریق چربی به باسن در اصفهان می تواند برای چندین دهه بدون نیاز به تزریق دوم دوام بیاورد. به منظور انجام روش تزریق چربی به باسن در اصفهان از جدیدترین تکنیک ها استفاده می شود تا بهترین و ماندگارترین نتایج را پس از عمل به شما ارائه شود. این روش از استخراج چربی، با استفاده از لیپوساکشن، به دنبال پردازش چربی و تزریق چربی به باسن در اصفهان استفاده می کند. اگر از اندازه یا شکل باسن خود ناراضی هستید، می توانید با مشاورین کلینیک دکتر آرمانفر مشورت کنید زیرا ایشان طیف گسترده ای از جدیدترین درمان های جوانسازی و زیبایی را ارائه می دهند.

سوالات متداول

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.