advertise

لیفت سینه در اصفهان-ماستوپکسی در اصفهان

لیفت سینه در اصفهان - دکتر سجاد آرمانفر

لیفت سینه در اصفهان چیست

بهبود فرم سینه، یکی از شایع ترین دلایل خانم ها برای انجام جراحی های زیبایی سینه می باشد. بسیاری از خانم ها از افتادگی و کاهش حجم سینه های خود شکایت می کنند و خواهان بهبود زیبایی ظاهری سینه های خود هستند، بی آن که تغییری در اندازه سینه ها ایجاد شود. عوامل متعددی بر روی تغییر حجم سینه ها تاثیر می گذارند، از جمله: بارداری و شیردهی، تماس با نور خورشید، عوامل ژنتیکی. به مرور زمان و با بالا رفتن سن، پوست خاصیت کشسانی خود را از دست می دهد، حالت شل و افتاده ای به خود می گیرد و فرم سینه نیز تغییر می کند. بسیاری از خانم ها از پوست شل و افتاده سینه و هم چنین افتادگی نوک سینه به سمت پایین شکایت می کنند. در ادامه این مقاله به لیفت سینه در اصفهان و جراحی بالا کشیدن سینه می پردازیم. با ما همراه باشید. 


لیفت سینه در اصفهان روشی مناسب برای درمان افتادگی سینه است و باعث سفت شدن بافت پوست در این ناحیه می شود. سینه ها به دلیل تغییر ناگهانی وزن، افزایش سن یا شیردهی دچار افتادگی می شوند. عواملی مانند سنگین بودن سینه یا فرم افتاده آن در تغییر حالت و افتادگی سینه ها نقش مهمی دارند، و باعث می شود دچار بدفرمی و تغییر حالت نیز بشوند. امروزه جراحی لیفت سینه در اصفهان، سبب از بین رفتن افتادگی سینه ها می شود. این جراحی که با بالاکشیدن سینه های افتاده همراه است، فرم و اندازه ی بسیار ایده آلی را ایجاد می نماید که می تواند در زیبایی اندام و ساختار زیبای سینه تاثیرگذار باشد. همانطور که تا به به این جای دکار خدمتتان عرض شد، لیفت سینه در اصفهان یا همان ماستوپکسی، از جمله جراحی هایی است که سبب کشیده شدن سینه ها به سمت بالا و جوانسازی بافت سینه می شود. جراحی لیفت سینه در اصفهان چیست؟ جراحی لیفت سینه در اصفهان که با عنوان ماستوپکسی نیز شناخته می شود، روش جراحی است که با هدف لیفت و تغییر فرم سینه ها انجام می شود. هدف از لیفت سینه در اصفهان، کشیده شدن پوست سینه، تغییر فرم بافت سینه و کشیده شدن نوک سینه و هاله قهوه ای رنگ دور آن به سمت بالا می باشد. لیفت سینه در اصفهان توسط جراح پلاستیک برای تغییر شکل سینه ها انجام می شود. در طی لیفت سینه در اصفهان، پوست اضافی برداشته 

می شود و بافت سینه برای بالا بردن سینه ها تغییر شکل می‌یابد. اگر سینه هایتان افتاده است یا نوک سینه هایتان به سمت پایین هستند، لیفت سینه در اصفهان بهترین گزینه برای شما می باشد. لیفت سینه در اصفهان ظاهر سینه شما ر ا زیباتر می کند و همینطور اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد. لیفت سینه در اصفهان تغییر زیادی در اندازه سینه شما ایجاد نمی کند. شما می توانید لیفت سینه در اصفهان را همزمان با بزرگ کردن سینه و یا کوچک کردن سینه انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی کامل این روش جراحی بپردازیم. چرا لیفت سینه در اصفهان را انجام دهیم؟ با افزایش سن، سینه های شما تغییر شکل پیدا می کنند و خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست می دهد. از دلایلی که باعث این نوع تغییرات سینه می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد: بارداری: در دوران بارداری، رباط‌هایی که از سینه‌های شما حمایت می کنند ممکن است در هنگام بارداری، پر و سنگین‌تر شوند و در نتیجه سینه‌ها کشیده شوند. این کشش باعث افتادگی سینه‌ها پس از بارداری می شود؛ چه به کودک خود شیر بدهید و یا ندهید. تغییر وزن: تغییر در وزن شما می تواند باعث کشیده شدن پوست سینه و از دست دادن خاصیت ارتجاعی آن شود. جاذبه زمین: با گذشت زمان، گرانش باعث کشیدگی و افتادگی رباط‌های سینه می شود. لیفت سینه در اصفهان می تواند افتادگی سینه ها را کاهش داده و نوک سینه ها


 و ناحیه تیره تر اطراف نوک سینه ها (آرئول) را بالاتر ببرد.اندازه آرئول ها همچنین می تواند در طول عمل کاهش یابد تا آن ها را متناسب با سینه های تازه شکل گرفته نگه دارد. لیفت سینه در اصفهان را انجام دهید اگر: سینه‌های شما آویزان هستند و یا شکل و حجم خود را از دست داده‌اند. نوک سینه ها و آرئول شما به سمت پایین هستند. آرئول شما بیش از حد بزرگ شده و تقریبا کل سینه شما را گرفته است. یکی از سینه های شما پایین تر از دیگری است و تعادل ندارند. لیفت سینه در اصفهان برای همه مناسب نیست. اگر قصد بارداری دارید، بهتر است که بعد از آن لیفت را انجام دهید زیرا در دوران بارداری سینه های شما کشیده‌ تر خواهند شد. در حالی که لیفت سینه در اصفهان را می توان بر روی هر سینه با هر اندازه ای انجام داد، زنانی که سینه های آویزان کوچکتری دارند، احتمالا نتایج لیفتشان مدت زمان طولانی تری پا برجا خواهد بود. سینه‌ های بزرگ‌تر سنگین‌تر، احتمال افتادگی مجدد را افزایش می‌ دهند. عوامل موثر در افتادگی سینه ها؛ به مرور زمان و با بالا رفتن سن، از خاصیت کشسانی پوست کاسته می شود و سینه ها دچار شل شدگی و افتادگی می شوند. عواملی چون بارداری و شیردهی در افتادگی سینه ها دخیل هستند. افتادگی سینه علاوه بر مشکلات ظاهری که در پی دارد، در برخی از موارد باعث احساس گردن درد نیز خواهد شد. خانم هایی که به دلیل افتادگی سینه ها، اعتماد به نفس خود را از دست داده اند، می توانند با مشورت پزشک سینه های بسیار زیبایی داشته باشند.

 اعتماد به نفس نقش مهمی در زندگی خانم ها دارد. عوامل موثر در افتادگی سینه به اختصار بارداری، افزایش یا کاهش وزن و شیردهی. چه افرادی می توانند از مزایای جراحی لیفت سینه در اصفهان بهره مند شوند؟ بهترین گزینه های جراحی لیفت سینه در اصفهان، افرادی هستند که از لحاظ بدنی در سلامت کامل هستند و انتظارات منطقی از نتیجه جراحی دارند. از بیماران خواسته می شود حداقل به مدت شش هفته قبل و بعد از جراحی، استعمال سیگار و دخانیات را کنار بگذارند، چرا که نیکوتین موجود در سیگار، روند بهبود را مختل می سازد. خانم ها بعد از بارداری و یا شیردهی، گزینه مناسبی برای انجام جراحی لیفت سینه در اصفهان هستند، چرا که پوست دچار کشیدگی شده و از حجم سینه ها نیز کاسته شده است. خانم هایی که کاهش وزن شدید داشته اند و از حجم سینه های شان کاسته شده است نیز می توانند از مزایای جراحی لیفت سینه در اصفهان بهره مند شوند. آیا نیازی به لیفت سینه در اصفهان با پروتز می باشد؟ اغلب خانم هایی که به دنبال جراحی لیفت سینه در اصفهان هستند، سینه های کوچک و بافت چربی کمی را در سینه های خود دارند. این افراد می توانند علاوه بر لیفت سینه در اصفهان از پروتز نیز استفاده کنند. در بسیاری از موارد، لیفت سینه در اصفهان به همراه پروتز می تواند نتایج ماندگارتری را به همراه داشته باشد.

مزایای لیفت سینه در اصفهان

لیفت سینه در اصفهان مزایای بسیار زیادی برای افزایش زیبایی فرم سینه ها، برطرف کردن مشکلات شل شدگی و افتادگی سینه دارد از جمله مزایای لیفت سینه در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد: مهمترین هدف و مزیت لیفت سینه در اصفهان ،بالا کشیدن سینه‌ها است. جوانسازی و رفع افتادگی سینه‌ها از دیگر مزایای لیفت سینه در اصفهان است. ایجاد هارمونی و تناسب سینه‌ها از دیگر مزایای این روش درمانی است. برطرف کردن عدم تقارن و طبیعی به نظر رسیدن سینه‌ها نیز از مزایای مهم این روش است. لیفتینگ سینه به رفع افتادگی سینه‌ها کمک می کند. حجیم تر کردن سینه‌ها از دیگر نتایج مهم لیفت سینه در اصفهان است. این روش موجب سفت شدن بافت سینه نیز می شود. کاهش هاله‌های تیره اطراف سینه از دیگر مزایای این روش به شمار می‌آید. جراحی لیفت سینه در اصفهان نتایج بسیار خوبی را به همراه دارد، بهتر است بیمار قبل از جراحی به وزن بدنی ثابتی رسیده باشد، چرا که تغییرات وزن بر روی فرم سینه ها تاثیر می گذارد؛ افرادی که قصد بارداری و یا شیردهی دارید، پیش از تصمیم به انجام جراحی با جراح لیفت سینه در اصفهان خانم در اصفهان مشورت داشته باشند.


دکتر سجاد آرمانفر

نتایج جراحی لیفت سینه در اصفهان

معمولا شش تا هجده ماه طول می کشد تا روند ترمیم طی شود. به مرور از میزان ورم سینه کاسته می شود، اسکارها محو می شوند و نتایج نهایی جراحی مشخص می گردد. جای زخم ها دائمی هستند، در عرض یک تا دو سال نازک و در نهخایت محو می شوند. ممکن است متوجه شوید که سایز سینه شما بعد از لیفت سینه در اصفهان کمی کوچکتر شده است، حتی اگر در طی لیفت، روش کوچک کردن سینه انجام نشده باشد. در نتیجه سفت‌تر و گردتر شدن سینه‌های شما اندازه سینه‌تان تغییر می کند و کوچک تر می شود. نتایج لیفت سینه در اصفهان ممکن است دائمی نباشد. با افزایش سن، پوست شما به طور طبیعی خاصیت ارتجاعی کمتری پیدا می کند و ممکن است کمی افتاده شود؛ به خصوص اگر سینه های بزرگتر و سنگین تری داشته باشید. حفظ وزن ثابت و سالم می تواند به شما در حفظ نتایج لیفت کمک کند.


افراد مناسب جراحی لیفت سینه در اصفهان

معمولا جراحی لیفت سینه در اصفهان برای افرادی توصیه می شود که دارای سینه هایی آویزان و شل باشند. بالا رفتن سن از مهم ترین عوامل ایجاد افتادگی سینه است. این افتادگی در زنان مسن دیده می شود و اگر با بزرگی سینه نیز همراه باشد، مشکلاتی در این ناحیه ایجاد می کند. افراد مناسب جراحی لیفت سینه در اصفهان، کسانی هستند که سایز سینه ایده آل اما افتاده دارند. این جراحی محدودیت سنی ندارد و بعد از دوران جوانی می توان آن را انجام داد. به طور کلی این جراحی برای افرادی توصیه می شود که از فرم سینه افتاده خود راضی نیستند و پوست سینه شان قدرت کشسانی گذشته را ندارد. این افتادگی ظاهر اندام را زشت و ناخوشایند می کند و ممکن است علاوه بر اعتماد به نفس خانم ها در مسائل زناشویی نیز تاثیرات منفی بگذارد. همچنین پوشیدن لباس های دلخواه یا استفاده از سوتین را نیز دچار مشکل می کند. فرد در این شرایط مجبور است که دائما از لباس زیر های طبی استفاده کند.


لیفت سینه در اصفهان چگونه انجام می شود

جراحی لیفت سینه در اصفهان در اتاق عمل و با بیهوشی عمومی انجام می شود. جراحی لیفت سینه در اصفهان باید توسط یک متخصص زنان ماهر انجام شود. زیرا باید با دقت و مهارت برش های لازم در دور سینه و هاله ی پستان ایجاد و بافت سینه را به سمت بالا هدایت نماید. فرمی که در زمان جراحی به سینه ها داده می شود، باید کاملا طبیعی و زیبا باشد و تا جایی ک امکان دارد سینه ها به سمت بالا لیفت شوند. طی این جراحی برش هایی در اطراف سینه زده می شود و حتی ممکن است که نوک سینه ها نیز برش خورده و مکان آن جا به جا شود . بخیه ها به قدری با ظرافت و هنرمندانه زده می شوند که بعد از جراحی کمترین آثار برش و بخیه های جراحی دیده شود. بعد از جراحی لیفت سینه در اصفهان اثرات ماده بیهوشی در بدن باقی می ماند و ممکن است فرد هوشیاری کامل نداشته باشد. در این حالت توصیه می شود یکی از نزدیکان یا دوستان، بیمار را بعد از جراحی همراهی کند. در خصوص اسکارهای این روش جراحی باید بگوییم، به مرور که شاهد بهبود جای زخم و بخیه هستیم، اسکارها به رنگ قرمز در آمده و به مرور محو می شوند. میزان مشخص بودن اسکارها به محل ایجاد برش و هم چنین تکنیک و مهارت به کار رفته در طول جراحی بستگی دارد. جراحی لیفت سینه در اصفهان با توجه به برش ها، انواع مختلفی دارد. روند جراحی لیفت سینه در اصفهان جراحی لیفت سینه در اصفهان تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. روند جراحی به این صورت است که ابتدا محل های ایجاد برش که به شرح زیر است، علامت گذاری می شوند. محل های برش براساس میزان افتادگی مشخص می شود. عبارتند از: هاله قهوه ای رنگ دور نوک سینه. ایجاد برش در این ناحیه از سینه، معمولا با اسکار مشخصی همراه نخواهد بود و در مواردی توصیه می شود که شدت افتادگی زیاد نباشد. زیر نوک سینه تا زیر سینه. برش های ایجاد شده در این ناحیه نیز به مرور محو خواهند شد. در امتداد چین های طبیعی زیر سینه. این نوع برش زمانی توصیه می شود که شدت افتادگی زیاد باشد. اسکارهای این روش به خوبی زیر لباس محو می شوند. بعد از ایجاد برش در ناحیه مورد نظر، پوست و بافت اضافی برداشته و سینه به سمت بالا کشیده خواهد شد. گاهی نیاز به تغییر پوزیشن نوک سینه نیز است. در پایان برش ها بخیه زده می شوند و پانسمانی جهت محافظت از بخیه ها، بر روی سینه قرار خواهد گرفت.

ثبت درخواست مشاوره از کلینیک آرمانفر

شما گرامیان می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی، پوست، فک و صورت ثبت درخواست نمایید. 

انواع روش های لیفت سینه در اصفهان

در جراحی لیفت سینه در اصفهان از تکنیک های مختلفی استفاده می شود تا بافت سینه در ناحیه ای بالاتر قرار بگیرد. در خانم هایی که میزان افتادگی سینه ها زیاد است و نوک سینه پایین است، لیفت سینه در اصفهان کامل نیاز خواهد بود. تکنیک های لیفت سینه در اصفهان عبارتند از:


لیفت سینه در اصفهان با جراحی؛ لیفت سینه در اصفهان با جراحی انواع مختلفی دارد و یکی از بهترین و قطعی ترین راه حل‌ های درمان افتادگی سینه است. این روش در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد و دارای محبوب بسیاری است. فرم ظاهری سینه‌ ها در این روش لیفتینگ بسیار زیبا می شود. لیفت سینه در اصفهان کرسنت؛ در مواردی که نیاز است هاله قهوه ای رنگ دور نوک سینه، مقدار کمی به سمت بالا کشیده شود، لیفت سینه در اصفهان کرسنت در نظر گرفته می شود. این روش، شامل برداشت بخش هلالی شکلی از پوست بالای هاله قهوه ای رنگ و کشیده شدن این ناحیه به سمت بالا می باشد. این لیفت برای اصلاح افتادگی خفیف سینه‌ ها مورد استفاده قرار می گیرد. لیفت سینه در اصفهان پری آرئولار (لیفت دور هاله سینه و یا لیفت دوناتی)؛ در این روش علاوه بر کشیده شدن پوست افتاده، از اندازه هاله قهوه ای رنگ نیز کاسته خواهد شد. در این روش، برش دایره ای شکلی اطراف هاله قهوه ای رنگ زده می شود و پوست 

برداشته خواهد شد. لیفت سینه در اصفهان با برش عمودی (لیفت عمودی یا آب نبات چوبی)؛ این روش مناسب خانم هایی است که میزان افتادگی و پوست اضافی سینه های شان زیاد است. برش در تمام دور هاله قهوه ای رنگ و سپس به سمت پایین و تا چین های طبیعی زیر سینه زده می شود. لیفت سینه در اصفهان کامل (لنگری)؛ این تکنیک زمانی استفاده می شود که امکان برداشت پوست اضافی و تغییر پوزیشن نوک سینه با روش های قبلی موثر نباشد. برش اطراف هاله قهوه ای رنگ، به صورت عمودی، تا بالای هاله قهوه ای رنگ وهم چنین در چین های طبیعی سینه ها زده می شود. با این که این روش با ایجاد برش های بزرگی همراه است، اما به گونه ای زده می شوند که به خوبی پنهان شوند. لیفت سینه در اصفهان با نخ؛ در این روش با استفاده از نخ‌های کوچک خاردار، پوست اطراف سینه‌ها بالا کشیده می شود. جراح زیبایی این نخ‌ها به وسیله سوزن وارد بافت پوست کرده، سپس نخ‌ها را محکم می کند.


لیفت سینه در اصفهان به روش Caci؛ در این روش جراح عضلات قفسه سینه را با استفاده از یک دستگاه دستی تحریک کرده و موجب و سفت شدن آن می شوند. این روش ماندگاری بلند مدت دارد. لیفت سینه در اصفهان با لیزر؛ در روش لیفت سینه در اصفهان با لیزر به کمک پرتوهای انرژی سلول های مرده پوست تحریک شده و موجب تولید کلاژن می شود. در نتیجه با افزایش تولید کلاژن خاصیت ارتجاعی پوست در ناحیه سینه افزایش پیدا می کند. لیفت سینه در اصفهان با ترماژ؛ در این روش جراح از دستگاهی به نام ترماکول (ThermaCool) استفاده می کند. این دستگاه امواج رادیویی را به لایه‌های عمیق پوست می‌تاباند و موجب سفت شدن سریع پوست می شود. لیفت سینه در اصفهان با پلاسما؛ روش لیفت سینه در اصفهان با پلاسما یک فناوری جدید است. در این روش انرژی پلاسما سرد به لایه‌های زیرین پوست منتقل می شود. که موجب سفت شدن پوست شده و کلاژن تولید می کند.

 لیفت سینه در اصفهان به روش VBL؛ در این روش با استفاده از پلاسمای خون خود شخص، گردش خون در ناحیه سینه را افزایش می‌دهند این روش به تنهایی نمی تواند سینه‌ها را لیفت کند. بلکه باید با دیگر روش های لیفت سینه در اصفهان ترکیب شود. لیفت سینه در اصفهان با بوتاکس؛ تزریق بوتاکس به سینه موجب کم شدن حرکت ماهیچه‌های سینه شده و پوست سینه را صاف می کند. اما این روش برای لیفت سینه در اصفهان تاییدیه سازمان جهانی غذا و دارو آمریکا (FDA) را ندارد. لیفت سینه در اصفهان با تزریق ژل؛ در این روش از همان ژل‌های لیفت صورت استفاده می شود. البته تزریق ژل به ناحیه سینه هم تاییدیه FDA را ندارد. لیفت سینه در اصفهان با طب سوزنی؛ استفاده از طب سوزنی برای لیفت سینه در اصفهان از قدیمی‌ترین روش ها محسوب می شود. اما مشاهده تغییرات حاصل از آن زمان بر بوده و نیاز به طی دوره خاصی دارد.


مشاوره و اقدامات قبل از لیفت سینه در اصفهان

یکی از نکات مهم در خصوص جراحی لیفت سینه در اصفهان، انتخاب جراح ماهر و با تجربه و داشتن جلسه مشاوره است. جلسه مشاوره، فرصت بسیار خوبی است تا جراح با اهداف و خواسته های بیمار خود آشنا شود و بیمار نیز می تواند تمام سوالات خود را با پزشک در میان بگذارد. پیش از جراحی، پزشک به معاینه کامل بافت و آناتومی سینه و سوابق پزشکی بیمار می پردازد. چرا که ابتلا به برخی اختلالات می تواند بر نتیجه جراحی تاثیر بگذارد و منجر به بروز عوارضی حین عمل یا بعد از آن شود. در طول جلسات مشاوره، در خصوص اهداف و خواسته های بیمار صحبت می شود. پزشک به بررسی سوابق پزشکی و جراحی های انجام شده، مصرف دارو، سابقه حساسیت و یا استعمال دخانیات می پردازد. آخرین زمان انجام ماموگرافی بررسی می شود و اگر فردی در اعضای خانواده شما، سابقه بیماری و یا مشکلی را دارد، حتما این موضوع را به پزشک اطلاع دهید. در طول معاینه سینه ها، به این موارد باید اهمیت داده شود. اندازه و فرم سینه ها، کیفیت پوست و وجود استرچ مارک ها (ترک های پوستی)، میزان و کیفیت بافت چربی، قرینگی سینه ها، اندازه، فرم و محل قرارگیری نوک سینه و هاله قهوه ای رنگ اطراف آن، تناسب قسمت فوقانی و تحتانی بدن، قد، وزن و اندازه کاپ سینه، وجود هر گونه کیست و یا توده.


اقدامات و مراقبت های بعد از لیفت سینه در اصفهان

بعد از جراحی، گن مخصوصی به بیمار داده می شود که باید تا چند هفته استفاده شود. نکات مربوط به مراقبت از پانسمان، مصرف داروها، زمان مناسب استحمام و شروع فعالیت های بدنی در اختیار بیمار قرار خواهد گرفت. بعد از جراحی، سینه ها متورم هستند و بیمار احساس درد دارد که با مصرف مسکن های تجویز شده از سوی پزشک کنترل خواهد شد. احساس درد و ناراحتی معمولا سه تا پنج روز بعد از جراحی برطرف می شود. بیمار به مرور می تواند میزان فعالیت های بدنی خود را افزایش دهد. ممکن است لوله های کوچکی در محل برش سینه ها قرار داده شود تا خون یا مایع اضافی از طریق آن تخلیه شود. سینه های شما حدود دو هفته متورم و کبود خواهند بود. احتمالا در اطراف برش ها احساس درد خواهید داشت که برای چند ماه قرمز یا صورتی خواهد بود. بی حسی در نوک سینه ها، آرئول ها و پوست سینه ممکن است حدود شش هفته طول بکشد. در چند روز اول پس از لیفت سینه در اصفهان، طبق توصیه پزشک از داروهای مسکن استفاده کنید. از زور زدن، خم شدن و بلند کردن وسایل خودداری کنید. به پشت یا پهلو بخوابید تا فشار بر سینه هایتان وارد نشود. حداقل یک تا دو هفته پس از لیفت سینه در اصفهان از رابطه جنسی خودداری کنید. از پزشک خود بپرسید که چه زمانی برای از سرگیری فعالیت های روزانه مانند شستن موها، دوش گرفتن یا حمام کردن مناسب است. لوله‌های تخلیه ممکن است در نزدیکی برش‌های شما قرار داده شوند و معمولاً ظرف چند روز برداشته می شوند. تا زمانی که در حال بهبودی هستید، سینه های خود را از تابش نور خورشید دور نگه دارید. سپس در هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید از محل زخم های خود محافظت کنید.


دکتر سجاد آرمانفر

دوره نقاهت جراحی لیفت سینه در اصفهان

طول دوره نقاهت جراحی زیبایی سینه در هر بیمار متفاوت است و روند بهبودی به تدریج حاصل خواهد شد. لیفت سینه در اصفهان کامل همراه با پروتز معمولا دوره نقاهت هشت تا دوزاده روز را به همراه دارد. بسیاری از بیماران، سه تا پنج روز بعد از جراحی، می توانند به محل کار خود برگردند. از انجام فعالیت های شدید بدنی و ورزش باید به مدت چند هفته خودداری شود. اما انجام فعالیت های سبک دو هفته بعد از جراحی بلامانع است. بیمار چهار هفته بعد از جراحی و با مشورت پزشک می تواند فعالیت های سنگین تری داشته باشد. پانسمانی بعد از بخیه زدن برش ها، بر روی سینه قرار می گیرد که نکات مربوط به تعویض آن در اختیار بیمار قرار خواهد گرفت. از خیس شدن پانسمان باید خودداری شود. احتمال مشاهده تورم و التهاب در بافت سینه کاملا طبیعی است و بعد از گذشت مدتی برطرف خواهد شد. 


این جراحی معمولا با درد همراه نیست. اما در صورتی که میزان درد برای بیمار غیر قابل تحمل باشد، می توان از داروهای مکسن تجویز شده از سوی دکتر سینه مانند استامینوفن استفاده کرد. توصیه می شود بیمار تا جایی که می تواند در منزل استراحت کند و یک تا دو هفته بعد به محل کار خود برگردد. زمان مناسب بازگشت به محل کار و انجام فعالیت ها با توجه به روند بهبود و شرایط جسمانی بیمار در نظر گرفته خواهد شد. انجام فعالیت های شدید بدنی مانند ورزش، بلند کردن اجسام سنگین یا هر گونه فعالیتی که باعث وارد آمدن فشار به سینه ها شود، تا چند هفته بعد از جراحی ممنوع است. اما توصیه می شود بیمار از چند روز بعد از جراحی، پیاده روی را آغاز کند. نکته مهمی که بیمار باید به آن توجه داشته باشد این است که خوابیدن بر روی سینه ها ممنوع است و بیمار باید برای مدتی طاق باز بخوابد. روز پس از جراحی؛ این احتمالاً سخت ترین روز های بهبودی 

شما خواهد بود زیرا درد پس از جراحی و عوارض جانبی احتمالی ناشی از بیهوشی مانند حالت تهوع و سردرد را تجربه می کنید. درد شما را می توان با دارو های تجویزی یا بدون نسخه کنترل کرد و حالت تهوع معمولاً خود به خود فروکش می کند. جراح پلاستیک شما معمولاً در چند روز اول لوله ‌ها و بانداژ ها را بر می ‌دارد و شما را برای دوش گرفتن تخلیه می ‌کند. پس از برداشتن باند ها، برای کمک به بهبودی و ارتقای نتایج بهینه، باید از سوتین جراحی و یا باند های فشاری استفاده کنید. پس از جراحی لیفت سینه در اصفهان، باید از خوابیدن به پهلو یا شکم خودداری کنید، اما برای خوابیدن از بالش یا تکیه گاه برای دراز کشیدن صاف یا کمی بالا به پشت استفاده کنید. ۱ هفته بعد از جراحی؛ درد شما پس از جراحی به احتمال زیاد تا یک هفته پس از جراحی کاهش می یابد یا به شدت کاهش می یابد، اما همچنان کبودی و تورم قابل توجهی خواهید داشت.


می توانید شروع به انجام کار های آسان خانگی کنید و حتی به فعالیت های سبک مانند پیاده روی بازگردید. ممکن است هنوز در بالا بردن بازو های خود درد و ناراحتی داشته باشید و باید از انجام فعالیت های سنگین مانند بلند کردن، هل دادن و خم شدن خودداری کنید. مراقبت از برش برای ارتقای بهبودی سالم و به حداقل رساندن جای زخم بسیار مهم است. دستورالعمل های جراح پلاستیک خود را برای مراقبت از زخم دنبال کنید. ۲ هفته بعد از جراحی؛ در هفته دوم باید احساس کنید بیشتر شبیه خودتان هستید و راحت تر در حال حرکت و انجام کارهای روزمره خود هستید. برش های شما نزدیک به بهبودی کامل خواهند بود، اما همچنان باید سینه بند جراحی خود را بپوشید. هنوز زمان بازگشت به روال ورزش منظم و کامل خود نرسیده است، اما حرکت روزانه به روند بهبودی شما کمک می کند. ۶ هفته بعد از جراحی؛ تا پایان شش هفته باید احساس خوبی داشته باشید و نزدیک به پایان بهبودی خود باشید.

کبودی و تورم شما اکثراً فروکش می کند و باید از نتایج به دست آمده با جراحی لیفت سینه در اصفهان خود ایده خوبی داشته باشید. در این مرحله ممکن است پزشک از شما بخواهد که به تمرینات معمولی و روال ورزشی خود بازگردید، سعی کنید به وضعیت خواب مورد علاقه خود بازگردید و از سوتین های جدید زیبا استفاده کنید که سینه های تازه بلند شده شما را تقویت می کند. آیا خود بیمار می تواند به موفق آمیز بودن جراحی کمک کند؟ بله، بیمار باید تا جایی که می تواند باید به سلامت بدنی خود اهمیت دهد. آن چه که اهمیت دارد این است که وزن بدنی باید با ورزش و رژیم غذایی سالم، متعادل نگه داشته شود. افرادی که سیگاری هستند، باید استعمال سیگار را چه قبل از عمل و چه بعد از آن کنار بگذارند تا احتمال بروز عوارض به حداقل برسد. توصیه می شود بیماران، بیست و چهار ساعت قبل از جراحی استحمام کنند تا از تمیز بودن ناحیه جراحی اطمینان حاصل گردد.


عوارض جانبی لیفت سینه در اصفهان

لیفت سینه در اصفهان عوارض مختلفی را به همراه دارد، از جمله: جای زخم: جای زخم ها از یک تا دو سال دائمی می باشند، اما بعد از دو سال محو خواهند شد. تغییر در داشتن حس نوک سینه یا سینه: معمولاً داشتن حس طی چند هفته برمی‌گردد، اما گاهی اوقات از دست دادن احساس ممکن است دائمی باشد اما احساس شهوانی معمولاً تحت تأثیر لیفت قرار نمی گیرد. بی نظمی یا عدم تقارن در شکل و اندازه سینه ها: این مورد می تواند در نتیجه تغییرات در طول فرآیند بهبودی رخ دهد. همچنین، جراحی ممکن است عدم تقارن قبل را با موفقیت اصلاح نکند. از دست دادن جزئی یا کلی نوک سینه ها یا آرئول ها: به ندرت، خون رسانی به نوک پستان یا آرئول در حین لیفت سینه در اصفهان قطع می شود. این می تواند به بافت سینه در آن ناحیه آسیب برساند و منجر به از بین رفتن جزئی یا کلی نوک پستان یا هاله ی دور نوک سینه شود. مشکل در شیردهی: شیردهی معمولا پس از لیفت سینه در اصفهان امکان پذیر می باشد، برخی از زنان ممکن است در تولید شیر کافی دچار مشکل شوند.


هزینه لیفت سینه در اصفهان

هزینه لیفت سینه در اصفهان یکی از عوامل مهمی است که حتما در مراجعه حضوری به بیمار گفته خواهد شد. چراکه این نوع عمل ها نیاز به بررسی و معاینه توسط پزشک دارد. در مواردی ممکن است فرد نیاز به این عمل نداشته باشد و یا با انجام دادن دیگر عمل ها به وضعیت بهتری برسد. ممکن است پیشنهاد شود که این عمل همراه با ماموپلاستی انجام شود و یا دیگر مسائل موجود مه همگی در مراجعه حضوری با پزشک مشخص خواهد شد.


سخن پایانی لیفت سینه در اصفهان

لیفت سینه در اصفهان یک عمل زیبایی سینه است و سبب از بین رفتن افتادگی سینه می شود عواملی مانند بالا رفتن سن یا تغییرات وزن، می توانند بر روی بافت سینه، حتی بعد از جراحی نیز تاثیر بگذارند. اما میزان تغییرات به مراتب کمتر از تغییرات قبل از جراحی خواهد بود. اما آن چه که اهمیت دارد این است که تمام نکات و مراقبت های گفته شده از سوی جراح زیبایی سینه باید رعایت شوند تا نتایج مطلوب تر و در کمترین زمان ممکن رویت شود. ممکن است نگران جای برش و بخیه های عمل باشید . به میزانی که سینه ها افتاده باشند و نیاز به تغییرات داشته باشند برش و بخیه ها هم بیشتر می شود اما جای نگرانی نیست این دسته از بخیه ها چنان با ظرافت انجام می شوند که در نهایت یک اسکار کوچک و نازک از آن باقی می ماند. توصیه جراح این است که بعد از این که قرمزی ناحیه های جراحی شده از بین رفت از روش های درمانی مانند لیزر و یا استفاده از کرم های تقویت کننده قوی کمک بگیرید. لیفت سینه در اصفهان یک فرایند جراحی است که با روش های مختلفی انجام می شود که شکل و موقعیت سینه را بهبود می‌بخشد و آن را به جایگاه طبیعی خود باز می گرداند. با گذشت زمان، عوامل مختلفی موجب افتادگی، کاهش حجم و از دست دادن انعطاف پذیری سینه‌های می شود. یکی از اقداماتی که می توان برای اصلاح فرم سینه ها انجام داد، عمل لیفت سینه در اصفهان است. لیفت سینه در اصفهان یک عمل کاملا بی خطر و بدون دردسر، برای بانوانی که از سینه های خود راضی نیستند، و قصد شکل و حالت دادن به آن را دارند محسوب می شود؛ یکی از بهترین دکتری جراحی زیبایی، دکتر سجاد آرمانفر می باشد که با بهترین روش ها و با متد روز دنیا می تواند، انواع عمل مربوط به سینه، مخصوصا لیفت سینه در اصفهان بانوان را انجام دهد. این جراحی کاملا ایمنی است. اما با این حال، همانند سایر روش های جراحی می تواند با عوارض و خطراتی همراه باشد. در صورتی که این جراحی، توسط متخصص پلاستیک انجام شود و تمام نکات و دستورات ارائه شده از سوی پزشک رعایت گردد، احتمال بروز عوارض نیز به حداقل خواهد رسید؛ اما به طور کلی توصیه می شود ۲ روز در خانه بمانید و دوره نقاهت خود را کامل سپری کنید، تا از ایجاد مشکلات بعد از جراحی جلوگیری شود.

سوالات متداول

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.