advertise

لیفت بدن در اصفهان

لیفت بدن در اصفهان - دکتر سجاد آرمانفر

لیفت بدن در اصفهان چیست

زیبایی بلفطره و در ذات انسان ها است به طوری که مداوم به دنیال بهتر شدن ظاهر و حتی اندام ها است از گذشته تا کنون تا بوده چنین بوده است. در این راستا نیز اعمال جراحی زیبایی بسیاری ارائه و انجام شده اند تا این که امروزه عمل های با حداقل میزان تهاجم با بیشترین میزان مزایا و کیفیت انجام می شوند. انواع جراحی های لیفت بدن در اصفهان که به جوانسازی پوست بخش های مختلفی از بدن می پردازد از جمله آن ها است. در ادامه نیز در مورد چیستی و چگونگی جراحی لیفت بدن در اصفهان نیز بحث می کنیم. گرایش به زیبایی در افراد مختلف جدا از جنسیت و سن باعث شده تا آنها در مراحل مختلف زندگی خود اقداماتی را برای رسیدن به این هدف انجام دهند. تناسب اندام و کاهش وزن بدن یکی از مهم‌ ترین نکاتی است که می‌ تواند ظاهر کلی افراد را بهبود بخشد. هماهنگی و تناسب در قسمتهای مختلف بدن باعث میشود تا زیبایی بصری افزایش پیدا کرده و فرد از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار باشد. روش های مختلف لاغری از جمله عمل چاقی با هدف کاهش وزن انجام می شوند، اما در مواردی که شاخص توده بدنی افراد بسیار زیاد باشد کاهش وزن می‌تواند باعث افتادگی و شل شدن پوست شود. این خود مشکل دیگری است که باز هم مانع انتخاب لباس ها و سبک های مورد علاقه شما می شود، اما چاره چیست؟ پیکر تراشی به روش لیفت بدن یکی از تکنیک های جدید زیبایی است که به کمک آمده تا رویای رسیدن به اندام ایده آل را برآورده سازد. 


لیفت بدن در اصفهان چیست؟ به طور معمول، پس از این که بیمار مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست داد، مقدار زیادی پوست شل برای او باقی می ماند. این پوست شل نمی تواند به ابعاد جدید بدن کوچک شود. برخورد با پوست اضافی ممکن است دشوار باشد زیرا می تواند باعث تحریک، درد یا عفونت شود در حالی که تحرک بیمار را نیز محدود می کند. همچنین می تواند باعث شود بیماران نسبت به تصویر خود احساس خودآگاهی کرده و آن ها را از بهره مندی از همه مزایای زیبایی کاهش وزن منع کنند. یک جراحی لیفت کامل بدن می تواند بسیاری از نواحی بدن از جمله کمر، باسن، ران، باسن، کمر و شکم را مورد هدف قرار دهد تا تغییر شدیدی را نشان دهد و به شما این امکان را می دهد که از زندگی پس از کاهش وزن خود نهایت لذت را ببرید. در طول لیفت بدن در اصفهان، جراح پلاستیک معمولاً یک برش محیطی دور کمر را اجرا می کند و از نقاط تخلیه متعدد در جلو و عقب بیمار برای برداشتن پوست اضافی استفاده می کند. لیفت بدن در اصفهان یا لیفت محیطی که به آن لیپکتومی کمربند یا لیفتومی کامل بدن هم می گویند جراحی ای است که برای جوان سازی ناحیه شکم طراحی شده و چربی و پوست اضافی را از بین می برد. این روش اغلب برای بیمارانی انجام می شود که وزن زیادی از دست داده اند. لیفت بدن در اصفهان که با نام جراحی زیبایی بدن هم شناخته می شود، شکل و قوام بدن را با برداشتن پوست اضافی و چربی زیرساختی بهبود می بخشد. چربی و پوست زمانی دچار افتادگی می شوند که ارتاجاع بافت ضعیف شده باشد. 

لیفت کامل قسمت پایینی بدن که شامل باسن، شکم، کمر، لگن ها و ران ها می شود، می توان در یک جراحی درمان کرد. لیفت بدن در اصفهان برای درمان پوست اضافی، سلولیت و بافت چربی که دچار افتادگی شده است کاربرد دارد. خیلی از افرادی که وزن زیادی از دست دادند (صد پوند یا بیشتر) به خاطر جراحی باریاتریک (همچون بای پس معده یا اسلیو معده) یا گرفتن رژیم غذایی و تمرین های ورزشی سنگین، اغلب در اطراف شکم، بازوها، ران ها، سینه ها، باسن و صورتشان با مشکل افتادگی و شلی بیش از اندازه روبه رو هستند. پوست به خاطر کشیده شدن برای مدت طولانی دچار افتادگی می شود و ارتجاعیت خود را از دست می دهد و در اکثر اوقات پوست دیگر قادر نیست به اندازه و شکل سابقش خود بازگردد. به علاوه، پوست اضافی ممکن است تحرک را کم کند و منجر به جوش و دیگر زخم ها شود که در نهایت احتمال دارد این نواحی دچار عفونت بشوند. امروزه بسیاری از افراد به دنبال زیبایی و تناسب اندام می باشند و ممکن است برای کاهش وزن خود اقدام به جراحی های لاغری کنند. بعد از جراحی های کاهش وزن مانند اسلیو معده و یا بای پس معده تغییرات زیادی در بدن شما اتفاقمی افتد و گاهی حتی تا شصت کیلوگرم از وزن شما کاهش می یابد. همان طوری که با کاهش وزن بسیاری از بیماری‌های شما مانند دیابت، فشار خون و غیره بهبود می یابند، گاهی کاهش وزن زیاد می تواند روی پوست قسمت های مختلف بدن شما نیز اثر منفی بگذارد که جای نگرانی نیست زیر امر.زه با جراحی های لیفت بدن در اصفهان می توان این مشکل را تا حدود بسیار زیادی برطرف کرد.


اغلب افراد بعد از کاهش وزن زیاد و دست یابی به وزن ایده آل خود، اغلب با سطح وسیعی از افتادگی و شلی پوست مواجه می شوند که تأثیرات منفی بر ظاهر، فعالیت روزمره و اعتماد به نفس در فرد می گذارد. در مواردی مانند بعد از زایمان در زنان نیز این مسئله باعث آشفتگی خاطر آن ها می شود. اما مسئله مهم بعد از کاهش وزن در بین مادران جوان افتادگی سینه، شکم و بازو بعد از زایمان (طبیعی و سزارین) است که در برخی موارد مادران و افراد چاق برای جلوگیری از افتادگی و شلی پوست ترجیح می‌دهند همیشه چاق بمانند و هرگز به وزن ایده‌آل خود نرسند. امروزه با پیشرفت علم پزشکی روش‌های مختلفی جراحی یا غیر جراحی برای از بین بردن و سفت کردن و کشیدن پوست بعد از لاغری و جوانسازی آن وجود دارد. لیفت بدن در اصفهان یک روش پرطرفدار است که توسط متخصص زیبایی انجام می‌شود. این جراحی شامل کشیدن و سفت کردن پوست افتاده در قسمت‌های مختلف بدن است. این لیفت درواقع کانتورینگ کل بدن است، اما بیشتر تمرکز آن بر مناطقی است که وسعت بیشتری را دارند. مانند باسن، شکم، ران، بازوها و سینه‌ها. در این روش افتادگی پوست و چربی سرسخت اضافی حذف شده پستی و بلندی‌های پوست صاف می‌شوند. لیفت بدن در اصفهان زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که افراد بر اثر کاهش وزن زیاد نواحی از بدنشان دچار شلی یا افتادگی شده باشد. در این زمان است که می توان با کمک مشاورین و متخصصین زبده کلینیک دکتر آرمانفر عمل لیفت بدن در اصفهان را انجام داد. این افراد می توانند با انجام این کار دیدی جدید و مثبت تری از خودشان داشته باشند. لیفت بدن در اصفهان برای چه کسانی مناسب است؟ 

لیفت بدن در اصفهان بیشتر برای کسانی مناسب است که دارای وزن طبیعی و ثابت هستند و در بدن خود پوست و یا چربی اضافی دارند که شایع ترین علت آن هم کاهش وزن است. انجام لیفت بدن در اصفهان مستلزم داشتن انگیزه بالایی در بیماران و همچنین اطمینان از عدم افزایش وزن زیاد در فرد است. بسیار مهم است که دست کم یک سال یا بیشتر از ثابت شدن وزن شما گذشته باشد. کسانی که بهتر است لیفت بدن در اصفهان انجام دهند: نواحی متعدد بدن دچار شلی و افتادگی شده باشد. افراد سالمی که از بیماری خاصی رنج نمی برند که باعث مختل شدن ترمیم بعد از عمل بشود یا خطر جراحی را افزایش دهد. افرادی که دخانیت از جمله سیگار نمی کشند. افرادی که نقطه ­نظر مثبت و اهداف واقعه ­گرایانه دارند. افرادی که متعهد به داشتن سبک زندگی سالم شامل تغذیه­ مناسب و تمرینات ورزشی هستند. جراحی لیفت بدن در اصفهان برای چه کسی مناسب نیست؟ کسانی که سابقه پزشکی قابل توجهی دارند باید سوابق و بیماری های خود را در جلسه مشاوره اولیه مطرح کنند تا پزشک به دقت تمامی جوانب را در نظر گرفته و ببینند که آیا شما کاندید خوبی برای انجام این جراحی هستید یا خیر. چه نتایجی می توانم انتظار داشته باشم؟ نتایج جراحی لیفت بدن در اصفهان تقریبا بلافاصله بعد از عمل تا حدودی مشهود است، اما نتایج نهایی ممکن است بسته به نیازهای شخصی فرد ماه ها طول بکشد تا کاملا شکل نهایی خود را نمایان کند. در حالی که رد زخم ها باقی می مانند، نتیجه کلی برای مدت طولانی به وسیله حفظ وزن و ورزش باقی خواهد ماند. عکس های قبل و بعد از لیفت بدن در اصفهان ما را نگاه کنید تا نتایج بیماران را ببینید.

انواع لیفت بدن در اصفهان

ابتدا به ساکن بهتر اس بررسی کنیم چه عواملی سبب افتادگی پوست می شوند. همانطور که می دانید پوست قابلیت ارتجاعی دارد و از کلاژن و الاستین تشکیل شده است کلاژن که تقریبا هشتاد درصد پوست را تشکیل می‌دهد، سفتی و استحکام پوست را فراهم می کند. الاستین نیز به پوست قابلیت ارتجاعی داده و کمک می کند تا پوست شما سفت و حالت کشسانی خود را از دست ندهد. مواردی مانند جراحی، افزایش سن، اشعه مستقیم آفتاب، کاهش وزن شدید، استرس‌، مصرف کم مایعات، استفاده از الکل و سیگار و همچنین ژنتیک باعث می‌شود پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست بدهد. در نتیجه به مرور زمان کلاژن و الاستین آسیب می‌‌‌بیند و یک حالت افتاده با چین و چروک برروی پوست ظاهر می‌ شود.


کسانی که مقدار قابل توجهی از وزن خود را از طریق لاغری یا جراحی مانند اسلیو معده دیگر و یا روش‌های کاهش وزن از دست داده‌ اند، اغلب متقاضی عمل جراحی لیفت بدن در اصفهان برای برداشتن پوست اضافی خود هستند. در جراحی لیفت بدن در اصفهان، برش بزرگی از پوست و چربی اضافی آن ناحیه برداشته می ‌شود. به منظور به حداقل رساندن اسکار (جای زخم)، محل برش کشیدن پوست با بخیه‌ های ظریفی بسته می ‌شود. به منظور رسیدن به نتایج بهتر این جراحی معمولا با جراحی لیپوماتیک و یا ابدومینوپلاستی همراه است. انواع جراحی لیفت و کشیدن پوست بدن عبارتند از: جراحی لیفت شکم با (ابدومینوپلاستی): برداشتن پوست اضافی از شکم لیفت پایین ‌تنه: حذف پوست شل و اضافی شکم، پشت، باسن و ران لیفت بالا تنه: حذف پوست اضافی سینه و پشت لیفت ران : حذف پوست شل شده از داخل و بیرون ران لیفت بازو: حذف پوست شل و آویزان بازوها. لیفت اندام های تحتانی؛ لیفت اندام های تحتانی، یکی از شایع ترین انواع جراحی لیفت بدن در اصفهان می باشد. بسیاری از افرادی که وزن کم می کنند، با انباشت چربی در ران ها و باسن روبرو می شوند. وچود پوست و چربی اضافی در این نواحی می تواند منجر به بروز چین های پوستی و ناراحتی برای فرد شود. لیفت اندام تحتانی نه تنها با برداشت پوست اضافی همراه است، بلکه به لیفت باسن نیز کمک می کند. روشی به نسبت کم تهاجمی تر از لیفت کل بدن که به افراد کمک می کند تا فرم بدنی بهتری بعد از زایمان و یا افزایش وزن داشته باشند. جهت انجام این روش، برشی اطراف خط کمر، در طول زیر شکم و یا قسمت داخلی ران زده می شود. الگوهای برش با توجه به نیازهای بیمار و تجربیات پزشک و به گونه ای زده می شود که زیر لباس پنهان شود. برش های ایجاد شده همانند برش های لیفت اندام های تحتانی است و اطراف کمر و در طول شکم

 برش های ایجاد شده همانند برش های لیفت اندام های تحتانی است و اطراف کمر و در طول شکم زده می شود. عضلات به سمت هم کشیده می شوند که نتیجه آن داشتن شکمی صاف می باشد. این روش جراحی دوره نقاهت طولانی تری را به همراه دارد و معمولا نیاز است بیمار سه تا چهار هفته در منزل بماند. لیفت کل بدن؛ لیفت کل بدن برای بیمارانی مناسب است که پوست شان خاصیت کشسانی خوبی دارد. لیفت کل بدن، تمام قسمت های بدن را هدف قرار می دهد از بازوها گرفته تا ران و اندام های تحتانی. در واقع این روش، با هدف جوانسازی بعد از کاهش وزن انجام می شود و از آن جایی که جراحی پیچیده ای است، دوره نقاهت طولانی را به همراه دارد و نیاز است بیمار شش هفته در منزل بماند. بعد از برطرف شدن ورم، بسیاری از بیماران از نتایج جراحی رضایت کامل خواهند داشت. جراحی لیفت بدن در اصفهان در حدود چهار تا هفت ساعت به طول می انجامد. در ابتدا، جراحی با لیفت میان تنه و ایجاد برش در ناحیه کمر و شکم آغاز می شود. هر گونه چربی و پوست اضافی برداشته می شود و برش ها بخیه زده خواهند شد. سپس، لیفت اندام های فوقانی انجام می شود. چربی و پوست اضافی از بازوها و پشت بدن برداشته می شود. برشی در ناحیه زیربغل زده می شود تا عضلات کشیده تر و چربی های اضافی برداشته شوند. در خانم ها، لیفت بدن در اصفهان می تواند شامل لیفت سینه نیز باشد. در چنین مواردی، برشی اطراف هاله قهوه ای رنگ دور سینه زده می شود و سینه به سمت بالا کشیده خواهد شد. در برخی موارد، امکان انجام این رو ش جراحی با پروتز سینه نیز وجود دارد. در آقایان، لیفت بدن در اصفهان می تواند با کوچک کردن سینه و یا اصطلاحا ژنیکوماستی همراه باشد. آقایانی که از بزرگ بودن بافت سینه خود ناراضی هستند، می توانند تحت این روش جراحی قرار بگیرند.


دکتر سجاد آرمانفر

مزایای لیفت کامل بدن در اصفهان

در حالی که هر یک از این روش ها به تنهایی می توانند نتایج با کیفیتی را ایجاد کنند، هنگامی که دو یا چند مورد با هم ترکیب شوند، نتایج شما حتی می تواند چشمگیرتر باشد. مزایای لیفت کامل بدن ممکن است شامل مواردی از این دست باشد. از بین بردن پوست افتاده وا اضافی برای داشتن اندامی لاغرتر و از بین بردن مشکلات سلامتی مانند بثورات یا عفونت های پوستی پوستی محکم، صاف و صاف که موفقیت شما را در کاهش وزن بیشتر نشان می دهد. از بین بردن چین و چروک پوست، مراقبت شخصی را آسان تر می کند. ورزش و سایر فعالیت های بدنی ممکن است راحت تر و راحت تر باشد. تنوع بیشتری در گزینه های لباس ظاهر جوان تر و جوان تر افزایش اعتماد به نفس و تصور از خود در طول مشاوره شما، جراحان پلاستیک متبحر که عضو انجمن جراحی های پلاستیک هستند، مزایای خاصی را که ممکن است از لیفت کامل بدن بر اساس ترکیبی شخصی از روش هایی که انتخاب می کنید را به شما ارائه می دهد. علاوه بر آن ممکن است شما برای کاهش وزن قابل توجهی تلاش کرده اید، اما ممکن است به دلیل پوست اضافی آن طور که باید مشهود نباشد. لیفت کامل بدن می تواند بافت های ناخواسته را از بین ببرد، بنابراین می توانید در بدن لاغرتر خود احساس اطمینان کنید.


عوارض جراحی لیفت بدن در اصفهان پس از لاغری

این روش مانند هر روش جراحی لاغری و زیبایی دیگر می تواند خطرات و عوارضی را به دنبال داشته باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. زخمی وسیع و تغییر رنگ پوست مایل به تیرگی، خونریزی طولانی مدت یا هماتوم، نکروز (از بین رفتن بافت) پوست یا چربی ،که در صورت نرسیدن خون کافی به سلول ها اتفاق می‌افتد، ترمیم کند زخم یا باز شدن بخیه، لخته شدن خون و سیاه شدن پوست، عفونت زیر پوست، حساسیت آلرژیک به داروی بی ‌هوشی، تورم و کبودی، ترومبوز ورید عمقی، عوارض قلبی و ریوی، تجمع مایع و خون و تخلیه نشدن کامل آن، از دست دادن حس، کرخ و سوزن سوزن شدن پوست. بنابراین قبل از اقدام، حتما تحقیقات لازم را به عمل آورید.


آماده شدن برای جراحی لیفتینگ کامل بدن در اصفهان

تمام روش های لیفت بدن در اصفهان نیاز به بیهوشی عمومی دارند. سلامتی شما از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر به هر دلیلی حالتان خوب نیست، انجام هرگونه جراحی زیبایی باید به تعویق بیفتد. بشیار حائز اهمیت است که هر گونه تغییری در رابطه با سلامتی خود را فوراً به پزشک خود اطلاع دهید. در حالت ایده آل باید سیگار کشیدن را شش هفته قبل از جراحی متوقف کنید و همچنین پیش از جراحی مصرف آسپرین، داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی را نیز قطع کنید. ممکن است قبل از جراحی به آزمایشات قبل از عمل نیاز داشته باشید، که در صورت لزوم باید آن ها را انجام دهید. به طور کلی پس از جراحی لیفت بدن در اصفهان دچار ناراحتی شکمی خواهید شد و بسته به نوع کاری که انجام می دهید باید حداقل دو هفته از کار خارج شوید و استراحت کنید.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

دکتر سجاد آرمانفر

مراحل انجام عمل لیفت کامل بدن

جراحی لیفت بدن در اصفهان شامل برش در کمر یا اندکی زیر آن و برداشتن پوست اضافه و بستن پوست با کشش است. طول و الگوی برش بستگی به مقدار و مکان پوست اضافی برای برداشتن دارد. به طور خیلی رایجی، لیفت بدن در اصفهان هم شکم و هم قسمت پشتی را درمان می کند. لیفت کامل قسمت پایینی بدن یعنی باسن، شکم، کمر، لگن ها و ران ها را در یک جراحی می توان درمان کرد. برش محیطی دور بدن قسمتی از پوست و چربی را بر می دارد و بافت را جابه­جا و محکم می کند. جراح ممکن است ترکیبی از لیپوساکشن و لیفت بدن در اصفهان را توصیه کند تا نتیجه رضایت بخش تری برای فرد داشته باشد. کاهش پوست کلی ممکن است در مراحلی، در طول سال ها انجام شود که اغلب فقط یک یا دو ناحیه از بدن در یک زمان روی آن ها عمل انجام می گیرد. جراح پلاستیک توصیه­ هایی در مورد بهترین راهکرد برای برطرف کردن نیازتان در امن ترین حالت و بهینه ترین رویه ممکن خواهد داشت. 


جراحی لیفت کامل بدن اغلب بین دو و نیم تا سه و نیم ساعت طول می کشد. معمولا یک برش دقیقا بالاتر از ناحیه شرمگاه ایجاد می شود و از استخوان ران به استخوان ران در قسمت جلو گسترش می یابد و سپس در اطراف پهلوها به شکاف باسن گسترش می یابد. بنابراین برش کاملا دور تا دور بدن قرار دارد. موقعیت برش ها به محل بافت اضافی بدن و اهداف و خواسته های بیمار بستگی دارد. پوست و بافت اضافی بدن توسط جراح برداشته می شود و لایه ها و پوشش داخلی بدن سفت می شود، معمولاً فاسیا یا پوشش داخلی بالای عضلات شکم سفت می شود که موجب سفت و محکم تر شدن شکم می شود و آسیب و صدمه مستقیمی به عضلات نمی رساند. این کار موجب بهبود کانتور شکم می شود. به طور کلاسیک پوست کشیده می شود و مقدار اضافی آن برداشته می شود. تغییر مکان ناف شکم نیز از طریق یک برش جداگانه معمول است. برش ها با بخیه های جذبی بسته می شوند. ممکن است استفاده از درن ضروری باشد و همیشه لازم است که برای بستن زخم از پانسمان فشاری استفاده کنید. عمل لیفت بدن در اصفهان چگونه انجام می شود؟ این جراحی معمولاً تخت بی‌هوشی کاملانجام می شود. داروی بی‌حسی توسط یک متخصص بی‌هوشی ماهر برای از بین بردن درد و آرامش خاطر شما در حین عمل جراحی تزریق می‌شود. به طوری که شما در طول عمل خواب خواهید بود. جراح ابتدا برشی در ناحیه مد نظر ایجاد می کند و الگوهای برش لیفت بدن در اصفهان باتوجه به خواسته بیمار، وسعت پوست عضو مورد نظر و چربی اضافی آن می تواند متفاوت باشد.

 اگر چربی زیادی به همراه پوست اضافی در بدنتان دارید ممکن است پیش از لیفت بدن در اصفهان، چربی های سرسخت بدن با کمک لیپوماتیک تخلیه شود سپس پوست کشیده شود. در حین عمل پوست اضافی برداشته شده و سپس پوست باقی مانده را تا موقعیت جدید خود می‌کشند و در جای خود سفت می کنند. ماهیچه‌های زیر شکمی نیز مانند پوست شکم سفت می‌شوند. در پایان جراحی رای اطمینان از باز نشدن بخیه با نوار جراحی و چسب بافتی پوست، از بخیه حمایت می کنند. پانسمان یا بانداژ بر روی بخیه قرار گرفته تا از بروز هرگونه عفونت جلوگیری شود. ممکن است بر اساس تشخیص جراح درن یا لوله‌های کوچکی در زیر پوست قرار گیرند تا خون یا مایعات اضافی را در عرض چند روز تخلیه کند. نتایج لیفت بدن در اصفهان فوری و چشمگیر است و شما می توانید بلافاصله پس از جراحی تفاوت را احساس کنید. البته به شرط آنکه مرحله مراقبت ها نیز به درستی پشت سر گذاشته شود. چه کسانی کاندید مناسبی برای جراحی لیفت بدن در اصفهان می باشند؟ جراحی لیفت بدن در اصفهان افرادی که پس از کاهش وزن دچار شلی و افتادگی پوست بدن شده اند. برخی از افرادی که دارای چربی وپوست اضافی در اطراف شکم، پهلوها و و پشت کمر می باشند. افرادیکه از سلامت جسمی و روحی برخوردار می باشند. خانم هایی که قصد بارداری در آینده نزدیک را ندارند. افرادی که واقع بینانه به این عمل نگاه می کنند و توقع منطقی دارند. کسانی که سیگاری و الکل مصرف نمی کنند. افرادی که سبک زندگی سالمی دارند.


مراقبت های بعد از اتمام جراحی لیفتینگ کامل بدن

پس از جراحی معمولا ظرف یک ساعت به بخش باز خواهید گشت و به شما توصیه خواهد شد که به آرامی و با احتیاط تحرک داشته باشید. پس از عمل سوند نخواهید داشت و به محض از بین رفتن تاثیرات ماده بیهوشی می توانید غذا و آب بخورید و تحرک آرام داشته باشید. احساس تورم و احساس ناراحتی عمومی خواهید کرد که معمولا به مصرف مسکن نیاز دارد. شما می توانید روز بعد به خانه بروید البته باید زخم ها را تا یک هفته آینده خشک نگه دارید. لازم است که بعد از جراحی یک نفر همراه شما باشد و در هنگام ترخیص و استراحت در خانه کمک حال و مراقب شما باشد. پس از یک هفته در کلینیک معاینه می شوید و زخم های تان توسط پزشک بررسی می شود. در هفته اول باید از کش دادن بدن تان خودداری کنید. به مدت چهار تا شش هفته پس از جراحی باید هم چنان روی زخم های خود را پانسمان کنید. بعد از گذشت یک هفته می توانید تمرینات و حرکات ورزشی سبک را از سر بگیرید و چهار تا شش هفته پس از عمل نیز فعالیت های ورزشی نرمال خود را از سر بگیرید. پس از التیام زخم ها باید روی آن ها را ماساژ دهید.


در دوره نقاهت رعایت چه نکاتی لازم است؛ بعد از جراحی لیفت بدن در اصفهان، پوشش ها و بانداژها روی برش ها اعمال می­ شوند. ممکن است لوله­ کوچک و باریکی زیر پوست موقتا قرار داده شود به این دلیل که از این طریق هر خون یا مایع اضافی که بعد از جراحی جمع می­شود را خشک کند. جراحی لیفت بدن در اصفهان جراحی بزرگی است و نیاز به زمان ریکاوری زیادی دارد. درد و ناراحتی ابتدا با داروهای درون وریدی و درون عضلانی مدیریت می شوند و بعدها می توان با داروهای خوراکی این درد را کنترل کرد. احتمال دارد توسط جراح توصیه شود فرد از یک برنامه غذایی خاصی برای مدتی تبعیت کند. همچنین جراح شما را راهنمایی خواهد کرد که چطور خطر پیچیدگی ها را کاهش دهید. ممکن است بنا به توصیه جراح لازم باشد پوشش کمپرس پزشکی بپوشید و تنها در زمان استحمام آن را دربیاورید. پوشش های جراحی معمولا دو روز بعد از جراحی برداشته می شوند که در آن زمان دوش گرفتن مجاز است. فعالیت های بعد از جراحی شما محدود خواهد شد تا زمانی که دوره نقاهت شما به پایان برسد. محدودیت ها شامل اجتناب از انجام ورزش و برداشتن بیشتر از پنج پوند یا بالاتر هستند. البته قدم زدن بعد از جراحی توصیه می شود. بیشتر افراد نیاز به چهار تا شش هفته زمان ریکاوری دارند تا به فعالیت های عادی خود بازگردند. به طور کلی باید شش تا هشت هفته منتظر بمانند تا ورزش را شروع کنند؛ چرا که فشاری نباید روی ناحیه ی

مداوا وارد شود. تقریبا هفتاد و پنج درصد ورم بعد از شش هفته و نود درصد آن بعد سه ماه فروکش خواهد کرد. مراقبت های بعد از لیفت بدن در اصفهان پس از انجام این جراحی رعایت این نکات الزامی می باشد. به دلیل برش هایی که در طول عمل ایجاد شده است، زخم هایی بر روی بدن شما ایجاد می شود و بر روی این زخم ها بانداژ هایی برای بهبود آن ها قرار می گیرد و بهتر است تا مدت زمان مشخصی بر روی زخم ها باقی بماند. باید بدانید که این عمل یک عمل بسیار پیچیده و بزرگ می باشد. پس بر این اساس دوران نقاهت و ریکاوری نسبتا طولانی دارد. اگر پس از عمل درد و یا مشکلی را احساس کردید؛ حتما با پزشک خود در میان بگذارید. ممکن است پس از جراحی پزشک برای شما تغذیه و روش مخصوصی را تجویز کند؛ پس حتما مطابق آن ها عمل کنید. انجام هرگونه فعالیت سنگین پس از جراحی ممنوع است. حداقل شش هفته پس از عمل از انجام ورزش و بلند کردن اجسام سنگین بپرهیزید. سعی کنید پیاده روی آرام را از روز دوم جراحی آغاز نمایید. در برخی از افراد دوران نقاهت پنج هفته، در برخی شش یا هفت هفته می باشد؛ و برخی برای به اتمام رساندن دوران نقاهت به هشت هفته زمان نیاز دارند. استفاده از گن های طبی حداقل به مدت شش هفته پس از جراحی الزامی می باشد.


دکتر سجاد آرمانفر

بهترین جراح لیفت بدن در اصفهان

انتخاب یک جراح زیبایی برای لیفت بدن در اصفهان به منظور کاهش عوارض جراحی بسیار خائذ اهمیت می باشد .در ادامه مواردی را ذکر می کنیم تا شما را با ویژگی های بهترین جراح لیفت بدن در اصفهان آشنا سازیم. جراح می بایست دارای تمامی مدرک معتبر برای جراحی باشد. بهتر است که برای انجام جراحی لیفت بدن در اصفهان، متخصصی را انتخاب کنید که دارای تخصص در زمینه لیفتینگ باشد. جراح باید برای انجام عمل لیفت، نظر، سلیقه و خواسته ی بیمار را هم در نظر بگیرد. پزشک زیبایی شما باید دارای تبحر و مهارت خاصی باشد تا نتیجه جراحی برای شما قابل قبول و رضایت بخش باشد.

هزینه لیفت بدن در اصفهان

هزینه لیفت بدن در اصفهان به نوع روش جراحی بستگی دارد. پزشک در جلسه مشاوره حضوری و پس از انجام معاینات اولیه نوع جراحی مناسب به منظور کسب نتایج دلخواه را به بیمار معرفی خواهد کرد. پس از انجام معاینات ، پزشک روش درمانی مناسب به منظور رفع افتادگی پوست را به بیمار پیشنهاد خواهد کرد. باید بدانید که این جراحی جزو عمل های زیبایی محسوب می شود که بیمه ها هزینه آن را پوشش نمی دهند.


سخن پایانی لیفت بدن در اصفهان

متاسفانه بسیاری از افرادی که کاهش وزن های شدید از طریق رژیم غذایی و یا ورزش دارند، با مواردی مانند افتادگی پوست و یا تجمعع چربی های ناخواسته در قسمت های مختلف بدن به خصوص نواحی میانی شکم روبرو می شوند. در چنین شرایطی، افراد اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و احساس خوبی نخواهند داشت. اما خوش بختانه جراحی لیفت بدن در اصفهان می تواند به کمک این دسته از افراد بیاید. جراحی لیفت بدن در اصفهان، از جمله جراحی های پلاستیک است و برای بیمارانی انجام می شود که به دلیل کاهش وزن شدید، پوست و چربی اضافی پیدا کرده اند. بسته به میزان افتادگی پوست، این جراحی می تواند در اندام های تحتانی و یا فوقانی بدن انجام شود. اما آن چه که اهمیت دارد این است که جراحی حتما توسط جراح پلاستیک با تجربه در این زمینه صورت گیرد. برای این که بتوانید به بهترین نتیجه ممکن که در نظر دارید بهتر است از بهترین جراح پلاستیک شهر محل سکونت تان کمک بگیرید تا هیچ گونه آسیبی به شما وارد نشود. در نظر داشته باشید انتخاب بهترین جراح لیفت بدن در اصفهان از اهمیت بسیاری بالای برخوردار است. پس در این امر نهایت دقت و تلاش خود را به کار گیرید. جراحی لیفت بدن در اصفهان به ترمیم افتادگی و شل شدگی پوست، برداشت چربی های اضافی و عضلات ضعیف شده کمک می کند. در کل، بیماران بعد از جراحی از سفت شدن پوست و بهبود فرم بدنی خود رضایت کامل خواهند داشت. اما آن چه که اهمیت دارد این است که بیمار باید انتظارات منطقی از نتیجه این جراحی داشته باشد. توجه داشته باشید که تغییرات وزن و یا بالا رفتن سن تاثیرات خود را بر روی پوست و فرم بدن خواهد داشت، اما تغییرات به نسبت قبل از جراحی بسیار کمتر خواهند بود. متخصصین ما در کلینیک دکتر سجاد آرمانفر، آماده ارائه به روزترین خدمات در این زمینه می باشند.

سوالات متداول

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.